Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

О прививках деткам

duk

Нужны ли прививки?  

584 користувачів проголосувало

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Реальный геноцыд в рамках закона

Им треба стадо якым буде легко управлять

 

Не дай бог дадут прививку без моего ведома

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ця Людина є освіченою у різноманітних сферах (ви хоча б поцікавилися, чим він займається вже багато років післявідходу з MS), і знає про вакцини набагато більше ніж горе-прораб із Забурбелівки, який демонструє тут свій псевдо-інтелект.

 

Спасибо, поржал ) Псевдоинтеллект ) Хорошо, что у Вас он реальный. Ору )

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви головне "каспєр" не підхопіть.:crazy:

Якщо балуєтеся "випадковими зв'язками" в інтернетах, то рано чи пізно щось пристане, хоч з, хоч без. а для відповідального користування вбудованих інструментів вистачає.

 

респект

какая плотность упаковки информации в ответе!

сразу и за антивирусы ответили

и за человеческие прививки — два в одном

спасибище!

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

респект

и за человеческие прививки — два в одном

спасибище!

 

нажаль лише за комп'ютерні антивіруси. ситуація з вакцинацією людей не аналогічна, як би вам не хотілося. З вбудованим функціоналом (до виникнення сучасної медицини) середня тривалість життя була суттєво меншою, навіть за доволі відповідального користування.

 

Добавлено через 2 минуты

Спасибо, поржал )

а що ж іще залишається. у нещодавно гарячій темі ви радили не давати поради тим, хто не є "фахівцем" вашого рівня. При цьому намагаєтеся бути на своєму місці в темі про вакцини, яка ну дуууууже далеко від вашої "ПГС"-ної чи інщої подібної освіти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

нажаль лише за комп'ютерні антивіруси. ситуація з вакцинацією людей не аналогічна, як би вам не хотілося.

мне ничего конкретно не хотелось

я полагался на Ваше мнение

хотите уточнить его — воля Ваша

у каждого оно свое и было бы грех менять

свое на непонятно чье чужое

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Розглянемо практичне запитання. Що там із ризиками при вакцинації від кору ?

Наприклад, мати хвилюється, що дитина захворіє на кір (летальність серед дітей нижче за 1 на 10.000 захворілих(у 1950х роках без вакцин)).

У більшості країн така матір має право вакцинувати дитину і вона з вірогідністю 92% до 16 років не захворіє на кір.

Педіатри у захваті! Вакциновані діти дійсно значно рідше хворіють на кір! Це перемога!

Але будь які батьки сподіваються, що після дитинства у її дитини буде подальше життя. Дійсно, педіатри "свою вахту здали", але ж після 18 років життя не закінчується? І ризики теж!

А далі буде ось що. Із кожним роком антитіла будуть знижуватись. Це науковий медичній факт. Від перенесеного кору їх настільки багато, що вистачає на все життя, а ось від щеплення значно менше і до 30р. приблизно у 20% вакцинованих їх вже недостатньо! Це підтверджується багатьма дослідженнями в різних країнах.

Приходить на думку просте рішення, вколоти дорослій людині ще одну КПК!

Але медики провели кілька досліджень із ревакцинацією КПК дорослих і результати невтішні.

У тих людей старше 20 років, в яких антитіла після щеплення вже зникли — на цю вакцину не реагували. А серед тих, в кого ще було багато антитіл(у всіх перевіряли до щеплення) — у багатьох вони знизилися після цієї вакцини. Збільшення антитіл не було зафіксовано в жодного із добровольців через 12 місяців. Лише у деяких спостерігалось невелике зростання на протязі 2х місяців.

Мабуть тому, виходячи із цих фактів, в жодній країні світу "пагаловна вакцинація" від кору серед дорослих не проводиться. На інструкції до вакцини пишуть, що вона тільки для людей до 35 років і тільки для тих, кого не вакцинували у дитинстві.

Тобто по факту вам більше нема чим захистити свою дитину у дорослому віці.

Все це призводить до того, що кір стає хворобою вакцинованих. Діти виростають і все одно хворіють на кір. Це просто банальний факт. Навіть Ульяна Супрун заявляла в 2019 році, що в Києві серед захворілих на кір >75% ДОРОСЛИХ.

Дорослі люди середнього віку хворіють на кір важче. Летальність серед них приблизно 1 на 1000-2000 захворілих, якщо оцінювати статистикою країн ЕС за останні роки.

Тобто, якщо тверезо оцінювати ризики, ви позбавили свою дитину ризику кору у дитинстві (летальність серед дітей 1 на 10000), та наразили її на реальну небезпеку вмерти від кору після 20-30 років (летальність 1 на 1000).

Так не всі 30 річні захворіють(у деяких все ще є антитіла), але навіть якщо захворіє лише 10% із них, то це вже дасть кількість смертей порівняну із ситуацією, коли хворіють 100% дітей. Цей висновок неминуче випливає із різниці протікання цієї хвороби у дорослих та дітей.

Не хочу вас лякати, але із кожним роком цей ризик буде зростати.

Антитіл стає менше із кожним прожитим роком, у вашої дитини кожен рік збільшуються шанси захворіти на кір. АЛЕ одночасно із цим ризики ускладнень у разі хвороби теж збільшуються. Як правило із віком стан здоров'я не поліпшується і є пряма залежність між віком захворілого та ускладненнями від кору.

Поки що, ми точно не знаємо як будуть хворіти люди похилого віку. Бо всі кому зараз більше 60 років є перехворілими на кір та невакцинованими. Але згодом це покоління заміниться на "захищених вакциною" із неповноцінним імунітетом.

Летальність людей >75р від грипу становить 1 на 110 захворілих(це у сучасних США).

Летальність від кору серед пенсіонерів наразі невідома, але це почнуть з'ясовувати на собі років через 15-20 люди, яких "захистили від кору" у дитинстві. І я не впевнений, що їм сподобається.

Банальна логіка підказує, що ризиків для вашої дитини вмерти від кору(його ускладнень) значно більше, у випадку якщо ви її вакцинуєте.

І це я ще не торкався питання побічних дій вакцин. У нашому уявному експерименті вакцини абсолютно безпечні, але в реальному світі це не так. Але навіть у таких фантастичних умовах вакцинація від кору ЗБІЛЬШУЄ ризики.

Подібні ж розмірковування я можу навести по кожній із запропонованих в календарі вакцині. Звісно, по різним вакцинам аргументи різні. Є вакцини без доказаної науковими методами ефективності. Є вакцини, які згідно із науковими даними навіть збільшують ризики хвороби від якої щеплять.

Я умисно навів в прикладі вакцину від кору, бо більшість інших немає такої ефективності навіть в обмеженому проміжку часу. І навіть її виявилось краще не застосовувати.

Кожну свою тезу можу підтвердити науковим дослідженням та логічно обґрунтувати спираючись на факти.

Саме такий підхід вважаю єдиним прийнятним для себе у будь якому медичному питанні.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

С самого рождения сына отказался от всех привывок логика проста врачи на себя отвецтвеность не берут и видимо не спроста знают о побочных ефектат.

Врачи меня пугали как могли даже в садит один год решыли не пустить я не долго думая до головы селещнои ради с вопросом пусть предоставлят законную постановку на запрет в итоге её нет.

 

Главный педиатр думала что я ни куда не денусь ну не тут то было теперь о привывках и не заикаються.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пока остальные дети привиты - вы в безопасности за их счет. До 10% непривитых допускается.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пока остальные дети привиты - вы в безопасности за их счет. До 10% непривитых допускается.

 

Ні, це помилка. Станом на сьогодні ОСНОВНИМ резервуаром поширення кору, наприклад, є саме дорослі, вакциновані в дитинстві. І це проблема, яка не має вирішення. Взагалі. Ніякого.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только с рождениям сына и возникшыми проблемами я понял что наша медецына не заинтересована в здоровой нацыи, им нужно больше больных для роста продажей медикаментов.

Да есть врачи от бога но это такая редкость и медецына это сложная наука не каждому под силу.

Когда вник в азы и термины медицины пришлось жызнь заставила был в шоке какой низкий уровень образования и знаний врачей.

Без анализов такие диагнозы на ходу выдумывают просто жесть им насрать на здоровья пациентов главное заработать по больше.

 

Большое благо это интернет при любом кипише можно получить начальную информацию и защитить себя от плохих врачей.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у нещодавно гарячій темі ви радили не давати поради тим, хто не є "фахівцем" вашого рівня

Это ложь. Я не давал таких советов никогда и никому. Меня всего лишь возмущают абсурдные утверждения дилетантов.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пока остальные дети привиты - вы в безопасности за их счет. До 10% непривитых допускается.

 

то это ж надо везде их всех с собой таскать

а то останешься один-одинешенек

тут тебе и опасность где не ждал

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только с рождениям сына и возникшыми проблемами я понял что наша медецына не заинтересована в здоровой нацыи, им нужно больше больных для роста продажей медикаментов.

Да есть врачи от бога но это такая редкость и медецына это сложная наука не каждому под силу.

Когда вник в азы и термины медицины пришлось жызнь заставила был в шоке какой низкий уровень образования и знаний.....

та я тоже :pozor:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подібні ж розмірковування я можу навести по кожній із запропонованих в календарі вакцині.

А можно про столбняк и дифтерию? :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А можно про столбняк и дифтерию? :beer:

 

да, особливо про правець! і бажано не особисті розмірковування, а факти підтверджені дослідженнями згідно загальноприйнятих стандартів.

 

а то тут особливо вразливі поначитуються ваших розмірковувань про шкоду вакцин і вважають вже себе рівнею як не Луї Пастеру, то хоч Стамену Григорову, ставлячи експерименти на власних дітях.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ставлячи експерименти на власних дітях

Эксперименты на своих детях ставят те, кто позволяет колоть им всякую муть, произведенную фармкомпаниями. Не прививаться это естественно, это природно, если Вам так будет понятнее.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не прививаться это естественно, это природно

природно жити в печерах.

з такою логікою є неприроднім вживати антибіотики при бактеріальних інекціях, чистити і пломбувати зуби (а не просто виривати їх).

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

да, особливо про правець! і бажано не особисті розмірковування, а факти підтверджені дослідженнями згідно загальноприйнятих стандартів.

 

а то тут особливо вразливі поначитуються ваших розмірковувань про шкоду вакцин і вважають вже себе рівнею як не Луї Пастеру, то хоч Стамену Григорову, ставлячи експерименти на власних дітях.

 

 

Вакцынация это и есть експеремент над своими детьми за свой счёт похоже на лотерею.

 

 

У меня по месту куча примеров в жывую видел послецтвия привывки до ребенок был здоров а стал инвалидом на всю жызнь

 

В медецыне удивляет тот факт что по общему анализу крови можно определить тип инфнкцыи вирусная или бактериальная но врачи гадают на кофейной гуще и все без розбора лечат антибиотиком без анализов.

 

Мне лично хватило бурной фантазии врачей такой букет диагнозов ставили что сума можно сойти.

По этому нет ни какого доверия к ефективности вакцынацыи.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня по месту куча примеров в жывую видел послецтвия привывки до ребенок был здоров а стал инвалидом на всю жызнь

 

В медецыне удивляет тот факт что по общему анализу крови можно определить тип инфнкцыи вирусная или бактериальная но врачи гадают на кофейной гуще и все без розбора лечат антибиотиком без анализов.

 

Мне лично хватило бурной фантазии врачей такой букет диагнозов ставили что сума можно сойти.

По этому нет ни какого доверия к ефективности вакцынацыи.

Без образ, але для мене то є нонсен, коли людина, яка не навчилася грамотно писати, розмірковує про медицину та ефективність і безпеку вакцин. :pozor:

Наша медична система далека від ідеалу, великий відсоток лікарів, які фактично "купили" диплом розраховуючи на надійне джерело доходів.

Але не варто екстраполювати ваш особистий епізодичний негативний досвід на всіх. Ви, не володіючи в достатній мірі ні знаннями про вакцини, ні можливістю їх отримати (знання), приймаєте рішення щодо майбутнього своїх дітей. У всіх профільних темах цього форуму дуже часто зустрічається порада профі звернутися до профі, щоб не напартачити. Чому тоді в медицині має бути по іншому? Справжнього лікаря знайди не просто, так само, як і виконавця робіт при будівництві, але це не привід розказувати, що всі електрики, сантехніки чи не на ніч згадані штукатури є рукожопами.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Без образ, але для мене то є нонсен, коли людина, яка не навчилася грамотно писати, розмірковує про медицину та ефективність і безпеку вакцин. :pozor:

Наша медична система далека від ідеалу, великий відсоток лікарів, які фактично "купили" диплом розраховуючи на надійне джерело доходів.

Але не варто екстраполювати ваш особистий епізодичний негативний досвід на всіх. Ви, не володіючи в достатній мірі ні знаннями про вакцини, ні можливістю їх отримати (знання), приймаєте рішення щодо майбутнього своїх дітей. У всіх профільних темах цього форуму дуже часто зустрічається порада профі звернутися до профі, щоб не напартачити. Чому тоді в медицині має бути по іншому? Справжнього лікаря знайди не просто, так само, як і виконавця робіт при будівництві, але це не привід розказувати, що всі електрики, сантехніки чи не на ніч згадані штукатури є рукожопами.

 

У вас какая то извращенная форма оценки людей по правописанию

повторю для вас у меня 2 из правописания было в школе, и на мою жызнь это не влияет.

От куда вам знать какой информацыей я владею ,информацыи полно на просторах инета для понимания и оценки рисков не нужно иметь мед.образования

 

Я думаю вам знакомо понятия само образования это доступно как ни когда, не было ни какого желания совать свой нос в медецыну но на кону стояла жызнь сына все решения и отвецтвенность брал на себя очень тежело но оно этого стояло .

 

 

До профи обрашаються сразу те кто ценит свои ресурсы и время остальные продолжают дальше партачить за свой счет .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

От куда вам знать какой информацыей я владею ,информацыи полно на просторах инета для понимания и оценки рисков не нужно иметь мед.образования

Актуальної і достовірної інформації по темі вакцин і іммунологіі не на англійській мові ви майже не знайдете. Лише фейки в сру сегменті Інтернету. Зважаючи на вашу 2ку, припускаю, що англійська, в мірі для повноцінного розуміння написаного, вам не доступна. Більш того, прочитати не завжди означає зрозуміти, бо має бути щось за плечима по темі прочитаного.

 

А щодо профі - то в медицині замість ресурсів і часу, про які ви писали, стоїть здоров’я і безпека. Тобто ви партачите за рахунок безпеки і здоров’я ваших дітей.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Актуальної і достовірної інформації по темі вакцин і іммунологіі не на англійській мові ви майже не знайдете. Лише фейки в сру сегменті Інтернету. Зважаючи на вашу 2ку, припускаю, що англійська, в мірі для повноцінного розуміння написаного, вам не доступна. Більш того, прочитати не завжди означає зрозуміти, бо має бути щось за плечима по темі прочитаного.

Ок, тобто якщо я досконало володію англійською (так, я всі дослідження читаю з пабмеда в оригіналі, бо онлайн перекладачі дуже некоректно переводять, м"яко кажучи) та у мене за плечима 15 років в медицині - мені Ви повинні безапеляційно вірити, я правильно розумію?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я правильно розумію?

Ні, це лише означає, що ви більш усвідомлено приймаєте рішення щодо вакцинації.

А ще те, що у вас є чудова можливість маніпулювати послідовниками секти «свідків вомбата» на цьому форумі.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...