Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

О прививках деткам

duk

Нужны ли прививки?  

584 користувачів проголосувало

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Та можна, чого ж? Питання в іншому - навіщо?

Он у нас є форумчанин, який вакцинацію від краснухи своїм дочкам зробив для того, щоб ходити з теми в тему і розказувати, який він молодець та розколов заговор вірусних інфекцій. Мотивація якась дивна, я би сказав, ідіотська, але...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ребёнок гиперактивный

під цим твердженням ви маєете на увазі такий діагноз чи щось інше?

Синдром дефіциту уважності та гіперактивності (СДУГ) — це порушення розвитку нервової системи. Його описують як "постійну модель поведінки з неуважністю та/чи гіперактивністю чи імпульсивністю, що заважає роботі чи розвитку". Він зачіпає від 8 до 12% дітей в усьому світі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для батьків, які вміють читати і розуміти прочитане - непогана книжка від нормальної людини mochymantoo.com/
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для батьків, які вміють читати і розуміти прочитане - непогана книжка від нормальної людини mochymantoo.com/

 

Понятия нормальности очень ростяжымое и у каждого свое.

 

В Украине на данный момент не замечено нормального и адекватного здравоохранения полный бардак. Как и во всем остальном.

 

При СССР государству нужны были здоровые люди для розвития страны с учётом холодной войны все работало на оборонку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

При СССР государству нужны были здоровые люди для розвития страны с учётом холодной войны все работало на оборонку.

І вакцинували всіх без огляду на протипоказання! Прямо таки рай для антивакцинаторів.

 

Вам не здається, що тут щось не сходиться?

Або хрест зніміть, або одягніть труси.

 

:pozor:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І вакцинували всіх без огляду на протипоказання! Прямо таки рай для антивакцинаторів.

 

Вам не здається, що тут щось не сходиться?

Або хрест зніміть, або одягніть труси.

 

:pozor:

 

Вы реально не понимаете что тут не сходиться, при чем тут хрест и трусы.

 

Качество вакцын разное думаю ясно ответил и не 20шт подряд.

 

Вы хоть понимаете почему дают без платные вакцыны?видимо сильно пережывают за здоровье нацыи.

На украинских детях проводят исследований на шару, думаю вам не нужно объяснять сколько стоят исследования при создании любого припарата и сколько уходит год прежде чем он поступит в продажу.

На данный момент очень много продаётся припаратов без доказаной их ефективность.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Качество вакцын разное думаю ясно ответил и не 20шт подряд.

 

Якщо ви говорите про вакцини СРСР та сучасні, то так, різниця колосальна і вона не на користь вакцин СРСР.

 

Добавлено через 2 минуты

Вы хоть понимаете почему дают без платные .

 

Я розумію, що безкоштовного нічого немає. Це лише ностальгуючі за СРСР думають, що там було безкоштовно.

 

Ті вакцини, які ви вважаєте безкоштовними, вони куплені за бюджетні кошти.

 

Добавлено через 3 минуты

На данный момент очень много продаётся припаратов без доказаной их ефективность.

 

А ви не купляйте фуфломіцини. Ви знаєте, що вакцину європейського чи американського виробництва не зареєструють в Україні, якщо вона не зареєстрована там? А там, не зареєструють без належних даних по безпеці та ефективності.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У нас могут зарегистрировать что угодно.

 

Я так понимаю вы за систему новой медицины и противник грудного вскармливания.

 

Я останусь при своём мнении на то есть причины не нужно иметь медецынское образования для понимания колосальной нагрузки на не сформированую имунную систему ребёнка от привывок в таком количестве.

 

Убивает тот факт что 3 ляма на н. Ёлку есть на апарати искусственно дыхания нет.

Состоятельные бизнесмены в роли валонтера собирают срецтва для больниц.

 

Если копнуть глубже у нас не делают вакцынацыю по регламенту это дорого да и зачем тупо дали и все.

Врачи себя защитили законом.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я так понимаю вы за систему новой медицины и противник грудного вскармливания.

 

Нова медицина і грудне вигодовування абсолютно не суперечать одне одному.

 

Те, що є зараз - це недореформована галузь, яка скочується назад.

 

Все інше коментувати не буду, бо не бачу сенсу вам щось доводити - ви просто некомпетентні в тому, що пишете.:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І вакцинували всіх без огляду на протипоказання! Прямо таки рай для антивакцинаторів.

 

Вам не здається, що тут щось не сходиться?

Або хрест зніміть, або одягніть труси.

 

:pozor:

Было меньшее количество прививок по календарю прививок, + не использовались такие консерванты, как мертиолят ртути ( тиомерсал), например. Даже по радио, в советские времена, шли передачи о зарубежных вакцинах, в которых использовали тяжелые консерванты, опасные для здоровья ребенка. ( это со слов моей мамы, кот. как раз работала с опасными вирусами, в одной из лабораторий Латвии))

 

Добавлено через 1 минуту

 

А ви не купляйте фуфломіцини. Ви знаєте, що вакцину європейського чи американського виробництва не зареєструють в Україні, якщо вона не зареєстрована там? А там, не зареєструють без належних даних по безпеці та ефективності.

 

У вас "ВОТ ТААААААКЕННЫЕ РОЗОВЫЕ ОЧКИ" ! ))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

під цим твердженням ви маєете на увазі такий діагноз чи щось інше?

Синдром дефіциту уважності та гіперактивності (СДУГ) — це порушення розвитку нервової системи. Його описують як "постійну модель поведінки з неуважністю та/чи гіперактивністю чи імпульсивністю, що заважає роботі чи розвитку". Він зачіпає від 8 до 12% дітей в усьому світі.

вообще не проблема, не знаю зачем заострять даже

элементарно лечится серией прививок акдс

подвижность, активность, любознательность —

снижаются в разы, чтоб не сказать больше

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не использовались такие консерванты, как мертиолят ртути

В каких современных вакцинах, которые можно купить и привить своему ребенку в Украине, применяется тиомерсал?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Даже по радио, в советские времена

 

А ще казали про загниваючій Захід:pozor:

 

По тиомерсалу - призначення - консервант. В радянські часи «асептичне»виробництво + відсутність консерванту несли не менші ризики.

 

Не полінувався і вибірково перевірив склад вакцин з календаря щеплень від загниваючого заходу - тиомерсалу немає :unknown:

Ну я думаю можна десь знайти у індусів чи москалів чи у біолеку, але вибір є.

 

А стосовно рожевих окулярів, то це просто смішно чути від вас, яка посилається на радянське радіо:pozor:

 

Ну і щоб не бути балаболкою, то дайте приклад вакцини виробництва Британії, ЄС чи США, яка зареєстрована в Україні, і не зареєстрована в країні походження.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нова медицина і грудне вигодовування абсолютно не суперечать одне одному.

 

Те, що є зараз - це недореформована галузь, яка скочується назад.

 

Все інше коментувати не буду, бо не бачу сенсу вам щось доводити - ви просто некомпетентні в тому, що пишете.:rolleyes:

 

Для начала докажыте свою компитетность данного вопроса поке нет весомых аргументов и здравого смысла в вакцынацыи.

 

Я застал ссср и не слишал , и не видел о проблемах после прививок.

 

Может и лимонад и мороженное было хуже по качеству чем с час?

И вобщем о чем росуждать на элементарные жызнено важные анализы нет реактивов.

 

По чему не затрагиваете процедуру анализов и диагностики ребёнка перед вакцынацыей или это не нужно делать?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В каких современных вакцинах, которые можно купить и привить своему ребенку в Украине, применяется тиомерсал?

индийская АДС-М;

украинская "Биолек" compendium.com.ua/dec/266507/

это за 1,5 минуты гугления

 

К числу вакцин, которые содержат тиомерсал, относятся следующие вакцины: вакцины против коклюша, дифтерии и столбняка (АКДС), вакцины против гепатита В, гемофильной b инфекции (Hib-вакцина), бешенства, гриппа и менингококковых инфекций.

Сайт ВОЗ www.who.int/immunization/newsroom/thiomersal_questions_and_answers/ru/

 

Несмотря на научный консенсус о том, что опасения по поводу его безопасности необоснованны[2][3][4][5], использование тиомерсала в качестве консерванта в вакцинах было поставлено под сомнение противниками вакцинации, что привело к его постепенному исключению из обычных детских вакцин в Соединенных Штатах и Европейском союзе

Вики

 

То есть, использование безвредно, но из состава почему то решили исключать. А зачем?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

индийская АДС-М;

украинская "Биолек" compendium.com.ua/dec/266507/

это за 1,5 минуты гугления

 

 

Сайт ВОЗ www.who.int/immunization/newsroom/thiomersal_questions_and_answers/ru/

 

 

Вики

 

То есть, использование безвредно, но из состава почему то решили исключать. А зачем?

 

 

а дальше почитать, чем вики, можно?

 

я не готов колоть своим детям указанные в первом абзаце прививки. Я колю европейские вакцины, индивидуальные. там нет тиомерсала.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я застал ссср и не слишал , и не видел о проблемах после прививок.

 

Может и лимонад и мороженное было хуже по качеству чем с час?

 

І я застав срср - хробаків на дні бочки з квасом бачив. Морозиво яке доїзджало до нашого села добре пам'ятаю - куски льоду в паперовому стаканчику, в вафельному не завжди можна було купити і в райцентрі. Зараз морозиво в сто разів смачніше, не говорячи вже просто про його вибір.

 

А про те що в срср не було чути і видно про проблеми після прививок... це не аргумент за тодішні прививки, а дуже влучний опис системи яка все приховувала від людей. Добре пам'ятаю як в 86-му році дружина голови райно по секрету поділилася з батьками інформацією про радіаційне забруднення після чорнобиля коли про то ще майже ніхто не чув і не бачив.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То есть, использование безвредно, но из состава почему то решили исключать. А зачем?

 

Мінімізація ризиків і підвищення довіри серед «носіїв передових знань щодо вакцинації».

А до цього додатково - перехід від багатодозових контейнерів до однодозових, підвищення культури асептичного виробництва. В штатах відмовилися з кінця 90-х років.

 

Той приклад, що ви навели (біолік) це фактично сарай, а не виробництво вакцин, тому там без тіомерсала ніяк.

 

І взагалі, по важким металам - рибкою морською дітей годуєте? То загугліть скільки в ній свинцю і ртуті.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я не готов колоть своим детям указанные в первом абзаце прививки. Я колю европейские вакцины, индивидуальные. там нет тиомерсала.

Ну это ж величайшая социальная справедливость, не так ли? ) Успешные могут колоть вакцинку без яда, а остальным что за бюджет купили три раза украв ) Ну круто же ) И фсё вот это вот в обязательном принудительном порядке? Это точно демократия? )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это точно демократия? )

Визначенню не суперечить:

 

Демокра́тія, народопра́вство — політичний режим, за якого єдиним легітимним джерелом влади в державі визнаються її громадяни. При цьому управління державою здійснюється народом, безпосередньо (пряма демократія), або через обраних представників (представницька демократія).

 

Але да, це не комунізм - з кожного по можливостям, кожному по потребам.

 

Проблема не у вакцинах, як таких.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

я не готов колоть своим детям указанные в первом абзаце прививки. Я колю европейские вакцины, индивидуальные. там нет тиомерсала.

 

По памяти - TETRAct-HIB ( Франция).

Да и не в одном тиомерсале дело. Это ответ был мой, на реплику об СССР (там уже и квас, и мороженное... )

 

Добавлено через 6 минут

И вот, как вам такой документ ?

ips.ligazakon.net/document/MOZ6227

Читайте 1, 2 пункт.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для начала докажыте свою компитетность данного вопроса поке нет весомых аргументов и здравого смысла в вакцынацыи.

 

Я застал ссср и не слишал , и не видел о проблемах после прививок.

 

Может и лимонад и мороженное было хуже по качеству чем с час?

И вобщем о чем росуждать на элементарные жызнено важные анализы нет реактивов.

 

По чему не затрагиваете процедуру анализов и диагностики ребёнка перед вакцынацыей или это не нужно делать?

 

Вы не очень его застали, в самом начале восьмидесятых

в «Комсомольской Правде» на весь разворот была огромная статья о проблемах из-за акдс... к сожалению, поздновато попалась — по молодости и незнанию моим детям ее уже сделали, и в больничку они с последствиями попали... кста, мертиолят там упоминался частенько, видимо тогда уже его использовали в полный рост.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По памяти - TETRAct-HIB ( Франция)

 

Дана вакцина вже не зареєстрована в Україні, років 10.

 

І що не так з кліндослідженнями? Їх проводили без згоди батьків і таємно?

 

В Україні проходять десятки, якщо не сотні трайлів, в т.ч. на дітях. Але їх участь без згоди батьків є порушенням законодавства з суттєвими наслідками.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...