Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

электромобили

aaronbuni

Рекомендовані повідомлення

8 годин тому, seksinika сказав:

я вообще реально думала что у меня больше ни когда машин с ДВС не будет, но пришлось ввиду событий дизеля таки в хозяйстве держать.

Подытожили тему.

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, seksinika сказав:

потом в Польшу хочу

Якщо буде десь поряд магазин Kaufland, спокійно заїжджайте, в них на стоянках розташовані безкоштовні зарядки. Поставив машину  на зарядку та пішов щось купити. В багатьох містах Польщі , в центрі міста, стоянки для електромобілей безкоштовні. Автобани у поляків гарні. Суперчарджи можуть бути розташовані де завгодно, якось ми заряджались у дворі спортивного центру.

9 годин тому, seksinika сказав:

но пришлось ввиду событий

На початку війни, в березні, виїхали до Польщі, бо військові сказали, що краще вже не залишатись , то Теслою спокійно доїхали до Польщі, дивлячись, як ДВС годинами стоять  нескінченними стрічками черг на заправках.  Заряджались на заправках, поки автівка на зарядці, можна було попити каву-чай та щось перекусити. В Тернополі зарядки були розташовані біля якогось супермаркету. Вперше була в цьому місті. Може, то такий шматочок міста був, але враження, що попав в 90-ї роки. В Польщі навмисно вибрали маршрут сільськими дорогами, бо треба було якось отямитись від всього, що сталось і що пережили. Теж заряджались без проблем.

Додам. Про покупку електромобіля замислились, коли поставили СЕС. Для зарядки зробили окрему лінію під швидку зарядку.

Коли повертались додому з Польщі, то перші кошти за заряджання з нас зняли вже в Україні. У поляків, на той час, автобани для українців були безкоштовними, Маск зробив суперчарджі безкоштовними для українців.

 

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, vadimv сказал:

Подытожили тему.

Мы ее давно подытожили😂, неясно теперь только несколько моментов).

1 И нафига нужен старый никчёмный ноутбук, который используется исключительно возле розетки при том что в городе позавчера пол дня электричества не было)?

2 И нафига было мечтать по всему форуму об электроприводе ворот, при том что штука бесполезная, особенно что в городе позавчера пол дня электричества не было)?

3 Как можно быть аналогичным своему ноутбуку и при этом дальше топить о том что за областью достижимого, как и электропривод🤣???

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, seksinika сказал:

нафига нужен старый никчёмный ноутбук,

Це відповідально щодо природи. А ще протест проти культури споживання.

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

48 хвилин тому, seksinika сказав:

Мы ее давно подытожили😂, неясно теперь только несколько моментов).

1 И нафига нужен старый никчёмный ноутбук, который используется исключительно возле розетки при том что в городе позавчера пол дня электричества не было)?

2 И нафига было мечтать по всему форуму об электроприводе ворот, при том что штука бесполезная, особенно что в городе позавчера пол дня электричества не было)?

3 Как можно быть аналогичным своему ноутбуку и при этом дальше топить о том что за областью достижимого, как и электропривод🤣???

28.06.2023 в 07:49, vadimv сказав:

тут хтось постійно її туди тягне - у відповідь на будь-який пост про електромобілі пишеться купа постів про смартфони, ноутбуки, ворота і т.п.

Но если так сильно интересно, могу прояснить:

1 Старый никчемный ноутбук является частью аудиосистемы (об этом писалось, но наверно не смоглось прочитать). Ессно ни колонки, ни усилок, ни ноутбук не будут работать без света. От них никто такого не требует - есть телефон, планшет и ноутбук с нормальной батареей.

2 Один человек со всего форума "заметил" (а скорее нафантазировал себе) какие-то "мечтания" по всему форуму по поводу ворот. Вчера разговаривал с соседом, который как раз такие ворота городит. Он пока не знает, что будет делать в случае отключения света. Я знаю - мне такие ворота нафиг не нужны, как показала жизнь.

3 Электропривод ворот недостижим? Или старый Лиф недостижим? Или новый смартфон недостижим? Вы че там курите? Я просто вместо всякой раскрученной лабуды покупаю то, что МНЕ нужно - например, маленький легкий защищенный смартфон с экраном 4 дюйма.

Ну и отдельно проедусь по тем, кро хочет быть святее папы римского, т.е. продажницы электричек. Я писал, что электромобиль вполне вписывается в комплект "частный дом + СЭС + ДВС". Отдельно от них он не имеет смысла, как старый ноутбук без розетки. Смешно наблюдать одного чувака, у которого Лиф заряжается на проезжей части от розетки с балкона. Но это полбеды. Беда была бы, если бы этому чуваку пришлось ехать на нем в безопасное место за 1000 км. Потому как когда мы ехали из безопасного места в Сумы, по пути в Умани не было света от слова вообще, банкоматы не работали, АТБ работал от генератора. На заправке в Черкасской области света тоже не было, но это ж заправка, ее запитали от генератора. А в Полтавской и Сумской областях была полная темень. Очень печальна судьба чувака, который решит ехать на электричке в такое время. Особенно зимой.

А что касается Тернополя, то судить по нему с парковки в промзоне - то же самое, что говорить о вкусе устриц. Тернополь - красивенный современный город. Это заметно, если подъехать к замку, припарковаться там и спуститься в парк Шевченко на набережную к озеру. А если пройтись по центру, зайти в Майстерню шоколада, проехаться на катамаране, катере и на Дальний пляж - так вообще уезжать не хочется. Так там уютно и по-домашнему.

Змінено користувачем vadimv
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 хвилину тому, seksinika сказав:

Мы ее давно подытожили😂, неясно теперь только несколько моментов).

1 И нафига нужен старый никчёмный ноутбук, который используется исключительно возле розетки при том что в городе позавчера пол дня электричества не было)?

У будь-якого laptop'у, для прослуховування музики, звук лайно, кажу як власник нового і не самого дешевого. Напевно, саме тому Вадим використовує bluetooth колонки.

2. Не знаю чим саме спричинено, але я б всім довбням, які тримають велику дистанцію (через економію заряду, гальмівних колодок або  рекуперацію) на рівні ПДД заборонив займати ліву смугу руху. 

Змінено користувачем XL.pro
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, allanek сказал:

Якщо буде десь поряд магазин Kaufland, спокійно заїжджайте, в них на стоянках розташовані безкоштовні зарядки. Поставив машину  на зарядку та пішов щось купити. В багатьох містах Польщі , в центрі міста, стоянки для електромобілей безкоштовні. Автобани у поляків гарні. Суперчарджи можуть бути розташовані де завгодно, якось ми заряджались у дворі спортивного центру.

На початку війни, в березні, виїхали до Польщі, бо військові сказали, що краще вже не залишатись , то Теслою спокійно доїхали до Польщі, дивлячись, як ДВС годинами стоять  нескінченними стрічками черг на заправках.  Заряджались на заправках, поки автівка на зарядці, можна було попити каву-чай та щось перекусити. В Тернополі зарядки були розташовані біля якогось супермаркету. Вперше була в цьому місті. Може, то такий шматочок міста був, але враження, що попав в 90-ї роки. В Польщі навмисно вибрали маршрут сільськими дорогами, бо треба було якось отямитись від всього, що сталось і що пережили. Теж заряджались без проблем.

Додам. Про покупку електромобіля замислились, коли поставили СЕС. Для зарядки зробили окрему лінію під швидку зарядку.

Коли повертались додому з Польщі, то перші кошти за заряджання з нас зняли вже в Україні. У поляків, на той час, автобани для українців були безкоштовними, Маск зробив суперчарджі безкоштовними для українців.

 

В Болгарии с этим делом напряжно), в Румынии зимовала на море там более менее но тоже не очень), у меня на начало войны было 2 электрички Тайота РАВ-4 ЕВ и Тесла С, обе без быстрого порта, в Тайоте как такового не было а у Теслы изначально не куплен был первым хозяином + Американки однофазные, в общем то что до войны вообще не беспокоило то после ее начала стало проблемой, ввиду чего немного заменила подправила автопарк, теперь Тесла уже с быстрым портом, трехфазная, с активным CCS и бонусом еще очень неожиданно с бесплатным пожизненным суперчарджем по всей Европе))).

В Польшу и как бы дальше вообще красота Теслой ехать, тут главное с Украины выехать но с CCS и тут проблем нет.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, vadimv сказал:

Но если так сильно интересно, могу прояснить:

1 Старый никчемный ноутбук является частью аудиосистемы (об этом писалось, но наверно не смоглось прочитать). Ессно ни колонки, ни усилок, ни ноутбук не будут работать без света. От них никто такого не требует - есть телефон, планшет и ноутбук с нормальной батареей.

2 Один человек со всего форума "заметил" (а скорее нафантазировал себе) какие-то мечтания по всему форуму по поводу ворот. Вчера разговаривал  соседом, который как раз такие ворота городит. Он пока не знает, что будет делать в случае отключения света. Я знаю - мне такие ворота нафиг не нужны, как показала жизнь.

3 Электропривод ворот недостижим? Или старый Лиф недостижим? Или новый смартфон недостижим? Вы че там курите?

YНу и отдельно проедусь по тем, кро хочет быть святее папы римского, т.е. продажницы электричек. Я писал, что электромобиль вполне вписывается в комплект "частный дом + СЕС + ДВС". Отдельно от них он не имеет смысла от слова вообще. Смешно наблюдать одного чувака, у которого Лиф заряжается на проезжей части от розетки с балкона. Но это полбеды. Беда была бы, если бы этому чуваку пришлось ехать на  нем в безопасное место за 1000 км. Потому как когда мы ехали из безопасного места в Сумы, по пути в Умани не было всета от слова вообще, банкоматы не работали, АТБ работал от генератора. На заправке в Черкасской области света тоже не было, но это ж заправка, ее запитали от генератора. А в Полтавской и Сумской областях была полнаяя темень. Очень печальна судьба чувака, кторый решит ехать на электричке в такое время.

Вадим с начала о курении, если из нас с вами кто это и делает то это вы, иначе ваш многолетний бред вообще не ясен))).

1 Я знала что вы напишите о "системе" вот она такая же никчёмная как и ноутбук, вся в сборе ее можно заменить колонкой JBL среднего размера😂 понятно дело это неприемлемая денежная затрата ну то такое), а единственно  верное направление ПОЛЕТА того ноутбука это мусорный бак, ну то тоже такое).

2 Идите тему "великого архитектора" почитайте и вам с моторчиком откроется, мне ссылки на цитаты по форуму нарезать в отличии от вас нету интереса))), опять тки изучите ВиКи кок оно без электричества работает а то смотрю область совсем не изучена в отличии от Теслы😂, там это ключик повернуть можно, рычажок освободиться и можно будет как и ваши ручками сдвинуть).

3 Был бы достижим, то давно стоял бы на ваших воротах, просто видать "видный архитектор" ворота те изначально настолько бюджетно(как и все остальное в постройке, именно в постройке) исполнил что прикрутить его особо не куда, про старый Лиаф вообще молчу))) помню ваши комментарии по поводу надобности второй машины для вашей же жены, ее езду на маршрутках и велосипеде, тогда написала и еще раз пишу - вы позорище и я бы на ее месте и дня с вами не была, еще и курите что то неясное), ладно бы каннабис какой был но там больше кизяки напоминает).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, XL.pro сказал:

Не знаю з чим саме пов'язано, але я б всім довбням, які тримають велику дистанцію (через економію заряду, рекуперацію) на рівні ПДД заборонив займати ліву смугу руху. 

А как вы связываете дистанцию с рекуперацией?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 хвилини тому, seksinika сказав:

вся в сборе ее можно заменить колонкой JBL среднего размера😂

Мой малой в 15 лет тоже так думал, но его ждало жестокое разочарование в колонках JBL.

Недавно застал его за тем, как он подтыкает Айфон к этой старой никому не нужной системе. )

22 хвилини тому, seksinika сказав:

там это ключик повернуть можно, рычажок освободиться и можно будет как и ваши ручками сдвинуть).

Вот это по нашему - купить ворота, поставить моторчик и потом ручками сдвигать. ))

Вместо того, чтобы ничего не покупать и двигать ПОЛОВИНУ ворот.

Змінено користувачем vadimv
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 хвилин тому, vadimv сказав:

то судить по нему с парковки в промзоне - то же самое, что говорить о вкусе устриц.

Вам треба до окуліста, бо зір дуже вибірковий. Та і з нервами негаразд, бо як можна пояснити постійне перекручування того, що очі бачать з тим, що голова собі вигадує.

2 години тому, allanek сказав:

В Тернополі зарядки були розташовані біля якогось супермаркету. Вперше була в цьому місті. Може, то такий шматочок міста був,

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, allanek сказав:

Вам треба до окуліста, бо зір дуже вибірковий. Та і з нервами негаразд, бо як можна пояснити постійне перекручування того, що очі бачать з тим, що голова собі вигадує.

Робите висновок про місто по якомусь щматочку? Це мабуть шось на зразок "почитав вікі, побачив на вулиці і познав істину" )

Але добре, що стосовно подорожей обезструмленою Україною зауважень не виникло. Хоч якась адекватність залишилась.

  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, seksinika сказав:

А как вы связываете дистанцию с рекуперацией?

Ніяк, тому перерахував різні варіанти.

Але в 99% випадків водії виключно leaf'ів їздять повільно, тримають велику дистанцію, займаючи ліву смугу руху. Вартість пересування в перерахунку на 1 км на електричці значно дешевше за ДВЗ, не розумію що спричиняє такий стиль водіння. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, seksinika сказав:

кок оно без электричества работает а то смотрю область совсем не изучена в отличии от Теслы😂, там это ключик повернуть можно, рычажок освободиться и можно будет как и ваши ручками сдвинуть).

  Все не могла зрозуміти про що мова, який електропривід:lol:. Мені здавалось, що це звичайна річ , коли є електрика, нажав на брелок чи зі смартфона, коли нема, то так, ключик повернути і руцями відкрити. Я ж не думаю, що тільки КАМЕ так працює.  В мене в сусідки , що будувалась через дупу і те ворота так само працюють, хоч і стоїть якійсь непотріб, що ремонтують два рази на рік, але ж працює.

І після цього  ще приходити в тему про електромобілі і щось там бубукати :pozor:.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, allanek сказав:

коли нема, то так, ключик повернути і руцями відкрити

те ворота так само працюють, хоч і стоїть якійсь непотріб, що ремонтують два рази на рік

:lol:

9 хвилин тому, allanek сказав:

І після цього  ще приходити в тему про електромобілі і щось там бубукати :pozor:.

Те, що до інших доходить тільки через 10 років і тільки на власному досвіді: 

12 годин тому, seksinika сказав:

пришлось ввиду событий дизеля таки в хозяйстве держать.

 

Змінено користувачем vadimv
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, vadimv сказав:

Робите висновок про місто по якомусь щматочку? Це мабуть шось на зразок "почитав вікі, побачив на вулиці і познав істину" )

Але добре, що стосовно подорожей обезструмленою Україною зауважень не виникло. Хоч якась адекватність залишилась.

Перепрошую, але вам , крім окуліста ще і до доХтура мозкоправа потрібно. Щось заспокійливе дасть, бо дуже знервовані та неадекватні дописи від вас.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, allanek сказав:

Перепрошую, але вам , крім окуліста ще і до доХтура мозкоправа потрібно. Щось заспокійливе дасть, бо дуже знервовані та неадекватні дописи від вас.

Аргументи на користь подорожей електричкою знову закінчились :lol:

Змінено користувачем vadimv
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, vadimv сказав:

:lol:

 Ось і підтвердження неадекватності. Чого ви регочете? Так, в сусідки 2 рази на рік не працює автоматика на воротах, але ж вона, стара жінка за 80 років, розуміє, що автоматику краще вже  мати та ремонтувати, ніж  не мати та мріяти роками. Не бачу, з чого тут реготати, зовсім дурне якесь в голові:pozor:

 

 

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, allanek сказав:

 Ось і підтвердження неадекватності. Чого ви регочете? Так, в сусідки 2 рази на рік не працює автоматика на воротах, але ж вона, стара жінка за 80 років, розуміє, що автоматику краще вже  мати та ремонтувати, ніж  не мати та мріяти роками. Не бачу, з чого тут реготати, зовсім дурне якесь в голові:pozor:

Дурне на голову - це те, хто створює собі проблему на рівному місці - купляє і постійно ремонтує ворота замість не купляти і не ремонтувати.

Змінено користувачем vadimv
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, vadimv сказав:

Дурне на голову - це те, хто робить собі проблему на рівному місці

Ви в своєму багні колупайтесь, а вона вже якось в своєму сама розбереться.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, allanek сказав:

а вона вже якось в своєму сама розбереться.

А я хіба своїми дописами якось заважаю? Так кнопочка ігнору завжди поряд.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, vadimv сказал:

Те, що до інших доходить тільки через 10 років і тільки на власному досвіді: 

Ну э в Ніки гроши на два авто, чого заздрити? Одно авто має бути на двз, друге на єлектріці.

Невже не зрозуміло що так і треба робити? Я само так планував. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Gitan сказав:

Одно авто має бути на двз, друге на єлектріці.

Невже не зрозуміло що так і треба робити?

Ще раз: з цим ніхто не сперечається, в разі двох авто.

Питання в іншому - чи є електромобіль повноцінним авто? Очевидна відповідь - ні.

Тому в разі одного авто (бо водій в сім'ї тільки один) вибір теж очевидний.

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...