Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

электромобили

aaronbuni

Рекомендовані повідомлення

Про сукупну вартість володіння писав тільки на прикладі Leaf'а - продав на третину дорожче в $ ніж купував за півтора роки до того. Не вкладав нічого (помилки по електриці вирішив фірмовим мануалом - елементарно не було маси нормальної, а, ну ще були клацання передніх ступиць, але мій майстер по ходовці це вирішив дуже бюджетно, з його слів це стандартна хвороба Рено/Ніссан/Інфініті і лікувалось змазкою і протяжкою гайок). Але то так склались обставини війни - був ажіотаж на паливо, продав рівно рік тому (1 липня). По двом іншим поки не готовий - Soul брав у Віки ака Сексініка 4 роки тому, досі катаюсь. Продам - відпишусь. Ніссан бус брав рік тому європейця, теж поки ніяких затрат (хіба страшні як на мене оригінальні колеса 15" поміняв, але теж бюджетно)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А по таксистам - минулого літа був у Ніжині, там зарядку Автоентерпрайза поставив власник мережі таксі Ліфів. Правда, 2 машини пропустили мене на Chademo без черги, як тільки під'їхав. В нас у місті теж є таксі Ліф. І вже писав - знайома пару років калимила зранку на Київ Ліфом по робочим дням по парі ходок. Потім Теслу 3 взяла. З початком війни виїхала за кордон

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, US7IGN сказал:

більше цікаво звісно сукупна вартість володіння за три роки наприклад. як з салону виїхала і до кінця гарантії. всі інші цифри не мають сенсу. інакше всі таксисти би давно їздили на електричках по 28 коп/км.

Там не с салона машины, Соул я привозила, Нисан не знаю от куда, за три года при нормальных пробегах +- 30000 в год Нисан Лиаф, понятно б/у 3/4 свой стоимости отбивает, это если без ТО смен масла итд считать, просто все 30гр. 100км. на нем, на подобной бензинке 320, дальше 320-30=290грн. разницы на 100км. или 29000 на 10 тысячах, множим на 3 и еще раз на три, получаем 261000грн. или 7054 долларов, по цене машина потеряет 1/4, просчитала с хорошей форой для бензинки), по факту за те три года стоимость Лиафа = стоимости разницы по топливу и ТО).

Понятно это для нищебродов вроде меня, такие "олигархи" как "архитектор" могут себе позволить в салон раз в надцать лет заехать и прикупить какого то корча в самом ущербном исполнении но по акции).

П.С. Есть у меня в наличии такой Нисан))), ездим три года по 30 тысяч в год и цену машины разница по топливу отбивает).

auto.ria.com/uk/auto_nissan_leaf_34751930.html

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, seksinika сказав:

Я не пробовала еще, потому как не выезжала но в приложении светится.

Так вот кто тут великий теоретик с большим опытом по части "не пробовала, но рассуждаю".

Сколько трындежа было про устрицы, а на деле ездит на дизеле и польский суперчарджер видела только в приложении.

Заслуженно принимайте почетное звание балаболки.

10 годин тому, seksinika сказав:

такие "олигархи" как "архитектор" могут себе позволить в салон раз в надцать лет заехать

Два раза с промежутком 4 года между заездами.

Змінено користувачем vadimv
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, seksinika сказав:

не отваливается только до 16 года и частично 17 по С и Х.

Так і є. Тому і написала вам.  Для тих, в кого Тесла С та Х до 16-17 років, то їхати в Польщу та кататись по Європі цікаво, бо суперчарджери безкоштовні. Нам пощастило з безкоштовними зарядками та автобанами, бо на той час Маск зробив суперчарджі для українців безкоштовними, а поляки зробили автобани безкоштовними. Та і просто зарядок натикано достатньо по всій Польщі. Знаю про це, бо  коли в'їхали в Польщу на початку війни, то маршрут до Вроцлава склали таким чином, щоби їхати не по автобанам, а тихими сільськими дорогами з зупинками на ніч в невеличких  готелях, бо треба було трохи оговтатися від того, що сталося  та і поспішати не було потреби.

Повернетесь з Польщі, розповісте про свої враження).

9 годин тому, seksinika сказав:

но в приложении светится.

Головне, що ви в курсі, як працює цей сертифікат.

9 годин тому, Offroad сказав:

А по таксистам - минулого літа був у Ніжині, там зарядку Автоентерпрайза поставив власник мережі таксі Ліфів.

 Я в Україні, не пам'ятаю, коли останнього разу на таксі їздила та не знаю, як зараз, але до війни в Києві бачила якусь мережу, де таксі, виключно, Болти. Впадали ті Болти в око, бо було їх багато по місту.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, allanek сказав:

Головне, що ви в курсі, як працює цей сертифікат.

Раптом виявляється, що мати власний досвід зовсім не обов'язково.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, vadimv сказав:

Раптом виявляється

Чого ви скачете в очі, наче блоха по собаці? Вас це ніяким чином не обходило. Але і тут знайшов, як причепитися.

Змінено користувачем allanek
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, vadimv сказал:

Так вот кто тут великий теоретик с большим опытом по части "не пробовала, но рассуждаю".

Сколько трындежа было про устрицы, а на деле ездит на дизеле и польский суперчарджер видела только в приложении.

Заслуженно принимайте почетное звание балаболки.

Два раза с промежутком 4 года между заездами.

Третьего не будет, наследная недвижимость закончилось, а своей поиметь не удалось.

Балабол Вадим это исключительно ваш титул и ни как иначе🤣 100%!!!

Вы там выше перл выдавали за Айфон, как то мой ответ без внимания остался, сейчас задублирую отдельным месседжем😂

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 30.06.2023 в 11:24, vadimv сказал:

Мой малой в 15 лет тоже так думал, но его ждало жестокое разочарование в колонках JBL.

Недавно застал его за тем, как он подтыкает Айфон к этой старой никому не нужной системе. )

Вот это по нашему - купить ворота, поставить моторчик и потом ручками сдвигать. ))

Вместо того, чтобы ничего не покупать и двигать ПОЛОВИНУ ворот.

Надо было JBL купить а не похожую))), как Айфон то😂 я помню был у него Айфон да, сестра вашей жены свой старый подарила, папа видать крышу шиферную в проекте постройки на металлопрокат менял по рекомендации жены), так вы его насколько помню на Китайский хороший смартфон выменяли правильно)?

Интересна причина подтыкания).

Это ввиду событий эпизодически встречается, но у вас его нету по другой причине и вы это сами знаете.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, vadimv сказал:

Раптом виявляється, що мати власний досвід зовсім не обов'язково.

То что для вас раптом) то для тех у кого есть Тесла реальная, а не виртуальная с ВиКи🤣, знают что можно открыть приложение Тесла на каком то не флагманском Айфоне) и увидеть чего там подключено и что активно, ну если приложения как бы нет то можно кнопку в машине на большем экране тыкнуть и опять таки все увидеть, но вам понятно это не нужно как и электропривод ворот, люди которые на цены в магазинах не смотрят могут ворота руками дергать😂 ну и видимо не только ворота "олигархи" с дачных участков они такие).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ладно по делу), попросили меня КАПУ посмотреть на i3, это остаточная емкость батареи.

Машина середины 15 года, сейчас середина 23, ей 8 лет, пробег 74541км. Норвежка не Америкос это как бы очень важно именно для батарейки) ввиду разного климата!!!

Батарея 22кВт с завода имеет ограничения по рабочему объему 18.8кВт остальное резерв обеспечивающий долговечность элементов итд.

Идеальная батарейка с минимальной деградацией.

П.С. С месяц как решила развивать Тик-Ток подписываемся на мой канал nika_23_01_  машин там пока не много но то такое 🤣.

Змінено користувачем seksinika
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, allanek сказав:

Чого ви скачете в очі, наче блоха по собаці?

Ви вже знайшли цитату на доказ своєї брехні, що я нібито НАВ'ЯЗУЮ своє бачення, як жити, що купувати, на чому їздити?

Змінено користувачем vadimv
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, seksinika сказав:

Третьего не будет, наследная недвижимость закончилось, а своей поиметь не удалось.

Дом построен на свои деньги.

3 години тому, seksinika сказав:

как Айфон то😂 я помню был у него Айфон да, сестра вашей жены свой старый подарила

Этот Айфон он сам купил на свои заработанные деньги. А старый давно уже сдох.

3 години тому, seksinika сказав:

есть Тесла реальная, а не виртуальная

Которая ездит виртуально, а Икстрейл вместо нее реально.

Змінено користувачем vadimv
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, seksinika сказав:

Батарея 22кВт с завода имеет ограничения по рабочему объему 18.8кВт остальное резерв обеспечивающий долговечность элементов итд.

Идеальная батарейка с минимальной деградацией.

В другой теме последняя фраза звучит несколько иначе:  

1 годину тому, seksinika сказав:

Остаточная емкость именно этого БМВ 17.2кВт ввиду чего считаю батарею именно этого экземпляра идеальной и с минимальной деградацией.

Т.е. 17.2 это то же самое, что 18.8 или кто-то опять трындит про "идеальное" состояние?

Змінено користувачем vadimv
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, vadimv сказав:

Ви вже знайшли

Так ось ви чого блохою скачете . Щось в вас зовсім поганенько з послідовністю того , що говорите, з тим, чого вимагаєте. Воно все поряд, в одному допису. Це ж ви писали, що

30.06.2023 в 18:29, vadimv сказав:

Всі власники тесли вважають, що вони купили півсвіту, коли сіли на теслу.

і слідом нахабно вимагаєте підтвердження свого хворобливого нав'язування думок про власників Тесли. Вже мовчу про те, звідки ви можете знати, що думають власники Тесли про свої автівки, якщо ваш рівень знання -це вікіпедія, про яку, до речі, ви самі казали, що то буквар.

30.06.2023 в 18:29, vadimv сказав:

цитату в студію!

Хотіли від мене цитат, треба було ввічливо попросити. Я б вам накидала і про те, що всі лохи, хто залишився там, де можуть орки дістати, а ви, розумник, кинули хвору матір в Сумах, та сам здриснув в Карпати. Або про те, що це не ваша війна і ви її перечекаєте, сидячі в горах , в чані з гарячою мінералкою, поки інші будуть вмирати в окопах за країну чи допомагати, як можуть, одне одному в скрутні часи.   Я ж вам про це вже казала кілька днів тому і це не викликало в вас ніяких заперечень. В вас що, крім поганого зору та підвищеного роздратування ще і з запам'ятовуванням негаразд? То так би і сказали, що ви ще потребуєте гуманітарки в вигляді постійного нагадування вашої ганебної поведінки під час війни. Про те, що ви багато років кажете форуму їхати жити на Гоа, знають, навіть , новенькі. Невже все так погано, що і про Гоа не пам'ятаєте. Хоча сам, при цьому, чомусь вклався в купу цегли в ІФ, замість того, щоб прикупитись  хижиною на Гоа. Але це треба було, ще раз нагадую, просити ввічливо, а не вимагати від мене цього.

І тому я вам натякала поставити мене в ігнор, але бачу ви в роль блохи вже вжились. Будете продовжувати чіплятись, Катерина Соляр дала гарну пораду для такого випадку. І про це я вам вже казала і навіть цитату показувала. Та бачу, що ваше становище потребує постійного повторення, тож, тримайте

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, vadimv сказал:

Дом построен на свои деньги.

Этот Айфон он сам купил на свои заработанные деньги. А старый давно уже сдох.

Которая ездит виртуально, а Икстрейл вместо нее реально.

😂 Вы что судьбу старого после обмена на Китайский смартфон отслеживали или как всегда Забалаболили где то)???

Все ездит там где ему лучше ездить🤣 сегодня на базар воскресный на Лиафе ездила и что)?

Вадим вы свою тему о постройке вашей перечитайте, о той по которой блокбастер выпустили))), там с начала вами топиться о продаже наследных дачных участков для приобретения собственного опять таки дачного для застройки или нет)???

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, vadimv сказал:

В другой теме последняя фраза звучит несколько иначе:  

Т.е. 17.2 это то же самое, что 18.8 или кто-то опять трындит про "идеальное" состояние?

Что иначе то)?

18.8 новая и 8 летняя 17.2, это такт идеальная батарея с минимальной деградацией в отличии от вашей!!! 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 годин тому, seksinika сказав:

18.8 новая и 8 летняя 17.2, это такт идеальная батарея

"Идеальная"  батарея, у которой до идеала не хватает самую малость - всего 1,6 кВтч.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

TESLA, RIVIAN ТА LUCID ЗАЙНЯЛИ ОСТАННІ МІСЦЯ У НОВОМУ РЕЙТИНГУ НАДІЙНОСТІ АВТО

Американська аналітична агенція J.D. Power опублікувало новий рейтинг надійності автомобілів. Найцікавіше: компанії, які виробляють суто електромобілі – Tesla, Rivian, Lucid – опинилися в аутсайдерах.

Традиційно індекс надійності J.D. Power вираховують за формулою «кількість несправностей на 100 автомобілів конкретної марки/моделі»

Як і раніше, вразливими місцями залишаються мультимедійні системи. Однак цього року до них додалися помічники водія, бездротові зарядки для гаджетів та дверні ручки. Останнє найбільш дивно: здавалося б, деталь простішу ще потрібно пошукати, проте з'ясувалося, що експерименти інженерів із висувними та сенсорними ручками власникам авто не до вподоби. Цілих 7 з 10 автомобілів з найбільш серйозними поломками в цій галузі – саме «електрички».

Що стосується згаданих вище виробників електромобілів, у Tesla на кожні 100 машин припало 257 поломок, у Rivian – 282, а у Lucid – всі 340. Останній бренд виявився зовсім гіршим.

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, vadimv сказав:

Американська аналітична агенція J.D. Power опублікувало новий рейтинг надійності автомобілів. Найцікавіше: компанії, які виробляють суто електромобілі – Tesla, Rivian, Lucid – опинилися в аутсайдерах.

Ну добре, електромобілі не надійні, далі що?

Ви вибрали місцепроживання Суми, воно надійне?

Чи все в житті повинно бути надійним (раціональним)?!

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, vadimv сказал:

"Идеальная"  батарея, у которой до идеала не хватает самую малость - всего 1,6 кВтч.

Именно так с учетом 8 лет и 74 тысяч пробега, странно что такой всеобще "развитый" индивидуум как вы этого не понимает😂.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, vadimv сказал:

TESLA, RIVIAN ТА LUCID ЗАЙНЯЛИ ОСТАННІ МІСЦЯ У НОВОМУ РЕЙТИНГУ НАДІЙНОСТІ АВТО

Американська аналітична агенція J.D. Power опублікувало новий рейтинг надійності автомобілів. Найцікавіше: компанії, які виробляють суто електромобілі – Tesla, Rivian, Lucid – опинилися в аутсайдерах.

Традиційно індекс надійності J.D. Power вираховують за формулою «кількість несправностей на 100 автомобілів конкретної марки/моделі»

Як і раніше, вразливими місцями залишаються мультимедійні системи. Однак цього року до них додалися помічники водія, бездротові зарядки для гаджетів та дверні ручки. Останнє найбільш дивно: здавалося б, деталь простішу ще потрібно пошукати, проте з'ясувалося, що експерименти інженерів із висувними та сенсорними ручками власникам авто не до вподоби. Цілих 7 з 10 автомобілів з найбільш серйозними поломками в цій галузі – саме «електрички».

Що стосується згаданих вище виробників електромобілів, у Tesla на кожні 100 машин припало 257 поломок, у Rivian – 282, а у Lucid – всі 340. Останній бренд виявився зовсім гіршим.

Интересно а чего там не рассмотрели такого дрыща как вы себе купили🙄, я ответ например знаю🤣 а вы???

П.С. Если что то подскажу), потому что это дерьмо вообще не допускается на Американский рынок с если не ошибаюсь то 2014 года и по сей день.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 годину тому, XL.pro сказав:

Ну добре, електромобілі не надійні, далі що?

Далі то ваша особиста справа, що з тим знанням робити.

21 годину тому, XL.pro сказав:

Ви вибрали місцепроживання Суми, воно надійне?

Ніт, воно не надійне, я про це вже 300 разів писав.

21 годину тому, XL.pro сказав:

Чи все в житті повинно бути надійним (раціональним)?!

В житті ніхто нікому нічого не повинен, про це я також вже 300 разів писав.

 

А, нарешті до мене дійшло, що коли я по 300 разів кажу, що то ваша справа, що кожен може робити з тим що завгодно, що ніхто нікому нічого не винен і що я відучаюся казати за всіх - то це і є "несамовито нав'язувати своє бачення, як жити, що купувати, на чому їздити".

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 годину тому, seksinika сказав:

Именно так с учетом 8 лет и 74 тысяч пробега, странно что такой всеобще "развитый" индивидуум как вы этого не понимает😂.

Та я по наивности думал, что идеальный - это новый, неюзаный, со 100% ресурса. Каюсь, был неправ.

Теперь буду знать, что это битый, юзаный неграми и подуставший. Век живи - век учись.

21 годину тому, seksinika сказав:

Если что то подскажу), потому что это дерьмо вообще не допускается на Американский рынок

ОК, давайте ссылочку на не допускающий закон или там постановление.

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...