Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Как пережить развод?

Gala999

Рекомендовані повідомлення

  • 3 тижні потому...
Скорее так.

А была ли девочка?

 

Была. Видать уже уехала www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?p=3562989#post3562989

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 роки потому...
Эх, а какая ж тема то была

Ага...:D

Как сказал bambino: "Трудно потерять жену. Практически, невозможно".

:angel:

Можем еще разок обсудить. :D

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можем еще разок обсудить.

Та що там обсуждать? Щоб не створювати потім такі теми, дружина повинна нормально кормити свого чоловіка і займатися сексом з ним регулярно, а не з його мозком.

2 прості речі. Які чомусь багато жінок вважають ледь не наругою над ними, як особистостями.

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та що там обсуждать? Щоб не створювати потім такі теми, дружина повинна нормально кормити свого чоловіка і займатися сексом з ним регулярно, а не з його мозком.

2 прості речі. Які чомусь багато жінок вважають ледь не наругою над ними, як особистостями.

 

Повторюсь. Врач в женской консультации сказала моей беременной жене дословно следующее: " Если не хочешь растить ребенка сама, муж должен быть всегда накормлен и оттрахан". :D

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ага. А то розказують, які вони всі маладци-вонижемами, будинок прибраний, все скрізь чисто, блищить, як у кота яйця, вона - красавіца, з манікюром - педікюром... А нормальному мужику ото все і в одне місце не вперлося, йому треба посекситися хоча б півгодини - годину в день і пожрать нормально три-чотири рази кожного дня.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

і займатися сексом з ним регулярно,

бажано, щоб й він із нею займався

 

а не лише приймав

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ага. А то розказують, які вони всі маладци-вонижемами, будинок прибраний, все скрізь чисто, блищить, як у кота яйця, вона - красавіца, з манікюром - педікюром... А нормальному мужику ото все і в одне місце не вперлося, йому треба посекситися хоча б півгодини - годину в день і пожрать нормально три-чотири рази кожного дня.

Тобто, дружина має лише обов'язки? А права в неї є? Ну хоча б за чоловіком тарілку облизати їй дозволено?

Все дуже індивідуально.

Є багато жінок, що погодяться навіть на такі умови.

А є багато таких чоловіків, котрим такі дружини геть непотрібні....;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ага. А то розказують, які вони всі маладци-вонижемами, будинок прибраний, все скрізь чисто, блищить, як у кота яйця, вона - красавіца, з манікюром - педікюром... А нормальному мужику ото все і в одне місце не вперлося, йому треба посекситися хоча б півгодини - годину в день і пожрать нормально три-чотири рази кожного дня.

Это пока есть голод и недотрах.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это пока есть голод и недотрах.

Голоду і недотраху не повинно бути В ПРИНЦИПІ. Просто їжа і секс - то базові потреби нормального чоловіка. Як потреба в повітрі.

Тобто, дружина має лише обов'язки? А права в неї є? Ну хоча б за чоловіком тарілку облизати їй дозволено?
В неї є купа прав, в тому числі ніфіга не робити. Тільки от розумієте, яка штука... Якщо чоловіка недогодувати чи недотрахати, то він не буде ходити голодним. Він отримає своє в іншому місці. І можливо, там йому сподобається більше. А потім такі теми з"являються...

А є багато таких чоловіків, котрим такі дружини геть непотрібні....
Я Вам більше скажу, є такі чоловіки, яким жінки в принципі не потрібні. Заднєприводні такі чоловіки. Ну і шо тут гарного?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Голоду і недотраху не повинно бути В ПРИНЦИПІ. Просто їжа і секс - то базові потреби нормального чоловіка. Як потреба в повітрі.

 

Я Вам більше скажу, є такі чоловіки, яким жінки в принципі не потрібні. Заднєприводні такі чоловіки. Ну і шо тут гарного?

 

Вот все время думаю об Ангеле Меркель, муж с ней явно не из за котлеток и секса. И ведь что то же в ней нашел :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот все время думаю об Ангеле Меркель, муж с ней явно не из за котлеток и секса. И ведь что то же в ней нашел :rolleyes:

 

У нее дача зачетная. На жилплощадь повелся :)

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ангеле Меркель, муж с ней явно не из за котлеток и секса.

Я дико вибачаюся, а звідки Ви знаєте? Ну от звідки?

Була в мене давно одна знайома, так Меркель супермодель, порівняно з нею. Так от товариш мій по нєдотраху колись з нею переспав. Потім ходив під враженням пару днів і вже на тверезу голову туді пішов. І ходив регулярно з рік, мабуть. Потім вони круто пересралися, але Вовчик ну дуже її рекомендував. І як по п"яні розказував пару раз, то таки десь да.

Тому не будьте так категоричні, і під такою зовнішністю може маскуватися секс-бімба.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Повторюсь. Врач в женской консультации сказала моей беременной жене дословно следующее: " Если не хочешь растить ребенка сама, муж должен быть всегда накормлен и оттрахан". :D

 

Оспади.. Это ж как надо было выглядеть, чтоб разжалобить врача в женской консультаци..

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Оспади.. Это ж как надо было выглядеть, чтоб разжалобить врача в женской консультаци..

 

Тетка продавала один и тот же десяток прописных истин всем клиенткам. Но дело таки нужное. Примерно тем же доктор Комаровский занимается :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Голоду і недотраху не повинно бути В ПРИНЦИПІ. Просто їжа і секс - то базові потреби нормального чоловіка. Як потреба в повітрі.

В неї є купа прав, в тому числі ніфіга не робити. Тільки от розумієте, яка штука... Якщо чоловіка недогодувати чи недотрахати, то він не буде ходити голодним. Він отримає своє в іншому місці. І можливо, там йому сподобається більше. А потім такі теми з"являються...

Я не про секс. Хай буде.

Я про «нагодований». Цей чолов‘яга сам не здатен приготувати борщ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не про секс. Хай буде.

Я про «нагодований». Цей чолов‘яга сам не здатен приготувати борщ?

 

Если он настоящий охотник,то борщ готовить не будет. Некогда ему. И незчем. А если согласен готовить, то уже не совсем мужик.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если он настоящий охотник,то борщ готовить не будет. Некогда ему. И незчем. А если согласен готовить, то уже не совсем мужик.

 

Меня в этом контексте интересуют не мужские обязанности, а права женщины. Просто, я под впечатлением от соседнего топика. :D

Люди по 10-15 лет живут вместе, у них дети. А потом ... бац!!! И разговоры о том, что она ничем не занималась и потому, ничего не заработала. Вишенкой на торте фраза «я ей свою двушку оставил».

А то, что та двушка наполовину ей же и принадлежала, а во второй половине живут двое его детей, это ничего не значащая мелочь. И то, что женщина тянет все бытовые вопросы и вопросы по детским поликлиникам, садам, школам, танцам, английским да еще и сама на все зарабатывает его уже не интересует.

Наблюдаю за окружающими и ужасаюсь жестокости сильного пола.

Впрочем, женская глупость ничуть не уступает мужской жесткости.

Длинная тема. Сложная.

Змінено користувачем Музей
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я правильно понимаю, что тут образовался такой себе филиальчик Счастливого брака? Только тсс.. тихо, чтобы Бездомный не услышал? :D

 

Добавлено через 1 минуту

Если он настоящий охотник,то борщ готовить не будет. Некогда ему. И незчем. А если согласен готовить, то уже не совсем мужик.

 

Но лучшие мировые повара как правило мужчины :)

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут все подробно. :D :Rose:

 

Я за равенство.

В идеале, она хранит очаг, он охотится.

Но, жизни так не получается.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наблюдаю за окружающими и ужасаюсь жестокости сильного пола.

Впрочем, женская глупость ничуть не уступает мужской жесткости.

Длинная тема. Сложная.

 

Жестокости сильного, вероломству слабого... Люди вообще сильно не фонтан.

На самом деле когда люди со временем меняются, то и ситуация для них начинает выглядеть иначе. Выход один - договор. Под эгидой бога или закона, кто чего боится.

 

Но лучшие мировые повара как правило мужчины :)

 

Я с вас балдю. Представляю, если б про то, кто лучшие повара, портные, ученые, композиторы и шахматисты здесь сказал мужик :)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...