Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

О прививках деткам

duk

Нужны ли прививки?  

584 користувачів проголосувало

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Брешуть чи ні, але офіційна їх позиція - за вакцинацію, вони навіть підготували спеціальний пропагандистський трюк, щоб в програмі про вакцинацію всі в прямому ефірі вкололися.

У них нет официальной позиции они как и все наши недорогенькі отрабатывают бабло.

 

 

То Мосейчук вкололи вакцину, а фахові лікарі навідріз відмовилися, не зважаючи на вмовляння :D Мосейчук потім ще довго возмущалася, мол як так, ви ж самі топите за вакцинацію, а колотися відмовилися :D

Правильно и сделали что отказались если нет необходимости, то этого делать не нужно.

І да, про виплати комаровському та чиновникам МОЗ - то офіційна інформація з сайту сміткляйну. Не знали? Платять. Чи Ви наївно думали, що ті гниди будуть за прививочки безкоштовно топити? Ага, щаззз :D

Эти домыслы уже обсуждались в этой теме.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не тільки від кору. Від УСІХ дитячих хвороб. Так, вакцинація перетворила відносно безпечні і дуже часто корисні дитячі хвороби на надзвичайно небезпечні дорослі хвороби.

Ідіотизм.

 

Вакцинація ліквідувала тотальні епідемії цих "відносно безпечних і часто корисних" хвороб (в того самого кору до вакцинації тільки енцефаліт давав ускладнення 1 з 1000 захворівших дітей з 40% смертністю а решта 60 лишалися інвалідами - безперечна користь). А в небезпечні дорослі хвороби їх перетворили ті хто проти вакцинації. :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вакцинація ліквідувала тотальні епідемії цих "відносно безпечних і часто корисних" хвороб

Не ліквідувала. Це ще один міф.

А в небезпечні дорослі хвороби їх перетворили ті хто проти вакцинації
Яким чином? Як вони могли їх перетворити? Думайте, що пишете.

 

Правильно и сделали что отказались если нет необходимости, то этого делать не нужно.

Є необхідність вакцинуватися раз на 10 років. Жоден лікар того не робить. Дурні "недорогенькі" - роблять, лікарі - ні.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не ліквідувала. Це ще один міф.

Навскидку - не знаю нікого серед знайомих хто хворів на віспу.

 

Яким чином? Як вони могли їх перетворити? Думайте, що пишете

 

Таким чином що виросли цілі покоління які не зустрічалося з хворобами проти яких робилася загальна вакцинація, аж допоки не з'явилися дисиденти. Поки їх було небагато - можна було комфортно паразитувати на груповому імунитеті. Коли їх стало занадто багато - знову почалися масові захворювання, але контекст вже помінявся, ті кілька поколінь вже містили людей природньо нестійких до цих захворювань (до вакцинації вони б просто померли в дитинстві від тих корисних дитячих захворювань). От і все.

 

Репліку про лікарів взагалі не хотів коментувати, але розкажу історію з життя. Я був свідком випадку коли від онкології померла дитина батько і дідо якої є лікарі. Почалося все з того що під шкірою в 4-річної дитини на шиї з'явилася кулька величиною з горошинку. Педіатр сказав терміново робити МРТ, але батьки вирішили "перестрахуватися" і пішли до екстрасенсів з яким постійно радяться. Екстрасенс сказала що хвилюватися нема чого, все пройде. Через пів року ми познайомилися з ними в палаті дитячої онкології, куди їх поклали. Малий вже тяжко дихав - на шиї в нього пухлина випирала гулею як мої два кулаки.

І доречі про лікарів - одне з перших питання до батьків діти яких попадають в онкологію це про прививки. Операція і хіміотерапія це постійні вливання донорських препаратів крові, без БЦЖ це 100 відсотків гепатит. Бачив як таким "розумним" вираховують вікно в один день між блоками хіміотерапії щоб відносно безпечно зробити прививку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Навскидку - не знаю нікого серед знайомих хто хворів на віспу.

Ну так віспу і не вакцинацією ліквідували :D Це ще один міф.

Таким чином що виросли цілі покоління які не зустрічалося з хворобами проти яких робилася загальна вакцинація, аж допоки не з'явилися дисиденти. Поки їх було небагато - можна було комфортно паразитувати на груповому імунитеті. Коли їх стало занадто багато - знову почалися масові захворювання, але контекст вже помінявся, ті кілька поколінь вже містили людей природньо нестійких до цих захворювань (до вакцинації вони б просто померли в дитинстві від тих корисних дитячих захворювань). От і все.
Феєрична маячня. Вибачте, де це Вам такого наросказували? Воно ж навіть не логічне, я вже мовчу про те, що воно не відповідає дійсності, але воно навіть не логічне!

 

Добавлено через 58 секунд

без БЦЖ це 100 відсотків гепатит.

З Вами все зрозуміло :D Господи, а я ще намагаюся щось пояснити...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є необхідність вакцинуватися раз на 10 років. Жоден лікар того не робить.

Неужели? Я знаю что не только врачи но сотрудники банков вакцинруются

 

Дурні "недорогенькі" - роблять, лікарі - ні.

Непонятно кто предлагает уколоть неизвестно что, уколешься?:fool:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Непонятно кто предлагает уколоть неизвестно что, уколешься?:fool:

 

Так об том и разговор.

Вы присоединились к противопрививочникам?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Неужели? Я знаю что не только врачи но сотрудники банков вакцинруются

Та невже? Попросіть десяток лікарів подивитися на їх медичну карту - будете дико здивовані відсутністю регулярних щеплень проти дитячих хвороб. А їх потрібно робити МІНІМУМ кожні 10 років.

Непонятно кто предлагает уколоть неизвестно что, уколешься?
На передачі пропонували вколоти вакцину від кору, кололи б медпрацівники, там навіть бригада швидкої чергувала про всяк випадок. Але фахові лікарі ЧОМУСЬ навідріз відмовилися. Чого б то?
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та невже? Попросіть десяток лікарів подивитися на їх медичну карту - будете дико здивовані відсутністю регулярних щеплень проти дитячих хвороб. А їх потрібно робити МІНІМУМ кожні 10 років.

Есть четкие правила людям какой профессии когда и от чего вакцинироваться и они это делают

 

На передачі пропонували вколоти вакцину від кору

Это шоу для люмпена там может быть все что угодно, любой человек в здравом уме отказался бы.

там навіть бригада швидкої чергувала про всяк випадок. Але фахові лікарі ЧОМУСЬ навідріз відмовилися. Чого б то?

Скорая? Там кому то стало плохо и она приехала?

Вместо того что бы спасать людей от инфаркта например они там дежурили? :lol:

Это вообще то статья и тюрьма.

 

А в голову не приходило что перед тобой разыграли дешевую сценку, ты теперь разносишь "плюсы пропагандируют вакцинацию" Ж-)

 

Плюсы всегда занимались антипрививочной пропагандой, они всегда искажали информацию.

И вот это вот все и есть часть пропаганды, дешевый трюк не более....

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть четкие правила людям какой профессии когда и от чего вакцинироваться и они это делают

Є чіткі рекомендації робити щеплення проти дитячих хвороб кожні 10 років. І це логічна - жодне щеплення не дає пожиттєвого імунітету, максимум - на 11 років якесь було, а зазвичай - від 3 до 7. Тому той, хто в дитинстві не перехворів - має вакцинуватися кожні 10 років (мінімум). Але цього медики не роблять. Чому? Здогадайтесь. Дам підказку: КаКа, Тищенко, експеримент.

 

Скорая? Там кому то стало плохо и она приехала?

Вместо того что бы спасать людей от инфаркта например они там дежурили?

Саме так.

Это вообще то статья и тюрьма.

З якого дива? В юридичній сфері Ви теж не розбираєтесь, як і в медицині.

А в голову не приходило что перед тобой разыграли дешевую сценку, ты теперь разносишь "плюсы пропагандируют вакцинацию"

Плюсы всегда занимались антипрививочной пропагандой, они всегда искажали информацию.

И вот это вот все и есть часть пропаганды, дешевый трюк не более....

:D :D :D Пошукайте ту програму, там стільки ж антивакцинної пропаганди, скільки крил у мого кота.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Антипрививочники не ростять дітей поза соціумом а надають дітям можливість здобути стійкий і надійний імунітет перехворівши дитячими у дитинстві.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є чіткі рекомендації робити щеплення проти дитячих хвороб кожні 10 років. І це логічна - жодне щеплення не дає пожиттєвого імунітету, максимум - на 11 років якесь було, а зазвичай - від 3 до 7. Тому той, хто в дитинстві не перехворів - має вакцинуватися кожні 10 років (мінімум).

Суть слов "рекомендации" понятна?

Але цього медики не роблять. Чому?

Не кажется ли вопрос глупым человеку из семьи медиков?

Я вот вырос в семье медиков и знаю что вакцинировались, он мне такой вопрос задает "Але цього медики не роблять. Чому?"

 

Саме так.

В обязанности персонала не в ходит дежурить на ток шоу, если во время его дежурства умрет человек, то у врача справедливо спросят, а где ты был почему не приехал? Ах на то-шоу дежурил? А что там у тебя в должностной инструкции написано? Дежурить на ток-шоу?

 

 

:D :D :D Пошукайте ту програму, там стільки ж антивакцинної пропаганди, скільки крил у мого кота.

Зачем?

Я мало в жизни дерьма на плюсах посмотрел? Считаю что достаточно!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В обязанности персонала

Входить те, за що їм платять, принаймні, приватна швидка "Бориса" може і біля студії ток-шоу почекати.

Я вот вырос в семье медиков и знаю что вакцинировались, он мне такой вопрос задает "Але цього медики не роблять. Чому?"

Серйозно? Вакцинувалися? Хвала Ісусу, хоч когось знайшов. А можна скан карточки з записами про вакцинацію кожні 10 років? Бо кого з співробітників не питаю - ніхто не вакцинується. А тут таке чудо прямо...

я кстати тоже теперь думаю надо самому прививаться от детских болезней

Да, на жаль, все так і є. Хто в дитинстві не отримав пожиттєвого імунітета - той має РЕГУЛЯРНО вакцинуватися. Але є одне АЛЕ... Протикорова вакцинація, третя, має 2 невеличких недоліки:

1. Дико реактогенна.

2. Стійкий імунітет утворює тільки на термін в 1 (один) рік.

Тому Вам доведеться ревакцинуватися кожного року з можливими ускладненнями.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Входить те, за що їм платять, принаймні, приватна швидка "Бориса" може і біля студії ток-шоу почекати.

Частная скорая?:lol:

Вот на что они имеют право

Неотложная платная медицинская помощь оказывается больным в ситуациях, которые не угрожают человеческой жизни. К ним относится как обострение хронических заболеваний, повышение температуры выше 38 градусов, так и повышение артериального давления, головная боль, слабость.

 

 

Серйозно? Вакцинувалися? Хвала Ісусу, хоч когось знайшов. А можна скан карточки з записами про вакцинацію кожні 10 років? Бо кого з співробітників не питаю - ніхто не вакцинується. А тут таке чудо прямо...

Стоматологов или гомеопатов спрашивал?

Стаття 27. Профілактичні щеплення

 

Профілактичні щеплення з метою запобігання захворюванням на туберкульоз, поліомієліт, дифтерію, кашлюк, правець та кір в Україні є обов'язковими.

 

Обов'язковим профілактичним щепленням для запобігання поширенню інших інфекційних захворювань підлягають окремі категорії працівників у зв'язку з особливостями виробництва або виконуваної ними роботи. У разі необгрунтованої відмови від щеплення за поданням відповідних посадових осіб державної санітарно-епідеміологічної служби вони до роботи не допускаються.

 

Групи населення та категорії працівників, які підлягають профілактичним щепленням, у тому числі обов'язковим, а також порядок і терміни їх проведення визначаються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров'я.

 

Контроль за відповідністю імунобіологічних препаратів, що застосовуються в медичній практиці, вимогам державних і міжнародних стандартів та забезпечення ними закладів охорони здоров'я здійснює центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері контролю якості та безпеки лікарських засобів, у порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров’я.

Понимания нет что некоторую категорию граждан без вакцинации на работу не допускают и медиков в том числе

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є чіткі рекомендації робити щеплення проти дитячих хвороб кожні 10 років.

 

Правець Ви відносите до "відносно безпечних" чи до "часто корисних" дитячих хвороб?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо вакцинація покликана зменшити захворюваність (захистити щеплених від захворювання) то чого щеплені так бояться не щеплених? Адже щеплені захищені, хіба ні? А якщо щеплені у зоні ризику, то в чому суть щеплення? Типу щоб "у легкій формі"? Ну, ну...
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо вакцинація покликана зменшити захворюваність (захистити щеплених від захворювання) то чого щеплені так бояться не щеплених? Адже щеплені захищені, хіба ні? А якщо щеплені у зоні ризику, то в чому суть щеплення? Типу щоб "у легкій формі"? Ну, ну...

 

Бояться наприклад через випадок описаний дві сторінки назад, коли 10-ти місячна дитина померла від ускладнень кору при тому що перша вакцинація від кору робиться в рік. Коли кількість невакцинованих досягає критичної межі - епідемії стають більш частими і потужнішими, відповідно і таких випадків стає більше :(

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо вакцинація покликана зменшити захворюваність (захистити щеплених від захворювання) то чого щеплені так бояться не щеплених? Адже щеплені захищені, хіба ні? А якщо щеплені у зоні ризику, то в чому суть щеплення? Типу щоб "у легкій формі"? Ну, ну...

А кто сказал что боятся?

Сами придумали и сами разносят выдуманное :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бояться :(

 

А кто сказал что боятся?

 

Ну вы эта, определитесь таки, пожалуйста :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Понимания нет что некоторую категорию граждан без вакцинации на работу не допускают и медиков в том числе

До чого тут це? Ми говоримо про дитячі хвороби, проти яких треба дорослим щепитися кожні 10 років.

Правець Ви відносите до "відносно безпечних" чи до "часто корисних" дитячих хвороб?
А від правця є вакцинація, здатна вберегти від зараження? Ви пропоріть собі ногу глибоко іржавим цвяхом, прийдіть в травпункт і розкажіть їм, що Вас же ж в дитинстві вакцинували... Ви не можете підчепити цю бяку... зробіть експеримент. Знатоки, блін, теоретики...

 

Бояться наприклад через випадок описаний дві сторінки назад, коли 10-ти місячна дитина померла від ускладнень кору при тому що перша вакцинація від кору робиться в рік

А знаєте, чому вона померла? А через щеплення. Якби мати перехворіла на кір - мала б пожиттєвий імунітет. І передала б його дитині. І дитина б вижила. А так - маємо, що маємо. А далі буде тільки гірша. Ми втратили імунну прослойку населення, тепер з кожним роком ситуація буде все гірше і гірше.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну вы эта, определитесь таки, пожалуйста :D

 

Ну ми тут не піонери що строєм ходити маємо в ногу і хором річовки горланити, кожен за себе пише. Хтось не боїться, я - боюся і конкретно написав чого саме боюся. :)

 

Добавлено через 16 минут

А знаєте, чому вона померла? А через щеплення. Якби мати перехворіла на кір - мала б пожиттєвий імунітет. І передала б його дитині. І дитина б вижила. А так - маємо, що маємо. А далі буде тільки гірша. Ми втратили імунну прослойку населення, тепер з кожним роком ситуація буде все гірше і гірше.

Власне тут я з вами багато в чому згоден - саме це я і написав в дописі про який Ви написали що там відсутня логіка. Втрата тої імунної прослойки - це смерті людей, яких вдалося уникнути завдяки вакцинаціям. Саме про це я і говорив - помінявся контекст, і тепер відмова від вакцинації - це наражання на небезпеку БІЛЬШІСТЬ сучасного населення.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Саме про це я і говорив - помінявся контекст, і тепер відмова від вакцинації - це наражання на небезпеку БІЛЬШІСТЬ сучасного населення.

Ну дурниця ж... Відмова дорослих вакцинованих осіб від регулярних, мінімум раз на 10 років щеплень від дитячих хвороб - ось це наражання на небезпеку БІЛЬШІСТЬ сучасного населення.

Ви особисто зробили всі щеплення, які дітям роблять? Робите кожні 10 років?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви особисто зробили всі щеплення, які дітям роблять? Робите кожні 10 років?

 

В дитинстві мені всі щеплення було зроблено. Своїм дітям також всі роблю. В дорослому віці роблю (і моя дружина так само) тільки від дифтерії і правця.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тобто, від кору не робите? І вважаєте це відповідальною позицією? А Ви розумієте, що тепер Ви, особисто Ви! є резервуаром поширення кору в разі епідемії? Тому що вакцинний імунітет Ви давно вже втратили, а природнього пожиттєвого не набули. Тому Ви і такі, як Ви - загроза національній безпеці в галузі суспільного здоров"я. А проти паротиту теж не робите щеплення? Проти краснухи? Ви ж є потенційним трупом, дорослі дуже важко паротит переносять. Та ще й поширювати будете цю хворобу. Вам не соромно за таку безвідповідальну позицію?

 

В дорослому віці роблю (і моя дружина так само) тільки від дифтерії і правця.
Як часто?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тобто, від кору не робите? І вважаєте це відповідальною позицією? А Ви розумієте, що тепер Ви, особисто Ви! є резервуаром поширення кору в разі епідемії? Тому що вакцинний імунітет Ви давно вже втратили, а природнього пожиттєвого не набули. Тому Ви і такі, як Ви - загроза національній безпеці в галузі суспільного здоров"я. А проти паротиту теж не робите щеплення? Проти краснухи? Ви ж є потенційним трупом, дорослі дуже важко паротит переносять. Та ще й поширювати будете цю хворобу. Вам не соромно за таку безвідповідальну позицію?

 

Як часто?

 

Краснухою і паротитом хворів в дитинстві - маючи відповідні вакцини переніс без ускладнень. Рекомендовані дорослим в нашій країні це правець і дифтирія - зробили з дружиною в цьому році. Попередній раз 10 років тому пропустили через необізнаність, наші діти вже не будуть такі безпечні, стараємося щоб вони про такі речі знали.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...