Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Выбор электрогенератора

zgnatyuk

Рекомендовані повідомлення

5 минут назад, Made in USSR сказал:

вы про себя ? 🤔. бывает . понимаю.  когда  насобираете на следующий беляш ,обязательно нас проинформируйте .

========================================================================================

 

WattStream брал у Официального поставщика этой техники в Украину  . КОГДА  будет опыт его эксплуатации ,то поделюсь информацией . 

Звичайно про себе, це ж я вже пару років тут на хонду надрачую🤣

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ромарио1983 ВЫ ТУТ ПЕРСОНАЖ ИЗВЕСТНЫЙ. НЕ засоряйте ветку. Я на хонде ездил еще тогда ,когда вы и на лисапеде не ездили .

==================

 полный отчет по инсталляции и работе выложу на следующей неделе. может кому то будет полезно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, Made in USSR сказал:

ромарио1983 ВЫ ТУТ ПЕРСОНАЖ ИЗВЕСТНЫЙ. НЕ засоряйте ветку. Я на хонде ездил еще тогда ,когда вы и на лисапеде не ездили .

==================

 полный отчет по инсталляции и работе выложу на следующей неделе. может кому то будет полезно.

Так ясно, я на машинах іздю, а не на генераторах

Я "пірсьонаж ізвєсній" а ржуть всі чогось з вас

Змінено користувачем ромарио1983
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перестаньте, нахіба воно вам треба капати друг другу на нєрві?
і взагалі, не мешайте наблюдать за выбором генератора для инвертора известных марок.

 

  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так многие несведущие люди не желают слушать советы иных ,поэтому и выбирают "генератора для инвертора" .

  К сожалению этому трындецу не видно ни конца ни края ,а значит как только придавит морозец ,то ПОЧНЕТЬСЯ..........И ТОГДА ГЕНЫ ОПЯТЬ БУДУТ В ЦЕНЕ ,но никто уже поблажек на растаможку не даст. 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, Made in USSR сказал:

так многие несведущие люди не желают слушать советы иных ,поэтому и выбирают "генератора для инвертора" .

  К сожалению этому трындецу не видно ни конца ни края ,а значит как только придавит морозец ,то ПОЧНЕТЬСЯ..........И ТОГДА ГЕНЫ ОПЯТЬ БУДУТ В ЦЕНЕ ,но никто уже поблажек на растаможку не даст. 

 

Наввіть коли були поблажки, тут на форумі бариги гівно наколхожене по 1300 баксів штовхали, а зараз, чомусь ціна впала до 700😵

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я говорил еще давно ,что цены упадут  очень сильно и ЭТО ПРОИЗОШЛО  , но это до первого блекаута ( хотя хочется что бы такого не было конечно ) .

вот как бы не давила жаба решил серьезно к этому подготовится . Все булки расслабили ,а если опять жахнут массово ,вот тогда и начнется.......ай я яй что же это яне купил гену когда было дешево. А ЗИМА БУДЕТ ХОЛОДНОЙ.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, Made in USSR сказал:

. А ЗИМА БУДЕТ ХОЛОДНОЙ.

Це вже нова методичка, чи ви ще по старій шпарите?

  • Лайк 1
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Фрай сказал:

Перестаньте, нахіба воно вам треба капати друг другу на нєрві?
і взагалі, не мешайте наблюдать за выбором генератора для инвертора известных марок.

 

Мені от цікаво, коли ж дойде що треба не генератора підбирати, а інвертора замінити?)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

После того как получил ответ какой у него инвертор

В 31.07.2023 в 23:45, pkm сказал:

Інвертор 24V 3500W дешевий, їх повно під різними марками Aneng, Powmr, Jesudom тощо.

Маю підозру, що інвертор також у творчому пошуку. )

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Фрай сказав:

Маю підозру, що інвертор також у творчому пошуку. )

Даремно.

До речі, вам дав достатньо інформації про свій інвертор, а от ви так і не відповіли, який у вас інвертор не працював від якого генератора...

Дам посилання на подібний інвертор, якщо хочете ще точніше ecodrive.in.ua/gibridnyy-invertor-easun-isolar-sml-iii-24-v-3500-vt/ Але їх купа таких, усі однакові

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 минуты назад, ромарио1983 сказал:

Це вже нова методичка, чи ви ще по старій шпарите?

я последние три дня слушаю "ночные песни взорвавшихся шахедов " в моем городе .  методичек не надо .я живу там где война слышна , а не там где ее знают из телевизораили по отключению света. так что не пи..ди дох.я

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, Made in USSR сказав:

вам для зарядки аккумуляторов инверторный генератор вообще не нужен ! купите что то обычное с 200 кубовым мотором хонда.

Я б із задоволенням, це і дешевше. Але тягати 35 кг немає можливості. Поставити десь на балконі не можна, бо дуже шумний. Ще варіант - акумулятор тягати до генератора, але він також важить кілограмів під 50.

Тому залишається закритий інвертор. Розумію, що він не такий надійний, але - тихий, підйомний, і гарантовано працює з усім обладнанням...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 минут назад, Dalet сказал:

Та все буде добре. Не переймайтесь

нет, к сожалению не будет .  По многим причинам.

Змінено користувачем Made in USSR
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, pkm сказал:

Даремно.

До речі, вам дав достатньо інформації про свій інвертор, а от ви так і не відповіли, який у вас інвертор не працював від якого генератора...

Дам посилання на подібний інвертор, якщо хочете ще точніше ecodrive.in.ua/gibridnyy-invertor-easun-isolar-sml-iii-24-v-3500-vt/ Але їх купа таких, усі однакові

да ,если на балкон то инвертор будет нормально.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, Made in USSR сказав:

нет не будет.

Нас сьогодні місцева влада офіційно попередила - запасайтесь павербанками, генераторами, відключення будуть гірші, ніж у минулому році. Бо стан енергосистеми поганий.

Ще невеличкий факт: вчора з 37 шахедів збили 23, 14 долетіли... можна робити прогноз, що буде взимку.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мы не знаем сколько сбили ,говорить можно все что угодно ,но мы знаем сколько долетели и сколько горя они принесли  . Жаль .

 росия заготовила много ракет , у них на всю работает военка. ЗАПАСАЙТЕСЬ И БЕРЕГИТЕ СЕЬЯ И БЛИЗКИХ.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

57 минут назад, pkm сказал:

До речі, вам дав достатньо інформації про свій інвертор, а от ви так і не відповіли, який у вас інвертор не працював від якого генератора...

За свій інвертор і генератор я писав на форумі, при бажанні можна знайти, у вас лише посилання на якусь кожного разу іншу фігню.

який сенс мені зайвий раз писати за себе? Колотнуть понти? Так у мене не хонди.

Але у вас якісь пошуки «дешевої рибки» і бажання почути відгуки на ваші щоразу нові забаганки.

Отаке я бачу

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Фрай сказав:

який сенс мені зайвий раз писати за себе? Колотнуть понти? Так у мене не хонди.

Поділитися досвідом, що не спрацювало.

2 години тому, Фрай сказав:

у вас лише посилання на якусь кожного разу іншу фігню.

Посилання виклав одного разу на явну фігню, на яку натрапив у пошуках. Просто цікавий був сенс таких "товарів".

 

Все ж таки дивлюся 2.5-3кВт, конкретно Hyundai HHY 3050Si та Loncin LC 3300i. 

Hyundai легший, трохи дешевший, має 2 роки гарантії, є офіціали, купа сервісів.

Loncin важчий (якісніший, але й нести важче), має цифровий індикатор. Навіть пишуть, що у нього "напівпрофесійний" двигун.

Підозрюю, що Loncin тихіший, але чи набагато? От якби якось порівняти...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щодо шуму.

Ось мій парк міні генераторів (два в гарному стані, два під ремонт двз).

1. Yamaha EF1000 - 700W/50Hz, 800W/60Hz, 83dB  (не інвертор)
2. Yamaha EF600 - 400W/50Hz, 500W/60Hz, 84dB (не інвертор, стояв купу років, приржавів поршень, atf/ацетон створив чудо, заводиться працює але піддимлює, певно полізу в кільця)
3. Honda EU10i , інвертор, 900W , 87db в макс режимі.
4. Honda EX650, 450W/50hz, 550/60Hz, 79dB не інвертор. Ще її не заводив, в цифру шумності мало віриться, поки чекаю прокладку гбц так як був закис  клапан і дохрена нагару, відпахала нібось немало, але клапана, пружинки і втулки в допуску, зеркало циліндра теж ок, треба все відмити, потім провірю)

Так от саме інверторна хонда вживу працює найголосніше (так як інвертор працює не на 3000RPM, а ближче до 5500-6000RPM і тут чудес нема, є шум). В еко режимі вона найтихіша, але це режим по суті для лампочок а не для зарядок.

Звичайно для ваших lifepo4 такі малі не підійдуть, хоча вони дешеві і електрична частина там дуже надійна. А в двз традиційні проблеми після багаторічного стояння "як небудь".

Але я про те що якщо шум критично важливий, і зарядка буде нормально працювати від простого гени (тут я ще незнаю.. китайську один раз пробував то працювала ок, но через пару тижнів при роботі від мережі згоріла, незнаю чи то пов'язано якось, навряд но осадочок залишився 😄 ), то може варто розглянути прості і дешеві вживані гени відомих марок, помоєму є щось таке в хонди теж в закритому корпусі біля 2квт.  Поки ще зими нема то провести профілактику і воно впевнено зиму відкалатає, без сюрпризів по електричній частині. 
 

image.png

image.png

image.png

Змінено користувачем vovarpd
  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Может вопрос не в ту ветку, но спрошу:

Эта приблуда будет заряжаться от простого (не инверторного генератора) 3.2 квт!?

spacer.png

ecodrive.in.ua/ru/zaryadna-stanciya-bluetti-poweroak-ac200p-2000-vt-2000-vtgod-elektrostanciya-dlya-domu-uk/?utm_source=google&utm_campaign=PM_power_stations_HIGH_PRICE_feed&utm_medium=cpc&utm_term=&gclid=EAIaIQobChMI4MGC2P2_gAMVE8gYCh2rhQT1EAQYAyABEgKFIvD_BwE

Змінено користувачем DimaF
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, DimaF сказал:

Может вопрос не в ту ветку, но спрошу:

Эта приблуда будет заряжаться от простого (не инверторного генератора) 3.2 квт!?

spacer.png

ecodrive.in.ua/ru/zaryadna-stanciya-bluetti-poweroak-ac200p-2000-vt-2000-vtgod-elektrostanciya-dlya-domu-uk/?utm_source=google&utm_campaign=PM_power_stations_HIGH_PRICE_feed&utm_medium=cpc&utm_term=&gclid=EAIaIQobChMI4MGC2P2_gAMVE8gYCh2rhQT1EAQYAyABEgKFIvD_BwE

Ця штука буде заряджатися якщо їй дати 100-240 вольт змінного струму на БЖ. І їй не принципово інверторний чи ні генератор.
У самого такий стоїть.
Але беріть до уваги що швидкість зарядки у Bluetti не висока. 
І заряджати необхідно окремим БЖ. Вони є двох видів на 400ват і 500. Так от той що на 400 ват із пасивним охолодженням. А той що на 500 із активним і те охолодження не відключається навіть якщо станція заряджена. Тобто шум від вентилятора в БЖ постійний. 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

54 минуты назад, Volodymyr9767 сказал:

І заряджати необхідно окремим БЖ.

Так он вроде в комплекте идет.

Вчера заряжал, гудит)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, DimaF сказал:

Так он вроде в комплекте идет.

Вчера заряжал, гудит)

Про окремий БЖ написав, тому що думав що ви на етапі вибору електростанції.

Для когось це важливий фактор, щоб звернути увагу на іншого виробника.

В більшості електростанцій вбудовані БЖ, а не окремі. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...