Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Villa Solva

Музей

Рекомендовані повідомлення

Так сказали ребята, которые полив обслуживают.

А ребята ничего с циферками не напутали? Может, надо устроить им допрос с пристрастием:D?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А ребята ничего с циферками не напутали? Может, надо устроить им допрос с пристрастием:D?

Всё может быть.

Если нет компрессора, они едут своей машиной из Киева в Закарпатье и получают наличку за бензин.

Если компрессор есть, то они едут поездом, билет на который я покупаю напрямую.

Сама не знаю, что им интересней.:D Но, вряд ли там есть какой-то подвох.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дело не в "быстрее и приятнее". Нам, мужчинам, главное другое - это гораздо технологичнее, чем веником)))

Вам, мальчишкам, лишь бы во что-то поиграться, не в машинки, так в садовый пылесос:D. Так я же не против, хочет-пусть покупает и играется:), он не может определиться какой пылесос купить, чтобы "правильный" был, я не вникаю в эту "трубу":o

 

вряд ли там есть какой-то подвох.

А местные спецы не могут справиться с вашим поливом или там всё так сложно, что только киевские спецы могут разобраться с консервацией полива на зиму? Или вопрос в гарантии?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А местные спецы

Откровенно сказать, их нет.

Закрпатье очень слабенько живёт в Интернете. Здесь, всё по сарафанному радио.

Поливщиков мы так и не нашли.

В киевском офисе Хантера мне дали контакт фирмы в Ужгороде. Люди приехали, меряли, фоткали....отозвались через 2 месяца. К тому времени, уже работал полив, который сделали люди из Киева.

В этом году посмотрим, как делается консервация полива, а в следующем сделаем сами. Мои строители, после отъезда поливальщиков сами доделали по участку еще порядка четверти всего полива. Ничего сложного в этом нет.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если нет компрессора, они едут своей машиной из Киева в Закарпатье и получают наличку за бензин.

Если компрессор есть, то они едут поездом, билет на который я покупаю напрямую.

 

Жесть, это для консервации полива?

 

Купите компрессор, с такими раскладами он у вас за 2 сезона окупится))) Я за консервацию-запуск плачу 400 грн., и то - задумывался о покупке компрессора. Чтобы был в хозяйстве :D

 

Добавлено через 3 минуты

он не может определиться какой пылесос купить, чтобы "правильный" был, я не вникаю в эту "трубу"

 

В таком случае, точно будет достаточно электрического. Выбирайте просто из нормальных брендов (и не самых дешевых моделей) тот, который внешне больше нравится, они все одинаковые по сути)))

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Жесть, это для консервации полива?

Купите компрессор, с такими раскладами он у вас за 2 сезона окупится))) Я за консервацию-запуск плачу 400 грн., и то - задумывался о покупке компрессора. Чтобы был в хозяйстве :D

Вот и мы посмотрели, в чём заключается консервация полива и сразу купили компрессор, выдуть воду из магистралей особого ума не надо, зато не зависишь ни от кого и дорогущий компрессор для этого не нужен. А того, что купили, вполне достаточно для мелких хозяйственных нужд.

В таком случае, точно будет достаточно электрического. Выбирайте просто из нормальных брендов (и не самых дешевых моделей) тот, который внешне больше нравится, они все одинаковые по сути)))

Спасибо за совет:), на электрический и смотрим.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Сьогодні, нарешті провели консервування системи поливу.:)

Сподіваюся, що зима ще не скоро, але так спокійніше.

 

Останніми встигла висадити гортензії, жимолость Брауна, міскантус, спатіну і пеннісетуми, що нарешті надійшли від Грінсад. Деякі садоводи вважають, що це трохи запізно, але так сталося. Навесні побачимо.

За моїм власним досвідом, рослини, що висаджуються восени, приживаються без жодних проблем. Але, купувати рослини краще навесні, тому що вибір більший і рослини кращі. Таке враження, що на осінь в садівництвах лише неліквіди.

На весні цього року я бачила в магазинах гарні деревця, але садити було ніде, а тепер нема що обрати.:(

В усякому разі, сріблясті ялинки або піхти я так і не купила. Іхні місця на ділянці чекатимуть весни.

:)

 

Добавлено через 3 минуты

Все що з'явилося в саду протягом цього сезону прижилося. Лише кілька тижнів тому стало зрозуміло, що одна колумна загинула. Верхня її половинка виглядає зовсім не так, як решта.

 

Добавлено через 1 минуту

Дощі йдуть безперервно. Немає можливості зробити покос газона.:

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В суботу якимось чудом вдалося покосити газон, вловивши день без дощу.

 

На Закарпатті суцільна злива. Сьогодні вранці раптово піднявся рівень в річці Латориця та в малих річках. Наші робочі сьогодні не вийшли на роботу. Відкачують воду з підвалів своїх домівок.:(

Якби ми досі жили в тому будинкові, що орендували поки будувалися, то сьогодні би вже не змогли виїхати у напрямку Мукачево. Там затоплено дорогу і будинки.

Ми на горі, але з гір вода не тече, а валить потоками рік.

Для нашої ділянки це справжнє випробовування на якість виконання ґрунтових робіт та дренажу. Минулої осені підпорні стінки не витримали випробування і довелося перекидати ґрунт на половині ділянки та повністю перекласти підпорні стінки, додавши контрфорси на ділянці майже 60 м..

Дощику, припини...:)

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:) Всім доброго дня!

На Закарпатті сьогодні вночі ураганні вітри та снігопади -1. Не так сніг хвилює, як вітер. Укриття для кріптомерії це випробовування не витримало. Ми зробили арматурні штирі для шатра, але ґрунт рихлий і штирі повиривало вітром. В понеділок будемо кріпити укриття до огорожі та підземного металевого бака. Сподіваюся, кріптомерія без укриття до завтра не замерзне.

Маю три екзоти на ділянці: араукарія чілійська, гинкго білоба та кріптомерія японська. Азалії та рододендрони не такі вже й екзоти, але за них теж хвилююся. Рододендрони навіть вкрила лутрасілом.

 

Не люблю зиму...навіть в горах.

IMG_20161113_105808.jpg.9ee0d35e1446047d1de65d2eeb26f041.jpg

IMG_20161113_110943.jpg.e5f9075ad9261724c2a46c4dea3c8846.jpg

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я також не люблю зиму:(

краще сколотити пірамідку з дерева та пофарбувати в білий колір

 

Добавлено через 7 минут

 

чогось не можу додати фото по- людськи

f40b5f693de8.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

чогось не можу додати фото по- людськи

Додалося. Думаєш вітром не повалить?

Дизайнерський шалашик.:good:

Потягла до кошику "Ідеї".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Додалося. Думаєш вітром не повалить?

Дизайнерський шалашик.:good:

Потягла до кошику "Ідеї".

прутами арматурними наживити і десь по 30см в землю, куди він подінеться

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

прутами арматурними наживити і десь по 30см в землю, куди він подінеться

Питаннячко. А чому нічим не перетягнуто? Тобто, не суцільне накриття. Чи ця ялинка потребує захисту лише від зимового-весняного сонця, тому і обрешітка без лутрасілу?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Питаннячко. А чому нічим не перетягнуто? Тобто, не суцільне накриття. Чи ця ялинка потребує захисту лише від зимового-весняного сонця, тому і обрешітка без лутрасілу?
напевно тому, що ялинка, туйка, тощо потребує захисту від налипання снігу, щоб гілля не зламалось...для твоїх екзотів потрібен лукрасіл+ пірамідка
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чоловік має тепловізор в смартфоні. Вчора було досить прохолодно на вулиці і ми вирішили глянути як він працює. Для початку зроблені фотки вікна в с\в.

Виглядає якось невтішно або я щось не так розумію?

flir_20161117T200722.jpg.8f486d715305bc79d432e780a7dcc1c5.jpg

flir_20161117T200752.jpg.b8c47f0abfc25f946b961eb74e71c650.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А які вікна?

Якщо я розумію вірно, то синій колір - холод.

Мені здається, синім показано зони, де заходяться ущільнювачі скла.

 

Вікна VEKO Softline 82mm з подвійним енергозберігаючим склопакетом + євромонтаж.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Зима не запізнилася:).

Сподіваюся, що не надовго.

IMG_20161202_073145.jpg.35d350b006117876c5c9f6e2d53875a6.jpg

IMG_20161202_073221.jpg.011dde138ea23d45764b5aca8c7b61e2.jpg

IMG_20161202_073317.jpg.dc6e88f3ef21571125fa426fb5bcb077.jpg

IMG_20161202_073341.jpg.e5426902ffc86a282e30639a6d37a78e.jpg

Змінено користувачем Музей
  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Випала можливість на два дні вирватися з Києва у Закарпаття.

Вирішили трохи поїздити рідним краєм:D.

Все на місті. Замок Шонборнів цими зимовими днями виглядає просто казково. Можу лише позаздрити садівникам, що могли облаштовувати парк на такій величезній території з цікавим ландшафтом.

2IMG_4378.thumb.jpg.5bcdb0f5cf2ee1621e628b96875c3b4c.jpg

2IMG_4382.thumb.jpg.8dbdc68eb8643f0fdbe8720386d417cd.jpg

2IMG_4384.thumb.jpg.0c1762ee86b574c06a15fa3dff5224ef.jpg

2IMG_4386.thumb.jpg.c13b95c4a54d6a2ee59486d36dd066dc.jpg

2IMG_4405.thumb.jpg.eb701feea9f7a053a92920516511b576.jpg

Змінено користувачем Музей
  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...