Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Субсидии ЖКХ: Обсуждение всех вопросов по субсидиям

Tsoy

Рекомендовані повідомлення

Щоб ви спустились з Марса і побачили, як живуть земляни.

Земляни отримують субсидію.

і перестали розвінчувати міфічні історії

Які міфічні історії? Ці міфічні історії власними очима спостерігали форумчани. Коли купується нове авто, але отримується субсидія.

якщо почитати вас, то можна зробити висновок, що вона нікому не потрібна в цій нещасній, забутій Богом країні.

А можна дізнатися на основі чого ви зробили такий висновок? Бо я такого не писав й не думав - в цій країні багато людей, яким потрібна субсидія. Що не означає відсутність людей, яки примазуються до дійсно нужденних і отримують субсидію, не маючи на це ніякого права.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А можна дізнатися

Не можна. щоб вас читати, треба мати або залізні нерви, або бути відірваним від всього мирського.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не можна.

Звісно. Бо я такого ніде не казав і не писав. А ви самі собі придумали й радієте з того.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Такие, но не совсем...

Раньше у мну субсидия была больше обязательного платежа вроде (надо глянуть).

А теперь меньше... Не понимаю, чтобы получить скидку 433 грн я должен заплатить 1199? Или как?

Если используете газа больше 1199, то, наверное, да (судя по 18 пункту постановы)

Громадяни, яким призначено житлову субсидію, зобов’язані щомісяця сплачувати обов’язкову частку платежу. У разі коли вартість фактично використаної послуги менша, ніж обов’язкова частка витрат на оплату цієї послуги, громадяни сплачують її фактичну вартість.

Я так понимаю, если у Вас за октябрь меньше 62 кубов(т.е. 433 грн), Вы ничего не платите. Если 1200грн, оплачиваете 1199. При этом образуется переплата в 433 грн, которую можно использовать в следующем месяце.

В вашем уведомлении должна была сверху быть сумма дохода, на которую расчитывалась субсидия. Какую сумму взяли для расчета? Судя по сумме обязательного, далеко не 30.50

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я так понимаю, если у Вас за октябрь меньше 62 кубов(т.е. 433 грн), Вы ничего не платите. 0

У меня вообще 10 кубов и они оплачены

 

Добавлено через 3 минуты

В вашем уведомлении должна была сверху быть сумма дохода, на которую расчитывалась субсидия. Какую сумму взяли для расчета? Судя по сумме обязательного, далеко не 30.50

Ничего нету, кроме третьей строки на скрине "є працездатні у яких відсутні доходи" (С)

Походу взяли 3 прожиточных, т.к. уход оформлен с июля месяца...

Вот с этим бы нюансом разобраться... :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скорее всего да. А Вы в заявлении на комиссию не просили про расчет на 1 прожиточный? Или по любому будут брать доходы первого полугодия?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так він й субсидію отримує і до нього ніяких претензій. А сусід повара з двопоервховим будинком, який придбав мерседес, теж отримує субсидію... Ну точніше отримував :) . Бо виявили й відібрали.

 

Саме так. У ДПСУ є усі дані про перетин кордону. Ви навіть можете написати їм запит і вони вам надішлють усі ваші поїздки за той період, за який попросите.

 

Статистикою не поділитесь скільки нових мерседесів купують в Україні ( країні з населенням 34 млн )щомісячно ?

Чи ви побачили в місті Житомир з населенням 260 тис чол десять мерседесів і «забиті» парковки на 20-30 парко місць біля супермаркетів; і вирішили що народ «жирує»?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скорее всего да. А Вы в заявлении на комиссию не просили про расчет на 1 прожиточный? Или по любому будут брать доходы первого полугодия?

Нет, не просил. Я даже о этом не знал. "А что, так можно было?"(С)

Буду мимо ехать - заеду поспрашиваю...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чтоб народ понимал за что они платят включая правильное давление в трубе, чтоб небыло повышенного расхода

 

Вот как раз Нафтогаз привел ролик с ютуба почему хреново горит газ

думаю всем будет позновательно его посмотреть

прежде чем рассказывать что давление газа не влияет на его расход и горение

шо то видос не хочет вставляться потому прилеплю ссылку

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нет, не просил. Я даже о этом не знал. "А что, так можно было?"(С)

Буду мимо ехать - заеду поспрашиваю...

Я своим друзьям буду так писать в заявлении. А иначе какой смысл в комиссии, если все равно три минималки ставят.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я своим друзьям буду так писать в заявлении. А иначе какой смысл в комиссии, если все равно три минималки ставят.

Я наверное попрошу официально сделать полную расшифровку расчета. Через заявление с регистрацией. А потом буду думать, что предпринять...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поїдьте в регіони. І ваші міфи про будинки і мерседеси розвіються.

 

Якщо чесно - коли я побачив будинки, більше схожі на палаци у Закарпатському регіоні (Ужгород-Мукачево-Берегово-Виноградів-Хуст-Тячів), я був просто шокований. В мережі повно фото та фільмів, знятих з дронів - помилуйтесь цими "бідними" сільськими районами.

В багатьох (може й в більшості) палацах живуть через одного, всі на заробітках, якось розговорився з одним хазяїном, коли милувався кованими воротами та огорожею (реально витвір ковальського мистецтва), питаю, навіщо тоді так дорого будують - відповідь: х його знає, всі так будують, але будь-що треба зробити краще, ніж в сусіда :)

Ні, звичайно, є й багато інших реально небагатих регіонів, проте не варто все мазати лише чорною фарбою - роботящі люди живуть цілком нормально й без галасу що все пропало.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

роботящі люди живуть цілком нормально й без галасу що все пропало.

А їм нема коли галасувати - бо робити треба. А нероби тільки те й роблять, що голосують. За тих, хто пайку підкине.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А їм нема коли галасувати - бо робити треба. А нероби тільки те й роблять, що голосують. За тих, хто пайку підкине.

 

А на форуме писать тем кто работает время есть?

 

У вас смотрю аж 12 тысяч сообщений почти 13 уже

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

опять разводите фекалии??

хорош бадяжить то, что не относится к теме

напоминаю тема ПРО СУБСИДИИ

 

Ребят, заканчивайте обсуждать кто и как живет

каждый знает как ему жить

давайте сугубо по теме

есть что сказать отписываемся

нет - проходим мимо в политичку и говорим там

 

Напоминаю тема Политика :bad: в другой ветке

тут СУБСИДИИ

 

Спасибо за понимание

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Напоминаю тема Политика в другой ветке

тут СУБСИДИИ

А про жизнь где поговорить?

А если серьезно: если субсидию не дали - чтобы узнать причину - нужно в собес идти / звонить? больше нигде причина отказа не указывается?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

если субсидию не дали - чтобы узнать причину - нужно в собес идти / звонить? больше нигде причина отказа не указывается?

Нет,бесполезно, только у них...

И, боюсь, по телефону причину не скажут, они то не видят, кто звонит

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А про жизнь где поговорить?

А если серьезно: если субсидию не дали - чтобы узнать причину - нужно в собес идти / звонить? больше нигде причина отказа не указывается?

:) Ну конечно - необходимо идти в УСЗН.

 

Вот только выдадут ли они письменное сообщение , в котором будет указана причина отказа в субсидии ??? Они обязаны это сделать ? :(

 

Или необходимо писать письменное заявление на имя начальника УСЗН с просьбой выдать "такую официальную бомагу" ?? И потом ждать ответа - 14 дней или месяц ??:(

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ещё можно позвонить на "Урядову гор.линию" 1545. Они перенапрявят запрос и письменный ответ будет в течении 14 дней.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как оно должно быть(14 пункт постанови):

"Структурним підрозділом з питань соціального захисту населення протягом 10 календарних днів з дня подання зазначених документів(заява, декларація) приймається рішення про:

 

призначення житлової субсидії;

 

відмову в призначенні житлової субсидії;

 

подання документів на розгляд комісії.

 

У разі прийняття рішення про призначення житлової субсидії структурний підрозділ з питань соціального захисту населення повідомляє заявнику про прийняте рішення протягом трьох календарних днів з дня його прийняття. При цьому структурний підрозділ з питань соціального захисту населення самостійно обирає форму такого повідомлення (в паперовому або електронному (за наявності адреси електронної пошти) вигляді або смс-повідомлення).

 

У разі прийняття рішення про відмову в призначенні житлової субсидії структурний підрозділ з питань соціального захисту населення повідомляє заявнику про прийняте рішення протягом трьох календарних днів з дня його прийняття. При цьому структурний підрозділ з питань соціального захисту населення інформує заявника про прийняте рішення в паперовому вигляді з врученням відповідного повідомлення під особистий підпис із зазначенням причин відмови і порядку оскарження прийнятого рішення."

Имеете право требовать выполнения))

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ещё можно позвонить на "Урядову гор.линию" 1545. Они перенапрявят запрос и письменный ответ будет в течении 14 дней.

 

прочитал по телефону, ну и пока доехал домой уже аперидила ))) :Rose:

так с казать небольшая ремарка не 14 дней, а ответ должен вам прийти в течении 30 дней с момента обращения

Если не приходит то пинать повторно

этим постоянно пользуюсь

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В Кабинете ХарьковОблЭнерго появилась субсидия по свету

Притом сразу ДВЕ - 37 грн и 92 грн...

Без поллитры не разберешься...

Сделано все, чтобы окончательно запутать и лишить возможности самоконтроля... :(

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гы, продолжение следует...

Зашла субсидия по газу

Тоже двумя кусками - за октябрь как посчитано - 433 грн

А потом непонятная сумма за ноябрь-март - 2381

Тут уже и с поллитрой никуа не понятно...:(:o

893557380_.thumb.JPG.7300af85c6a6e2024021a16a3ebbfad8.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да...Ваши 104юа это что то с чем то. Если за январь-март 2018 указана ежемесячная цифра(это Вы точно знаете), то ноябрь-март должно быть соответственно, по-моему.

А у нас всё понятно на Gasolina)) У моих пенсионеров разброс октябрь ноябрь у всех разный, а не просто умножение на 2. Понятно, что от размера обязательного пл. зависит.

Придется теперь каждому объяснять, кому сколько платить :crazy:

37423047_.jpg.678e8bd8cf31c6fd54e6b25d8f73b27a.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сегодня позвонили с сельсовета, пришла субсидия матери, дали с учетом комисии 280куб. Глянул уже и денежка в кабинете 104 появилась за октябрь-ноябрь!

На сайте минсоцполитики пока не светится.

Остался вопрос с обязательным платежем, пишут 160грн, у нее около 3000 переплаты без субсидии, платить или нет? Тут даже вроде сумма не большая, но облом каждый месяц за эим следить,я бы одним платежем лучше сразу кинул, ну так тоже нет уверенности как они его потом распределят...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...