Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

О прививках деткам

duk

Нужны ли прививки?  

584 користувачів проголосувало

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Пане Вомбат, чи правильно я розумію що це саме заперечення так само працює і проти використання антибіотиків?

Саме так.

Чи вважаєте ви що потрібно повністю відмовитися від антибіотиків і дати еволюції самій вирішувати хто має жити і кого потрібно вибракувати?
Ні. Треба просто ВИКЛЮЧНО по рецепту і з розумом. Тому що як у нас призначють антибіотики - то просто жах.

По антибіотикам ситуація набагато більш тривожна, ніж Ви собі уявляєте.

Якщо вже взагалі доводити до абсурду
Не треба. Є така приказка - до туза ще й голову треба мати. Вакцинація може бути корисною, але масова вакцинація - ніколи. Завжди треба зважувати ризики. І порівнювати з антибіотиками - не коректно. Антибіотики не попереджують хворобу, вони її лікують.

А тепер знову з життя сектантів:

Екатерина Коваленко

#корь Срочно! Я болею с 19.01

Высокая температура, на 4-5 день - сыпь, больше похожая на начало ветрянки, сыпь быстро прошла, была нетипичная для кори. Пневмония (рентген подтвердил). В больнице лежу.

До сих пор лечусь, 5 дней капельницы, сейчас уже уколы.

А теперь - вопросы! Прошу ответить врачей, это важно!

1. Ребёнку (4,5 года) срочно сделали вторую КПК, ну как срочно..24.01, когда у меня был 2-й день сыпи. Мне теперь сколько с ума сходить, поможет-не поможет?! Иммуноглобулин?!

2. Второй ребёнок (8 лет, есть две КПК) с 18.01 был у бабушки, а заболела я 19.01, напоминаю. Вернулся от бабушки 28.01. Третью КПК ему нет смысла делать? Я в растерянности, мне же две прививки не помогли(( Может иммуноглобулин?!

3. Муж, сделал КПК только 28.01. В детстве неизвестно, был ли вакцинирован. Ждать болезни? Как успокоиться? Сдать всем антитела? Если мало, то что тогда?!!

4. ПОЧЕМУ?!!! Мне, стороннику вакцинации, которая в июне за свои деньги, пошла и сделала КПК, так "повезло"?!!! Да, был момент, я помню, что спирт нифига не высох и мне тут же укол сделали. Но неужели это прям единственная зацепка, объясняющая, почему я заболела? ПОЧЕМУ?!! У меня осложнение в виде пневмонии?!!!!

5. В школе, где я работаю, 10 подтвержденных случаев кори!!! Почему не закрывают школу?!!! Одни почему....(((

"Елена Мирончук У меня был тот же вопрос, когда мой ребенок заболел коклюшем. Я, ярая прививочница, и тут такое. Не знаю, чем нас прививали в детстве, но больше в семье никто не заболел (кроме дедушки, он кашляет, но проверять не пойдет). Сделала вывод для себя, что зря колола детей покупными вакцинами. Держитесь, и пусть все будет хорошо"

"Anastasiya Oratovskaya у нас тоже самое, покупали европейские вакцины и заболела малпя коклюшем. И я заразилась тоже. Лучше б индийскую делали, ну потемпературила бы пару дней, зато три месяца не задыхались бы от кашля."

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Із жизні сєктантов, або Все фігня, давай по новой!

 

1.Anna Tyshko

13 ч.

Добрый день! Ищу совет.

 

В детстве мне сделали две прививки от кори. В прошлом году (в 32 года) сдала анализ на антитела IgG — результат отрицательный. Поставила одну дозу Приорикса. Спустя два месяца пересдала анализ. Результат, согласно референтному значению лаборатории, сомнительный — 0,9. Спустя год после прививки проверила еще раз. Индекс антител = 1. Это верхняя граница сомнительного результата.

 

Я заодно проверила и антитела к ветрянке, которой болела в детстве. Индекс антител = 1,1.

 

Краснухой я тоже болела. И в беременность мы смотрели антитела и к ней. IgG = 167 од/мл (>10 — положительный результат).

 

Нужна ли мне вторая доза Приорикса? Все-таки по инструкции нужна одна, но сомнительный результат — это не результат)), поэтому сомневаюсь.

 

Благодарю за мнения!

 

2. Христина Смук Монастирська

1 ч.

 

Прошу прокоментувати лікарів.

Дано: сестра 25 років, по картці 3 вакцини проти кору. В понеділок контакт з хворим на кір. Вчора здала lg g . Результат на фото. Лікар коментує, що все ок. Але це ж не ок? Антитіл немає. Вакцина є і я кажу вакцинуватись, правильно раджу?

1266612964_.jpg.4d91f018b13edf701eacf0cec457f66b.jpg

1670720881_2.jpg.8720495de7312311b2582bfe064702e3.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бачив цю лякалку: там мама не признається, що купили всі щеплення, а не робили вакцинацію, бо її типу посадять. Ну до такого тільки сектанти Святої Вакцинації могли додуматися :D :D :D

Ну і що до того, що не роблять щеплення - маячня. Лупашать всім, хто того хоче.

Вобщєм, жарт "нє удался".

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Лупашать всім, хто того хоче.

ну да, идешь в частную клинику, говоришь, что нет прививки, тебе ее сделают

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Із жизні сєктантов, або Все фігня, давай по новой!

Секта людей, що дбають про своє здоров'я. Що не так?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Що не так?

Ну розумієте, мені важко уявити, що вакцинація - це турбота про своє здоров"я.

Але нехай. Тому у мене особисто до Вас 2 питання: коли і які Ви собі кололи вакцини останні 10 років. І друге: яка кінцева мета вакцинування особисто для Вас.

Думаю, питання не складні і Ви зможете мені відповісти. Буду дуже Вам вдячний.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тому у мене особисто до Вас 2 питання: коли і які Ви собі кололи вакцини останні 10 років. І друге: яка кінцева мета вакцинування особисто для Вас.

Думаю, питання не складні і Ви зможете мені відповісти. Буду дуже Вам вдячний.

1. Влітку минулого року ревакцинацію АКДП, в листопаді вакцинацію від грипу. Хочу ще знайти від ВПЛ.

2. Можливо, прозвучить банально, але моя мета не захворіти. Особливо хворобами, яких можна запобігти щепленням.

І можете не витрачати час на те, щоб переконати мене :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І можете не витрачати час на те, щоб переконати мене

Ні, я давно зрозумів, що віруючих людей переконати не можливо. Тому навіть не буду намагатися.

Влітку минулого року ревакцинацію АКДП,
А коли останній раз робили вакцинацію КПК?

в листопаді вакцинацію від грипу
Від яких штамів?

Хочу ще знайти від ВПЛ.
Можу допомогти знайти.

але моя мета не захворіти. Особливо хворобами, яких можна запобігти щепленням.
Тобто, Ви переконані, що вакцинація убереже Вас від хвороб. На жаль, ні, не вбереже. Тому Ви все-одно маєте ті ж самі шанси захворіти, як і невакцинований. До речі, в 90-х на дифтерію вакциновані хворіли частіше і сильніше, невакцинованих. Це науковий факт.

Чи плануєте робити вакцинацію від скарлатини? Бо прогнозують повернення цієї хвороби, а там смертність - куди там кору.

Чи плануєте робити вакцинацію від лихоманки Денге? Клімат міняється ж. Від чуми будете вакцинуватися? З 1 серпня по 8 листопада на Мадагаскарі зафіксували понад дві тисячі підтверджених випадків чуми, 165 людей загинули. А скільки там від Мадагаскару до України? Та і туристи їздять, занесуть, не дай боже.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ні, я давно зрозумів, що віруючих людей переконати не можливо. Тому навіть не буду намагатися.

А коли останній раз робили вакцинацію КПК?

Від яких штамів?

Можу допомогти знайти.

Тобто, Ви переконані, що вакцинація убереже Вас від хвороб. На жаль, ні, не вбереже. Тому Ви все-одно маєте ті ж самі шанси захворіти, як і невакцинований. До речі, в 90-х на дифтерію вакциновані хворіли частіше і сильніше, невакцинованих. Це науковий факт.

Чи плануєте робити вакцинацію від скарлатини? Бо прогнозують повернення цієї хвороби, а там смертність - куди там кору.

Чи плануєте робити вакцинацію від лихоманки Денге? Клімат міняється ж. Від чуми будете вакцинуватися? З 1 серпня по 8 листопада на Мадагаскарі зафіксували понад дві тисячі підтверджених випадків чуми, 165 людей загинули. А скільки там від Мадагаскару до України? Та і туристи їздять, занесуть, не дай боже.

Ваш сарказм недоречний :) Ви називаєте мене "віруючою", але подивіться на свої дописи. Ви агресивно пропагуєте проти того, в чому не достатньо розбираєтесь (я вірю, що Ви багато почитали в інтернеті, але Ви не мікробіолог, не інфекціоніст, навіть не лікар), не намагаючись почути інших. Кожен спір для вас тут - не спроба дізнатися щось нове і почути іншу думку, а можливість похизуватися, як павич хвостом, своїми упередженнми, не замислюючись про те, що вони у Вас можуть бути хибними. На все добре.

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кожен спір для вас тут - не спроба дізнатися щось нове і почути іншу думку, а можливість похизуватися, як павич хвостом, своїми упередженнми, не замислюючись про те, що вони у Вас можуть бути хибними

Якби я хотів похизуватися своїми упередженнями - я би хизувався. А я - питаю Вас в надії отримати відповіді. Але, на жаль, відповідей Ви дати не можете.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А я - питаю Вас в надії отримати відповіді. Але, на жаль, відповідей Ви дати не можете.

Вам ответили. Последовали новые вопросы. И так до бесконечности. Вопросы ради вопросов?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вам ответили. Последовали новые вопросы. И так до бесконечности. Вопросы ради вопросов?

 

Именно так и есть, самое четкое определение происходящей ерунды.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вопросы ради вопросов?

Заради уточнення позиції людини. От дивіться, людина написала, що вакцинується, щоб не хворіти. Але! Всім відомо (і це підтверджується статистикою), що вакциновані хворіють на ті хвороби, проти яких були вакциновані. Тобто, треба уточнити цей момент.

Тому що тут 2 варіанти: або людина не знає, що її бажання не хворіти - не виконуване ніяк, або ж людина неправильно сформулювала свою думку.

Це не питання заради питання, це уточнення формулювань. Бо якщо прийняти до уваги саме це формулювання:

моя мета не захворіти. Особливо хворобами, яких можна запобігти щепленням.
то вакцинація ніяк тому не сприяє. І виходить, що людина вакцинується заради того ефекту, якого ніколи в житті досягнути не зможе.

Це приблизно як запускати повітряні кульки з метою підвищення лібідо у самців слонів. Ну, ефект десь такий же.

Тому я і уточняю.

Так зрозуміліше?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, ефект десь такий же.

Не такий же.

 

[spoiler=Эффект добрых дельфинов]Существует такое поверье, что добрые дельфины, встречая в море барахтающегося человека, не дают ему утонуть. Они тычут его снизу, удерживая на плаву и толкают его к берегу. Поверье это родилось не просто так - его рассказывали люди, реально попавшие в такую ситуацию.

 

Вроде бы всё ништяк и факты подтверждают теорию. Только вот есть один нюанс: те несчастные, кого Добрые Дельфины толкали от берега нам, увы, уже ничего и никогда не расскажут, что бы могло развеять это поверье. Это и есть тот самый эффект, на который надо делать поправку, оценивая факты.

 

 

Добавлено через 21 минуту

Эффект добрых дельфинов

Що я мав на увазі: є дані, скільки людей захворіло після прививки. Але не існує даних, скільки людей померло б, якби вони не були привиті.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

але не існує даних, скільки людей померло б, якби вони не були привиті.

Беремо статистику конкретної країни за пару років ДО початку масової вакцинації і порівнюємо. Але для того, щоб порівняння було максимально коректним, треба враховувати додаткові фактори по кожній хворобі. Це досить складно, тому іноді ці дані розраховують, виходячи зі статистики попередніх років, тобто беруть процент вакцинованих, процент невакцинованих, смертність в цих групах і порівнюють. Теж не найточніше порівняння, тому що в групі невакцинованих людей дуже значна частина тих, кого не можна було вакцинувати через погане здоров"я.

Але да, це є проблема. Статистика. Навіть та, яка є, дуже часто підтасовується, навіть на сайті такої шанованої організації, як ВООЗ. Приклади я наводив вище, кожен може пересвідчитися особисто.

 

Добавлено через 3 минуты

Що я мав на увазі: є дані, скільки людей захворіло після прививки.

До речі, це ж тільки останні пару десятиліть загальноприйнятою нормою стало вважати, що вакцинація не захищає від хвороби, а лише полегшує її перебіг (що є повною нісенітницею, звісно, але хай буде). Можливо, через пару десятиліть визнають, що масова вакцинація дітей проти дитячих хвороб дійсно була помилкою. Принаймні, це видно вже сьогодні.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Беремо статистику конкретної країни за пару років ДО початку масової вакцинації і порівнюємо

...

Можливо, через пару десятиліть визнають, що масова вакцинація дітей проти дитячих хвороб дійсно була помилкою. Принаймні, це видно вже сьогодні.

 

На 1 листопада [2017 року] в Україні на кір захворіла 2381 людина. Це у 70 разів більше, ніж минулого року. ... З усього числа людей, які захворіли на кір, 1804 – це діти до 17 років.

Більшість захворілих – понад 86% – це люди, які не були повністю захищені щепленням (двома дозами вакцини проти кору, краснухи і паротиту КПК).

oblzdrav.mk.gov.ua/index.php/golovna/novini/7048-kir-v-ukraini-statystyka

 

...

 

Найбільший приріст захворюваності на кір спостерігається якраз в тих областях, де рівень охоплення плановою вакцинацією найменший

...

З початку року [2018] на кір захворіли 33 165 людей – 13 184 дорослих і 19 981 дитина.

moz.gov.ua/article/news/operativni-dani-zahvorjuvanosti-na-kir-za-41-tizhden-zahvorjuvanist-prodovzhue-zrostati

 

 

В часи масової вакцинації проблеми захворювання на кір не існувало.

Давай ще поговоримо, що "масова вакцинація - помилка"?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

InSAn так Вомбат же писал, что болеть корью в детстве - это хорошо. Иммунитет, и еще какие-то "плюшки" организму. А вакцинация типа убивает медленно, какие-то проблемы потом появляются, плюс всемирный заговор.

 

Так что такой статистикой его не испугаешь :)

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

В часи масової вакцинації проблеми захворювання на кір не існувало.

Давай ще поговоримо, що "масова вакцинація - помилка"?

 

Статистика свідчить про інше

antivakcina.org/minzdrav-ne-zapreshhaet/

 

Більше щеплень - більше хвороб.

Кпк - жива вакцина, щеплені виділяють вірус на 7-14 день щеплення. Це навіть в інструкціі написано. Але вважається, що це не заразно. Як і незаразна " поствакцинальна" реакція, кореподібний сип, температура, кон'юктивіт.

Тим не менше, моїй вагітній колезі по роботі офіційно дозволили перенести щеплення старшої дитини на пізніше.

Якби ви звернулись з ознаками "реакціі", але не сказали, що це після щеплення - то діагноз був би кір. Але якщо сказати, що це післч щеплення - то " незаразна реакція".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Статистика свідчить про інше

antivakcina.org/minzdrav-ne-zapreshhaet/

...

 

О да, частные ресурсы антипрививочников в интернете (особонно их полоумные умозаключения, на базе вырванной из контекста статистике) это мегаважный источник информации. Пишите еще, ваше мнение по этому вопросу очень важно для нас...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Статистика свідчить про інше[/url]

 

Це не статистика - выдсутні дані про захворюваність серед привитих/непривитих. На відміну від реальної статистики, посилання на яку я давав вище.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В часи масової вакцинації проблеми захворювання на кір не існувало.

Як це не існувало? Завжди кір був. Є і буде. І він завжди мав циклічний характер.

Дивись, твердження, що коли вакцинація проти кору була масова, то кору не було - воно хибне. Просто в тебе в цьому питанні брак інформації. Оце і є ключовим аспектом: брак інформації. Дати тобі докази на підтвердження моєї та спростування твоєї тези? Всі докази - зі статистики ВООЗ. Я тут поки залишу посилання на сайт ВООЗ щодо охвату, просто щоб потім знову не шукати. apps.who.int/immunization_monitoring/globalsummary/coverages?c=UKR

Давай ще поговоримо, що "масова вакцинація - помилка"?

Давай. Тобі це цікаво? Отже, чого добилися масовою вакцинацією дітей проти дитячих хвороб, як ти думаєш? Бажано, зі статистикою.

 

Добавлено через 2 минуты

На відміну від реальної статистики

А про що та статистика? Про те, що цього року - пік. І все. Власне кажучи, така ситуація повторюється кожні 5-6 років. Просто тому, що кір має циклічний характер, який мало залежить від рівня вакцинації.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Завжди кір був. Є і буде. І він завжди мав циклічний характер.

І дивним чином цикли збігаються з періодами вакцинації і відмови від вакцинації.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...