Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Зеленый тариф в каждый дом

gespenster

Рекомендовані повідомлення

Ще кілька сюжетів по TV і в інтернеті про "користь" ЗТ для держбюджету і формування цін на електроенергію для інших споживачів, і полетять камінці в панелі.

Я пару місяців як поставив панелі, без ЗТ, по суті генерації не бачив. А всі перепитують чи не наживаюсь..

Змінено користувачем yur43
  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, yur43 сказав:

Я пару місяців як поставив панелі, без ЗТ, по суті генерації не бачив.

Чекайте весни-літа. Така дійсність для Київської області , Умань теж мало чим відрізняється.

 

2 години тому, yur43 сказав:

"користь" ЗТ для держбюджету і формування цін на електроенергію для інших споживачів, і полетять камінці в панелі.

Коли влітку поїхали в офіс ДТЕКа і менеджер нам почав пояснювати, який "золотий" дощ на нас проллється, то казав, що за постанову №396, власники СЕС масово телефонували і казали, що  ДТЕК шахраї. Я засміялась і підтвердила, що воно так і є.

Для тих, хто ставив СЕС, виключно, для заробітку, то ця постанова шахрайська.

Але ДТЕК  завжди таким і був. Як приклад. В мене трансформатор мій, приватний, РЕСом не обслуговується. Лічильники завжди купувала за свій кошт. Але коли міняли лічильник на "сонце", то звичайний лічильник РЕС забрала собі, аргумент був такий, що тепер вони будуть відповідати за мій "сонячний" лічильник і тому старий вони забирають собі. Коменти потрібні?

В мене, в такому куцому вигляді, оплата за літню генерацію покриває  оплату за моє споживання зараз.

Мене влаштує і варіант, коли не буде оплати, а генерація буде накопичуватись влітку, щоб я могла забрати її на споживання взимку.

Але як то все працює ( буде працювати) , коли нема ЗТ і СЕС працює, виключно, на своє споживання, не знаю?

2 години тому, Dru4a сказав:

Прислали нулевой акт "на сейчас". Никаких там формул нет.

Тепер будете знати за якою формулою повинні нараховувати ЗТ. Приклад, що є в листі, наочно пояснює, що вам платять.

УПо/УПр – відсоток надходження грошових коштів за електричну енергію від споживачів ПУП у відповідному календарному місяці - цей коефіцієнт не стала величина.

Він формується в залежності від того, яку суму загалом по району платять споживачі. Якщо ви оплатили рахунок, а сусід ні, то складають вашу оплату + 0 сусіда і ділять пополам.

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 17.12.2022 в 12:59, allanek сказал:

тому старий вони забирають собі.

Мне оставили. Я сказал - я его сам покупал. Сказали ок. Думаю зависит от компетентности сотрудников и наглости. Ну понятно, дело случая. Иногда они сами не знают что можно а что нельзя.

Еще раз повторю вопрос по поводу гибридных инверторов. Есть ли тема тут? Если нет - в лс на сторонний ресурс НАШ! Так как у меня и соседей и знакомых уже куча подобных девайсов. Закупали сами с алик+мист, без всяких 300% цен олх. Интересует обмен опытом. Был 2.4квт. потом 3 с mppt. Сейчас 5.5, жду 8.2квт гибридный с функцией продажи излишка в сеть. powmr молодцы конечно в этом плане...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, Dru4a сказал:

powmr молодцы конечно в этом плане..

Это наклейка, не завод, заказывают то там то сям и дальше как повезет, часто прошивки урезанные от оригинала

А что за ресурс дайте ссылку

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А в мене питання в іншому, де взяти ще майстрів, щоб то всьо ремониувати встигали

Змінено користувачем Dalet
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 19.12.2022 в 21:32, Dalet сказал:

А в мене питання в іншому, де взяти ще майстрів, щоб то всьо ремониувати встигали

Так до тебе й будуть телефонувати! 😂

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, Альт сказал:

Так до тебе й будуть телефонувати! 😂

Телефонувати то вони будуть. А чи дозвоняться?)))

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 21.12.2021 в 16:04, Narval сказал:

Электростанция  5 квт стоит гдето 3-4тыс долл.

А вы все затраты учли?

Screenshot_92.jpg.5c69ae9137fff97770eab30c57fe6ab8.jpg

 

  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
  • 3 тижні потому...
  • 2 тижні потому...

Дуже цікава дискусія. Заміна "Зеленого тарифу" на NetBilling поки відкладається. Закон від міністерства безглуздий. 

 

Змінено користувачем Альт
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Цікава розмова про розвиток або занепад домашньої, зеленої генерації. Новий проект закону про "зеленку". Що буде після зеленого тарифу у 2030 році. 

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, Альт сказав:

Цікава розмова про розвиток або занепад домашньої, зеленої генерації. Новий проект закону про "зеленку". Що буде після зеленого тарифу у 2030 році. 

А є десь короткий підсумок в текстовій формі? Бо дивитись 3.5 год юридичних деталей нам, простим сметрним, не так продуктивно.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, volomoto сказал:

А є десь короткий підсумок в текстовій формі? Бо дивитись 3.5 год юридичних деталей нам, простим сметрним, не так продуктивно.

Нема.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікаво,

Чи є у когось практичний досвід мийки сонячних панелей побутовим роботом для миття вікон?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 хвилини тому, Myrnyj сказав:

Чи є у когось практичний досвід мийки сонячних панелей побутовим роботом для миття вікон?

Це не має сенсу, бо того робота треба переставляти з панелі на панель. Якщо ви маєте змогу таке робити, то вже простіше здути пилюку мийкою високого тиску.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Оскільки панелі на даху і поля об'ємні, наприклад 9 х 7 панелей, то 

доступу до кожної панелі, щоб помити "карчером", нажаль, - немає.

Але, теоретично, переставляти можливо за допомогою довгої ручки з гачком (плюс страховочна мотузка)

Маю щітку для снігу довжиною 9,6m.

Також, ймовірно, є моделі роботів, котрі зможуть самостійно "переїжджати" з панелі на панель...

Питання - чи хтось таке вже пробував?

На скільки якісно такий робот для вікон зможе відмивати,

і чи не вийде з ладу вже на 10-20 панелі..?

Змінено користувачем Myrnyj
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 часов назад, Myrnyj сказал:

Цікаво,

Чи є у когось практичний досвід мийки сонячних панелей побутовим роботом для миття вікон?

Так ще ніхто, мабуть, не напивався.

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Не чужой сказал:

Так ще ніхто, мабуть, не напивався.

дуже дотепно ;o)

Забруднення панелей суттєво знижує генерацію

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Доброго дня всім! Може хто хоче автономне живлення зробити? Є нові батарейки в оголошеннях.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...