Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Доцільність використання ТН з фінасово-економічної позиції.

karbo

Рекомендовані повідомлення

)))))))))))))) уважніше читайте тех. документацію, якщо хочете чимось апелювати.

А просто так без смайликів відповісти важко?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А просто так без смайликів відповісти важко?

ні не важко, але буде повтор вже сказаного.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ні не важко, але буде повтор вже сказаного.

Ми кожний день повторюємо одні і ті же слова.

Я вважаю це буде при мінус 25,ваші таблички говорять що СОР при цій температурі 2,

Кому вірити?

ВІдповіді немає.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

давайте не словами, а фактами. Покажіть де суперечності.

9 модель - 25*споживає 1,36,виділяє 2,92 кВт.

2,92/1,36=2,15

А поряд (вище)крива графіку проектується на СОР 2.

www.stroimdom.com.ua/forum/attachment.php?attachmentid=251533&d=1361217576

І ще один момент.Було би доцільним вважати,що споживання найбільше задеклароване виробником (2,28кВт) відповідає 25* морозу продукуючи при цьому заявлені 2,92кВт теплом.

www.stroimdom.com.ua/forum/attachment.php?attachmentid=251529&d=1361217548

А це вже 2,92/2,28=1,28 СОР

Яким цифрам,графікам,таблицям довіряти?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А поряд (вище)крива графіку проектується на СОР 2.

крива проектується на 2.15 )))

 

 

І ще один момент.Було би доцільним вважати,що споживання найбільше задеклароване виробником (2,28кВт) відповідає 25* морозу продукуючи при цьому заявлені 2,92кВт теплом.

це ВАШЕ розуміння, але не інженера!!!! Для "чайників" ВТН Фуджитсу Дженерал - є ТН з інверторним керуванням! Якщо не ясно далі... тоді мені вже важко буде вам щось пояснити, не з моєї пихатості, а з небажання тратити час на лекції. Їду на лижі, хочете поспілкуватись приїжджайте в Славське.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Їду на лижі, хочете поспілкуватись приїжджайте в Славське.

Весело провести час ))

 

Добавлено через 17 минут

це ВАШЕ розуміння, але не інженера!!!! Для "чайників" ВТН Фуджитсу Дженерал - є ТН з інверторним керуванням! Якщо не ясно далі...

Ці таблички,схеми,графіки виклали для чайників таких як я.

Про це свідчить якість їх виконання,та розбіжності.

Я не оспорюю якість приладу.

Я говорю про подачу інформації для споживача.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ці таблички,схеми,графіки виклали для чайників таких як я.

помиляєтесь! Це каталожні данні для швидкого підбору спеціалістом. Для "чайників" рекламні буклети.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

помиляєтесь! Це каталожні данні для швидкого підбору спеціалістом. Для "чайників" рекламні буклети.

Схоже наших "спеціалістів" вони теж за "чайників" сприймають.

Що за цифра споживання для 9-ї моделі у 2,28кВт ?

При яких умовах?

Яка віддача при цих умовах?

Кашпіровського питати,Вангу?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Що за цифра споживання для 9-ї моделі у 2,28кВт ?

Ну як варіант "Максимальна потужність споживання" за для розрахунку потужності електричної мережі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Схоже наших "спеціалістів" вони теж за "чайників" сприймають.

Що за цифра споживання для 9-ї моделі у 2,28кВт ?

При яких умовах?

Яка віддача при цих умовах?

Кашпіровського питати,Вангу?

 

Зверніть увагу що в таблиці вказана максимальна продуктивність ТН та споживання при підтримці всередені приміщення 20 град. Але можива підтимка темперетари від 10 до 30 , а це вже інші умови, а враховуючи що термодинамічний цикл Теплової машини тісно зав'язаний з темперетурою зовні та всередені можливі і інші показники по споживанню єлектроенергії і по виробництву тепла теж..." " 2,28 квт це скоріш теоретично можливий максимум при деяких умовах які на практиці малоймовірні. Крім того під час короткого періоду відтайки в роботі ТН, як правило спостерігається підвищене споживання енергії....цілком можливо що саме 2,28. Якось заміряю на практиці і доповім.:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

karbo,

ВТН Фуджитсу Дженерал - є ТН з інверторним керуванням! Якщо не ясно далі... тоді мені вже важко буде вам щось пояснити, не з моєї пихатості, а з небажання тратити час на лекції. Їду на лижі, хочете поспілкуватись приїжджайте в Славське.

Олександр не даремно для Вас виділив частину тексту. Він вказав Вам напрямок в якому потрібно копати.

Коротко і спеціально для Вас, бо теж бракує часу.

В каталогах споживання електроенергії вказується на той момент доки інвертор не вийшов на заданий температурний режим (номінальний). У інверторів і не інверторів він майже однаковий. Але інвертор, після виходу на заданий температурний режим, починає споживати ЕЕ на 20-30% менше, так як вона (ЕЕ) йому потрібна тільки для підтримки, в той час як не інвертору потрібно постійно вмикатись і вимикатись і номіналне значення його споживання є середньою величиною. В теплових насосах інверторного типу важко врахувати СОР в конкретний момент, тому і виникає багато питань у "нефахівця". В зв'язку з цим, виробник і буде випускати обладнання з позначкою SCOP (середньорічний коефіцієнт) з класом енергоефективності "А", "А+", "А++" і т.д., залежно від кліматичної зони Вашого місцезнаходження. SCOP для його кліматичної зони - эдине значення, яке має турбувати пересічного споживача, все інше (підбір обладнання, монтаж і відповідальність за підбір/монтаж) залиште фахівцям.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

karbo, майже кожний спеціаліст який розбирається у ВТН із інверторним приводом здатен під ваш випадок вирахувати вам сезонний СОР базуючись на кліматології вашого регіону, я за розрахунки беру гроші, може хтось інший вам зробить безкоштовно.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зверніть увагу що в таблиці вказана максимальна продуктивність ТН та споживання при підтримці всередені приміщення 20 град

 

Олександр не даремно для Вас виділив частину тексту. Він вказав Вам напрямок в якому потрібно копати.

У мене особисто немає жодних підстав вас не поважати.

Але пояснісніть на мій хлопський розум з яких даних враховувати максимальну споживану потужність цих чуд природи?

ПС екстрасенсорні здогадки не у розрахунок.:)

 

Добавлено через 7 минут

karbo, майже кожний спеціаліст який розбирається у ВТН із інверторним приводом здатен під ваш випадок вирахувати вам сезонний СОР базуючись на кліматології вашого регіону, я за розрахунки беру гроші, може хтось інший вам зробить безкоштовно.

Я і сам собі без проблем і безкоштговно прорахую потрібний варіант.

Справа лише за адекватнимими показниками у супроводжувальнихдокументах.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

karbo, я не знайшов неадеквату в даних наведених вами. Мені все зрозуміло, якщо вам ні, вчіть теорію і практику інверторних холодильних машин.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Але пояснісніть на мій хлопський розум з яких даних враховувати максимальну споживану потужність цих чуд природи?

ПС екстрасенсорні здогадки не у розрахунок.:)

Тут нема ніякої магії, якщо шкільний курс фізики не приймати за неї. Основне споживання ЕЕ іде за рахунок компресора. Сподіваюсь, що Ви знаєте принцип роботи електродвигуна (компресор один з його типів) - там нема ніякої магії. Повні ТХ компресора приведені в спеціальній технічній документації (так званих "сервісних мануалах"), інформація не секретна, але не публікується в каталогах і рекламних буклетах для споживачів. Причина? - Дуже проста: система ВТН не відноситься до техніки класу "plug-and-play" (ввімкнув і працює), а являється складною системою, гарантія на яку розповсюджується тільки за умови впровадження ії спеціалістами. Розповідати що складного в ВТН, всі особливості і т.д. нема ніякого сенсу. Для цього люди отримують спеціальну освіту і напрацьовують досвід. Виходячи з цього, Ваше:

Я і сам собі без проблем і безкоштговно прорахую потрібний варіант.
- Боже помагай!:beer:

Якщо самі в змозі порахувати, то і самі в змозі знайти необхідну літературу. Самі його змонтуєте, самі з ним будете зимувати. Тільки дорікати потім будете тільки самому собі. Гарантія на "самвидат" виробником не надається.

 

Добавлено через 1 минуту

karbo, я не знайшов неадеквату в даних наведених вами. Мені все зрозуміло, якщо вам ні, вчіть теорію і практику інверторних холодильних машин.

 

Да и я не нашел косяков.:good:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мене особисто немає жодних підстав вас не поважати.

Але пояснісніть на мій хлопський розум з яких даних враховувати максимальну споживану потужність цих чуд природи?

ПС екстрасенсорні здогадки не у розрахунок.:)

 

Я і сам собі без проблем і безкоштговно прорахую потрібний варіант.

Справа лише за адекватнимими показниками у супроводжувальнихдокументах.

 

Если действительно есть желание разобраться со спецификой и всякими тонкостями проектирования и установки систем на тепловых насосах, почитайте большое руководство по планированию и проектированию

 

www.dimplex.de/fileadmin/dimplex/downloads/planungshandbuecher/en/dimplex_php_heating_230_gb_072009.pdf

 

Там есть все - Если сможете обобщить полученную информацию и разложить в голове по полочкам, вам любой тепловой насос будет как два пальца об асфальт

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Там есть все - Если сможете обобщить полученную информацию и разложить в голове по полочкам, вам любой тепловой насос будет как два пальца об асфальт

А ещё можно в Ю-тубе научиться монтировать кондиционеры и смело идти "косить бабло" в жаркое лето :D

Один из Зубаданов для обогрева офиса "воздух-вода" у нас взяла компания "бла-бла-блаСПЕЦМОНТАЖ". Мы предложили им свои услуги по монтажу. Они отказались, мол, "мы же все-таки "спецмонтаж" - для нас это как два пальца..." ... Короче, неделю назад вызывают нас - порвало теплообменник со всеми вытекающими...

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Короче, неделю назад вызывают нас - порвало теплообменник со всеми вытекающими...

 

А поподробнее можно (в личку, если не для всеобщего)?

Очень интересно, что ж там можно было начудить для таких последствий (есть пара вариантов, конечно, но глупость человеческая всякий раз превосходит самые смелые предположения) :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А поподробнее можно (в личку, если не для всеобщего)?

Очень интересно, что ж там можно было начудить для таких последствий (есть пара вариантов, конечно, но глупость человеческая всякий раз превосходит самые смелые предположения) :)

Да в принципе секрета никакого нет. Как обычно, говорят что все делали как надо, а тут ХРЯСЬ... :D На самом деле в системе не было элементарного - датчика протока воды и, видимо, попробовали включить на "холод"...

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да в принципе секрета никакого нет. Как обычно, говорят что все делали как надо, а тут ХРЯСЬ... :D На самом деле в системе не было элементарного - датчика протока воды и, видимо, попробовали включить на "холод"...

 

Похожая ситуевина из жизни:

Можно сказать что заказчику повезло, мы там теплопункт обслуживали и как раз регламенты делали по подготовке к отопительному, часть системы отопления вылазит на крышу (к ПВУ) поднялись осмотреть как там с изоляцией и рамкой теплоносителя (дурацкий проект когда рамка управления находится на улице возле вент машины и все это с водой). Поднялись на крышу, идем мимо чилера, гидромодуль во льду:( (до сих пор не пойму как его не разорвало, наверно вовремя выключили) компрессора молотят на все 100, на контролере показания температуры воды + 176 С, ясно дело рубонули его, позвали представителя зака, и начали разбираться. Итог: сходу кривое ПО которое не отработало фантастические показания термометра, с реле протока ситуация тож интересная, при имитации вручную защита срабатывала,наверно проток на тот момент еще был, поэтому и теплообменник остался жив, для себя сделал вывод что реле протока в данной ситуации сработает когда уже будет поздно пить боржоми. Виновником был датчик температуры воды, который монтажники (наверно тоже суперспецмонтаж) установили в гильзу таким образом что там постоянно присутствовал конденсат который за два сезона добрался до собственно чувствительного элемента и внес выше приведенные коррективы.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да в принципе секрета никакого нет. Как обычно, говорят что все делали как надо, а тут ХРЯСЬ... :D На самом деле в системе не было элементарного - датчика протока воды и, видимо, попробовали включить на "холод"...

 

Да уж...

Как говорится, "если что-либо происходящее/произошедшее может быть объяснено обыкновенной человеческой глупостью, то более не следует искать никаких объяснений" (с) не помню кто.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Решил, что к этой теме выложенный материал ближе. Многие кивают в сторону Европы, мол, там предпочитают те или иные системы. Все мы понимаем, что в разных странах Европы разный климат, специфика поддержки государством и прочее. В данных статьях доступная и интересная информация по использованию видов систем в процентном и количественном соотношении. Примечательно, что эта аналитика не фантазия автора, а перевод статей из бюллетеня Центра тепловых насосов (Heat Pump Centre — HPC) Международного энергетического агентства (International Energy Agency — IEA). Итак, информация по внедрению ТН в:

 

Швейцарии

Германии

Голландии

Норвегии

Швеции

Англии

Общий 17 стран Европы

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...