Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Villa Solva

Музей

Рекомендовані повідомлення

У себе еще решил по коре разбросать шишек ( всяких)

Днем солнце пригреет , а они будут расскрыватся и трещать

Деякі можна пофарбувати флорисцентною фарбою і вони будуть прикрашати Ваш садок в темряві.:)

Я маю такий план, але руки ще не дійшли тим займатися.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я так довго виносила мозок своїм подружкам, обираючи правильний сорт ялівця, що врешті-решт привезла з садівництва те,що там було в наявності.:o А саме - ялівець скельний Moonglow.

Завтра посадимо, сфоткаю.

 

Ще я придбала камелію. Тепер шукаю, де її садити. :)

IMG_5863.thumb.JPG.ca75d1d7016e2a878765624037368320.JPG

IMG_5913.thumb.JPG.b66e3ff652098bb5349a25f77b21c8db.JPG

Змінено користувачем Музей
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Відзвітую про свій газон.

Сьогодні провели обробку Коронетом. Досі, погода не сприяла, пригощаючи нас нічними заморозками на грунті.

В місцях,що облисіли через сніжну плісняву, з'явилися нові травинки. Заростає. :)

Якщо до четверга трава трохи підніметься, то буде сенс зробити покос.

Цікаво, що вже 2 тижні, як зійшов сніг і досить часто сонячно, але окрім бруньок на трояндах та молодої трави на газоні, решта рослин ще сплять.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Знову про газон.

В четвер 16.03. зробили перший покос в сезоні 2017-го.

Покос дещо коротший ніж повинен бути, але якщо виставити косарку на потрібну висоту, то косити немає що.:D Тому, ми пішли на компроміс і зкосили трохи нище, ніж потрібно, але зняли сухі вершки трави після зими. З двох соток назбирали лише один бак накопичувача косарки.

В результаті, стало очевидним, що сухих плям значно більше. Газон став жовтим приблизно на половину.:(

Не втрималися і прочесали вручну найбільш постраждалі ділянки газону, назбиравши велике відро сухої трави.

1IMG_6021.jpg.17314168309e6770022b5798e6f426af.jpg

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ми займаємося садом щочетверга. Але, через дощ не змогли покосити газон цього разу. Я починаю думати, що варто було брати бензинову косарку, щоб мати можливість косити газон вчасно.

Коли я обирала косарку, то отримала багато порад, але ніхто не підказав мені про дощі.

 

Але другу обробку газону Коронетом ми таки провели.:)

Ще вдалося провести обробку хвойних Мегафолом по кроні, підживити рододендрони, азалії та магнолії. Троянди та гортензії теж отримали порцію смаколиків.

я дещо погарячкувала закупивши садову хімію в досить великій кількості.:D Тепер, мушу її використовувати.

 

Ми також запустили систему поливу і тепер готові до нового сезону.

 

Несподівано стартонули рябчики. Приємна дрібничка.

подивлюся на них цього року, щоб розуміти де буде їхнє місце на ділянці.

IMG_20170322_162022.jpg.fef2d004d1d826a621a4bee7ef438431.jpg

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я починаю думати, що варто було брати бензинову косарку, щоб мати можливість косити газон вчасно.

Коли я обирала косарку, то отримала багато порад, але ніхто не підказав мені про дощі.

Зато Вы знаете даже какую именно бензиновую, не все бензиновые могут косить в дождь.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зато Вы знаете даже какую именно бензиновую, не все бензиновые могут косить в дождь.

Я там трохи заплуталася. Яку саме?

Ще не зважилася остаточно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я там трохи заплуталася. Яку саме?

Ще не зважилася остаточно.

www.stihl.ua/Продукція-VIKING/Газонокосарки/11514/Бензинові-газонокосарки-для-газонів-середньої-площі.aspx Якщо зважитесь, тоді можна розповісти та вибрати більш точно з запропонованого.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Покос дещо коротший ніж повинен бути,

Отже, було помилкою покосити газон коротше, ніж необхідно.

В результаті, він досі не наріс до необхідної висоти. Заплановане на сьогодні видалення моху за допомогою техніки, довелося знову відкласти. Незважаючи на денну +20, нічний "0" не дає газону стартувати. Сподіваюся, в четвер ми таки це зробимо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нарешті сталося!

Провели вичісування газону. Наш садівник в захваті. Сказав, що назбирав дві копиці сіна.:D При цьому, зеленої трави в тих копицях не побачив. Щоправда, забув сфотографувати.

А я щойно отримала фотографії і трохи розгубилася. Бачу в газоні багато жовтого. Мабуть варто було поцікавитися в профі, до якого стану потрібно вичісувати.:D

Пройтися разово, чи поки не зазеленіє?:(

1DSCN3125.thumb.jpg.32820a702630ac2a9c024ebd3deef033.jpg

1DSCN3126.thumb.jpg.7ae0c361cf61b35a0ca961f1831504ea.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нарешті сталося!

 

Пройтися разово, чи поки не зазеленіє?:(

Ну для поддержания садовника в тонусе можно пройтись поперек следам, если он ходил в один след. Подкормили?

Так чтоб без желтизны - это тогда в ручную, Ваш садовник будет рад :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну для поддержания садовника в тонусе можно пройтись поперек следам, если он ходил в один след. Подкормили?

Ні. Лише обробили ДуетУльтра. Побоялися, що препарати будуть конфліктувати.

Наступиним разом зробимо вичісування ще раз та погодуємо Плантафолом. Так правильно?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ні. Лише обробили ДуетУльтра. Побоялися, що препарати будуть конфліктувати.

Наступиним разом зробимо вичісування ще раз та погодуємо Плантафолом. Так правильно?

Підживіть гранульованним, як найскорше. Плантафол через пару тижнів.

З того що я чув та бачив, і для того щоб мати якісний газон, Вам необхідно зробити ще дві речі:

1. Вирішити проблемку "Четверга", тому, що погода ще не раз Вас відкорегуе, а у газона немае днів тижня.

2. Прикрутіть саморезом, приваріть сваркою і т.д. ручку регулювання висоти скосу :beer:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

в кого які стосунки з кипарисовиками?

 

На ділянці було два кипарисовики (якщо вірити етикеткам садівництва) Chamaeciparis Lawsoniana Stardust. За зиму на сонячному боці вони стали майже повністю коричневі. Дуже шкода з ними прощатися, оскільки це була дитяча мрія. Мені дуже подобалося як в Італії біля вілли на пагорбі ростуть два кипарисовики з верхівками похиленими до низу. :) На жаль, не склалося.

З рештою кипарисовиків теж доведеться щось вирішувати. Маю Кипарисок Лавсона Колумнаріс. Він виглядає чудово. Навіть взимку цей кипарисовик анітрохи не побурів, а два Елвуді виглядають так собі. Сонячна сторона буро-сіра, але на дотик еластична і жива. Ці кипарисовики повинні виконувати роль таких собі колон по боках сходів. Тобто, вони видові.

Міняти? Минулого літа виглядали бездоганно...:(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Но я не буду, если жару не перенесут летом и начнут к осени хереть, заставлю заменить их, они на гарантии.

Растение то как-бы южное. Жару долно любить...

Мои жару (с автоматическим поливом) перенесли на отлично. Им зима не понравилась.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вчора та сьогодні висаджували на ділянці нові рослини.

Дуже цікава піхта Abies pinsaro. Хвоя, як піхти не колюча, але гілка з голками на дотик, немов твердий пластік. Дуже ефектна. Не змогла втриматися від покупки.

Ще серед "здобичі":D сакура, камелія, модрина та вяз на штамбі, ялина інверса та....секвойядендрон гігантський.:D

Секвою побачила в садівництві минулої суботи. А потім, розповіла чоловікові. Наступного ранку, перше про що він сказав, була та секвоя: " ...а пАчІму не купила?" :eek:

Довелося їхати і купувати. Благо поруч є абсолютно пуста ділянка в 20 соток. Сьогодні висадили. Туди ж переїхали і два кипарисовики, що побуріли надто сильно. Зможемо бачити їх з тераси...коли секвойя виросте.:D Буде погода зфоткаю. В нас з обіду дощить. Не змогли висадити однорічні рослинки в клумбу.

IMG_6319.thumb.JPG.1f30216b88cb75bb5af64bf45b81479f.JPG

1IMG_6320.thumb.jpg.4385e846999fce78c775ea4d6f1f6b1a.jpg

IMG_6298.thumb.JPG.851fdf6b71e6db25fb15658f626e6052.JPG

IMG_6301.thumb.JPG.266dd33dfe6d35e4012bf12652def2e1.JPG

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Алла, твої розповіді про ялівці мене так надихнули, що я не втрималася і купила три Блу Ароу. Дуже красиві.:)

IMG_6321.thumb.JPG.8ae6ff4f5ed5be69882103ace5c93e0f.JPG

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Алла, твої розповіді про ялівці мене так надихнули, що я не втрималася і купила три Блу Ароу. Дуже красиві.:)

Очень хорошо вписались в компанию к туям и в ландшафт вообще.

Пусть радуют тебя и дальше:beer:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Очень хорошо вписались в компанию к туям и в ландшафт вообще.

Пусть радуют тебя и дальше:beer:

Если бы ты мне еще обосновала, зачем мне на участке вяз Кампердайни.:D

Я гуглила прямо в садоводстве, и решила, что это будет что-то пурпурное. А он просто зелёный. Теперь, думаю, что я погорячилась.:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если бы ты мне еще обосновала, зачем мне на участке вяз Кампердайни.:D

Для красоты:). Ты, таки, изменила себе и купила то, что растёт ветками вниз:D. Почему ты решила, что Кампердауни с красными листьями, я про это ничего не говорила:D. Если и не полюбишь его, не жалей о покупке, это очень выразительное дерево, зимой так же хорош, а может ещё и лучше, чем летом. Сажай на видное место.

Про кипарисовики Лавсона, безусловно красивы, ручки к ним так и тянутся, но предпочитаю любоваться ими на картинках, знаю, что даже в Одессе их сносит начисто, могут расти несколько лет, вымахать в большие деревья, а потом , раз и нет их. Горохоплодный вижу по соседним кооперативам, старые, больше 15 лет, выглядят ободранными палками, у моей приятельницы выглядит аналогично, ему лет двадцать, спасает только то, что посажен в компании с другими хвойными и удалить его оттуда очень сложно. Но в Проксиме горохоплодный просто очаровашка- очень пушистый, мой муж, когда бываем в Проксиме, очень к нему неравнодушен. Но это в Киеве, а у Андрианы ( Зеленые Ангелы) в полях кипарисовики растут такими красавцами, что дыхание останавливается, всё таки, там климат другой. У меня растёт кипарисовик Лавсония 'Stardust', два года тому был подарен крохой в горшке Р9, посадила и забыла о нём, не удобряла, танцев не исполняла, кроме полива с остальными растениями, вырос почти в метр высоты, сидит на самом солнце, симпатичная жёлтая "метёлка", но я отношусь к нему, как к квартиранту, может "съехать" в любую минуту. У меня проверку прошёл Санголд, в этом году посадила Филиферу, но это пушистые низкие кочки, необыкновенно мягкие на ощупь и очень симпатяшки внешне. Давно посматриваю в сторону кипарисовика тупого, вроде бы, в Киеве им хорошо, но пока ещё ручки не дотянулись:)

Всё время собираюсь купить какую-нибудь пихту, но прочитала в теме на Садыбе, что, кроме корейской и ещё какой-то, по остальным статистика выживания не очень радостная, но Садыба то такое, а вот Дима Учик сказал. что у него пихта с Проксимы приказала долго жить, а он живёт совсем недалеко от меня. Взяла, в который раз, паузу на подумать.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Лиственница плакучая приказала долго жить:( Покупалась в Проксиме высокой, но корней что бы её питать не оказалось(обрубаны очень)А так пока живут три пихты- конколор (на фото), молли, бальзамическая. Куплю скоро фотик взамен стыренного и сделаю фотосесию своим растюшкам ( и котику):)

 

IMG_1146_800.jpgi.gif

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

три пихты- конколор (на фото)

ВАХ! Какая она красивая! Ну даже если не сто лет проживёт, то радует хозяев пока зеленнет.

В 2011-м я посадила на даче у родителей крохотную пихту корейскую. (так было написано на этикетке из Аргуса) . И именно такие пихты корейские я видела в магазинах в Австрии. Потому и купила. У нас они выглядят иначе. Я с этим уже не разберусь.

Она три года сидела и совсем не хотела расти. А в прошлом сезоне вдруг подросла. Фотка с телефона некачественная и невозможно разглядеть детали, но выглядит она изумительно. СИмметричная, яркая. Ничем не удобряли и не проливали. Грунт - жирный чернозём, юг Киевской обл.

IMG_1169.thumb.JPG.b8b3faf73b5191778de27234eece96ed.JPG

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Лиственница плакучая приказала долго жить:( Покупалась в Проксиме высокой, но корней что бы её питать не оказалось(обрубаны очень)i.gif

Так надо было им предъявить это безобразие и решить вопрос замены.

 

А так пока живут три пихты- конколор (на фото), молли, бальзамическая.

Почему мне в голове отпечаталось. что какая-то из ваших пихт приказала долго жить:unknown:? На фото красавицы, опять продолжаю хотеть пихту:D

 

сделаю фотосесию своим растюшкам ( и котику):)i.gif

А кто-то мне обещал поделиться новостью, как только кунястый поселится в вашем доме:no:

 

i.gif

А в прошлом сезоне вдруг подросла.

Я так понимаю, в отместку за вяз Кампердауни, таки соблазнишь на покупку корейской пихты. Куплю маленькую:D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А кто-то мне обещал поделиться новостью, как только кунястый поселится в вашем доме:no:

 

Да нету ещё, и уже как бы есть(скоей бы уже). Я помню про обещание. Пока готовимся(миски,горки,преноски и т.д.) Какие же они в живую класнючие!!!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні на честь Пасхи у Керхер 10% знижки. Взяла собі пароочисник.

 

Добавлено через 18 минут

А кто-то мне обещал поделиться новостью, как только кунястый поселится в вашем доме:no:

 

Да нету ещё, и уже как бы есть(скоей бы уже). Я помню про обещание. Пока готовимся(миски,горки,преноски и т.д.) Какие же они в живую класнючие!!!

Заздрю...

Чоловік проти домашніх тварин.:evil:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...