Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

О прививках деткам

duk

Нужны ли прививки?  

584 користувачів проголосувало

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Нащо Вам щось розказувати? Ви людина доросла, самі можете розпоряджатися своїм тілом. Можете бухати, курити, колоти вакцини - це Ваш особистий вибір, як собі шкодити.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нащо Вам щось розказувати? Ви людина доросла, самі можете розпоряджатися своїм тілом. Можете бухати, курити, колоти вакцини - це Ваш особистий вибір, як собі шкодити.

Шо, ось так? Здулися, чи що? Ну добре, у мене ще й діти вакциновані.

 

пс: прикольний логічний рядок - бухати, курити, колоти вакцини... візьму до уваги.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шо, ось так? Здулися, чи що?

Чого здулися? Ви ж напевно читали тему, читали сучасні дослідження, мали б зрозуміти, що сама теорія корисності вакцинації базувалася на переконаннях, які вже визнані такими, що не відповідають дійсності. Але пішли і вакцинувалися. Ну, справа така, люди собі он молочні залози видаляють, щоб раком не захворіти...

Ви, головне, робіть прививки кожні 10, а краще 5-6 років. Самі все взнаєте про відкладені наслідки вакцинації. :D

 

Добавлено через 7 минут

зробила собі АДС-М, оту "страшну, індійську". Ще планую зробити щеплення від ВПЛ і гепатитів

Алн щн хотів запитати: яка була мотивація робити ті щеплення? Від ВПЛ, наприклад? Ведете активне статтеве життя з різними статтевими партнерами?

Від яких гепатитів плануєте вакцинуватися?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене теоретичне питання щодо вакцинації від кору для дорослих. Я в дитинстві була щеплена як усі, батьки не відмовлялись ніколи, але картки дитячої для перевірки вже давно нема. Теоретично, 2 щеплення я мала. Минулого року зробила аналіз на антитіла до кору та краснухи (заради цікавості і за компанію з дітьми). По кору - нема, краснуха - дуже високий рівень, хоча батьки не пам"ятають, чи я хворіла. Паротит не перевіряла. Якщо я тепер зроблю КПК (бо моновакцин від кору нема, як я розумію) - чи є якісь дослідження, як може зреагувати організм? Чи якщо нема антитіл - то це буде як перша вакцинація? А як тоді краснуха подіє?

 

І друге питання - чому зараз в більшості випадків захворювань дорослих пишуть, що людина була не щеплена, якщо практично всі 70-90-х років народження щепилися? Але, звісно, більшість не зберігає свої дитячі картки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

чому зараз в більшості випадків захворювань дорослих пишуть, що людина була не щеплена, якщо практично всі 70-90-х років народження щепилися?

Тому, що якщо писати, що всі хворі були щеплені - виникає резонне питання: "Якого хрєна?" Щепили-щепили і отримали хворобу від якої щепили. Дурня ж, правда? От тому і пишуть, що всі хворі були не щеплені.

Якщо я тепер зроблю КПК (бо моновакцин від кору нема, як я розумію) - чи є якісь дослідження, як може зреагувати організм?

Так, є. Третя вакцинація від кору дає імунітет десь на рік. Потім треба знову вакцинуватися. Але вакцинація - не вітамінка, почитайте про частоту ускладнень.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скоро у програму щеплень повводять нові вакцини: від сніду, від різних типів раків ітд. І теж у вигляді "коктейлів" ото буде весело...

 

А що, населеність контролювати якось треба. Війни не справляются.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тому, що якщо писати, що всі хворі були щеплені - виникає резонне питання: "Якого хрєна?" Щепили-щепили і отримали хворобу від якої щепили. Дурня ж, правда? От тому і пишуть, що всі хворі були не щеплені.

А как же утверждение что вакцинация от кори все навсего на 10 лет?

А если прошло 10 лет то заболевших следует считать вакцинированными или нет?

Так, є. Третя вакцинація від кору дає імунітет десь на рік. Потім треба знову вакцинуватися. Але вакцинація - не вітамінка, почитайте про частоту ускладнень.

А почему первая дает на 6 лет, третья на на год?

 

001.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А що, населеність контролювати якось треба. Війни не справляются.

Зачем тогда вакцинировать от СПИДа?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зачем тогда вакцинировать от СПИДа?

 

Ну як нашо, то ж масони придумали міф про ВІЧ і СНІД щоб людей травити лікуванням від того вірусу. Тепер розширюють масштаби :D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну як нашо, то ж масони придумали міф про ВІЧ і СНІД щоб людей травити лікуванням від того вірусу. Тепер розширюють масштаби :D

 

Было бы смешно, если бы было шуткой. Фармацевты поднимают лярды на "лечении". Щаз они возмут фсе бросют, и начнут заботиться о здоровье населения планеты. Трохы падажжжите, вот вот, уже почти...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А если прошло 10 лет то заболевших следует считать вакцинированными или нет?

А людина перестає бути вакцинованою через 10 років? Звісно, вакцинованим.

Але в контексті даного питання буде цікавішим поглянути на еволюцію поглядів на вакцинацію. Спочатку стверджувалося, що вакцинація гарантовано захистить від хвороби. Коли стало зрозуміло, що ні, вакциновані хворіють на хвороби, від яких вакцинували, почали стверджувати, що так, вакцинація не дає 100% захисту, але вакциновані хворіють рідше. Коли ж статистика показала, що ні, не рідше, більше того, епідемії виникають в суспільствах, де вакцинованих 99% і хворіють саме вакциновані - в хід пішло ствердження, що вакциновані хворіють, не менше, але легше. Ну, власне, останній притулок вакцинаторів :D

 

А почему первая дает на 6 лет, третья на на год?

Уявлення не маю. Але дослідження дають саме таку цифру. До речі, якщо хто пам"ятає КаКу та смерть Антона Тищенка, то саме ота масова вакцинація третьою дозою вакцини і мала стати тим самим дослідженням. Навіть гроші вже проплатили, але наслідки почали проявлятися занадто швидко...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Было бы смешно, если бы было шуткой. Фармацевты поднимают лярды на "лечении".

Тобто вакцинация т.е профилактика им уже не выгодна?

Ранее тут писали что вакцинацию придумали что бы срубить бабла.

 

А людина перестає бути вакцинованою через 10 років? Звісно, вакцинованим.

Естественно если иммунитет пропадает через 10 лет.

 

Але в контексті даного питання буде цікавішим поглянути на еволюцію поглядів на вакцинацію. Спочатку стверджувалося, що вакцинація гарантовано захистить від хвороби.

Такого никогда не утверждалось нигде.

 

Коли ж статистика показала, що ні, не рідше

Где, когда?

 

більше того, епідемії виникають в суспільствах, де вакцинованих 99% і хворіють саме вакциновані

Эпидемии среди вакцинированных?

Где и когда?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тобто вакцинация т.е профилактика им уже не выгодна?

Ранее тут писали что вакцинацию придумали что бы срубить бабла.

 

Совершенно верно. Рубят в квадрате. Сначала на вакцинации - уничтожении иммунитета, а затем на лечении искалеченных вакцинацией.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Такого никогда не утверждалось нигде.

Ви впевнені? Абсолютно?

Эпидемии среди вакцинированных?

Где и когда?

Слухайте, ну соромно вже має бути. Це ж всім відомі випадки епідемій в університетах, які чітко показали ціну вакцинації.

Ну почитайте трохи літературу, ну не серйозно ж...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви впевнені? Абсолютно?

 

Слухайте, ну соромно вже має бути. Це ж всім відомі випадки епідемій в університетах, які чітко показали ціну вакцинації.

Ну почитайте трохи літературу, ну не серйозно ж...

 

Дайте будь-ласка лінки - почитаємо.

 

Добавлено через 8 минут

Совершенно верно. Рубят в квадрате. Сначала на вакцинации - уничтожении иммунитета, а затем на лечении искалеченных вакцинацией.

 

Але при цьому (зрозуміло що також є багато інших факторів типу санітарії і так далі) дитяча смертність зменшилася на порядок і загальна довжина життя подвоїлася.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви впевнені? Абсолютно?

Да

Слухайте, ну соромно вже має бути. Це ж всім відомі випадки епідемій в університетах, які чітко показали ціну вакцинації.

Ну почитайте трохи літературу, ну не серйозно ж...

Я спрашивал где и когда!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я спрашивал где и когда!

Якщо я дам Вам конкретне посилання - не будете більше мене ніколи питати? Навчитеся нарешті самі шукати інформацію?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10-15 % щеплених не виробляють антитіла навіть після 2-3 щеплень, які там 10 років! Але хто це перевіряє. Діагностика дорога, нажаль...

Було б логічним перенести КПК для дівчат на вік 16-20 років, щоб захистити вагітних.

Мене ця "еволюція" тверджень щодо вакцинації теж дуже лякає. Я добре пам"ятаю, як мені зі старшою розповідали про дотримання інтервалів, що обов"язково 3 однакових вакцини (АКДС), навіть в запас відкладали, коли починали, під конкретну дитину; що здорова має бути хоч пару тижнів до і після. А тепер - терміни будь-які, вакцина - яку привезуть. ОРЗ - не причина відкладати. Коли в класі після щеплення в кількох дітей дуже сильно спухло місце прививки - порадили капустяний листок, і ніяких записів в картку.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо я дам Вам конкретне посилання - не будете більше мене ніколи питати? Навчитеся нарешті самі шукати інформацію?

 

Гугль такого не знает

https://www.google.com.ua/search?q=%D1%8D%D0%BF%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BC%D0%B8%D0%B8+%D0%BF%D0%BE%D1%81%D0%BB%D0%B5+%D0%B2%D0%B0%D0%BA%D1%86%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D1%86%D0%B8%D0%B8&oq=%D1%8D%D0%BF%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BC%D0%B8%D0%B8+%D0%BF%D0%BE%D1%81%D0%BB%D0%B5+%D0%B2%D0%B0%D0%BA%D1%86%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D1%86%D0%B8%D0%B8&aqs=chrome..69i57.9563j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

 

 

Так где и когда была эпидемия

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так где и когда была эпидемия

Якщо я дам Вам конкретне посилання - не будете більше мене ніколи питати? Навчитеся нарешті самі шукати інформацію?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо я дам Вам конкретне посилання - не будете більше мене ніколи питати? Навчитеся нарешті самі шукати інформацію?

Конечно буду.

 

Вспышку кори в Нидерландах с охватом вакцинацией в 95% не удастся подсунуть ;)

 

Там болели как раз религиозные фанатики которые не вакцинировались.

Из заболевших 95% не вакцинированы, 3,2% вакцинированы одной дозой и 0,3% полностью вакцинированы.

Knol_fig2.jpg

 

www.eurosurveillance.org/content/10.2807/1560-7917.ES2013.18.36.20580

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добре, почитайте ось це: Poland GA & Jacobson RM. "Failure to reach the goal of measles elimination. Apparent paradox of measles infections in immunized persons." Arch Intern Med 154, 1815–1820, 1994.

 

Добавлено через 7 минут

Abstract

BACKGROUND:

 

Measles is the most transmissible disease known to man. During the 1980s, the number of measles cases in the United States rose dramatically. Surprisingly, 20% to 40% of these cases occurred in persons who had been appropriately immunized against measles. In response, the United States adopted a two-dose universal measles immunization program. We critically examine the effect of vaccine failure in measles occurring in immunized persons.

METHODS:

 

We performed a computerized bibliographic literature search (National Library of Medicine) for all English-language articles dealing with measles outbreaks. We limited our search to reports of US and Canadian school-based outbreaks of measles, and we spoke with experts to get estimates of vaccine failure rates. In addition, we devised a hypothetical model of a school where measles immunization rates could be varied, vaccine failure rates could be calculated, and the percentage of measles cases occurring in immunized students could be determined.

RESULTS:

 

We found 18 reports of measles outbreaks in very highly immunized school populations where 71% to 99.8% of students were immunized against measles. Despite these high rates of immunization, 30% to 100% (mean, 77%) of all measles cases in these outbreaks occurred in previously immunized students. In our hypothetical school model, after more than 95% of schoolchildren are immunized against measles, the majority of measles cases occur in appropriately immunized children.

CONCLUSIONS:

The apparent paradox is that as measles immunization rates rise to high levels in a population, measles becomes a disease of immunized persons. Because of the failure rate of the vaccine and the unique transmissibility of the measles virus, the currently available measles vaccine, used in a single-dose strategy, is unlikely to completely eliminate measles. The long-term success of a two-dose strategy to eliminate measles remains to be determined.

www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/8053748

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Последствия сегодняшней прививочной ситуации: непривитые дети все реже болеют корью. Заболеваемость смещается во взрослый возраст с возможными последствиями в виде числа увеличивающихся осложнений. Другой проблемой является рост числа младенцев, не получившие защиту против кори от привитых против нее матерей. В этой группе также повышенное число заболеваний с осложнениями (Schaad, 1997; Gold, 1997; Papania et al., 1999).
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вторая прививка делается не для обновления, а для того чтобы дать 15% тех, кто не среагировал на первую (Mitchell et al., 1998; Singh et al., 1997), второй шанс на приобретение прививочного иммунитета. Правда, лишь каждый второй, не отреагировавший на первую, действительно реагирует на вторую прививку (Cohn et al., 1994).
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добре, почитайте ось це: Poland GA & Jacobson RM. "Failure to reach the goal of measles elimination. Apparent paradox of measles infections in immunized persons." Arch Intern Med 154, 1815–1820, 1994.

 

Добавлено через 7 минут

Abstract

BACKGROUND:

 

Measles is the most transmissible disease known to man. During the 1980s, the number of measles cases in the United States rose dramatically. Surprisingly, 20% to 40% of these cases occurred in persons who had been appropriately immunized against measles. In response, the United States adopted a two-dose universal measles immunization program. We critically examine the effect of vaccine failure in measles occurring in immunized persons.

METHODS:

 

We performed a computerized bibliographic literature search (National Library of Medicine) for all English-language articles dealing with measles outbreaks. We limited our search to reports of US and Canadian school-based outbreaks of measles, and we spoke with experts to get estimates of vaccine failure rates. In addition, we devised a hypothetical model of a school where measles immunization rates could be varied, vaccine failure rates could be calculated, and the percentage of measles cases occurring in immunized students could be determined.

RESULTS:

 

We found 18 reports of measles outbreaks in very highly immunized school populations where 71% to 99.8% of students were immunized against measles. Despite these high rates of immunization, 30% to 100% (mean, 77%) of all measles cases in these outbreaks occurred in previously immunized students. In our hypothetical school model, after more than 95% of schoolchildren are immunized against measles, the majority of measles cases occur in appropriately immunized children.

CONCLUSIONS:

The apparent paradox is that as measles immunization rates rise to high levels in a population, measles becomes a disease of immunized persons. Because of the failure rate of the vaccine and the unique transmissibility of the measles virus, the currently available measles vaccine, used in a single-dose strategy, is unlikely to completely eliminate measles. The long-term success of a two-dose strategy to eliminate measles remains to be determined.

www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/8053748

 

Это что реферат? :lol:

Мы посидели в интернете и поговорили с экспертами и пришли к выводу :lol:

 

 

А где там слово эпидемия? Ж-)

 

Там список литературы есть, а там

2kveytfk4bsw7eaurxs72tvcy.png

Схожая картина что и в Нидерландах, болеют как раз не привитые.

 

Вот и вскрылась манипуляция несмотря на большой охват населения вакцинацией люди все равно болеют и антипривочники кричат вот посмотрите 95% охват, а там эпидемии, как слово эпидемия в этом ключе звучит? ;) зачем вы всегда вспышку называете эпидемией?

А выяснилось что болеют те кто не привит или привит всего одной дозой вместо двух :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...