Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Газобетон АЭРОК

HumanKM

Рекомендовані повідомлення

ЗА СЧЁТ ЧЕГО????

за счет того что раньше прибыль была 300%-400%, а сейчас 30%-40% (с) не мое. кто-то из этого форума

 

Я сам работаю на производстве, и про электричество с аммортизацией можете мне не рассказывать - аммортизация В ГРИВНЕ от цены приобретения на весь срок эксплуатации. Да, есть переоценка ОФ, но только в случае модернизации или капитального ремонта, но опять же ни Вы ни я в бухгалтерии Аэрока "не понимаем", так что оперировать данными критериями не корректно.

 

Так что цена на ГБ не уменьшилась, а возрасла в 2 раза. Зарплаты рабочим (я предполагаю) никто не поднял, или не существенно. Просто владелец перестал есть черную икру и перешел на красную. Но опять же - это все демагогия.

З.Ы. моя ЗП с 2013 года не поднялась ни на гривну. наверно я плохо умею выпрашивать у руководства повышения.

Вот и маем то шо маем!

:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Смотрю на Д400 375*200*600 паз/гребень

Лучше взять АЭРОК Д400 400*250*600 мм. За счет того что 400 мм удобно, за счет кратности газоблока. 250 мм обеспечивает расход меньше клея. Так как 200 мм х5 рядов 1 м. 250 мм х 4 ряда = 1 м. Расход клея меньше на 1 ряд. Цена одинаковая. Понятно, что экономия не значительная, зато рациональное использование материала, а значит своих фин. средств. + у АЭРОКА расчетное сопротивления 2.5 МПа и морозостойкость выше, чем у Стоунлайта.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

если учитывать тот факт, что скорее всего с введение минималки в 3200 цены подскочат, я думаю что мало кто в этом сомневается

то лучше затарится сейчас, а забрать через пол года

но главное чтоб потом отдали, а не вернули просто деньги

должна быть какая то гарантия

либо закупать и сразу завозить, за зиму ни че с ним не случится

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Небольшое наблюдение....

Общаясь с коллегами, причём из разных регионов, почти все дружно заметили, что подобная фигня с "опусканием ГБ" как то сильно активизировалась. Какие то непонятные блогеры безгодунеделя, архитекторы, студенты, застройщики и застройщици как то все одновременно заметили многолетние проблемы с их стенами из ГБ, что характерно, способы проверки почли полностью совпадают с предложенными в этой и соседней теме - именно саморезом:lol:

Технология явно схожа на "братскую помощь" от соседа в других сферах жизни! Они точно также готовили действия на юге!

Кто-то готовит какую-то фигню и ему явно нужно расчистить место.

Внимательно посмотрите динамику....

сначала появляется в теме некий супер-пупер знающий весь такой начитанный и полный цитат... он плавненько переходит от всякой лабуды по поводу НЕ ДОСТАТОЧНОГО ТЕПЛОСОПРОТИВЛЕНИЯ ОДНОСЛОЙНЫХ СТЕН ИЗ ГБ ПО СРАВНЕНИЮ С КАКИМИ ТО ТАМ СТАТЬЯМИ И ТИПА ЕВРОНОРМАМИ к такой фигне как КАРБОНИЗАЦИЯ:lol:(как обычно начинает цитировать всякую дурь)... и таки его поддерживают ооочень сильно озабоченные... и всё это переносится с темы в тему!

 

Как говорил незабвенный Виннипух - ЭТО ЖЖЖЖЖ НЕ СПРОСТА!

 

 

 

Ви б в СБУ анкету заповнили, можливо візьмуть, чи в НАБУ ))) У Вас талант на розслідування.

 

Блок втратив ЗАЗНАЧЕНІ виробником характеристики в процесі експлуатації, можливо був такий відразу але бачу я це через через ДВА роки від часу купівлі/виробництва. Тобто з заявленої міцності 2,5 є на порядок нижче. Відходи блоків і в мене лежать на дворі в будь-яку погоду і все з ними ок. Тобто очевидне це заводський брак без реакції виробника.

 

Для особливо віруючих в маячню про непроникність блоку на всю ширину-глибину розповідаю - теж таким був )) З піною з рота доказував про міфічні 2-4 см, обрізані капіляри в блоці, швидку віддачу вологи і т.д. Можна побачити по моїх лайках в темі про блоки ))

Та на практиці:

- блок 400 мм після розпаковки піддона, що стояв на землі 6 місяців важив на 3 (ТРИ) кілограми більше заявленого. мав вигляд повністю насиченого вологою, темно-сірого кольору. При розпилюванні був вологий на ВСЮ глибину. Потім також мав можливість порівняти вагу сухого блоку що пролежав в середині.

- в процесі будівництва завжди робив фото фасаду, кількість блоків з зміненим кольором була вже тоді. Але меньше ніж сьогодні

- була потреба вирізати віконний проєм, в середині блок вологий (темніший колір) полосою до 10 см. Це через 2 роки після початку коробки і через рік після накриття.

 

ну і про "мєтод самарєза", звісно ж Ви можете переконатись, що я не "студєнт зарєгєстріраванний бєзгадунєдєля". Очевидно, що фото з саморізом не лабораторний метод, та більш ніж очевидний для пересічного користувача.

 

Ну і в підсумку - не зрозуміла Ваша позиція по захисту безликої позиції на запит покупців від компанії Аерок. Відсутність реакції на явні проблеми, закриття теми, відмова від коментарії - це дикунство з їх сторони.

 

Щодо реакції компанії Аерок.

- до мене все ж подзвонив якийсь дядько )) Чому "дядько", бо людина, що представляє компанію мала хоча б назватись і представитись. Довелось витягувати інформацію кліщами :)

- пан Олексій виявився, наскільки я зрозумів, керівником відділу якості. Враховуючи, що я - досвічений начальник відділу якості міжнародної ВИРОБНИЧОЇ компанії, сертифікований аудитор по ISO 9000 з досвідом проведення міжнародних та внутрішніх аудитів, то мені чітко зрозуміло, що таке вхідний, міжопераційний та вихідний контроль. Хто ставить підпис під сертифікатом якості, що таке лабораторні дослідження і т.д. І розуміючи, що серйозна компанія такі випадки обов'язково реєструє як рекламації на відповідному бланку рекламацій, перевіряє їх усунення з записом термінів і відповідальних, тощо.

Тому розмова вийшла якась дивна, чесно кажучи для рівня посади пана Олексія.

На запитання

- я - який може бути підсумок Вашого дзвінка ?

- аерок - ну ми для себе інформацію збираємо.

- я - тобто для мене, як для користувача наслідків не буде ?, жодних комісій з забором зразків, лабораторних висновків, офіційної відповіді від підприємства про безпечність будівлі ?!

- аерок - ну не знаю, треба вирішувати з керівництвом

- я - якщо, примустимо, блоки під панелями (армопоясом) втратять міцність і просяде перекриття ?

- аерок - ну не знаю ...

 

Я все це пишу без зайвих ілюзій на будь-яке вирішення/реакцію виробника Аерок. Кожен хай робить висновки сам. А мені просто було потрібно чітке розуміння безпеки проживання у будинку моєї сім'ї.

 

P.S.

вибирав ЕППС, зупинився на карбон техноніколя. Потім вичитав на форумхаус.ру про цей пінопласт і побачив фото в темі компанії "Техноніколь" з невідповіністю розмірів 47 мм замість заявлених 50. І що Ви думаєте, ніхто не репетував про "загавор с целью смєстіть" та "братскую помощь". Людині просто запропонували поміняти, почувши про неможливість, бо вже вкладено - компенсували матеріально. Бо заявлені параметри НЕ ВІДПОВІДАЛИ реальним.

Отаке

 

P.P.S

все описане є лише моїм власним досвідом експлуатації виробу компанії Аерок та спілкування з їх представниками. Тому не можна звичайно це накладати на вироби та персонал усієї компанії вцілому.

 

з повагою,

  • Лайк 12
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

- була потреба вирізати віконний проєм, в середині блок вологий (темніший колір) полосою до 10 см. Це через 2 роки після початку коробки і через рік після накриття.

 

Ключове питання - зовнішнє оздоблення робили чи газобетон стояв голий? Наскільки я пам'ятаю графіки, то голий газобетон перші два роки активно сохне, а з оздобленням швидкість висихання істотно падає. Хоча про вологу полосу всередині все одно дивно.

 

Я не фанат Аерок-у, хоч вважаю його зараз кращим вибором по співвідношенню ціна/якість на нашому ринку. Будувався з нього і проблеми з крихкими блоками теж виявляв. Спеціалісти Аерок приїздили до мене і намагались відмазатись фантастичними версіями, але то їм не вдалося, так вони і поїхали. Ніяких пояснень чи компенсацій я не отримав. Отже - контора намагається бути професійною, працюють, але не все у них виходить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Друже We$t, прошу меня извинить за прямоту... рубану с плеча! Поскольку почти так же как и вы - сертифицированный международный инженер в производственной области, в управлении находилось несколько международных специалистов по контролю качкства (уверен, вам это о чём то говорит). Так вот если бы мне мой нач отдела качества заявил подобное:

Блок втратив ЗАЗНАЧЕНІ виробником характеристики в процесі експлуатації, можливо був такий відразу але бачу я це через через ДВА роки від часу купівлі/виробництва. Тобто з заявленої міцності 2,5 є на порядок нижче. Відходи блоків і в мене лежать на дворі в будь-яку погоду і все з ними ок. Тобто очевидне це заводський брак без реакції виробника.

уже бы не работал и я бы усомнился в подлинности сертификата иди способе его получения!

 

Добавлено через 2 минуты

А после этих заключений ....

Для особливо віруючих в маячню про непроникність блоку на всю ширину-глибину розповідаю - теж таким був )) З піною з рота доказував про міфічні 2-4 см, обрізані капіляри в блоці, швидку віддачу вологи і т.д. Можна побачити по моїх лайках в темі про блоки ))

Та на практиці:

- блок 400 мм після розпаковки піддона, що стояв на землі 6 місяців важив на 3 (ТРИ) кілограми більше заявленого. мав вигляд повністю насиченого вологою, темно-сірого кольору. При розпилюванні був вологий на ВСЮ глибину. Потім також мав можливість порівняти вагу сухого блоку що пролежав в середині.

- в процесі будівництва завжди робив фото фасаду, кількість блоків з зміненим кольором була вже тоді. Але меньше ніж сьогодні

- була потреба вирізати віконний проєм, в середині блок вологий (темніший колір) полосою до 10 см. Це через 2 роки після початку коробки і через рік після накриття.

Сразу - на увольнение!

Где замеры и какие пункты ДСТУ не соответствуют по вашей версии??? Давайте QC-инженер, покажите чего вы стОите в международной компании!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Друже We$t, прошу меня извинить за прямоту... рубану с плеча!

 

Тут We$t рассказал о своих наблюдениях, как человека, который отдал деньги за ГБ кирпичи. То есть, покупателя.

Вы требуете замеры.

Вы имели в виду то, как Вы на строительстве какого-то коттеджа измеряли воздухопроницаемость ГБ с помощью компрессора и зажигалки?

Ну... это было по-международному.

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут We$t рассказал о своих наблюдениях, как человека, который отдал деньги за ГБ кирпичи. То есть, покупателя.

Какие проблемы наблюдил сей покупатель:o? Если у вас есть перевод на инженерный язык этого... поста от We$t! Прошу покорно - переведите!:D

 

Добавлено через 5 минут

Вы имели в виду то, как Вы на строительстве какого-то коттеджа измеряли воздухопроницаемость ГБ с помощью компрессора и зажигалки?

Ну... это было по-международному.

А вы смогли предложить ХОТЬ что-то лучше??? кроме своего художественного свиста, и рассказов о естесссствоиспытательстве!!?:lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Какие проблемы наблюдил сей покупатель:o? Если у вас есть перевод на инженерный язык этого... поста от We$t! Прошу покорно - переведите!:D

 

Добавлено через 5 минут

 

А вы смогли предложить ХОТЬ что-то лучше??? кроме своего художественного свиста, и рассказов о естесссствоиспытательстве!!?:lol:

 

 

Я нажаль не розумію на який "язик" я маю Вам що перекласти і звідки. Я писав цей пост як рядовий користувач і покупець без можливості проведення сертифікованих лабораторних досліджень. Я не це не маю потреби, можливостай та врешті повноважень.

Не будьте надто емоційним і не розкидуйтесь словами про "нє работал і ""уволєн". Не гарячкуйте.

Свій фах, досвід та знання я написав для того, щоб показати що трішки розумію якою має бути реакція на рекламації. А не для оцінки моїх слів як світила будівельної галузі у виробництві. Я не можу вахово сперечатись щодо будівельних виробів. Я тут не компетентний. Та навіть мені зрозуміло, що цегла М100, яка розвалюється в руках муляра це не м100.

Прошу Вас не переходити на особистості. Стримуйте себе. Будь ласка

 

З повагою,

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не можу вахово сперечатись щодо будівельних виробів. Я тут не компетентний.

Но у вас хватило "фаховости" написать пост№79, причём абсолютно непонятно что вас не устроило в качестве АЭРОК!!!

Это и подтверждает мои предположения....

ЭТО ЖЖЖЖЖ НЕ СПРОСТА!

Кто то, где то, что то слышал! Возможно трогал! Но уже есть недовольство!

 

Не гоже спецу по контролю качества БЕЗ ПОДТВЕРЖДЕНИЯ ФИКСАЦИИ НЕ СООТВЕТСТВИЯ ТРЕБОВАНИЯМ НД постить такое!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Но у вас хватило "фаховости" написать пост№79, причём абсолютно непонятно что вас не устроило в качестве АЭРОК!!!

Это и подтверждает мои предположения....

 

Мені не цікаві ваші "прєдположенія" всесвітнього заговору. Щодо зауважень. То я після прочитання проблем "неоднорідної міцності" виявив це у себе вбудинку. Рахую це порушенням заявлених характеристик що впливають на мою особисту та безпеку моєї сім'ї при проживанні. Не може стіновий матеріал бути таким на мою думку. Саме відповіді на це я хотів від виробника як єдиного авториетного джерела характеристик блоку. І більш нічого. Просте питання, правда ?

 

В подальшому прошу не втягувати мене в заздалегідь програшну для мене дискусію з Вами.

 

З повагою,

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То я після прочитання проблем "неоднорідної міцності" виявив це у себе вбудинку.

В который раз, прошу вас чётко сформулировать, какие проблемы вы

виявив це у себе вбудинку
и каким способом??? Иначе это всё трындёж!

 

Добавлено через 3 минуты

порушенням заявлених характеристик що впливають на мою особисту та безпеку моєї сім'ї при проживанні.

Какие характеристики нарушены??? Давайте чётко!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені не подобається Ваша маніакальна наполегливість і хамська поведінка з блатним сленгом. Шановний користувач форуму.

 

З повагою,

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені не подобається Ваша маніакальна наполегливість і хамська поведінка з блатним сленгом.

А мне не нравится, что спецы по контролю качества в выробничих компаниях не могут объяснить, что им конкретно не нравится! Написали бы просто - не устраивает по совокупности параметров и потребительским свойствам! Но вы начали рассказывать форумчанам, что как бы понимаете что то в процессах!

Если вы читали тему, я тоже не в захвати от тенденции снижения качества блоков данного производителя, но я хотя бы могу пояснить, что именно меня не устраивает, и предлагаю способы решения проблем!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

хлопці - годі з пустого в порожнє переливати

+1 сторінка сміття - так і розростаються теми на сотні сторінок з мінімумом корисної для форумчан інформації

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

хлопці - годі з пустого в порожнє переливати

+1 сторінка сміття - так і розростаються теми на сотні сторінок з мінімумом корисної для форумчан інформації

 

Так что тогда обсуждать то в теме "Газоблок АЭРОК". Теоретические и практические вопросы связанные с применением ГБ много раз обсуждались в разных темах. Каких либо принципиальных отличий именно этого производителя особо и нет! А вот ассортимент, качество и сервис - самое оно для этой темы!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так что тогда обсуждать то в теме "Газоблок АЭРОК". Теоретические и практические вопросы связанные с применением ГБ много раз обсуждались в разных темах. Каких либо принципиальных отличий именно этого производителя особо и нет! А вот ассортимент, качество и сервис - самое оно для этой темы!

 

та я тільки ЗА

але так щоб сміття по менше, бо іноді важко читати купу текста про те як хтось відносини вияснює один з одним

 

давайте паравозом питання поставлю:

якщо гб - то який виробник є більш якісним? я з прочитаного вище зрозумів що купувати треба аерок. Стоунлайт гірший. Моє мишлення вірне?

крім того мені аерок з березані зручно по доставці - найближче. Доречі - аерок березань і обухів - якість одна?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

якщо гб - то який виробник є більш якісним? я з прочитаного вище зрозумів що купувати треба аерок. Стоунлайт гірший. Моє мишлення вірне?

крім того мені аерок з березані зручно по доставці - найближче. Доречі - аерок березань і обухів - якість одна?

Моё мнение - чисто субъективное т.е. полное ИМХО! Из отечественных АЭРОК- самый лучший остальные отстали сильно! Березанский лучше обуховского по геометрии, качеству поверхности (количество коверн итд), однородности. Технические параметры я не замерял и в лабу не сдавал! Здесь бы подключился кто из спецов по технологии автоклавного ГБ, вроде.. ВРОДЕ как в Березание магнитно-резонансная мешалка для "теста" ГБ и как бы по этому Д300 из Березани. Хотя и в тех и в тех несплошность массы встречается. И просто личные ошущуния по цвету березанские - с розовинкой обуховские более серые возможно разное сырьё ("на вкус и цвет - семеро одного козлят" (с) Черномырдин) и по ассортименту что то изготавливают там а что то там....

АЭРОК... отзовись!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стосовно того що деякі блоки з одного боку з часом стають крихкі, так що навіть прогинаються пальцем, то є версія. На одному з заводів автоклавного газобетону, де роблять блок не з такою хорошою геометрією як у Аерок, мені розповіли, що у них інколи трапляється розшарування масиву газобетону і відповідно частина блоків більш м'які ніж інші. Аероківські специ сказали, що такого у них не може бути але не факт що це так. Ось такі думки.

 

І ще, стосовно перетинок з газобетону - хтоб пояснив Аерок-у, що неможна їх ремонтувати. Якщо не вийшо зробити якісно, то відправляйте в брак, а лагодити на місці, чимость там замазувати шпаклювати, а потім продавати за повну ціну - то не діло, не виходить добре, а виходить якесь лайно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І ще, стосовно перетинок з газобетону - хтоб пояснив Аерок-у, що неможна їх ремонтувати. Якщо не вийшо зробити якісно, то відправляйте в брак, а лагодити на місці, чимость там замазувати шпаклювати, а потім продавати за повну ціну - то не діло, не виходить добре, а виходить якесь лайно.

Ничего по этому поводу сказать не могу ...но!!!! как я это понимаю технология такова... готовый массив уже разрезанный станком запаковывается в плёнку... т.е. внутрь пачки никто не заглядывает на заводе и по блочно на поддон не складывает... ИМХО если в пачке кто то шпаклевал блоки скорее всего это за пределами завода. Хотя опять таки ни в чём не уверен и утверждать на 100% не стану!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ничего по этому поводу сказать не могу ...но!!!! как я это понимаю технология такова... готовый массив уже разрезанный станком запаковывается в плёнку... т.е. внутрь пачки никто не заглядывает на заводе... ИМХО если в пачке кто то шпаклевал блоки скорее всего это за пределами завода. Хотя опять таки ни в чём не уверен и утверждать на 100% не стану!

 

Це не про блоки, а про перетинки газобетонні. Перемычки російською. Вони інколи приходять з заліпленими вадами, які потом якщо намокнуть, то тупо можуть відпадати, навіть арматурний каркас оголяється. Я сам з цим стикнувся та і тут на форумі були дописаи про те, що відсоток браку по цих виробах великий.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот честно, ни разу не использовал перемычки АЭРОКа, до сих пор экономика не складывалась!!! и именно момент работы ГБ изделия на изгиб вызывает ПОКА сомнения...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ничего по этому поводу сказать не могу ...но!!!! как я это понимаю технология такова... готовый массив уже разрезанный станком запаковывается в плёнку... т.е. внутрь пачки никто не заглядывает на заводе и по блочно на поддон не складывает... ИМХО если в пачке кто то шпаклевал блоки скорее всего это за пределами завода. Хотя опять таки ни в чём не уверен и утверждать на 100% не стану!

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

як Вам ціна на аерок від сьогоднішнього дня?

 

називається - я б*я знов не встиг купити

тіки купую щось масштабне, одразу за тиждень-місяць ціна підскакує - не фортовий я в цьому плані

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

як Вам ціна на аерок від сьогоднішнього дня?

я правильно понял что еще +20 грн/м3? (отслеживаю Д400)

 

мой прогноз сбывается. печальбеда.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...