Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Сигнализация Ajax у меня дома

24oles

Рекомендовані повідомлення

У мене є дротові сигналізації, і бездротовий Аякс, і гібрид аякса з дротами.

Можу сказати бездротовий абсолютно нічим не поступається дротам, і в надійності особливо. Охоронні фірми із задоволенням юзають безпроводовий і не скаржаться

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, uafisher сказав:

А хотите угадаю, что скоро думаю выпустит Аякс?

Вгадайте

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Дощ сказал:

Вгадайте

Например НОРМАЛЬНАЯ клавиатура, где можно установить нужное кол-во модулей (сегментов) - в зависимости от зон/хотелок/функций.
Логотип затёр, чтобы не было рекламы.
И не удивлюсь - если это будет очередная "революция"
 

Screenshot_4.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Дощ сказал:

У мене є дротові сигналізації, і бездротовий Аякс, і гібрид аякса з дротами.

Можу сказати бездротовий абсолютно нічим не поступається дротам, і в надійності особливо. Охоронні фірми із задоволенням юзають безпроводовий і не скаржаться

Я один вважаю, що охоронній фірмі фіолетово насправді що буде з вами чи об'єктом?)
Їм найголовніше щоб абонка капала, і навіть 10 000 грн фін відповідальності - перекриваються нижчою платнею менш кваліфікованих монтажників. Зато - "шивдко, просто".
А, чекайте - яка взагалі відповідальність, якщо "використовуючи наш продукт ви звільняєте від відповідальності нас та інсталяторів")

Ну і про то, що радіо нічим не поступається - смішно. Навіть Аякс визнав більшу надійність дротів.
Хочеться вам вважати що надійний продукт радіо - ваша право помилятись. 
Я вважаю гарно що вони повернулись до дротів, молодці!

Змінено користувачем uafisher
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, uafisher сказав:

Я один вважаю, що охоронній фірмі фіолетово насправді що буде з вами чи об'єктом?

Я вважаю інакше - якщо будуть неспрацювання або навпаки ложняки то буде клопіт і оф і клієнту, як наслідок - розірвання договору і клієнт піде до іншого, яблотрона наприклад.

А оф купить яблотрона чи сател наприклад якщо Аякс її не влаштує.

Але я не чув щоб хтось відмовився від безпроводового Аякс на користь іншого по причині ненадійності.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, uafisher сказав:

Я вважаю гарно що вони повернулись до дротів, молодці

Думаю вони не повернулись, а просто вирішили забрати "проводову" частку ринку бо безпровідна і так за ними.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

46 минут назад, Дощ сказал:

Думаю вони не повернулись, а просто вирішили забрати "проводову" частку ринку бо безпровідна і так за ними.

С точки зрения долей рынка -да, конечно. В Украине по беспроводке -это минимум-думаю они самые распространённые. Наверное вообще Аякс #1 по КОЛ-ВУ продаваемых охранных систем. 

Но например вы многое знаете о системе Рикошет? А поинтересуйтесь.  Это беспроводная вообще ЯЧЕИСТАЯ (мэш) система… И Аяксу и Яблотрон и Сателу в этом плане ещё расти и расти.

Или сравните решения по датчикам Оптекс и …

Впрочем мы всё не о том.

Фиолетово ПОЧЕМУ Аякс выпустил проводную систему. Для меня, как для специалиста а не жертвы маркетинга-это плюс и я всячески приветствую.

Более того, я в жизни не смонтировал ни одной системы на Аяксе, но проводная ветвь точно будет началом. С цифровыми охранными системами значительно сложнее Аякса я знаком и умею их готовить, провод, гибрид -это хорошо, значит будем пробовать)

Кстати думаю логично если ребята допилят датчики и централь для получения третьего грейда, точнее им для этого придётся сделать полностью проводную линейку.

Это к вашей копилке опыта, для понимания «никто не отказывается от радио».

 

 

Змінено користувачем uafisher
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 хвилин тому, uafisher сказав:

Более того, я в жизни не смонтировал ни одной системы на Аяксе

Тоді що ви робите у цій темі?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Дощ сказал:

Тоді що ви робите у цій темі?

Кант (? ) говорил - у каждого человека есть определённый объём знаний. Когда этот запас уменьшается до точки - человек говорит " моя точка зрения".
Поэтому я стараюсь иметь большой объём ИНТЕРЕСУЮЩИХ меня знаний, называется - держу руку на пульсе.

Надеюсь обо мне вопросов больше не будет, тема не про меня). Лично могу пообещать записаться на бета тест etc.-получить оборудование и протестить этот файбер, скажу своё впечатление. Если интересно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 хвилин тому, uafisher сказав:

держу руку на пульсе.

Як ви можете її тримати якщо ні разу в житті не змонтували жодної системи Аякс? Виходить ваші знання - виключно теорія з інтернету.

- Слышал "Битлз", не понравилось. Картавят, фальшивят, что только в них находят?
- А где ты их слушал?
- Мне Мойша напел.

 

20 хвилин тому, uafisher сказав:

Лично могу пообещать записаться на бета тест etc.-получить оборудование и протестить этот файбер, скажу своё впечатление. Если интересно

Звісно цікаво.

Але думаю по факту буде той самий Аякс, тільки з дротами))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, Дощ сказал:

Як ви можете її тримати якщо ні разу в житті не змонтували жодної системи Аякс? Виходить ваші знання - виключно теорія з інтернету.

- Слышал "Битлз", не понравилось. Картавят, фальшивят, что только в них находят?
- А где ты их слушал?
- Мне Мойша напел.

Это старый анекдот, достаточно примитивный в данном контексте.

Отвечу известным выражением -за всю жизнь я не снёс ни одного яйца, но качество яичницы могу определить не хуже любой курицы.

Мой багаж знаний и фидбек коллег позволяет сформировать  достаточно правильное понимание о продукте. Смонтировать и «настроить» Аякс можно за 10 мин, 2 из которых уйдёт на открытие коробки. Я не вижу смысла ставить такой продукт. Если надо было гибридное/радио решение у меня есть лучший вариант. Точнее не видел смысла ранее, теперь -ИМХО-есть.

А вообще -когда у собеседника заканчиваются аргументы -он переходит на личности. У вас закончились аргументы. Вам сам Аякс написал, что провод НАДЁЖНЕЕ радио. Вы продолжаете утверждать обратное. Удачи, спор прекращаю..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 години тому, uafisher сказав:

Но например вы многое знаете о системе Рикошет? А поинтересуйтесь.  Это беспроводная вообще ЯЧЕИСТАЯ (мэш) система… И Аяксу и Яблотрон и Сателу в этом плане ещё расти и расти.

Почитав про неї тут www.texe.com/int2/technology/ricochet/

Так, цікаве рішення - ретранслятор в кожному пристрої, хоча частоти ті самі

Але блін, ціна питання майже 29 т грн за кіт - втричі дорожче за той самий комплект Аякса - ну, такоє..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Радио не дает никаких преимуществ кроме того, что не надо тянуть провода.

Из минусов - необходимость менять батарейки и возможность радиоглушения мощной помехой.

Кто с умом - предусмотрел все провода на стадии ремонта / строительства квартиры/дома.

 

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, John Doe сказав:

 

Радио не дает никаких преимуществ кроме того, что не надо тянуть провода.

Из минусов - необходимость менять батарейки и возможность радиоглушения мощной помехой.

Кто с умом - предусмотрел все провода на стадии ремонта / строительства квартиры/дома.

 

О, дротяний фанат. Для вас, і тільки для вас випустили Аякс Фібра :o

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, John Doe сказал:

 

Радио не дает никаких преимуществ кроме того, что не надо тянуть провода.

Из минусов - необходимость менять батарейки и возможность радиоглушения мощной помехой.

Кто с умом - предусмотрел все провода на стадии ремонта / строительства квартиры/дома.

 

Я с умом. Провода предусмотрел. Только когда мне выкатили смету на охранку, да еще "проект", как же без него, я прозрел и охренел. А кто сказал, что провода надежней? А туча контактов, соединений. Электроника наука о контактах- так еще мой папа говорил. А укладка на стадии коробки это вообще песня, где-то перебили, где-то забыли. А сколько стоит сам провод, а укладка в метрах погонных! И не говорите, что у меня были плохие мастера. 

В итоге провода у меня остались, но все остальное я остановил. И как только появился Аякс, я сразу его себе приобрел и в выходные с большим удовольствием все установил.

Имхо, в 90% объектов провода не нужны от слова совсем. И тоскуют по ним любители жирных смет (ничего личного). 😄

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, YURKA_DJ сказал:

Я с умом. Провода предусмотрел. Только когда мне выкатили смету на охранку, да еще "проект", как же без него, я прозрел и охренел. А кто сказал, что провода надежней? А туча контактов, соединений. Электроника наука о контактах- так еще мой папа говорил

много эмоций, мало фактов. Что за "проект", что за оборудование.
А кто сказал - так уже отвечали. Сам Аякс сказал. Это сказал ряд товарищей, которым мы с нашими системами и Украиной в целом мало интересны, они взяли и придумали от нечего делать всякие европейские стандарты, только они не жертвы маркетинга а технари, которые составили классы надёжности с 1 по 4й, и где любая радио система _ЛЮБАЯ_ выше 2го не прыгнет. Это те греды, которые Аякс всячески любит упоминать, например когда один из датчиков по одному ИЗ параметров удовлетворяет 3му грейду. А ещё это знает любой технарь радиоинженер, даже неуч. Из разряда - земля круглая.
Файбер Аякса - 100% правильный ход, не только маркетинговый, а и инженерный. Как бы любители "быстро и просто" не расстраивались.

И без обид - иллюзия знания - хуже незнания (не помню автора). Я о том, что когда ваш папа говорил о контактах - он имел в виду совсем другое.

1 час назад, YURKA_DJ сказал:

Имхо, в 90% объектов провода не нужны от слова совсем. И тоскуют по ним любители жирных смет (ничего личного).

)) Смешно. 
Один из часто используемых датчиков проводных - Кроун- стоит 270 грн.
Самый дешёвый Аякс - 1 149 грн. А еще потом нужно покупать батареи и их менять...
Комментарии видимо излишне, нет?
П.С. Обычно в рамках одной системы проводной датчик стоит ДЕШЕВЛЕ радио. Думаю мы увидим это и у Аякса. Поэтому про толстые сметы - тут наоборот, радио будет дороже. Исключение - это большие дистанции кабельных трасс. Ну или разное наполнение "проекта", разный класс, тип, кол-во.
Но в конце концов - дешевле/дороже это один из критериев выбора, а не мерило всего, бесполезно обсуждать сферического коня в вакууме, без привязки к конкретной ситуации.

Змінено користувачем uafisher
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, uafisher сказав:

Один из часто используемых датчиков проводных - Кроун- стоит 270 грн.
Самый дешёвый Аякс - 1 149 грн. А еще потом нужно покупать батареи и их менять...
Комментарии видимо излишне, нет?

П.С. Обычно в рамках одной системы проводной датчик стоит ДЕШЕВЛЕ радио. Думаю мы увидим это и у Аякса.

Нет конечно, коментарі потрібні.

Аякс же не просто так 1149 грн коштує - ринок вони ж напевно вивчили. Так, кроун 270 грн, але якщо відстань від централі наприклад 20м, всього лиш, кабель хай по 5 грн метр, покласти 10 грн/м, датчик підключити ще грн 300-400, ітого та сама 1000 грн, і нікуди не перенесеш. А якщо ще гараж закрити то там там точно не 20м, і явно не 270 грн.

Але то таке, ближче до теми. Для любителів "дешевше" у аякса вже є рішення - мультитрансміттер для інтеграції дешевих сторонніх датчиків, того ж кроуна етц - я маю такий, вище описував свій перехід зі старої дротянки на Аякс.

Тут же пропонується не зовсім стандартне рішення, вірніше зовсім не стандартне - підключення гірлянд на один кабель на відстань до 2 км, і кожен датчик з цієї гірлянди визначається і працює автономно. А тепер скажіть скільки кроунів ви зможете підключити на звичайну 4 жилку, щоб кожен ідентифікувався індивідуально, а не жменя послідовно.

 

Змінено користувачем Дощ
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені, людині, в якої передача даних — це профільна освіта, дивно читати, що радіо нічим не поступається дротам. Поступається багато чим, зокрема завадостійкістю і співвідношенням сигнал/шум для заданої потужності передавача. Просто в деяких тепличних умовах радіо дуже добре працює, ну і це ще дуже зручно, бо на етапі ремонту ніхто не думав що там буде взагалі буде сигналізація.

Середньостатистичний будинок чи квартира — це і є тепличні умови, для яких 2-го грейду достатньо, але це далеко не весь ринок охоронних систем.

Змінено користувачем volomoto
  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, volomoto сказал:

Мені, людині, в якої передача даних — це профільна освіта, дивно читати, що радіо нічим не поступається дротам. Поступається багато чим,..

Так це ж треба МАТИ профільну освіту!) Або хоча б вивчити предмет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, Дощ сказал:

Нет конечно, коментарі потрібні.

Аякс же не просто так 1149 грн коштує - ринок вони ж напевно вивчили.

 

Ха, так про це і мова. Ринок вони дійсно вивчили. Но маркетинг це не інжиніринг). І я дійсно згодний, що ціна часто показує рівень/властивості пристрою, але якщо Аякс виставляє ціну "не просто так", то тоді визнаємо, що і інші виробники не просто так...

 

11 часов назад, Дощ сказал:

Так, кроун 270 грн, але якщо відстань від централі наприклад 20м, всього лиш, кабель хай по 5 грн метр, покласти 10 грн/м, датчик підключити ще грн 300-400, ітого та сама 1000 грн, і нікуди не перенесеш. А якщо ще гараж закрити то там там точно не 20м, і явно не 270 грн.

А за монтаж Аякс вже грошей не беруть?))
І да, дійсно - дротовий датчик нікуди не перенесеш. Окрім іншого міста, де є дріт. Та сама біда з вікном - вже нікуди не перенесеш, от недолік так недолік)
Тільки головне - дротовий краще за бездротового, ось і все.. Повторюю - сам Аякс про це сказав)

 

11 часов назад, Дощ сказал:

Але то таке, ближче до теми. Для любителів "дешевше" у аякса вже є рішення - мультитрансміттер для інтеграції дешевих сторонніх датчиків, того ж кроуна етц - я маю такий, вище описував свій перехід зі старої дротянки на Аякс.

Тут же пропонується не зовсім стандартне рішення, вірніше зовсім не стандартне - підключення гірлянд на один кабель на відстань до 2 км, і кожен датчик з цієї гірлянди визначається і працює автономно. А тепер скажіть скільки кроунів ви зможете підключити на звичайну 4 жилку, щоб кожен ідентифікувався індивідуально, а не жменя послідовно.

Так і мультітрансмітер не дозволить індивідуально працювати за пристроями на ЗАГАЛЬНОУМ (одному) шлейфу.) Треба окремі дроти (жили) до кожного пристрою.

І я не використовую кроун, я особисто їх "обходив" не раз. Я використовую інший бренд, де дротовий датчик руху коштує 680 грн. І -ми пам'ятаємо - ціна не просто так). І да, це цифрова система і датчіки, я можу вішати на один шлейф різні пристрої і можу працювати з ними індивідуально - не послідовно (адресна система), маю 1 500/500 м загальної/найвіддаленої довжини (якщо не помиляюсь) ліній, плюс інші плюшки, якіх багато. Файбер не нагадує?)
І цьому вже «сто лет в обед»))
Але чомусь у 2021 році Аякс заявляє про "розробку" і "Революцію")))
П.С. Щодо 2 000 м. лінії. Ви справді вважаєте, що це загальна довжина однієї (єдиної) кінцевої лінії?)  Запитайте, найймовірніше - це сукупна довжини всіх сегментів, що трошечки інше... 

В котрий раз віддаю шану маркетингу)

Змінено користувачем uafisher
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, uafisher сказав:

П.С. Щодо 2 000 м. лінії. Ви справді вважаєте, що це загальна довжина однієї (єдиної) кінцевої лінії?)  Запитайте, найймовірніше - це сукупна довжини всіх сегментів, що трошечки інше... 

Аякс вже прямо каже, що це до 2000 м на одну лінію, що реально, бо навіть древній модбас дозволяє передавати на 1.2 км до 192 кбіт/с.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 часов назад, uafisher сказал:

много эмоций, мало фактов. Что за "проект", что за оборудование.

Я могу порыться и найти проект, это было довольно давно. Вы мне просто поверьте на слово, было дорого.

У меня сложилось впечатление, что Вы никогда ничего не строили и боюсь даже ремонт капитальный не делали. Ибо любой провод не получится просто так провести. Мне например пытались просто бить по стене за 2 уе за м.п. А штукатурка, а не дай бог штроба? Эти тучи соплей где-то надо сводить до кучи, затем на пульты выводить и т.д. Говорю исключительно по личному опыту. И в итоге, как чек в супермаркете- вроде все по мелочи, а сумма в конце конская.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

страхи штроб и штукатурки...

почему вас не пугает электрика?  там все то же самое - провода, коммутация.

на фоне общей стоимости ремонта стоимость слаботочки - копеечная.

 

Змінено користувачем John Doe
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, John Doe сказав:

почему вас не пугает электрика?  там все то же самое - провода, коммутация.

А електрика безпровідна буває? Там вибору немає, тут - є

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...