Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Выбор электрогенератора

zgnatyuk

Рекомендовані повідомлення

10 часов назад, Made in USSR сказал:

сегодня что то произошло не было электричества в области с 12 до 22 . генератор на пару часов запускал.

У меня с 13-30 по 1-30. Прошел на АКБ. Высосал 20% емкости

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну если батарея на пару,  тойку  киловат....

 а у меня скромно всего то 200 ач  , но и этого хватило бы легко  для небольших задач  , но хотел подкачать воду и подзарядить акумы  охладить морозилки , зачем их разряжать  сильно ?!  ....чем меньше  разряд  тем больше циклов выдержат.

Screenshot_375.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дали свет, напруга прыгает от 143 до 165, иногда 180.

винить народ, что они дебилы, всё повключали? Язык не повернется, могу понять.

(кроме тех, кто до сих пор пользуется электрочайником при наличии газа)

а так все понятно и грустно.
Выстоим, конечно, куда мы денемся!

 

  • Лайк 2
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Фрай сказал:

кроме тех, кто до сих пор пользуется электрочайником при наличии газа

Ну по моему в 17 году покупал со свистком, как комплект к 3 киловатной гене, так дифицит был.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Исчо в конце октября спрятали электрочайник, и купили блатной, со свистелкой)

IMG_20230115_155543.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Радуюсь тому, что удержался и отказался от электрички, запах не понравился, новая, а воняет хуже чем «пропуканная неграми». (Вадим)

не представляю как бы сейчас «заправлялся» при подаче два часа и ограниченной мощности, но кто и как сможет запретить владельцам «перегружать» сеть?

А пока вот приготовил подключение

809471E8-24AC-4D1D-B606-C79555642D92.thumb.jpeg.4607207bc1e1ec9877aed49640dca6dc.jpeg

хочу узнать реальную выдаваемую мощность гены, потребляемую мощность УЗПС и думать за новый генератор

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тоже еще в 21  году купил прикольный чайник в сша. красивый и поет .😁

 в доме ,где есть газ теперь частенько пользуюсь.

Screenshot_432.jpg

чаник 1.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, DimaF сказал:

Исчо в конце октября спрятали электрочайник, и купили блатной, со свистелкой)

IMG_20230115_155543.jpg

Маньячелло))) У всех, видите ли со свистком, а у него свистелка)))))) А може свистулька? 

+

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 минуту назад, Firetuf сказал:

Маньячелло))) У всех, видите ли со свистком, а у него свистелка)))))) А може свистулька? 

+

А у мну акб 16кВт×час. Вот вам. Завидуйте теперь!)

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Привезли тільки що SinusPRO 800E і 100 аh акумулятор - новеньке. Сів в неті читати інструкцію - на відгуки наткнувся. Мама рідна - горять транзистори на раз. Майстерні ними забиті (кажуть). Тепер включити буду боятися. Може хтось про якісь підводні камені щось підкаже? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Dalet сказал:

А у мну акб 16кВт×час. Вот вам. Завидуйте теперь!)

та ну ..у меня крутой чайник пятислойный а у Вас всего то за "мульен" батарейка.

 и я чайник показал ..авы батарейку неть 😁

 хотя полагаю ,что это пару вот таких ящичков . вот только как их ,каким током и как долго заряжать......

 

Screenshot_436.thumb.jpg.b6c4b75c4ba092764b73a96a636bfd9c.jpg

Змінено користувачем Made in USSR
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, Made in USSR сказал:

ну ..у меня крутой чайник пятислойный а у Вас всего то за "мульен" батарейка.

Ну ладно.ладно. чайник тож есть, тож со свистком. Я правда не пилил его, он не золотой, и не гиря,  а я не Шура, по этом о количестве шаров не скажу. 

А вот батарейка, ну не фонтан как дорого, завезена с евробы, с металолома, восиановлена до 80% , соответственно по деньгам приемлемо

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Тушелюб сказал:

Привезли тільки що SinusPRO 800E і 100 аh акумулятор - новеньке. Сів в неті читати інструкцію - на відгуки наткнувся. Мама рідна - горять транзистори на раз. Майстерні ними забиті (кажуть). Тепер включити буду боятися. Може хтось про якісь підводні камені щось підкаже? 

если чо то Porter lv вам поможет. ищите его на ютуб.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 часов назад, Made in USSR сказал:

... ищите его на ютуб.

на ютубі знайшов легко, а от як за потреби звернутися до нього особисто - щось ніде не видно. Залишається надіятися, що може обійдеться. Порядок включення вивчу на зубок.

 

Мейл його  (видалив адресу електроної пошти) знайшов. Але пише, що хтось недавно йому того сінусапро приніс зі згореними транзисторами, то до ремонту не взяв, бо транзистори там зовсім кетайські - тре міняти на оригінальні і без гарантії, що все добре закінчиться. Тому таке гімно не ремонтує. - Оце я попав 😢. Якби то в Україні було, то так і віддав би назад без включення, а в Польщу не повернеш. Напевне таки спробую включати. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Тушелюб сказал:

на ютубі знайшов легко, а от як за потреби звернутися до нього особисто - щось ніде не видно. Залишається надіятися, що може обійдеться. Порядок включення вивчу на зубок.

Він на форумі є

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@porterlv ось його нік.

2 часа назад, Тушелюб сказал:

Привезли тільки що SinusPRO 800E і 100 аh акумулятор - новеньке. Сів в неті читати інструкцію - на відгуки наткнувся. Мама рідна - горять транзистори на раз. Майстерні ними забиті (кажуть). Тепер включити буду боятися. Може хтось про якісь підводні камені щось підкаже? 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, Made in USSR сказал:

если чо то Porter lv вам поможет. ищите его на ютуб.

Якщо в нього ще є що туди впаяти. І є бажання впаяти.

В мене до десятка в день відмов по ВольтПольска. Палять їх безмежно. А ремонт стане як він коштує. Сенсу нема 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Dalet сказав:

...Палять їх безмежно... 

Хочу для себе зрозуміти: чи то більше палять з необережності всякими переполюсовками і невиконанням вимог виробника, чи то навіть у електрично грамотних людей він по-любе згорить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Тушелюб сказал:

Хочу для себе зрозуміти: чи то більше палять з необережності всякими переполюсовками і невиконанням вимог виробника, чи то навіть у електрично грамотних людей він по-любе згорить.

Волка бояться в лес не ходить. 

 

Переполюсовка, зустрічнмй струм - частіше за все заявляється

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну тоді то ще пів-біди. Якщо вже таке, то припильнувати таки можна. Зустрічний струм, то якщо в розетку виходу інвертора включити вихід зовнішнього генератора ? А спочатку до акумулятора підключати клему + чи - ?

Змінено користувачем Тушелюб
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Тушелюб сказал:

А спочатку до акумулятора підключати клему + чи -

))). йому то все одно. електрон він тільки по колу, кола не є то йому байдуже

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Dalet сказав:

))). йому то все одно. електрон він тільки по колу, кола не є то йому байдуже

Ну не скажіть. Не раз чув, що при прикурюванні від іншої машини там порядок залежить. 

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 минуты назад, Тушелюб сказал:

Ну не скажіть. Не раз чув, що при прикурюванні від іншої машини там порядок залежить. 

ппппереклади, який такий порядок? +до плюса, - до мінуса

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Тушелюб сказал:

Ну не скажіть. Не раз чув, що при прикурюванні від іншої машини там порядок залежить. 

Просто если вы сначала накинете минус, а потом плюсом случайно на кузов будет кз, а если сначала плюс а потом минус то ничего не будет

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, =YaSto= сказав:

ппппереклади, який такий порядок? +до плюса, - до мінуса

Спочатку слід приєднувати до акумулятора машини реципієнта клему - , а потім + (або навпаки - я вже не пам"ятаю). Це специ на повному сер"йозі між собою обговорювали з аргументацією. Якщо в неправильній послідовності підключати, то щось там глючить. Сам зааргументувати не можу.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...