Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Villa Solva

Музей

Рекомендовані повідомлення

для вдохновения

Да уж:Rose:, ещё бы место этой красоте найти. У меня парадокс, сколько бы хвойных не нахапалась, по списку и после списка, всегда место им есть, а с лиственными, как только соберусь купить, оказывается, что все места заняты :D

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

для вдохновения

Да уж:Rose:, ещё бы место этой красоте найти. У меня парадокс, сколько бы хвойных не нахапалась, по списку и после списка, всегда место им есть, а с лиственными, как только соберусь купить, оказывается, что все места заняты :D

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да уж:Rose:, ещё бы место этой красоте найти. У меня парадокс, сколько бы хвойных не нахапалась, по списку и после списка, всегда место им есть, а с лиственными, как только соберусь купить, оказывается, что все места заняты :D
нужно себя заставлять:)...можно подвести "научную" базу и посадить пока все деревья для семьи по гороскопу друидов...может быть это утопия, но что-то в этом есть....тем более у меня деревья по этому списку красивые...я-рябина:) а еще в нашем гербарии клен и вяз

Наташа:Rose:прости болтушку

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да уж:Rose:, ещё бы место этой красоте найти. У меня парадокс, сколько бы хвойных не нахапалась, по списку и после списка, всегда место им есть, а с лиственными, как только соберусь купить, оказывается, что все места заняты :D
нужно себя заставлять:)...можно подвести "научную" базу и посадить пока все деревья для семьи по гороскопу друидов...может быть это утопия, но что-то в этом есть....тем более у меня деревья по этому списку красивые...я-рябина:) а еще в нашем гербарии клен и вяз

Наташа:Rose:прости болтушку

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

нужно себя заставлять:)...можно подвести "научную" базу и посадить пока все деревья для семьи по гороскопу друидов...может быть это утопия, но что-то в этом есть....тем более у меня деревья по этому списку красивые...я-рябина:) а еще в нашем гербарии клен и вяз

Наташа:Rose:прости болтушку

Вэлкам ту...

Мне очень не хватает стройки. Вернее, не хватает проектных работ по стройке и планированию участка. Всё спроектировано и сделано. А это было значительной частью моей жизни последние три года.

Заниматься есть чем, но это всё не то...Даже садик уже распланирован.

только у меня так?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

нужно себя заставлять:)...можно подвести "научную" базу и посадить пока все деревья для семьи по гороскопу друидов...может быть это утопия, но что-то в этом есть....тем более у меня деревья по этому списку красивые...я-рябина:) а еще в нашем гербарии клен и вяз

Наташа:Rose:прости болтушку

Вэлкам ту...

Мне очень не хватает стройки. Вернее, не хватает проектных работ по стройке и планированию участка. Всё спроектировано и сделано. А это было значительной частью моей жизни последние три года.

Заниматься есть чем, но это всё не то...Даже садик уже распланирован.

только у меня так?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

только у меня так?

У меня был такой период в жизни, но с ремонтом квартиры, когда закончила, то образовалась пустота, которую надо было заполнить. Заполнили:D- купили участок и построили дом. Постройка дома не идёт в сравнение с ремонтом в квартире. Сейчас у меня самая приятная часть- наполнение внутреннего пространства дома всякими "вкусняшками", а я жутко устала и мысли совсем "не скакуны", в конце лета закончили внутренние работы в доме и все постройки на участке, было полное опустошение и жуткая усталость, только поездка в "Проксиму" как-то меня оживила. Недавно говорили с мужем о том, что предложи сейчас сделать ремонт в квартире- сделала бы на одном дыхании. предложи начать новую стройку- не хочу, совсем, наверное, я свои хотелки выпила до дна и всё, чего мне хочется- это заниматься садом. По поводу планировки последнего- всё, что планировала( все чертежи на миллиметровке) по факту полетели в мусор. Следовать строго заданному плану оказалось, что не моё. Есть места на участке, которые я не прочувствовала по сей день, а торопиться не хочу, зная, что нужно дождаться момента и тогда картинка сложится, поэтому с садом ничего не планирую.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

только у меня так?

У меня был такой период в жизни, но с ремонтом квартиры, когда закончила, то образовалась пустота, которую надо было заполнить. Заполнили:D- купили участок и построили дом. Постройка дома не идёт в сравнение с ремонтом в квартире. Сейчас у меня самая приятная часть- наполнение внутреннего пространства дома всякими "вкусняшками", а я жутко устала и мысли совсем "не скакуны", в конце лета закончили внутренние работы в доме и все постройки на участке, было полное опустошение и жуткая усталость, только поездка в "Проксиму" как-то меня оживила. Недавно говорили с мужем о том, что предложи сейчас сделать ремонт в квартире- сделала бы на одном дыхании. предложи начать новую стройку- не хочу, совсем, наверное, я свои хотелки выпила до дна и всё, чего мне хочется- это заниматься садом. По поводу планировки последнего- всё, что планировала( все чертежи на миллиметровке) по факту полетели в мусор. Следовать строго заданному плану оказалось, что не моё. Есть места на участке, которые я не прочувствовала по сей день, а торопиться не хочу, зная, что нужно дождаться момента и тогда картинка сложится, поэтому с садом ничего не планирую.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дорогі друзі!

Бажаю всім щасливого Різдва Христового.

Ми стали на рік ближче до миру і добробуту в нашій країні.

Дай нам Бог віри і любові!

aHR0cDovL2kuaS51YS9jYXJkcy9waWMvNy85LzE0Mjk5Ny5qcGc.jpg.81db4eababa61ee0ded29c77b022801a.jpg

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Відкрили для себе фантастичну кав'ярню в Ужгороді.

SHTEFANYO

Затишний зал, смачна кава і дуже смачні десерти. Ням-ням...рекомендую.

Розташовано на вулиці, що веде до замку. Дуже доречно завітати після прогулянки морозним днем.

1IMG_4912.thumb.jpg.0379f7ee4a4e5872a82104481a6f7ce3.jpg

1IMG_4891.thumb.jpg.7b3930d83cb07b638432080d067ab7eb.jpg

1IMG_4898.thumb.jpg.72bccb110b3e74ed1266c29faa60f133.jpg

1IMG_4902.thumb.jpg.7986378bb546595aeec8f396cbe40afe.jpg

1IMG_4903.thumb.jpg.dc7222f9d33e2e69c488c78d7b523d9e.jpg

1IMG_4866.thumb.jpg.dd4f3e5d4602d462d0b7116a4b57f309.jpg

1IMG_4876.thumb.jpg.69b63319fd7b0ef491b469e68d0f2c86.jpg

1IMG_4869.thumb.jpg.f1d87063c66644c821859f16a69cd721.jpg

1IMG_4888.thumb.jpg.d40b74e04fe84fb1dc8915a1445389a5.jpg

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а перед слодким можна смачно поїсти у ресторації " Деца у нотаря".... дуже кумедне та позитивне місце:razz:
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

і дуже смачні десерти

брат и сестра Стефаньо - известные в кругах "общепита" кондитеры и шоколадье.

вкусно, да. В Киеве, вроде, не зацепились... а жаль

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Останні кілька днів в Карпатах шквальний вітер. Як і по всій Україні.

З цієї причини в нас у вентканалах с\вузлів дуже голосно шумить вітер. Зворотньої тяги немає, в с\вузлах комфортно. Але звук дуже зайвий.

Минулого року з вентканалами була проблема, оскільки ми встановили зворотні клапани. В результаті взимку відчувалася вологість в с\вузлах і був конденсат в нижній частині вікон. Клапани зняли. Цього року цих проблем немає. Сухо і тепло. Але вітер виє.

Витяжка на кухні брязкає якоюсь металевою деталькою.

Навіть не знаю, чи з цим варто боротися, чи не звертати уваги.

Як у вас?

Змінено користувачем Музей
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Витяжка на кухні брязкає якоюсь металевою деталькою.

якщо не помиляюсь, ця деталька і зворотній клапан витяжки. В мене таке є і на витяжчці і на колонці газовій.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Останні кілька днів в Карпатах шквальний вітер. Як і по всій Україні.

З цієї причини в нас у вентканалах с\вузлів дуже голосно шумить вітер. Зворотньої тяги немає, в с\вузлах комфортно. Але звук дуже зайвий.

Минулого року з вентканалами була проблема, оскільки ми встановили зворотні клапани. В результаті взимку відчувалася вологість в с\вузлах і був конденсат в нижній частині вікон. Клапани зняли. Цього року цих проблем немає. Сухо і тепло. Але вітер виє.

Витяжка на кухні брязкає якоюсь металевою деталькою.

Навіть не знаю, чи з цим варто боротися, чи не звертати уваги.

Як у вас?

 

В мене вітер іноді чутно, але не так часто и голосно, щоб мене це якось хвилювало. А в квартирі при сильному вітрі якраз витяжка зворотнім клапаном и брязкала :) В домі ще не підключена, тому не знаю, як буде.

Звернула увагу, що про дощ на вулиці я тільки у санвузлі узнаю, в інших помешканнях зовсім нічого не чути.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В Закарпатті зимовий апокаліпсис. Вже 11-ту добу тривають сильні снігопади та морози. Я з сином встигла виїхати в Київ у понеділок, а чоловік лишився сам. У телефонних розмовах відчуваю, що він стомився. Щоденна боротьба зі снігом. Регіон опинився в стані хаосу. Дороги розчищають лише самі підприємства та населення. Фактично все вручну. Техніка не витримує. Та її, як виявилося, і немає. Деякі населені пункти повністю відрізані від цивілізації.

Вже дійшли до стану, коли відкидати сніг нема куди. На узбіччях (вірніше на краях проїздів, що утворилися в результаті пробивання шляхів) висота насипів вище людського зросту.

Очевидно, що в разі суттєвого потепління, регіон має готуватися до потужного паводка.:( Старожили такої зими не пам'ятають.Ми на Закарпатті з 12-го року. Таке страхіття вперше. Попередні роки навіть сніг з порогу змітати не доводилося.

 

З вчорашньої ночі ще одна проблема - у зв'язку з пошкодженням ліній, немає електричного струму. В нашому мікрорайоні вчора не було зв'язку. Відновили лише надвечір.

 

Щодо електропостачання та життєзабезпечення будинку.

В моїх сусідів вчора були якісь серйозні проблеми з ТТ котлом. Якщо я правильно зрозуміла, то вони вивантажували тліючі дрова з топки котла, щоб запобігти пожежі. Не знаю всіх подробиць, але сусід сказав, що він неймовірно вдячний тій добрій людині, яка порадила поставити ТТ, як альтернативу опаленню заради економії газу.

 

Зазвичай, в нашому будинку 22-23 град. У спальних кімнатах 20-21.

 

Вранці 13-го січня зникло електропостачання.

Маємо потужний бензиновий генератор. Він вмикається автоматично. Приблизно з 14-ї години, чоловік вимкнув генератор, заради економії палива. Ввечері розпалював топку та свічки.

Сказав, що відчув себе справжнім вуйком.:D Температура в будинку тримається на 21 град.

Сьогодні о 6-й ранку 15-го увімкнув генератор і вимкнув об 11-й. Система опалення працює дуже інерційно. Це не добре, оскільки, щоб дочекатися повноцінного нагріву радіаторів та теплої підлоги, генератор мусить працювати майже 5 годин. Мені здається, що це неправильно. Панель керування показує, що в будинку 21 град, в спальних кімнатах трохи прохолодніше.

 

З понеділка буду спілкуватися з обслуговуючою компанією по опаленню...

ПС В таких умовах найціннішою річчю вважаю топку.:)

Змінено користувачем Музей
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Моя подружка прислала фото з вікна її квартири в Клагенфурті (Австрія, Вертерзее). Останнього разу вони бачили справжній сніг в Клагенфурті в 1999 році.

120170114_112153.thumb.jpg.49f6aa34e7fad2c32b5fe55b86fde0fa.jpg

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вчора надвечір нам повернули світло та тепло.:)

Снігопад також припинився.

Деякі населені пункти в районі все ще залишаються без світла та зв'язку.

 

Особливість Закарпаття в тому, що все досить тісно. Сільська вулиця - це вузенька дорога з дренажними канавами по обидва боки. Роз'їхатися можна лише в зоні виїздів з дворів будинків.

Наша вулиця йде на гору. Виявилося що сильні снігопади та діти на санчатах перетворили цю дорогу на трасу для бобслею.:D Я радію, що наш будинок розташовано на внутрішньому радіусі. Тому що внизу цього спуску, розташований будинок, який має всі шанси гостинно зустріти якесь авто, що сунеться з гірки.:)

По нашій вулиці суцільний коммунізЬм. Всі машини сусідів, що вище нас, опинилися в нашому дворі. Вище проїхати не змогла навіть "Секвойя" на шипах. В результаті, для машини мого чоловіка місця не залишилося. Мусив залишити її в сусідів внизу. Виявилося, що на майданчику у дворі вмістилося 5 авто (дуже тісно) і ще два авто розмістилися на діляночці між воротами та дорогою.

Ми навмисне відступили від краю своєї ділянки, щоб залишити місце перед воротами. Ставити авто на нашій вулиці неможливо, а кожного разу впускати у двір машину, що приїхала на кілька хвилин немає сенсу. Ми вважали, що нам буде зручно. А виявилося, що зручно буде нашим сусідам, а нам доведеться тупати до двору ніжками знизу метрів 100.:D

 

Добавлено через 6 минут

Хочу придбати технічну сіль для посипання дороги.

З осені ми запасли купку відсіву біля ділянки, щоб підсипати дорогу в разі ожеледиці. Але, та купка перетворилася на суцільну льодяну глибу. Нас рятували залишки кварцового піску, що зберігаються в хозблоку. Він сухий і тому придатний до використання. Але, це недоцільно.

Чи буде технічна сіль ефективна на сухому снігу?:)

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З'явився час продовжити процес по вогнегасниках.

Якщо вірити Інтернету, то для каміну потрібен порошковий вогнегасник, а для електрообладнання потрібен вуглекислотний.

Не пройшло й року, як я замовила вогнегасники:).

Нехай будуть.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні з ранку -18.

Моя магнолія лілієквіткова Нігра (30см) не вкрита. Щоправда, повністю засипана снігом. Чи вже купувати нову рослинку (поки вони є в садівництвах)?:(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щоб там не було, а весна прийде.:flag1:

 

Тому, активно (поки є вибір серед товарів в наявності) обираю скарифікатор, аератор, вермікутер.

Переглянула багато відео на Ютьюб і прийшла до думки, що краще брати бензиновий.

Важчий, потужніший. На всіх відео бензинові скарифікатори вочевидь ефективніші.

 

Ще вагаюся, але майже зважилася на Аэратор бензиновый MTD OPTIMA 38 VO

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вы хоть понимаете что эти все слова обозначают?

Судячи з асортименту в магазинах, це пристрій для видалення застарілої трави з газону та забезпечення доступу повітря до коріневої системи газонної "подушки". В побутових масштабах, як правило, забезпечується двома змінними насадками.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

возможно, вы имели ввиду вертикуттер?

Но начнем с того, что скарификацию, аэрацию, вертикуляцию невозможно сделать одним устройством.

вы брали рулонные газоны, если непосредственно у производителей, то настоятельно рекомендую проконсультироваться у них что стоИт делать весной.

а еще лучше чтобы они сами это все сделали.

или на крайний случай, мужу доверить, или вы сами собрались бензиновым инструментом поработать?? :D

 

За чистоту термінології мають боротися виробники продукції.

Мені особисто, важливо щоб мій газон був зелений, густий і приємний на дотик. А досягну я такого результату завдяки вертикуру чи скарифікатору для мене не так важливо.

Майстри, що влаштовували газон, радили виконати чистку з весни, щоб газон вкорінився. Перш ніж проводити процедури на своєму газоні, спробуємо на ділянці де пустир. Ми поклали там кілька м2 газонних рулонів. Хоча, то не є досить показово. Оскільки, там ми не готували грунт,як на своїй ділянці.

Стосовно, чи важко використовувати бензиновий пристрій, не впевнена. Оскільки, електричний (судячи з відео)не дуже ефективний через малу вагу. Там де бензином достатньо пройтися один раз, електричний доведеться тягати багаторазово.

Змінено користувачем Музей
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

да неужели.

а вы знали, что вышеупомянутое устройство аэрацию выполнить не сможет. т.е. аэратором не является, несмотря что его так назвали продаваны.

вообще желательно понимать что как, когда и почему делается.

для всего должны быть показания, а не так, что пришла весна и делаем все подряд...

 

Я лише "за" обізнаність та кваліфікованість.

Оскільки, основним джерелом інформації є Інтернет, то там і шукаємо "рецепти".

До того ж, інформація іноді неповна, а часто суперечлива, то доводиться складати "пазл" самостійно.

З того, що мені довелося прочитати та побачити, я зрозуміла, що якісному газону необхідна чистка восени та навесні + періодична аерація. Я маю лише 2 сотки газона, але вищипувати суху траву вручну не готова.

Ви маєте іншу точку зору?

Поділіться.:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На две сотки газона бензин будет избыточен, посмотрите электрический, ал-ку хотя бы. Там тоже двп вала, с ножамт и пружинами. Легкий, для женщины будет не в напряг. Гребет с ножам так, что можно вычесать в ноль). Одна беда, штатный сборник травы ниочем... Я его забросил, собираю после веерными граблями.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...