Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Как бороться с банком ?

_kay_

Рекомендовані повідомлення

Нет.

Тогда какого рожна вы всем бочкам затычка? В какую тему не зайди Максим вещает.

Мне нужен ответ владельца карты, а не «специалиста широкого профиля»? Ж-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вчера мне Аваль банк заблокировал карту из-за непрохождения ежегодной идентификации.

Но вопрос решил без личного посещения отделения, давил на то, что они требуют от меня нарушения режима локдаун, подвергают меня риску заражения и тд.

А кроме того согласно постановления НБУ от апреля прошлого года идентификацию можно пройти по тел, все условия для этого есть.

 

А я таки пришел в Приват, бо с телефонно-компьютерными ботами решить вопрос идентификации не удалось. Какой-то поц из молодой комманды решил, что камера бюджетного Iphone, при комнатном освещении, сможет распознать номер на карте, когда она рядом с моей физиомордией, постаревшей на 15 лет.

После выстаивания очереди с бессмертными пенсионерками, они имели, что послушать, но ментов вызывать не рискнули, когда узнали баланс на бизнесовом счете.

Предложили для решения вопроса с людьми, а не с ботами взять signature. Отказался, взял платину, теперь хоть с людями можно вопросы 24/7 решать.

Оказалось в Привате на на телефонном суппорте даже люди адекватные есть. Интересно на долго ли.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так ситуація відома, монобанк став токсичним через власників. Як тільки пройшла ця інфо я відразу перевів гроші і закрив всі рахунки в монобанку - все гуд.

монобанк не банк в обычном понимании этого термина. а надстройка над Универсал банк. А чем вам не устроил Универсал?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чем чревато для меня? Большая комиссия или что?

Как владелец :) отвечаю. 1. Не чревато ничем. Это обычное 3D Secure подтверждение операции. 2. Комиссия зависит от двух составляющих, первая - от того, чье приложение используется и второе - от политики банков донора и реципиента. Например, если Монодиректом вытягивать деньги из Укрэксимбанка, то второй возьмет от 10 грн комиссии (зависит от условий счета, у большинства ровно 10). Если же такой же перевод провести средствами приложения Укрэксима, то комиссия будет 5 гривен за любую сумму.

Сегодня у разных банков сплошь и рядом разные условия как по переводам и платежам, так и по доступу к своим деньгам (выдача наличных, пополнение счета). Раньше, к примеру, все виртуальные процессы были бесплатны, сейчас у многих цель заработать денежку, ничего плохого, но клиенту головняк - нужно заранее продумывать тактику перемещения средств и стратегию общего плана использования системы к нужных целях, а это требует постоянного изучения новых веяний каждого.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пытаюсь заплатить за ТО автомобиля.

А автосалоне из за екскаватора и комунальщиков нет света и инета- копали и перебили кабель.

Терминал не работает, а деньги на карточке ощад. Наличку тоже не принимают.

Дают реквизиты.Пытаюсь через ощад24 произвести платеж- пишет, что системная ошибка. Я в ощаде типа вип клиент.:lol:

Звоню в банк, говорят, что у вас карточка к телефону не привязана:shock:.,

в этом причина ошибки.

Обращайтесь, говорят, в свое отделение по месту жительства:shock:( 300км) для привязки телефона к карточке.

Ничем помочь не можем.

Время 16-50. Ощад работает до пяти.

Менеджер автосалона везет меня ближайший ощадбанк, где и произвожу платеж.

В отделении, по месту жительства ничего обьяснить и понять не могут.

Потеряна куча времени и нервов.

Вывоюд: ощад- тупая ненадежная контора, родом из совка.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дают реквизиты.Пытаюсь через ощад24 произвести платеж- пишет, что системная ошибка. Я в ощаде типа вип клиент.:lol:

Звоню в банк, говорят, что у вас карточка к телефону не привязана:shock:.,

 

С точностью наоборот было в 19 году с Приватом. После Нового Года поехал в Коста Рику. Хотел оттуда заплатить коммуналку, налоги. А фигвам. Приват 24 на Латиноамериканском IP перешло только на SMS подтверждения. А они там приходят с задержкой в несколько часов. И плевать они хотели, что я через отпечаток пальца в приложение захожу. А если мине палец уже отрубили, мне уже чихать на коммуналку и налоги.

Сейчас уже вроде пофиксили, можно отключить жесткую привязку к SMS.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как владелец :) отвечаю. 1. Не чревато ничем. Это обычное 3D Secure подтверждение операции. 2. Комиссия зависит от двух составляющих, первая - от того, чье приложение используется и второе - от политики банков донора и реципиента. Например, если Монодиректом вытягивать деньги из Укрэксимбанка, то второй возьмет от 10 грн комиссии (зависит от условий счета, у большинства ровно 10). Если же такой же перевод провести средствами приложения Укрэксима, то комиссия будет 5 гривен за любую сумму. .

Со вчерашнего дня перевод обычным способом, опять таки спасибо моему коммуниканту! :Rose:

Мне с барышнями легче договариваться чем с офисным планктоном, надувающим щеки.

Таки да, комиссия выше чем обычно.

Но вот почему так было и кто виноват? :unknown:

Скорей всего проблема здесь:

Так ситуація відома, монобанк став токсичним через власників...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот с аваля

 

 

Что это ещё за покупка?

 

Предыдущее тоже в таком формате

Фраза "покупка" це шаблонне значення для вікна 3дсек. Змінюється лише сума, торговець, карта, телефон.

Монодірект це віртуальний платіжний термінал для р2р переказів між картами. З моно і на моно. Щоб моно не платити іншим банкам та сервісам еквайрингову комісію за поповнення своїх карт.

Перша оплата(переказ коштів) з 3дсек, але якщо при цьому карта збережена в обліковому записі додатку моно платника, то наступні перекази будуть без підтвердження одноразовим паролем.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если можно ещё раз,

 

 

:)

 

после обращения в банк я снова стал пополнять карту Монобанка обычным способом,

в смысле на раз-два, без всякого 3-Д, Директ и прочая.

А вы говорите, что этот способ беспроцентный?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так 3D secure к процентам отношения, в общем, не имеет, это всего лишь способ подтверждения. Я выше приводил пример, когда у одного банка процент при электронных переводах отсутствует, а у других есть. В результате перевод между этими двумя всегда будет платный, только с разной ценой в зависимости от инициатора. В данном случае комиссию взимает банк-донор, у Моно зачисление бесплатное. Но вот потом денежку (наличную) он (Моно) Вам бесплатно не отдаст :)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ладно, узнаю детали позже, не верю, что так, но пока спорить не буду :)

А наличку мне и не надо, наоборот дорожу безналом для расчетов.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 роки потому...
В 23.04.2021 в 15:44, Фрай сказал:

Вчера мне Аваль банк заблокировал карту из-за непрохождения ежегодной идентификации.

Банк продовжує дивувати

Вчора зателефонували і вимагають прийти заповнити анкету і це при тому, що був у листопаді, втратив час у черзі і почув, що чергова ідентифікація буде через два роки.

А виявляється, що я маю сповістити чи є у мене звʼязки з країною агресором. Кажу є, але не у мене, а у вас, бо це Райф тісно співпрацює з росіянами.
Ні, ви маєте прийти і заповнити бо є закон де це нібито вимагає НБУ.

Що за маячня? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 хвилин тому, Фрай сказав:

Що за маячня? 

Нічого дивного. Банки отримали вимогу поновити данні всіх клієнтів (оцифроване фото, місце проживання, зайнятість тощо... весь перелік дивись в описі бази "оберіг") для передачі "уповноваженим органам", при тому, що проробляється законопроект стосовно того, що не буде потрібна згода на передачу персональних даних третім особам на період дії спеціальних станів (надзвичайного, воєнного, стану війни).

 

Фашисти в"язням концтаборів татуювали на руці номер, а зараз пішли далі. Роблять електронні концтабори, при тому, що татуювати вимагають самих в"язнів (заповнювати "анкету"). 

Змінено користувачем Humanite
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отож

я б ще зрозумів якби у мене там були якісь незрозумілі надходження чи перекази, а там лише пенсія та щомісячні перекази на відомі рахунки чи розрахунок на касі магазину.

Які нафіг звʼязки і кому потрібно знати? :unknown:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Фрай сказав:

Які нафіг звʼязки і кому потрібно знати?

Питання не вірне в корні. По перше вимагають згідно якого Закону (номер закону, коли був введений в дію, який розділ, пункт, що в цьому пункті вказано, стосується нових бо заднім числом діяти не може), і це питання ставить в ступор, бо жодного такого Закону не було, а є лише розпорядження НБУ, щодо моніторингу перерахунків на підозрілі рахунки та отримання коштів з незрозумілих рахунків (можливо уникаєте сплати податків чи фінансуєте не ті лохототрони).

Нажаль у загала (так і у "перевіряльників") нема уявлення про Закони. Десь щось хтось чув, але самому брати та читати, лише марно витрачати час. А коли все ж таки зібрався та почитав, то з подивом дізнаєсся що пан поліцай чи банківський службовець навіть не уявляють про що той Закон на який вони намагаються посилатися.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 04.01.2024 в 13:09, Фрай сказал:

А виявляється, що я маю сповістити чи є у мене звʼязки з країною агресором

Взагалі-то ця вимога банкам була надіслана ще в 2022 році. Але деякі банки на це "забили". І тепер терміново "виправляють" це, щоб не отримати штрафів (досить суттєвих).

В 04.01.2024 в 13:54, Humanite сказал:

Нажаль у загала (так і у "перевіряльників") нема уявлення про Закони.

У деяких осіб, що уявили себе юристами, взагалі немає уявлення, як діють Закони і чому існують підзаконні акти та постанови. Їхня мета - сіяти паніку та розповідати, як в Україні все погано, виправдовуючи руську агресію, та розповсюджувати руську пропаганду, називаючи українців фашистами:

В 04.01.2024 в 13:35, Humanite сказал:

Фашисти ... зараз пішли далі. Роблять електронні концтабори

 

PS: бан на рік.

  • Лайк 7
  • Дякую 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отримано ще повідомлення від банку

IMG_2518.thumb.jpeg.b21974f13b7336eff6aca0f03b01a718.jpeg

що це ще за дурня?

як я можу знати обсяг надходжень під час війни? 
писати зі стелі? А яка відповідальність, ніякої? 
навіщо такі рухи попою? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, Фрай сказал:

Отримано ще повідомлення від банку

IMG_2518.thumb.jpeg.b21974f13b7336eff6aca0f03b01a718.jpeg

що це ще за дурня?

як я можу знати обсяг надходжень під час війни? 
писати зі стелі? А яка відповідальність, ніякої? 
навіщо такі рухи попою? 

если получается- игнорируйте этот бред

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Оказывается, шо это не бред конкретного банка, а исполнение реального требования НБУ.

Все правильно, зачем дармоедам с финмона выявлять непонятные финоперации если есть возможность обязать всех самим приходить и доказывать, что ты точно баран.

А не придешь так мы тебе карточку заблокируем!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, Фрай сказал:

як я можу знати обсяг надходжень під час війни? 

Вкажіть 100 тис. Або мільйон.

 

PS: Ви на написання цього повідомлення витратили більше часу, ніж витратили б, на дзвінок чи СМС :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як мені подобається коли отак через губу дають нікчемні поради.

Наголошую - ніяких віддалених відповідей, все тільки при особистому відвідуванні відділення банку, бо по вказаним контактам це не працює.

Прийшли, запитали у адміністратора чому через смс неможливо? Відповідь - бо ви самі маєте прийти у банк і пройти процедури.

Ну, і результат - у нас 1 година часу, у жіночки перед нами півтори години і це при тому, що людей було мало.

Ні у нас, ні у неї ніяких операцій чи фінансових відносин з росією немає.

для всіх на кого чекає, власноручне заповнення анкети у якій ви вказуєте чи є у вас якісь фінансові відносини з рф, акції, чи є ви бенефіціаром і тд.

я ще розумію коли це було згадано у твоїй декларації за якийсь рік, чи було якесь підозріле нарахування/перерахування, а так не розумію.

І головне по отриманому смс - які надходження ви очікуєте у цьому місяці?

Мінімальний пункт у анкеті 25-50 тис грн, а у вас там тільки щомісячна пенсія розмір якої далекий від анкетного.

Ви за кілька років самі цього не бачили? 

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Фрай сказал:

Як мені подобається коли отак через губу дають нікчемні поради.

Відповідаючи на нікчемне запитання через губу "як я можу знати обсяг надходжень під час війни?", зазначу, що банк не запитує точну цифру - банк запитує максимальний можливий обсяг.

2 часа назад, Фрай сказал:

Наголошую - ніяких віддалених відповідей

Про це Ви "наголосили" через аж 13 годин після Вашого запитання, коли виявилося, що екстрасенсів не форумі немає.

2 часа назад, Фрай сказал:

І головне по отриманому смс - які надходження ви очікуєте у цьому місяці?

Питання від банку поставлене зовсім інакше: "Який максимальний обсяг надходжень протягом місяця". Тобто, не скільки в цьому місяці, а скільки може бути за місяць. Людина, яка отримує кошти "в білу" (а не приймає платежі за товар на картку) - завжди може приблизно сказати, скільки вона може отримати коштів за місяць. І саме тому відповідь "1 млн. грн." - цілком вписується в запитання щодо максимального обсягу: отримаєте 3 грн. - це не перевищить "максимальний обсяг" і буде відповідати дійсності.

2 часа назад, Фрай сказал:

Ви за кілька років самі цього не бачили? 

В мене немає доступу до Вашого рахунку і я не екстрасенс. Або навчіться виражати свої думки так, щоб читачі розуміли цей нікчемний текст.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А при чому тут ви?

Я мав на увазі банк та фінмон у яких є подібні питання до пенсів, бо

В 04.01.2024 в 13:41, Фрай сказал:

 якби у мене там були якісь незрозумілі надходження чи перекази, а там лише пенсія та щомісячні перекази на відомі рахунки чи розрахунок на касі магазину.

Якщо пенсія у кілька разів менше за мінімалку у вашій анкеті, якщо немає незрозумілих переказів то якого хера навантажувати банки та людей?

Кому потрібна імітація роботи і марнування часу?

Так зрозуміло?

 

 

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 часов назад, InSAn сказал:

"1 млн. грн." - цілком вписується в запитання щодо максимального обсягу: отримаєте 3 грн. - це не перевищить

а если наоборот:

указать 3 грн, а поступит больше- что тогда ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...