Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Выбор электрогенератора

zgnatyuk

Рекомендовані повідомлення

В 20.06.2023 в 23:15, moongrasss сказал:

Доброго вечора учасники! Підкажіть достойний на свої кошти генератор на 3 квт , для часного будинку , за вашими відгуками по експлуатації , на що звернути увагу можна , бюджет 15 тис. гривень , буду вдячний за відповідь!

Бюджет потянет хорошего китайца - Hyundai HHY3020F с ручным пуском на сегодня 12648 грн, с электростартом HHY3020FE - 14994 грн. Наверное, это и есть оптимальный вариант.
Европеец SDMO Perform 3000 C5 с ручным стартом стоит 856 евро, со всеми мыслимыми скидками будет вдвое дороже, увы. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 тижнів потому...

Тут було стільки розмов про Хонду. Короче і я вирішив попробувати що ж таке хонда!

Купив вживану Honda eu10i, 2002 рік випуску на англійському eBay, була добра ціна. 
В інструкції прочитав мовляв має блимати при старті зелений індикатор який означає години напрацювання. Фото нижче. В мого генератора не блимає. Або він напрацював до 100 годин (в якомусь автодомі), або щось десь не так.
Поміняв масло, залив бензин, завелась нормально, працює теж. 
Працює в економ режимі дуже тихо. 
В максимальному режимі голосніше за неінверторні ямахи.
Але значно тихіше за китайця який тіпа клон такої хонди якого я мав Kipor IG1000.  Там і заявлено було 96дб, а тут 87дб.
Вага 13кг без масла і бензину.
В такій хонді велика перевага - це можливість паралельного підключення на випадок ЧП через спеціальний кабель. 
При наявності в сусідів/родичів такої ж хонди отримуєм вже не 900Вт, а 1800Вт і можливість запустити якусь більшу нагрузку типу кондюка на опалення.

Короче хонда є хонда що ще додати ))))

тест шуму порівняно з болгаркою.
https://www.youtube.com/shorts/dvr_Lp7m-HU

Скоро ще буду мати Honda EX650 , це простий неінверторний генератор, його якраз буде доцільно порівняти з тою синьою ямахою що на фото, так як потужність практично ідентична. 


image.thumb.png.3dfa29ef984d19dfed37c5a81103bcee.pngimage.png.2c14dccfb2e6ec46e4e00bc93ce7c6fc.png

 

Змінено користувачем vovarpd
  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 минут назад, vovarpd сказал:

Короче хонда є хонда що ще додати ))))

Щас товарищ из Харькова подтянется)) 

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 годин тому, DimaF сказав:

Щас товарищ из Харькова подтянется)) 

Я без під#@бу, техніка дійсно ок (конкретно цей екземпляр обійшовся в 12к грн вже з митом 1000 грн і доставками) ) Ще компресію попробую заміряти.

Доречі по компресії.
На днях міряв компресію в ямасі з мотором 70сс. дістався дуже недорого з заклинившим мотором після дуже довгого стояння. Мені стало цікаво його "підняти".
Зняв стартер, і мотор з допомогою ATF+ацетону 50/50 (лишив на добу) все ж вдалося прокрутити з мінімальними зусиллями. 
Заміряв компресію китайським компресометром з довгим шлангом - показав менше 2 кг. Мануал каже 4.9-5.6 норма (70-80 psi). Розчарувався ) 
Але так як завівся він легко то мені це стало підозріло.

Загуглив і дізнався що на малих моторах треба якомога коротший штуцер на компресометр.
Заміряв з коротким - результат 50psi (3.5 кг), різниця майже вдвічі.  Кільця там напевно залягли але зараз про різницю.

Відео "на коліні", може хтось теж переживає за компресію, тоді попробуйте поміряти коротким компресометром.

youtu.be/rQgnjMztSG0

 

Змінено користувачем vovarpd
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, vovarpd сказал:

Я без під#@бу, техніка дійсно ок )

Все нормально, я так вспомнил)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Смотрю я на это дело и решил прикупить себе пару генераторов . Зима будет .......и будет не жаркой . Один возьму трехфазный ,другой небольшой в резерв .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, Made in USSR сказал:

Смотрю я на это дело и решил

на другу зиму взагалі тут не залишатися :lol:

  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Made in USSR сказал:

Смотрю я на это дело и решил прикупить себе пару генераторов .

Старые куда делись!?)

пы-сы. сегодня в селе свет отрубили на 6 часов, а я как раз упахался на участке и пришлось включать гену чтобы помыться😬

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

старые на месте , но опыт прошлой зимы показывает где надо "соломку подстелить " . Я то юзаю  и на промышленном объекте .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 24.07.2023 в 19:45, Made in USSR сказал:

опыт прошлой зимы показывает где надо "соломку подстелить "

Я думаю, что в случае повторения и даже ухудшения ситуации, все уже приобрели достаточный опыт и навыки, чтобы с минимальными потерями пройти и эту зиму. Генераторов накуплено море, масса народу обзавелись газовыми плитками, зарядными устройствами, и т.д. Главное - все это своевременно подготовить к сезону. :) 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Vladdi сказал:

Я думаю, что в случае повторения и даже ухудшения ситуации, все уже приобрели достаточный опыт и навыки, чтобы с минимальными потерями пройти и эту зиму. Генераторов накуплено море, масса народу обзавелись газовыми плитками, зарядными устройствами, и т.д. Главное - все это своевременно подготовить к сезону. :) 

а ще були газ та бензин

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До речі, газу поки що запасли набагато менше за середні показники, щось підказує, що треба запасатись ще й рідким газом, бо опинитись одночасно без електрики та природного газу то вже зовсім аут. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрий день, шановні!

На промі продаються генератори на кшталт: "Генератор інверторний Honda INH2000 2000 Вт" (але вказаний Виробник Hecht) 7500 грн, "Генератор для дачі з мідною обмоткою honda kw2000 2,0 квт" 4500 грн, "Генератор Honda EU20IT1" 7000 грн.

Зрозуміло, що це якісь підробки, але може є у когось досвід купівлі, використання?

Генератор потрібен в міських умовах на (сподіваюсь, малоймовірний) випадок довгого блекаута (більше 2 днів), щоб заряджати акуми. Віддавати 20-30тис за KS чи Fogo з врахуванням низької ймовірності якось не хочеться...

  • Хаха 1
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не хочется не платите.

😕

-------------------------

я представления не имею что можно купить за 100-200 долларов ! хотя знаю : НИЧЕГО .

забудьте и НЕ выбрасывайте  деньги на ветер.

Змінено користувачем Made in USSR
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 22.06.2023 в 13:13, aleksey02 сказал:

 

В любом случае 3 кВт будут стоить дороже 15000 грн

А Weekender GT3500iO?

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 годин тому, pkm сказав:

Добрий день, шановні!

На промі продаються генератори на кшталт: "Генератор інверторний Honda INH2000 2000 Вт" (але вказаний Виробник Hecht) 7500 грн, "Генератор для дачі з мідною обмоткою honda kw2000 2,0 квт" 4500 грн, "Генератор Honda EU20IT1" 7000 грн.

Зрозуміло, що це якісь підробки, але може є у когось досвід купівлі, використання?

Генератор потрібен в міських умовах на (сподіваюсь, малоймовірний) випадок довгого блекаута (більше 2 днів), щоб заряджати акуми. Віддавати 20-30тис за KS чи Fogo з врахуванням низької ймовірності якось не хочеться...


А вам дійсно для заряду акумуляторів потрібен аж 2квт генератор? Акуми приймуть ті 2квт в годину?  Можливо буде досить і 1квт який дешевший, а може і якогось 500вт достатньо.
Honda EU20 генератор класний, але то стара модель, знята з виробництва, та й цінник там навіть на вживане навряд чи менше 25-30 буде, ніяк не 7.

Питання до загалу. А якщо щодо надійності зарядки акумів від звичайного неінверторного генератора, зарядні нормально до того відносяться (а то десь недавно вичитав що там є якийсь перехід через нуль і може згоріти типу не зразу а з часом там щось підгорає)? 

Змінено користувачем vovarpd
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 минут назад, vovarpd сказал:

А вам дійсно для заряду акумуляторів потрібен аж 2квт генератор? Акуми приймуть ті 2квт в годину?  Можливо буде досить і 1квт який дешевший, а може і якогось 500вт достатньо.

Акуми «приймають» не кВт, ампери.

Для моїх потрібно від 30А до 50А, яку потужність повинен мати мій гена? ))

Змінено користувачем Фрай
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Фрай сказав:

Акуми «приймають» не кВт, ампери.

Для моїх потрібно від 30А до 50А, яку потужність повинен мати мій гена? ))

Помножте свої ампери на напругу і будете мати потужність і +- дізнаєтесь який генератор вам потрібен.
А ще краще глянути на потужність зарядного, так щоб вже на 100%.

Генератор теж видає ампери, це ж в інструкції вказано )))) 
Але приводим все до спільного знаменника.  Ампери самі по собі то ніачьом.

image.png.d20abd974185f23549d4590bbaf74289.png
 

Змінено користувачем vovarpd
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

21 час назад, pkm сказал:

Зрозуміло, що це якісь підробки, але може є у когось досвід купівлі, використання?

В этом топике был красавец, который купил такую поделку, укололся попалил обмотку и все равно продолжал есть кактус искать гену за такую цену. И абсолютно без разницы Вам надо заряжать аккомуляторы или питать ШВЛ. Это железо, на него уговоры о вашем тяжелом материальном положении не действует.

21 час назад, Made in USSR сказал:

я представления не имею что можно купить за 100-200 долларов ! хотя знаю : НИЧЕГО .

забудьте и НЕ выбрасывайте  деньги на ветер

Змінено користувачем AOZ1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, Фрай сказал:

Для моїх потрібно від 30А до 50А, яку потужність повинен мати мій гена? ))

Умножте эти Амперы на Вольты на батарее и получите мощность в Ватах.
P=I*U

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую, але в мене все є. )

То я отвечал на пост выше за кВты, которые не схавает аккумулятор. )

у меня вопрос был, приобрел подходящее зарядное, но пришлось искать и гену, так как мой 2,5 квт не тянул ЗУ с такой силой тока, а меньшей зарядить нереально.

На мой взгляд, нельзя что-либо советовать не имея исходных данных, а задающий вопрос их не сообщил.

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, vovarpd сказав:


А вам дійсно для заряду акумуляторів потрібен аж 2квт генератор? Акуми приймуть ті 2квт в годину?  Можливо буде досить і 1квт який дешевший, а може і якогось 500вт достатньо.

Акум LiFePo4 на 24В (а це значить до 30В), зарядний струм до 80-100А. Ось вже і генератор на 3кВт не завадить...

В підсумку замовив MaXpeedingRODS MXR4500i інверторний за 12тис.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...