Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

О прививках деткам

duk

Нужны ли прививки?  

584 користувачів проголосувало

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

простите, не могу среди ваших букв найти ответ :unknown: Так что там с прививкой от столбняка? Вы её не делали своим детям?

 

О нашей прививке АКДС написано в этой теме. Интересно- ищите и читайте. Но, думаю, даже наша история не повлияет на сознание глубоко управляемых масс. Поэтому- это всего лишь наша история и наш опыт (хоть и горький, но с хэппи-эндом. Спасибо Богу ) для нас и тех, кому это важно.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

О нашей прививке АКДС написано в этой теме. Интересно- ищите и читайте.

Не интересно. Достаточно ответить. Не хватало ещё в теме рыться, в поисках ответа на свой простой вопрос, на который можно было просто ответить: "да-нет". :pozor:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не интересно. Достаточно ответить. Не хватало ещё в теме рыться, в поисках ответа на свой простой вопрос, на который можно было просто ответить: "да-нет". :pozor:

 

А зачем ?

Вам не интересен ответ, мне не интересно отвечать . Мы все придерживаемся своей точки зрения. Прививайтесь, прививайте своих детей и идите своей дорогой.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А зачем ?

Вам не интересен ответ, мне не интересно отвечать . Мы все придерживаемся своей точки зрения. Прививайтесь, прививайте своих детей и идите своей дорогой.

 

а с чего это вдруг вы выталкиваете меня из темы, в которой троллите пишете сами? :shock: Вы тут модератор??

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хто там просив надати посилання на чувака, що був 6 разів щеплений від правця і від нього ж помер?

Дякую. Цікавий випадок, але щось в ньому не сходиться - 43-х річний пацієнт був вакцинований останній раз в 2013, а перед цим в 30 років. Чому періодичність становила 7 років, при зазначеній в карті вакцинації - 10 років. А після щеплення в 16 років, взагалі минуло 14 років до наступного. Бажано було б мати повну картину (сфера роботи, медична карта вакцинації, і т.п.) щоб зробити об'єктивний висновок.

В той же час кількість випадків, коли невакцинована людина захворіла звичайний пошук видає набагато більше (так, так, це все зомбування:crazy:).

 

Ви, до речі, собі сигналізацію чого шукаєте? Готуєтеся до нашестя вакцинованих від COVID-19 зомбі в 2021 році?

 

Добавлено через 2 минуты

ПДД на функционирование организма. Но это грубейшее заблуждение.

навмисно надав спрощений приклад, враховуючи рівень співрозмовників, але знов занадто складно вийшло для деяких :pozor:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви, до речі, собі сигналізацію чого шукаєте? Готуєтеся до нашестя вакцинованих від COVID-19 зомбі в 2021 році?

Гарна ідея, але все банальніше - у нас у 19 році три чверті народа скосив барановірус і вони тупняка наробили. Тепер це все вилахить боком - народ в пошуках жратви вже по чужих подвір"ях пішов. Треба хоч якось захиститися.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если Ванечкой не научился, то Иван Иванычем не научится. Время упущено, так сказать.

я б краще сказав - якщо фронтони падають на початку "кар'єри", то й штукатурці гріх не тріснути і відшаруватися в її зеніті.

 

Добавлено через 1 минуту

О столбняке здесь уже писано переписано, прививки бесполезны

я от одне не можу зрозуміти - якщо у нас в країні навіть посередній прораб краще розуміється на ефективності вакцин, то чого так погано живемо?

 

Добавлено через 1 минуту

пропаганда вакцинации направлена на нанесение вреда жизни и здоровью моих потомков и потому всех пропагандирующих вакцинацию я считаю угрозой их жизни и здоровью.

в цитатник номінантів на премію Дарвіна.

 

Добавлено через 2 минуты

Есть и исследования и работы ученых подтверждающих это и главное жизненный опыт сограждан.

да, коментарі на ютюбе Ваше все. Для чого ці клінінчні дослідження, їх оцінка? є життєвий досвід Васі Пупкіна, який є репрезентативним для 95% населення.

 

Добавлено через 1 минуту

Можно поинтересоваться

не бачу сенсу "метать бисер перед " Вами

 

Добавлено через 7 минут

у фармкомпаний есть вполне материальный мотив

а ви очікували, що ліки будуть безкоштовно всім розкидати з блакитного вертольота?

Фарма це бізнес, так само, як і будівництво. Ви ж не надаєте свої послуги за безкоштовно?

 

З точки зору інвестицій в фармі, вакцини зовсім не найкращий приклад - дуже складний процесс розробки, не менш складний і тривалий виробничий процес, головний біль із транспортуванням і зберіганням, постійна увага з боку "борців з системою". Набагато простіше забодяжити простий сиропчик парацетамолу чи ібупрофену, який продається тоннами, і при цьому батьки не задають зайвих питань і дають свлоїм дітям навіть антипрививочники.

В чого думаєте в Україні немає власного виробництва вакцин? елементарно - це не вигідно місцевому бізнесу, у якого складова соціальної відповідальності дуже маленька.

 

Добавлено через 4 минуты

Треба хоч якось захиститися

так повісьте на воротах табличку, що ви противник вакцинації.

Більш розумні обійдуть стороною, менш розумні теж обійдуть (хз шо то таке та вакцинація, але краще триматися від нього подалі), залишаться лише неписемні, на щастя таких не багато.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так повісьте на воротах табличку, що ви противник вакцинації.

Більш розумні обійдуть стороною, менш розумні теж обійдуть (хз шо то таке та вакцинація, але краще триматися від нього подалі), залишаться лише неписемні, на щастя таких не багато.

У Вас дивний, проте навдивовижу тупий гумор. Сподіваюся, Ви не часто його демонструєте :)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В чого думаєте в Україні немає власного виробництва вакцин? елементарно - це не вигідно місцевому бізнесу, у якого складова соціальної відповідальності дуже маленька.

 

А давно ли это было? ))) Наверно, социальная ответственность у тогдашнего Министра Здравоохранения была повыше, чем у теперешнего местного бизнеса ))) Чего стоил один "Фармстандарт-Биолек", когда в течении одного года 11 украинских детей после вакцинации от гепатита В умерло.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У Вас дивний, проте навдивовижу тупий гумор.

 

Приємно, що вам сподобалося!

 

Добавлено через 6 минут

Чего стоил один "Фармстандарт-Биолек".

 

Ну ви ж не купляєте кров’яну ковбасу на розкладках із землі біля вокзалів?

Чому тоді відношення до вибору вакцини для своєї дитини має бути іншим.

 

Наша медична галузь не була ідеальною, і ще далека від ідеалу, але це не привід заявляти, що вакцинація це зло. Людина може постраждати від лікарських засобів випущених в кустарних умовах, але нажаль доступних на ринку. І це може бути навіть звичайний розчин хлориу натрію.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

-Вітаю, Ваш фільм про пласку землю отримав найвищу нагороду.

-Яку саме?

- Золотий Глобус.

Занавіс.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не бачу сенсу "метать бисер перед " Вами

Т.е. апелляция к проблемам в работе оппонентов и лицемерные заявления на счет заботы о здоровье чужих детей это и все Ваши аргументы? Ну что же, вполне ожидаемо. Не расстраивайтесь, но эту дискуссию, Вы, не "тянете" интеллектуально.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не "тянете" интеллектуально.

Блажен, хто вірує:pozor:

Ви там з зубною пастою обережніше, там же фтор є, не самий корисний хімічний елемент для людини. А крім нього ще повно всякої хімії. І вона переважно буржуїнська, не скрєпна. До добра не доведе.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Обновлю статистику, две девчонки 2.5 года, сделаны все обязательные + все рекомендованные доступные в Украине прививки. Не сделана только одна от менингокока, за которой нужно в Польшу ехать. Из самых серьезных заболеваний за все время - сопли, которые длились пару дней. И это было пару раз. Если бы перепуганные воспитатели не заворачивали из садика при виде соплей, то ходили бы вообще без перерыва. А так пару дней за 3 месяца пришлось пропустить. Считаю, что все правильно делаем. Змінено користувачем razzil
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Считаю, что все правильно делаем.

Заметьте, никто не пытается убедить Вас в обратном или запретить делать прививки. Но в отношении противников прививок почему-то проявляется масса агрессии.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

две девчонки 2.5 года, сделаны все обязательные + все рекомендованные доступные в Украине прививки.

Від краснухи робили?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Від краснухи робили?

 

КПК? конечно. Но не надо мне рассказывать, что я что-то не так делал. У меня здоровые дети, и я бы ничего не менял. Работает - не трожь.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Боже збав, я ж не платний агітатор, щоб когось переконувати. Тим більше, що це - Ваші діти і напевно Ви все вивчили про наслідки вакцинації, я в тому не сумніваюся. Ви ж не дурник якийсь, на власних дітях експериментувати точно не будете...

Мені просто цікаво, якщо Ви зробили своїм дівчаткам вакцинацію від краснухи - чому Ви її зробили? Тобто, що Ви хочете в підсумку отримати як наслідок вакцинації від краснухи?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

чому Ви її зробили?

естественно для того, чтоб ходить из темы в тему и рассказывать какой я молодец и расколол всемирный заговор вирусных инфекций.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я думаю что нет.

а тут думка офіційної медицини: moz.gov.ua/article/news/onovleno-perelik-medichnih-protipokazan-ta-zasterezhen-do-kalendarja-profilaktichnih-scheplen--

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...