Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Villa Solva

Музей

Рекомендовані повідомлення

П'ятого грудня виповнився рік, як ми заселилися в будинок.

 

За цей період ми використання по газу 2600.

Це тепла вода та опалення будинку 160 м2. Температура в будинку 21-23 градуси.

Плита та духова в нас електричні. Показники по електриці за цей рік не є показовими, оскільки ми вдома практично не готуємо, а на ділянці велися будівельні роботи.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Друзі, виникла думка, що в будинку повинен бути вогнегасник. Особливо в період, коли використовується топка.

Що придбати? На які параметри звернути увагу? Виробник?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я покупал в Киеве в Пожтехнике(совдепия та ещё!) на Фрунзе ( Кириливська ). Несколько порошковых огнетушителей ВП9 помоему что то около 300 грн. за шт. Поставил в разных точках(топочная,хозпостройка, мансарда) ну вообщем что бы был быстрый доступ. Показал супруге и детям где они стоят и как пользоваться. Пусть лучше будут. Затраты копейки. Единственное их надо переодически возить на дозаправку.
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Продовжую думати над системою вентилювання будинку.

Рекурператори не розглядаю.

Минулого року ми мали проблеми в вентиляторами, встановленими на стелях в с\в. В зимовий період на стелі (навколо вентиляційних труб) зявилися плями. Конденсат стікав по трубах. Крім того, було відчуття вологості в с\в.

Влітку вивели всі вентканали в аератори на покрівлі і утеплили канали на горищі. Також зняли зворотні клапани з самих вентиляторів. Тепер в с\в стало комфортно, але чоловік вважає, що через відсутність зворотніх клапанів, будинок втрачає багато тепла. Це не критично, але хотілося би знати чи правильно ми зробили знявши звороті клапани з вентиляторів?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чоловік має тепловізор в смартфоні. Вчора було досить прохолодно на вулиці і ми вирішили глянути як він працює. Для початку зроблені фотки вікна в с\в.

Виглядає якось невтішно або я щось не так розумію?

 

Синій колір на ущільнювачах багатокамерного склопакету сам по собі мало що говорить. Багато залежить від - коли і звідки робили фото? яка температура на вулиці була? а вдома?

Якщо у вас вдома -20град тепла, а на вулиці було минус 10, то у вас просто шикарні фото і показники :)

 

Наскільки памятаю свій теплоаудит:

1.Більшість фото робили зовні - з вулиці на будинок (вікна, відкоси, примиканная даху и стін, двері, самі стіни як утеплені..).

2. Робимо зйомку тоді, коли є велика різнця між внутрішньою та зовнішньою температурою. Бажано 20-30 град різниці. Н-лад, зовні 10 морозу, вдома - 15-18-20 тепла.

В такому випадку на фото буде видно де саме "витікає" тепло на вулицю. Тобто якщо ви фотографуєте з вулиці і на фото видно червоні, жовто-гарячі, жовті плями - саме там і виходить тепло з дому. Сінй колір каже про те, що теплоізоляція спрацьовує і місце має температуру оточення, а не підігрвається зсередини.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Дорогі друзі, вітаю всіх вас у 2017-му!

Бажаю зберегти та примножити все добре і позбавитися всього неприємного.

Миру, добробуту, здоровъя та любові вашим сімъям!

А Україні бажаю перемоги над ворогом!:)

 

Новорічна ялина (Picea pungens, super Blue) в горщику з'явилася в нас несподівано. Подарунок.

В якості новорічної прикраси ми ії не використовували. Стояла в горщику у господарчому, неопалюваному приміщенні. Але, на вулиці -11, очікується -23. Навряд чи ялина виживе в таких умовах. В будинку +23.

Висадити в грунт неможливо, оскільки грунт мерзлий.

Що робити?

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Синие фонарики нравятся

Где брали?

Лампочки від Brille, а фонарики підбирали під розмір цоколя ламп.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я думаю, що ялинку можна опустити в приямок. Там точно плюсова температура і нормальна вологість. Єдине що турбує, відсутність денного світла.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я бы позвонила в питомник, к которому есть доверие, в ту же Проксиму, попросила дать консультацию. Как-то же они хранят свои хвойные в горшках? Большие экземпляры у них прикопаны в грунт вместе с горшками, так и растут, но вряд ли они прикапывают все 3-5 литровые горшки.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мне в прошлом году перепало десяток елок, пихт и т.д, но земля уже была мерзлая:( я просто их закопала в снег и они успешно перезимовали

вот как зимуют растения в питомниках

15493847_1204588379578307_8163777374768574907_o.thumb.jpg.7d6c3439239689676f42ec034290d441.jpg

15540931_1204588072911671_5854460887492959439_o.thumb.jpg.1b0d6c3c0cf5db7eb572b6b852a4dccd.jpg

15578312_1204588516244960_2944877069296143578_o.thumb.jpg.39dd5c8d81bf4e384e833a07ca26bed7.jpg

Змінено користувачем irina1969
  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікаво, чому зникло кілька моїх останніх повідомлень на форумі? Якісь новорічні барабашки жартують.:)

Ялинку загорнула в кілька шарів лутрасілу і поставила в неопалюваний господарчий будиночок. На Закарпатті очікується -24. На всяк випадок вкрила лутрасілом та присипала сніжком араукарію чілійську.

Кріптомерія вкрита ще з листопада. Але, як вона переживе -24 я навіть не уявляю.

IMG_4953.thumb.JPG.f87770cfd3f5f5ce4027a05a39dcead6.JPG

Змінено користувачем Музей
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сьогодняшній день розпочався дуже красиво. З ночі сніг перетворив оточуючий світ на білосніжну пустелю. Все навколо нове. Нові будинки, нові дерева, нові дороги. Краса!

Тим, хто приїхав на Закарпаття в пошуках зимового настрою, не помилилися.

IMG_4968.thumb.JPG.e1907fae87516b988a4e5927068bdf4d.JPG

IMG_4969.thumb.JPG.86256c72e8683d04ed3d37fdaccfe6df.JPG

Змінено користувачем Музей
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дерево посадить,

Не посадила, но почти.

Обернула горшок в стекловату, оставшуюся от утепления дымохода + лутрасил. Раскопала снег до грунта, поставила на него горшок и засыпала снегом. Место более-менее защищено от солнца и от ветров.

Как только будет плюс, высадим в постоянное место.

Всем спасибо за советы.

IMG_4992.thumb.JPG.6b3bc108b6e1fb4bb3407192e560940b.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я сьогодні мусила самостійно чистити сніг на ділянці, щоб нас не засипало по самі вінця.

Навіть не знаю, чи я ще жива:o

Спершу, я вирішила, що необхідно прочистити заїзд на ділянку. Там в нас крутий підйом на повороті.

Потім, стало ясно, що якщо снігопад не припиниться, а він і досі продовжується, то воротам не буде місця для відкату. В той кут надуло особливо багато снігу і мені довелося все викидати за огорожу.

Потім, снігопад перетворився на хуртелицю і стало очевидно, що замітає вхід у будинок. Довелося викидати сніг з усієї вхідної зони.

Ще довелося позмітати сніг з накритів для рослин, оскільки конструкції з брусу, обтягнуті лутрасілом, можуть не втримати 0,5 м снігу.

Відверто кажучи, це був важкий день.

IMG_4996.thumb.JPG.bc3d302522d52c4b6711ab8461faed04.JPG

IMG_4983.thumb.JPG.98dff8bf467a4847eda54e266e0476e4.JPG

IMG_4989.thumb.JPG.dee14a6908a6187fe74483e885c77425.JPG

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я сьогодні мусила самостійно чистити сніг на ділянці, щоб нас не засипало по самі вінця.

Навіть не знаю, чи я ще жива:o

Спершу, я вирішила, що необхідно прочистити заїзд на ділянку. Там в нас крутий підйом на повороті.

Потім, стало ясно, що якщо снігопад не припиниться, а він і досі продовжується, то воротам не буде місця для відкату. В той кут надуло особливо багато снігу і мені довелося все викидати за огорожу.

Потім, снігопад перетворився на хуртелицю і стало очевидно, що замітає вхід у будинок. Довелося викидати сніг з усієї вхідної зони.

Ще довелося позмітати сніг з накритів для рослин, оскільки конструкції з брусу, обтягнуті лутрасілом, можуть не втримати 0,5 м снігу.

Відверто кажучи, це був важкий день.

 

Наташ, купи роторную лопату.

Мне очень нра.

Муж смеется, а мне очень удобно.

3.thumb.jpg.283d373388b0d1a4f5095e82a4b6a919.jpg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наташ, купи роторную лопату.

Мне очень нра.

Муж смеется, а мне очень удобно.

[ATTACH]544008[/ATTACH]

 

Завтра погуглю.

Во всяком случае, завтра я не буду снег убирать. Не могу.

Муж обещал мне двух рабов. Но, так получается, что я одна за двух рабов снег убираю.:p

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Муж обещал мне двух рабов. Но, так получается, что я одна за двух рабов снег убираю.:p

По этому поводу вспомнился старый-престарый совдеповский мультик, вернее, его концовка, где вместо лопаты кастрюля, которую она чистит и слушает- " Любимая, я поведу тебя к самому краю вселенной, я подарю тебе звезду". Очень жизненный мультик:D. У меня также начиналось- пока муж на работе, почищу-ка я снег. Когда поняла, что это входит в систему и лопата мне, как родная стала, пресекла на корню- теперь лопату беру в руки, когда приходит натхнення.

Девушкам смотреть по ссылке обязательно!!!, вот не умею я в сообщения вставлять сразу "киношку", только ссылки

https://www.youtube.com/watch?v=d5J3lAxz5v0

Наташа, что за плетучка на опоре, мне кажется или там какие-то розовенькие цветочки есть, неужели роза?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

[YOUTUBE]d5J3lAxz5v0" frameborder="0" allowfullscreen>

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наташа, что за плетучка на опоре, мне кажется или там какие-то розовенькие цветочки есть, неужели роза?

Нет, не роза. Это жимолость японская. Цветочков нет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цветочков нет.

Присмотрелась, это мне дымоходы (вентканалы), в общем, трубы на доме напротив розовыми цветочками показались:D. Японская и у меня вся зелёная, из всех жимолостей только она не потеряла листьев.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Присмотрелась, это мне дымоходы (вентканалы), в общем, трубы на доме напротив розовыми цветочками показались:D. Японская и у меня вся зелёная, из всех жимолостей только она не потеряла листьев.

:lol: Такида. Богатая фантазия.

Скорей бы весна. Судя по активности, с которой я заказываю в различных магазинах растения, к весне мне понадобится соседний участок.

Кирилл "заразил" хотелкой на софору японскую. Как только оживут питомники, начну обзванивать и заказывать софору.:D

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:lol: Судя по активности, с которой я заказываю в различных магазинах растения, к весне мне понадобится соседний участок.

И я так обманывалась:D, каждый раз заказывая кучу горшков, думала, что меня жадность погубит и не буду знать, куда пристраивать растения. Наивная:lol:, после очередной кампании по посадке, непонятно было, куда подевалась куча горшков, а свободного места- сажать и сажать. Тоже сижу и крапаю список того, что мне жизненно необходимо:pardon:. Необходимого получается многовастенько:o.

Софора не из тех растений. которыми торгуют все подряд, задача не из лёгких. У меня проблема поприземлённей- я уже второе лето в раздумьях о покупке рябины-плакучки. Главное, что купить есть где, Олег Сад-Питомник живёт в 20км от меня, только места ей пока не нашла, а хочется, чтобы зимой оранжевые кисти ягод глаз радовал.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а хочется, чтобы зимой оранжевые кисти ягод глаз радовал.

для вдохновения

 

449880d2d6cb.jpg

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а хочется, чтобы зимой оранжевые кисти ягод глаз радовал.

для вдохновения

 

449880d2d6cb.jpg

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...