Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

"Колхозим" септик своими руками.

Cherub

Рекомендовані повідомлення

Ви не уважно прочитали моє повідомлення. Я запитував що робить тройник на вході другої камери(не на виході з першої)? Щоб дістати біофільтр , змонтований так як на схемі , потрібно лізти в камеру , а струменем води миття буде малоефективним.

 

Добавлено через 11 минут

З часом,коли засипка біофільтра почне замулюватися, вода буде надходити швидше ніж просочуватись через фільтр , відповідно почне підійматись рівень .

 

Вибачайте, торопился :)

Тройник на входе 2й камеры направляет вниз ту мелкую муляку, что просочилась из первой. Все эти мероприятия нужны для того, чтоб добиться максимально чистого и незаиленного стока, благодаря чему продлевается межремонтный интервал поля фильтрации. В своей системе я добавил третью камеру, илоотстойник, тоже с этой целью.

 

Насчет забитого фильтра вы правы теоретически, но практически нужно просто подобрать фильтр такого объема, чтобы он не забивался быстро. Да и расходы в доме не такие большие, у нас по факту до 600 литров в сутки на 4х человек, это пшик на самом деле. Колебания уровня будут, но некритичные. Кроме того, посмотрите на мою конструкцию, стеклосетка, как вариант наполнитель ершового типа, срабатывает при залповом сбросе и возможном переполнении, т.е. в третью камеру идет все равно чистый сток. Для промвки из шланга ее придется изымать и.... да, лучше спуститься в камеру, откачав ее перед этим. Конечно, полное изъятие и промывка засыпки эффективней, но струя животворящая тоже может помочь.

 

Повторюсь, все эти тройники-отстойники, они как раз для того, чтобы лазить и промывать как можно реже.

 

Уже писал не раз и не только я, все, что внутри камер, это "дело техники", можно и переделать. Смотреть надо глубже, на поле фильтрации. Вот где промахиваться нельзя.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви не уважно прочитали моє повідомлення. Я запитував що робить тройник на вході другої камери(не на виході з першої)? Щоб дістати біофільтр , змонтований так як на схемі , потрібно лізти в камеру , а струменем води миття буде малоефективним.

 

Добавлено через 11 минут

З часом,коли засипка біофільтра почне замулюватися, вода буде надходити швидше ніж просочуватись через фільтр , відповідно почне підійматись рівень .

Тройник пропускает через себя воздух, с двух концов. создает направление струи (разрыв струи) прямо в фильтр. Для извлечения, что бы не лазить в яму, а стать только на четвереньки, можно использовать натягивающую распорку. при помощи неё, кста, можно центровать фильтр, в соостности с тройником (выпуск со второй камеры) 1508266368747_default.thumb.jpg.bbd10d8656342c0b7fe0aad9d59ecdd1.jpg user70247_pic82656_1463140997.jpg.3e881aeb144c949804425c727e6ddbff.jpg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як Ви взнаєте , що фільтр пора промивати ?

 

Включаете в список профилактических работ и приурочиваете к откачке. Откачка раз в 2 года, или по состоянию. Гуру ветки naupv выше рассказывал, как проверять с помощью консервной банки на длинной палке.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вообще в комерческих септиках корзину вынимают и все содержимое вытряхивают перемывают и назад

 

мыть струей, мне кажется - ничего не выйдет,

со временем оно будет заиливаться и забиваться все сильнее

 

надо сразу городить огород так чтобы корзину можно было легко вынять

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если засыпка не дорогая, типа керамзит, 80грн мешок в базарный день:lol:

Лучше вынуть емкость и заменить на новый.

 

Добавлено через 1 минуту

мыть струей, мне кажется - ничего не выйдет,

Вообще дурная затея. Одно лечим, другое калечим. После такой промывки куда вся грязь пойдет?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а старую засыпку куда девать?

Вот тута вы меня опередили и ввели в ступор:lol:

Если рядом грунтовая дорога, вообразить из себя АВТОДОР и ликвидировать ямы с лужами::flag1:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если засыпка не дорогая, типа керамзит, 80грн мешок в базарный день:lol:

Лучше вынуть емкость и заменить на новый.

 

Добавлено через 1 минуту

 

Вообще дурная затея. Одно лечим, другое калечим. После такой промывки куда вся грязь пойдет?

 

Дренажником на клумбу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот тута вы меня опередили и ввели в ступор:lol:

Если рядом грунтовая дорога, вообразить из себя АВТОДОР и ликвидировать ямы с лужами::flag1:

Так керамзит плавает :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так керамзит плавает :)

 

Тобто думка сусідів які побачать що щось з вигрібної ями по дорозі розкидають нікого не хвилює?

Слів септик дренаж і так далі більшість людей не знають. Тому реакція на розсипання чогось після візиту асенізаторів цілком передбачувана. ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тобто думка сусідів які побачать що щось з вигрібної ями по дорозі розкидають нікого не хвилює?

Слів септик дренаж і так далі більшість людей не знають. Тому реакція на розсипання чогось після візиту асенізаторів цілком передбачувана. ;)

 

да.. в таки хвилини жалкую шо в нас в осени асфальт поклали на вулицi:D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тобто думка сусідів які побачать що щось з вигрібної ями по дорозі розкидають нікого не хвилює?

 

А не краще продавати це як перегній? :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так керамзит плавает :)

 

Нет не весь. Это как в анекдоте- крокодилы летают, только низко-низко.

Я в молодости лепил фильтр в первую камеру на перелив. Перед засыпкой керамзита, высыпали его в емкость с водой. тот, что плавал, удаляли, тот, кот тонул, в засыпку.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А не краще продавати це як перегній? :D

 

Септиковый ил продают как удобрение, разве нет? Еще есть пром.технология выращивания на нем тех же старателей.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Потрібна порада. Грунт - чиста глина. Грунтові води дуже далеко.

Збираюсь робити септик:

1 яма вже як є, мала бути вигрібною. 7м3, герметична. Буде приймати відходи з каналізаційної труби будинку

2 планую робити дренажною близько 12м3, з щебнем (20-40) 30-40см по сторонах і на дні. Щебінь від сторони грунту відгорожений геотекстилем

 

Для кращого всмоктування хочу від другої ями відвести ще дренажну трубу ( трохи нижче від вхідної труби в цю яму) також обсипану щебнем в геотекстилі десь на 15-20м в глибину ділянки

 

Вентиляцію думаю вивести на кінці дренажної труби. Вентиляція від стояка виходить на дах будинку.

 

Є сенс в такому? Чи краще септик буде працювати лише з дренажною ямою або лише з інфільтраційним полем (трубою)?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да, часу у вас багато.............................

 

Та ні, часу як завжди обмаль.

Нажаль , заводські кільця встановити немає фізичної можливості , занадто маленька ділянка.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене теж питання, на маленькій ділянці септик, кільця по 2м. три штуки, четверте 1м. з люком, на дні пісок, хочу кинути камінь та щебінь десь на пів метра та на нього встановити кільця, один спеціаліст каже встановлювати прямо на пісок, чомусь мені більше подобається на камінь щебінь, хто що підкаже.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Технічне рішення по бетонуванню септика!

 

А можна пояснювальну записку, бо по фото на смартфоні ніц не зрозумів?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А можна пояснювальну записку, бо по фото на смартфоні ніц не зрозумів?
Простота при монтажу та демонтажу такої опалубки. Можливість і надалі використати матеріали (бляха , фанера) . Зручність при бетонуванні. В порівнянні з квадратною камерою кругла - міцніша. До недоліків відніс би повільне бетонування , 50см за раз.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Простота.. .

 

Більше цікавлять не переваги, а сама технологія. Якби без фото, то як пояснити?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Більше цікавлять не переваги, а сама технологія. Якби без фото, то як пояснити?

Не зрозумів . Пояснити що?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пояснити що?

 

Як все робиться. У вівторок зможу глянути на стаціонарнику - можливо зрозумію.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...