Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

электромобили

aaronbuni

Рекомендовані повідомлення

14 хвилин тому, allanek сказав:

Коли перестанете чіплятися, наче реп'ях,  до моїх цитат, що призначалися не вам, але вам кортить,  невідмінно, на них відповісти, тоді і не буде причини відповідати вам.

А, тобто у вашій уяві саме так виглядає небажання спілкуватися? Ну ОК, не бажайте далі.

14 хвилин тому, allanek сказав:

Ви теж помітили, що кажете одне, а  насправді в вас виходить щось, на зразок, купи цегли в ІФ.

Не завжди в житті виходить так, як плануєш. Але я хоча б спробував, на власному досвіді. )

Доречі, купа цегли - якраз підтвердження того, що я віддаю перевагу новим речам.

Бо купити вживану квартиру було б значно простіше. Але вони мені вже остогидли.

Як гляну на фотки - блювати хочеться. Так само як від вживаних автівок...

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, vadimv сказал:

Бо купити вживану квартиру було б значно простіше. Але вони мені вже остогидли.

Як гляну на фотки - блювати хочеться. Так само як від вживаних автівок...

не тіште себе. в цьому світі все вживане - починаючи від жінок, закінчуючи повітрям, яким вже хтось подихав.

єдина можливість бути вище цього - покласти на все матеріальне в принципі і залишити його поза увагою.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 хвилин тому, vadimv сказав:

тобто у вашій уяві 

Моя уява , коли читає ваші опуси, каже, що в дитинстві ви були шмарклявим хлопчиком, якого цькували дівчата. 

42 хвилини тому, vadimv сказав:

купа цегли - якраз підтвердження того, що я віддаю перевагу новим речам.

🤣

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, allanek сказал:

були шмарклявим хлопчиком, якого цькували дівчата. 

хм... чому "були"?

щодо шмаркль - не видно, а от щодо дівчат -  нічого не змінилося :) 

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дівчата, як відомо, складають приблизно 80% віруючих. І в цьому плані секта свідків святого Ілона нічим не відрізняється від інших. Коли закінчуються аргументи, спочатку починається перша стадія істерики:

Цитата

Давайте спорить о вкусе устриц и кокосовых орехов с теми, кто их ел

Потім друга:

Цитата

И вообще, разве нас может интересовать мнение человека лысого, с таким носом?

І нарешті третя:

Цитата

На вопрос: «Как живёшь?» — завыл матерно, напился, набил рожу вопрошавшему, долго бился головой об стенку, в общем, ушёл от ответа.

 

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 часов назад, vadimv сказал:

Опаньки! Наконец-то (после покупки) удалось выяснить на собственном опыте(!), что электричка обходится дороже дизельной таратайки. :lol:

Символ успешности, у которой денег куры не клюют, и которая всегда выбирает наилучшее, в этот раз "изьявила желание" сэкономить на спичках и пилить за три тыщи км на таратайке, которая не едет. :pozor:

 

😂 Вадим вы 0 просто ни о чем), вы это результат вашей собственной ущербности и того что вас по жизни окружает))).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, seksinika сказав:

😂 Вадим вы 0 просто ни о чем), вы это результат вашей собственной ущербности и того что вас по жизни окружает))).

Главное, что на дизеле удалось сэкономить 5000-6000 грн.

Ради этого стоило помучиться и попозориться.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Где вы вычитали о помучатся то😂, мучение это старый ноут с мертвой батарейкой на веранде, не ясно только какой веранде то???

Позор это вы а не Х-Трейл, ну еще ваш старый б/у дрыщь, в самой ущербной из возможных комплектаций, для истинных ценителей флагманского J5 d 22 году.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мучение Вадим, это когда взрослый мужчина, ввиду своей ущербности, топит по форумам о том чего ему не достижимо, при этом ноя там же о своей мечте иметь електромотрчик привода ворот за 300 евро😂.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 хвилин тому, seksinika сказав:

😂 Вадим вы 0 просто ни о чем), вы это результат вашей собственной ущербности и того что вас по жизни окружает))).

Дивує, скільки уваги деякі приділяють "0". Хоча, є і від'ємні числа, то ж, "0", то ще не найгірший варіант.

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, BugS сказав:

Дивує, скільки уваги деякі приділяють "0". Хоча, є і від'ємні числа, то ж, "0", то ще не найгірший варіант.

Я перепрошую, а "0" у вашій уяві, то мальчік, чи дєвочка?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, ozor сказав:

Я перепрошую, а "0" у вашій уяві, то мальчік, чи дєвочка?

По перше, світ не обмежується 2 полами, є і інші форми. По друге, я не порівнюю людей з "0", на відміну від деяких учасників форуму.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, seksinika сказав:

Где вы вычитали о помучатся то😂

 Там же, где было написано, что оно не едет.

6 годин тому, seksinika сказав:

мучение это старый ноут с мертвой батарейкой на веранде, не ясно только какой веранде то???

Не на веранде, а в беседке. Старый ноут под старой же ХР летает не хуже, чем он летал в 2007, Винамп (который вообще появился в 1997) не тормозит, в отличие от Икстрейла на 1,6-литровом дизеле. А батарейка возле розетки не нужна, в отличие от "3 в 1".

Но в общем история понятна: 

25.06.2023 в 11:13, Фрай сказав:

На мій погляд то є типова жидовська скнарість, бо справжні євреї на собі не економлять і живуть із задоволенням.

 

Змінено користувачем vadimv
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Очень нравилось творчество Градского и когда-то даже довелось не то, чтобы пообщаться, но

короче, вот насколько человек талантлив настолько же поражен этой жидовской бациллой жад, ой, рациональности.

патологічна скнарість перетворила дуже багату людину у таку неприємну занедбану скнару від якої хочеться виригати.

Вадим, на відміну від інших чомусь вірю, що у тебе є гроші, але замість того аби радувати себе та своє оточення ти такий же скна, ой, настільки раціональний, що так і здохнеш над тими бабками і нічого не зрозумієш, все будеш шукати щось подешевше.

і переконувати себе, що тільки так правильно, що нема сенсу купувати великий кавун, шкідливо дітям багато води.
а квіти дружині?
нахера вони їй та ще й по такій ціні? он скоро літо і буде ціла клумба!

хотя по пять, но большие...
а сегодня были по три, 
но маленькие, но по три...
но маленькие... 
зато по три...
хотя совсем маленькие...
поэтому по три... 
хотя маленькие...
зато по три...

:good:

 

 

Змінено користувачем Фрай
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Фрай сказав:

все будеш шукати щось подешевше.

і переконувати себе, що тільки так правильно, що нема сенсу купувати великий кавун

Звісно, не повірять, але все одно напишу. Я коли захожу в магазин - ніколи не дивлюся на цінники. На ринку ніколи не торгуюся.

Якось довелося зайти в ресторан з бувшими колегами - вони глянули на ціни і сказали "Давайте підемо в інше місце, тут шось дуже дорого". А я до того там бував неодноразово і ніколи не дивився в рахунок. Таку звичку я завів, коли в 1998 отримував стільки, що менше ніж за рік міг купити квартиру.

Але саме тоді я помітив одну дивну річ - що спочатку воно ніби штирить, а потім на то все (топові ноутбуки, флагманські смартфони) дивишся як на непотріб. І за рік з'явилася ще одна звичка - купляти те, що потрібне на даний момент, а не те, що кимось вважається крутим. Бо якщо немає різниці (не штирить) - то навіщо платити більше.

Коротше, щодо недомобілів - для себе я зробив висновок, що воно звісно має право на життя, в місті, в приватному будинку, як друга таратайка в комплект до ДВС і СЕС. Бо без ДВС - як ми тут бачимо на фактах - воно геть безглузде. "3 в 1" по факту виявилось "1,5" (1 за понти зі світлофора, і 0,5 - за їзду влітку і недалеко). Дякуємо бета -тестерам за досвід.

А, ще якщо комусь здалося, що я за щось агітую - то вам здалося. З мене агітатор самі знаєте який ) Можу тільки демотивувати. ))

Змінено користувачем vadimv
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, vadimv сказал:

Звісно, не повірять, але все одно напишу. Я коли захожу в магазин - ніколи не дивлюся на цінники. На ринку ніколи не торгуюся.

Якось довелося зайти в ресторан з бувшими колегами - вони глянули на ціни і сказали "Давайте підемо в інше місце, тут шось дуже дорого". А я до того там бував неодноразово і ніколи не дивився в рахунок. Таку звичку я завів, коли в 1998 отримував стільки, що менше ніж за рік міг купити квартиру.

Але саме тоді я помітив одну дивну річ - що спочатку воно ніби штирить, а потім на то все (топові ноутбуки, флагманські смартфони) дивишся як на непотріб. І за рік з'явилася ще одна звичка - купляти те, що потрібне на даний момент, а не те, що кимось вважається крутим. Бо якщо немає різниці (не штирить) - то навіщо платити більше.

Коротше, щодо недомобілів - для себе я зробив висновок, що воно звісно має право на життя, в місті, в приватному будинку, як друга таратайка в комплект до ДВС і СЕС. Бо без ДВС - як ми тут бачимо на фактах - воно геть безглузде. "3 в 1" по факту виявилось "1,5" (1 за понти зі світлофора, і 0,5 - за їзду влітку і недалеко). Дякуємо бета -тестерам за досвід.

А, ще якщо комусь здалося, що я за щось агітую - то вам здалося. З мене агітатор самі знаєте який ) Можу тільки демотивувати. ))

я так пити кинув коли зрозумів що можу купити більше ніж зможу випити. то ж нафіга взагалі намагатися?:lol:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, vadimv сказав:

Звісно, не повірять, але все одно напишу. Я коли захожу в магазин - ніколи не дивлюся на цінники. На ринку ніколи не торгуюся.

Якось довелося зайти в ресторан з бувшими колегами - вони глянули на ціни і сказали "Давайте підемо в інше місце, тут шось дуже дорого". А я до того там бував неодноразово і ніколи не дивився в рахунок. Таку звичку я завів, коли в 1998 отримував стільки, що менше ніж за рік міг купити квартиру.

Але саме тоді я помітив одну дивну річ - що спочатку воно ніби штирить, а потім на то все (топові ноутбуки, флагманські смартфони) дивишся як на непотріб. І за рік з'явилася ще одна звичка - купляти те, що потрібне на даний момент, а не те, що кимось вважається крутим. Бо якщо немає різниці (не штирить) - то навіщо платити більше.

Коротше, щодо недомобілів - для себе я зробив висновок, що воно звісно має право на життя, в місті, в приватному будинку, як друга таратайка в комплект до ДВС і СЕС. Бо без ДВС - як ми тут бачимо на фактах - воно геть безглузде. "3 в 1" по факту виявилось "1,5" (1 за понти зі світлофора, і 0,5 - за їзду влітку і недалеко). Дякуємо бета -тестерам за досвід.

А, ще якщо комусь здалося, що я за щось агітую - то вам здалося. З мене агітатор самі знаєте який ) Можу тільки демотивувати. ))

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Даремно насміхаєтесь, думаю не бреше за

1 час назад, vadimv сказал:

А я до того там бував неодноразово і ніколи не дивився в рахунок. Таку звичку я завів, коли в 1998 отримував стільки, що менше ніж за рік міг купити квартиру.

Та є нюанс, це все було колись тоді, коли ще був молодший і амбітний

А потім раптом чи поступово природа взяла своє і не помітив сам як став «раціональним» і різко поміняв відношення до грошей.

Цитата

купляти те, що потрібне на даний момент, а не те, що кимось вважається крутим

Виправдання типові для скнари.

Я недаремно згадав Градського, бо грошей у нього було стільки!!! І не на рахунках, а понту?
перестав слідкувати за собою, купувати новий модний одяг, парфюм, їв здебільшого на шару, перетворився на жирного немитого гобсека і все складав грошики до купи.

І гонорари були дай боже, і авторські, і прибуток від вкладень у нерухомість…

От тільки кишені до гроба не встиг пришити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, vadimv сказал:

 Там же, где было написано, что оно не едет.

Не на веранде, а в беседке. Старый ноут под старой же ХР летает не хуже, чем он летал в 2007, Винамп (который вообще появился в 1997) не тормозит, в отличие от Икстрейла на 1,6-литровом дизеле. А батарейка возле розетки не нужна, в отличие от "3 в 1".

Но в общем история понятна: 

 

Тупее даже у вас наверно не получится🤣, то что 1.6 не едет это понятно, но мучения то где вы узрели)? 

Ну не веранде, беседка то где?

Дальше о "летает" просто без комментариев😂, оно конечно понятно что все в сравнении понимается), но для этого то нужно то сравнение в начале иметь вместо дыры в рейтузах.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, vadimv сказал:

Я коли захожу в магазин - ніколи не дивлюся на цінники. На ринку ніколи не торгуюся.

Ой Балаблол🤣 а что же с электроприводом ворот не срослось то, вы же по форуму так на него вожделели то)?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щось тема про електромобілі перейшла в якісь чвари і холівари між собою😑

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 хвилин тому, Romatr сказав:

Щось тема про електромобілі перейшла в якісь чвари і холівари між собою😑

Бо в цю тему лізуть ті, хто авто бачив лише на фото/вулиці. Але ж не просто лізуть, а починають "включати експерта".

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, seksinika сказав:

то что 1.6 не едет это понятно, но мучения то где вы узрели)? 

 просто без комментариев😂

9 годин тому, seksinika сказав:

а что же с электроприводом ворот не срослось то

Очень нужная штука, с учетом того, что вчера полдня в городе не было света.

Змінено користувачем vadimv
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...