Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Электропилы цепные

Pilot23

Рекомендовані повідомлення

2 часа назад, Игорь&Ира сказал:

Не зовсім зрозумів: після роботи залишки масла необхідно зливати?

Ну в моїй воно протікає ) можна не зливати якщо норм все навколо заляпати маслом 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, standov сказал:

Ну в моїй воно протікає ) можна не зливати якщо норм все навколо заляпати маслом 

Так шож вы не пожалели 6к на ручную игрушку, а на нормальную пилу зажали??))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, DimaF сказал:

Так шож вы не пожалели 6к на ручную игрушку, а на нормальную пилу зажали??))

ну по перше не 6 а 4.5 а по друге "нормальна пила" то шо таке? бо тече бош аке35, ну а по трете якийсь дитячий садочок ото "чого зажав" ) можу банку зробити, будете кидати а я буду купляти "нормальне", бо чого-б і не )

Змінено користувачем standov
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, standov сказал:

бо тече бош аке35,

Думал только дешевые текут)

У меня штурм за 80 баксов покупал, тёк, но поставил новую прокладку на бачек и перестало)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, DimaF сказал:

Думал только дешевые текут)

У меня штурм за 80 баксов покупал, тёк, но поставил новую прокладку на бачек и перестало)

я нею користувався раз на рік, зараз схоже взагалі не буду ) то-ж залити-злити масло не є проблемою але перший раз стелаж залило маслом знатно. Судячи по відгукам на розетці - масло то в неї болячка.
Ну і ціна там ті самі 80 баксів )))

Змінено користувачем standov
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 хвилин тому, standov сказав:

ну по перше не 6 а 4.5 а по друге "нормальна пила" то шо таке? бо тече бош акс35

Оригінальна Макіта 40 см за 115 Євро 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Игорь&Ира сказал:

Оригінальна Макіта 40 см за 115 Євро 

мені вже не треба, а цей бош я купив в мєтро з дисконтом 50%, тож "нііачемнежалію" )

image.thumb.png.b42e50ed448807ca777d527f536d35ba.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Макіта UC4051A через бак не тече 100% і ніколи масло не зливав, але помітив як довго стоїть, то стає більше масла на шині, хоча з неї не капає, тому зберігаю шиною догори (а баком донизу)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 29.10.2023 в 09:42, TaurosRMK сказал:

Що буде зручніше і практичніше, ланцюгова чи шабельна міні пила, ось такого формату? На даний момент потреба образання дерев в саду, якись сухостой, дошки і тд. Тобто маленька і компактна, щоб одною рукою тримати. Здається ланцюгова буде швидше різати грубі гілки, а шабельна в теорії універсальніша, бо має змінні полотна, але чи пригодиться це мені, не знаю 😁

Screenshot_20231029-093649_Rozetka~2.png

За аналогічних потреб, я собі взяв міні ланцюгову Procraft PKA18B NEW за 1380 грн.

Вже затестив, повністю мене задовольняє, особливо враховуючи ціну та 2-річну гарантію.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, igg сказал:

За аналогічних потреб, я собі взяв міні ланцюгову

Шина в 10 сантиметров не сильно короткая!?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, DimaF сказал:

Шина в 10 сантиметров не сильно короткая!?

зовсім ні...як для гілкоріза, а це ж таки не пилка, а гілкоріз - цілком достатньо...звісно, що дерева(як в рекламних відео) ним не варто валити, для цього має бути(й в мене є) у господарстві повнорозмірна пила)

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, igg сказал:

має бути(й в мене є) у господарстві повнорозмірна пила)

У мене також е, але важка та невдобна якщо гiлки пилять)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, DimaF сказал:

У мене також е, але важка та невдобна якщо гiлки пилять)

ото тож бо)...тому й обзавівся, саме гілкорізом✌️

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, igg сказав:

Procraft PKA18B NEW

Здається аналогічних моделей пів ринку, відрізняються тільки кольором і логотипом :) Їх видає однакова "китайська" комплектація. Тим не менше якось дуже дешево виглядає на фоні більш-менш брендових моделей, де тільки одна "тушка" коштує 3000-3500 грн, а з акумулятором і зарядкою від 6000 грн. А тут за 2000 грн весь комплект, сумнівно якось, які там акумулятори, яка якість самого інструменту. Я вже писав в іншій темі, що досвід показує що краще один раз купити нормальний інструмент, навіть для домашнього користування, ніж потім колекціонувати поломаний інструмент або ремонтувати його в не підходящий момент.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 02.11.2023 в 21:42, TaurosRMK сказал:

Здається аналогічних моделей пів ринку, відрізняються тільки кольором і логотипом :) Їх видає однакова "китайська" комплектація. Тим не менше якось дуже дешево виглядає на фоні більш-менш брендових моделей, де тільки одна "тушка" коштує 3000-3500 грн, а з акумулятором і зарядкою від 6000 грн. А тут за 2000 грн весь комплект, сумнівно якось, які там акумулятори, яка якість самого інструменту. Я вже писав в іншій темі, що досвід показує що краще один раз купити нормальний інструмент, навіть для домашнього користування, ніж потім колекціонувати поломаний інструмент або ремонтувати його в не підходящий момент.

Здається, вони усі повністю аналогічні й на одному заводі у Китаї їх клепають) ...Уточню, що тут 1380 грн. за весь комплект. Перед тим, як придбати, я ціни (на брендові й не дуже) ретельно промоніторив...тому й обрав з купи отої "однакової китайщини", найвигіднішу пропозицію, теж трохи сумнівався, але  2-річна гарантія остаточно переконала, не переплачувати (в рази) за "нормальний інструмент"...

Щодо якості, то вже мав змогу протестувати...все норм, усі свої функції виконує, акум 2Аг, що у комплекті, за 2-3 дні роботи я так й не висадив. Купив ще один додатковий 2Аг акум... Така ж пилка у мого сусіда, вже увесь сезон відпрацювала без значних проблем, у достатньо напруженому режимі...все нормально з нею.

Змінено користувачем igg
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 31.10.2023 в 08:58, normal сказал:

Макіта UC4051A через бак не тече 100% і ніколи масло не зливав, але помітив як довго стоїть

ну мій бош тече теж не через бак а через шину, може масло якесь більш рідке чи тепліше в бойлерній, хз

В 02.11.2023 в 11:06, igg сказал:

для цього має бути(й в мене є) у господарстві повнорозмірна пила)

а шось вже не впевнений )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене AL-KO за тиждень не тече, за місяць може крапнути з шини, а от за зиму пів бачка масла витікає

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 часов назад, Enot123h сказал:

В мене AL-KO за тиждень не тече, за місяць може крапнути з шини, а от за зиму пів бачка масла витікає

ну да, мова про довготривале зберігання, бо я-ж нею користуюся раз на півроку, тож тепер просто зливаю з бачка все в бутилку

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Кто пользовался пилой с автостопом? Когда после отпускания кнопки цепь моментально останавливается. Есть подозрение что из за таких резких остановок цепь быстрее растягивается. Кто может подтвердить или опроврегнуть опасения? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 14.12.2023 в 23:38, deonisys сказал:

Кто пользовался пилой с автостопом? Когда после отпускания кнопки цепь моментально останавливается. Есть подозрение что из за таких резких остановок цепь быстрее растягивается. Кто может подтвердить или опроврегнуть опасения? 

в мене в боші квікстоп, це дуже зручно в тому плані шо ви миттєво можете пилу покласти кудись. Стосовно розтягання - хз, для того треба якось порівнювати обидва варіанти на довгому пробігу 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...