Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Зеленый тариф в каждый дом

gespenster

Рекомендовані повідомлення

23.04.2023 в 00:29, Vic-Tor сказав:

Є нові батарейки в оголошеннях.

Що за батарейки? В яких оголошеннях?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Читаю новини: 

"Національна комісія регулювання енергетики та комунальних послуг дозволила побутовим та непобутовим споживачам продавати надлишки електроенергії, яку вони виготовляють."
24tv.ua/business/mozhna-prodavati-svoyu-elektriku-ukrayintsyam-dali-dozvil_n2311295

І там таке речення: "Продавець має повне право продавати енергію за вільним договором, будь-кому та за договірною ціною."

Оце саме не зрозуміло, що значить "вільний договір". Якщо що - панелів не маю, просто цікавлюсь.
 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А це означає, що хтось з влади домовляється з тим у кого великі потужності ЗЕнергії і від імені держави платить за неї гарну ціну.

Тих хто не вміє домовлятися просять не турбуватись, у вас буде інша ціна.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну то зрозуміло, без того - ніяк.

Я вже був подумав, що можна сусіду продавати через паркан.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 хвилини тому, Вячеслав_В сказав:

Я вже був подумав, що можна сусіду продавати через паркан.

Можна, але не через загальну мережу

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Вячеслав_В сказав:

І там таке речення: "Продавець має повне право продавати енергію за вільним договором, будь-кому та за договірною ціною."

Я сам закону не читав, але виглядає так, що для продажу електроенергії тепер не треба бути учасником енергоринку з відповідною сертифікацією і ліцензуванням. Тобто ЕЕ стає таким же товаром, як яклуки чи картопля і продаж відбувається без регулювання зі сторони НКРЕ. Але для продажу за вільним договором не можна використовувати загальні мережі, бо вони є чиєюсь власністю, а також є суб'єктом диспетчеризації, яка регулюється НКРЕ.

Кидайте сусіду окрему лінію, ставте лічильник, украдайте договір і сусід буде змушений оплачувати згідно договору і показів лічильника.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, volomoto сказал:

Кидайте сусіду окрему лінію, ставте лічильник, украдайте договір і сусід буде змушений оплачувати згідно договору і показів лічильника.

Таким чином можно створити власні розподільчі мережі?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

46 хвилин тому, volomoto сказав:

...Кидайте сусіду окрему лінію, ставте лічильник, укладайте договір і сусід буде змушений оплачувати згідно договору і показів лічильника....

Я сподіваюсь, що так і задумано. На жаль, не зберіг посилання, (в мережі мелькало) під час дурних блекаутів один пан від власного бензинового генератора когось там підживлював, ну і гроші брав (великі-невеликі - на знаю). Хоча вважаю то - нормально: людина придбала генератор, витрачає на паливо і все решта. Так там прийшли до нього, почали "за вим'я" мацати: "...без лицензії, незаконно...".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 хвилину тому, Gitan сказав:

Таким чином можно створити власні розподільчі мережі?

Можна. А ліцензію маєте? А сертифікат? :)

 

Десь згадували, що як у вас гібридний інвертор з АКБ - ЗТ не підключать. То правда?

Змінено користувачем porterlv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, porterlv сказал:

Можна. А ліцензію маєте? А сертифікат? :)

Так кабель через паркан і є розподільча лінія)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 хвилин тому, porterlv сказав:

Десь згадували, що як у вас гібридний інвертор з АКБ - ЗТ не підключать. То правда?

Ну якщо це гібрид без експорту в мережу, то не підключать

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

volomoto, ви сам такий чи мене за нього маєте? Вочевидь, йдеться про гібрида з експортом.

Я то розумію, що вихід гібриду від АКБ вдувати на вхід (в мережу) навряд чи навчений. Однак десь читав про такий момент а знаючи тупість наших чинуш і системи - мене Цей момент мастурбує. :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, porterlv сказав:

Вочевидь, йдеться про гібрида з експортом.

Та? і як з цього формулювання випливає ваше "вочевидь"?

53 хвилини тому, porterlv сказав:

Десь згадували, що як у вас гібридний інвертор з АКБ - ЗТ не підключать. То правда?

Якщо б там було написано "мережевий гібридний інвертор", то я б свого коменту не писав.

5 хвилин тому, porterlv сказав:

Я то розумію, що вихід гібриду від АКБ вдувати на вхід (в мережу) навряд чи навчений. Однак десь читав про такий момент а знаючи тупість наших чинуш і системи - мене Цей момент мастурбує. :)

На рівні норм таких обмежень нема, але місцевий РЕМ може вимахуватись і придумувати якісь нісенітниці, тоді треба добре вивчити нормативні акти і тикати ними ремівцям.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Gitan сказал:

Так кабель через паркан і є розподільча лінія)

для порівняння - через вікно/паркан маленький гешефт горілкою та сигаретами.

Як це буде згідно закону?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, porterlv сказал:

Можна. А ліцензію маєте? А сертифікат? :)

 

Десь згадували, що як у вас гібридний інвертор з АКБ - ЗТ не підключать. То правда?

Ні. Не правда.

А з приводу формулювання гібридний, чи мережевий гібридний, до доків то нема відношення. Бо там ніхто не розуміє що то

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, porterlv сказав:

volomoto, ви сам такий чи мене за нього маєте? Вочевидь, йдеться про гібрида з експортом.

Я то розумію, що вихід гібриду від АКБ вдувати на вхід (в мережу) навряд чи навчений. Однак десь читав про такий момент а знаючи тупість наших чинуш і системи - мене Цей момент мастурбує. :)

Закачувати спожиту енергію в АКБ, щоб "вдувати" її в мережу? По результатам місяця відняти від вдутої спожиту, доплатити за втрати, плакати..

Правильно так робити: чоловік розводиться з жінкою, хату ділять навпіл. Субсидія на тому в кого підтверджені доходи, в нього лічильник на споживання. Другий оформляє ЗТ, бере в першого енергію по нічному 0,84коп/кВт*год, після випрямлення, у вигляді постійного струму, подає на вход МРРТ і вдуває по 4,2грнЗТ. 

Бізнес-план, чо. Па сікрєту..

Змінено користувачем yur43
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11.05.2023 в 14:30, porterlv сказав:

Десь згадували, що як у вас гібридний інвертор з АКБ - ЗТ не підключать. То правда?

Як власник гібрида з акумуляторами та зеленим тарифом можу вас впевнити що не правда.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
  • 2 тижні потому...
7 часов назад, da4nica сказал:

Порадьте компанію яка зараз працює в київській області і може змонтувати СЕС під ключ. 

А яку ж СЕС Ви хочете збудувати? Чи то мережеву, чи гібридну?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Dalet сказал:

А яку ж СЕС Ви хочете збудувати? Чи то мережеву, чи гібридну?

Мережеву, без акумуляторів. Приблизно на 10 кВт. 

Змінено користувачем da4nica
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

59 минут назад, da4nica сказал:

Мережеву, без акумуляторів. Приблизно на 10 кВт. 

Можу порахувати. Ввідні треба. На 0972048038 на Вайбер напишіть. Треба GPS координати для початку, і опис куди ставити хочете панелі

Змінено користувачем Dalet
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Dalet сказал:

тренд сезону 2022-2023 включно, і мабуть надалі також

изображение_viber_2023-06-16_18-26-15-938.jpg

А то сбоку ручки для чого ? 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...