Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Отчет о моей... ЖИЗНИ! :)

mastervovik

Рекомендовані повідомлення

18 минут назад, Фрай сказал:

І як, щей досі інформовані? :grin: (жартую)

це все Т9 :) з ковідом до речі УФК лампа не допомогла (я не медік, просто побачив, що в лікарнях їх використовували ось і подумав, що це допоможе :))... зараз розумію, що і не повинна була допомогти :), але озон дуже добре запахи з приміщення виводить (баня, льох дуже допомагає) да і коштувала вона приблизно до 15 у.е. (тобто не великі гроші), ТС правий є наприклад простінки або перекриття куди тільки озон може потрапити чи авто дезінфікувати (але там без фанатізму, оскільки богато гумових речей на яких озон впливає).

29 минут назад, Фрай сказал:

у мене така хрінь у кутку де сейф із зброєю, конденсат випадав аж у ньому.

у мене теж, таке починалось але за душ. кабінкою і я гидотою (протигрибковий септик із Епіка екосепт чи якось так) обробив і грибок пропав... але я, ще вентиляцію додатково зробив, а ззовні фундамент та вимощення утеплив (зробив відвід води від дома на 1,2 метра, що б вологість з даху під будинок не потрапляла) тому не впевнений, що саме ця гидота з Епіку допомогла. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И к стати, про АлиЭкспресс - все посылки дошли, схема рабочая!)

Укрпочтой прийшли на индексное отделение 

Змінено користувачем mastervovik
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 часов назад, Dr.Yura сказал:

спробую поміряти струм споживання на цих озонаторах.

Про всяк випадок нагадаю, 

Інформація важлива, буду вдячний!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пришел озонатор 200Вт

Шо я вам скажу, как и предполагал, внутри там обычный генератор с Али) + вентилятор + таймер+ кнопка со шнуром и корпус.... Себестоимость его около 2 -2,5тыс если собирать самому, я купил за 3 на пароме.

Но это не самое страшное!

Самое обидное что амперметр штатный на него не среагировал:pozor:

Т.е. про 200Вт там и речи не может быть, и про 100 я думаю тоже...

Теперь думаю, возвращать его и тратить 400 баксов на Украину 400Вт

Или к этому ещё дозаказать 3-4 генератора с Али ( это грубо говоря 100 дол.)

IMG_20230204_110638.jpg

IMG_20230204_110717.jpg

Змінено користувачем mastervovik
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, mastervovik сказал:

амперметр штатный на него не среагировал

що за штатний амперметр?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Проверил тестером- около 100Вт.

Наш производитель профозонаторов, сказал что мне 400Вт/20грамм  для бытовых нужд не нужно, предложил купить у них с китайским генератором но ихней типа улучшенной сборкой купить за 6000.)) Китайча выдает 7 честных Грамм, они проверяли у себя в лабаротории и мне этого должно хватить.

Т.е. тот что я купил за 3, мне предлагают за 6) 

Так за 6 я сделаю такой как у них за 12000.))

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 минут назад, Dmode сказал:

що за штатний амперметр?

Ну на вводе фазы, на динрейке

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тут автор описав свій досвід з озоном:

  • оригінал
  • переклад

є цікаві моменти. Наприклад:

  •  окислення деяких матеріалів в будинку може призвести до тривалої емісії шкідливих речовин (VOC). Через це деякі люди не можуть повернутись в будинок після обробки взагалі або протягом тривалого часу.
  • деякі матеріали можуть змінити запах, і почати виділяти дивні аромати.
  • через це рекомендує провітрювання на протязі як мінімум 25 годин після обробки.
  • шокова обробка може бути як високою концентрацією короткостроково, так і в нижчих концентраціях на протязі 1-2 діб.
  • всі рослини потрібно виносити з приміщення що обробляється
  • приведений список матеріалів відсортований за стійкістю до взаємодії з озоном.

 

Змінено користувачем Dmode
  • Лайк 1
  • Дякую 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можно ещё ДРЛ 250 взять и колбу разбить. 2 в 1, и озон и жесткий ультрафиолет. Включать издалека, через закрытую дверь. Иначе загар будет такой шо кожа облезет, да и фотокератит с катарактой хреновые заболевания. Но грибам от прямого излучения точно жопа прийдет.

Лично я за обработку белизной и снижение влажности. Озон резину разрушает, а УФ пластик. В доме бы рискнул только если конкретно поцвело и альтернативы не помогли.

Змінено користувачем Enot123h
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 минуту назад, Enot123h сказал:

Лично я за обработку белизной и снижение влажности. Озон резину разрушает, а УФ пластик. В доме бы рискнул только если конкретно поцвело и альтернативы не помогли.

Третий день снижаю влажность)

Окноо в дальной спальне 2эт. Открыто круглосуточно, вытяжка в дальнем Су (100куб/ч) включена круглосуточно, кондёр на осушение включен круглосуточно!

Ниже 50 ещё не опускалось))

Вечером после ванных процедур и стирок не ниже 60.

Может соноф прыбрехуе)

З.ы. заказал 3 генератора с Али, различного типа, самых мощных по китайскому описанию. Тот что купил здесь - вернул.)

Потом отчитаюсь шо получилось.

Змінено користувачем mastervovik
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, mastervovik сказал:

кондёр на осушение включен круглосуточно!

Кондер я би включив на режим опалення. В режимі осушування кондер опалює вулицю, для зими це не актуально. А вентиляцію би збільшив і щоб працювала цілодобово в усіх санвузлах в яких є витяжка. Приток варто зробити в кількох місцях, одного малувато. Двері на шляху від приточних отворів до витяжних повинні бути постійно відкритими. 

17 минут назад, mastervovik сказал:

Ниже 50 ещё не опускалось))

Потрібен час, щоб вся внутрянка будинку віддала частину вологи.

17 минут назад, mastervovik сказал:

100куб/ч

Це би варто перевіряти анемометром. При великому опорі реальне значення може бути в рази меньшим за номінал вентилятора. 

Змінено користувачем Dmode
  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Влага во всё впитывается и на изменение 10% процентов несколько суток уходит, что вверх, что вниз. У меня дома стены глина-солома потом дерево потом кирпич потом пенопласт, так с 30% до 50% дней 5 поднималась, увлажнитель круглосуточно работал.

Сейчас в стирку ударились, нагнали 60%, проветрил 50, через 20 минут опять 60%

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, Dmode сказал:

А вентиляцію би збільшив і щоб працювала цілодобово в усіх санвузлах в яких є витяжка. Приток варто зробити в кількох місцях, одного малувато. Двері на шляху від приточних отворів до витяжних повинні бути закритими постійно відкритими. 

Ты забув де я живу?)

Су в мене один, двері також одні і ті постійно відкриті. Тобто, між дальньою кімнатою на 2 поверсі і санвузлом на першому 2 прохідних кімнати і сходи. Інших кімнат нема)

16 минут назад, Dmode сказал:

Це би варто перевіряти анемометром. При великому опорі реальне значення може бути в рази меньшим за номінал вентилятора. 

Анеометра немає, є ще витяжка у кухні, но її ввімкнути цілодобово не можу, гудить як скаженна)

 

З.и. Вова обіцяв завезти свій датчик, подивимось що в мене коїться)

Змінено користувачем mastervovik
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

2 минуты назад, mastervovik сказал:

Су в мене один, двері також одні і ті постійно відкриті. Тобто, між дальньою кімнатою на 2 поверсі і санвузлом на першому 2 прохідних кімнати і сходи. Інших кімнат нема)

А на першому якось організувати приток реально? Кухонну витяжку включати якщо не постійно, то хоча би коли його шум не заважає, або коли вдома нікого немає...

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Dmode сказал:

 

А на першому якось організувати приток реально? Кухонну витяжку включати якщо не постійно, то хоча би коли його шум не заважає, або коли вдома нікого немає...

Я побоююсь, як що я відкрию вікно в студії ( там де кухня та витяжка) то з другого поверху тянуть не буде.

Витяжку включаємо коли готуємо тільки, тому що це основне місце перебування всієї родини 90відсодків часу , а я ще й сплю тут)) тобто навіть в ночі не включу

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зараз погода не сприятлива для сушки, біля нуля на вулиці, вологість біля 100 відсотків, різність тисків невелика,  опалення тільки в ночі вмикається. Як підуть морози, повинно скоріш піти, правда не розумію ,скільке це буде коштувати, постійна вентиляція)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, mastervovik сказал:

Зараз погода не сприятлива для сушки, біля нуля на вулиці, вологість біля 100 відсотків, різність тисків невелика,  опалення тільки в ночі вмикається. Як підуть морози, повинно скоріш піти, правда не розумію ,скільке це буде коштувати, постійна вентиляція)

Вова я вытяжки в с/у не выключал никогда :-) я даже не знаю зачем я на них ставил выключатели :-)

До -10 большая часть окон на микро проветривании, дальше по ощущениям, котел до -10 рабоиает на теплый пол только ночью, и 24/7 два кондера

Площадь 92 квадрата, правда мыпомещаемся, одна комната вообще превратилась в гладильню :-)

В итоге летом 1000 грн зимой 2000, но в этом году в декабре был рекорд когда начались веерные отключения 2600 грн

Но не смотря на это годовой платеж за 22 год 18к грн это ээ вода и освещение городка плюс ворота и какие то мелочи

Так что имхо включи кондер на 24/7 наобогрев ну и сейчас котел пусть работает всегда когда есть ээ и подними температуру до 25 в идеале

У меня влажность сейчас в среднем по комнатам 37% везде датчики стоят

 

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 минут назад, mastervovik сказал:

погода не сприятлива для сушки, біля нуля на вулиці, вологість біля 100 відсотків

Зараз в тебе:

  • в приміщенні наприклад T:+20C, відноста вологість (RH) 50%,
  • на вулиці в Дніпрі (по даним Метеопост) T:0C, RH:86%.

Визначаємо абсолютну вологість (AH) для цих умов:

  • в приміщенні AH: 8.7 г/м3
  • на вулиці AH: 4.2 г/м3

Припустимо що в тебе зараз постійний повітрообмін в 100м3/год. Тоді щогодини ти видаляєш з приміщення (8.7-4.2)*100 = 450 г вологи. 

Коли стане холодніше, то кількість вологи, яку може утримати повітря на вулиці ще зменьшиться. Це я до того, що повітря, відносна вологість якого 100% зимою, все одно містить меньше вологи ніж внутрішнє повітря відносною вологістю 50% та температурою +20С.

 

Змінено користувачем Dmode
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, mib сказал:

Так что имхо включи кондер на 24/7 наобогрев ну и сейчас котел пусть работает всегда когда есть ээ и подними температуру до 25 в идеале

Я ж не подымаю не потому шо жлоб, а потому что до нуля нам 21 комфортно, когда -5-10 то 22 -22,5 выше уже жарко. У меня кум 24 топит, так дети не хотят в гости к нему ходить, говорят жарко-задыхаемся).

Можно вспомнить советский союз, окна все открыть и топить улицу. Тогда высохнет быстро, но я не потяну))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Dmode сказал:

Це я до того, що повітря відносна вологість якого 100% зимою, все одно містить меньше вологи ніж внутрішнє повітря відносною вологістю 50% та температурою +20С.

Я ж і кажу, коли буде мороз , сохнути повинно швидше, на абсолютній різниці.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, mib сказал:

Так что имхо включи кондер на 24/7 наобогрев ну и сейчас котел пусть работает всегда когда есть ээ и подними температуру до 25 в идеале

Тільки почав писати про це. А тут вже все написано. Підтримую.

Кондюк є дешевшим опаленням ніж котел, тому він має працювати постійно в твому випадку. Котел теж краще постійно (коли є світло). Таким чином будинок буде прогрітим більш рівномірно. Можливо і конденсація на поверхнях зменьшиться через більш рівномірній прогрів. Ну і чим вища температура в приміщенні тим ніжча відносна вологість, тому 25С теж цілком можна спробувати.

  • Лайк 2
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Dmode сказал:

Тільки почав писати про це. А тут вже все написано

А я уже й відповів по температурі)

По кондьору, він в тій дальній спальні, це кімната старшої для занять. Вона алергік, вона ні Кондьор ні Т вище 20 не сприймає, до істерик! Єлі вмовив зараз включити на постоянку, просушити.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, mastervovik сказал:

А я уже й відповів по температурі)

По кондьору, він в тій дальній спальні, це кімната старшої для занять. Вона алергік, вона ні Кондьор ні Т вище 20 не сприймає, до істерик! Єлі вмовив зараз включити на постоянку, просушити.

С гостями и температурой и малой, есть опять таки взаимосвязь с вентиляцией, точнее с влажностью 25 градусов и 60 влажность это баня и нечем дышать, 25 градусов и влажность 20-30 хочется кофточку одеть :-)

Но твоя задача сейчас сушить, какое то время будет высокая температура и влажность, будет дискомфорт но потом влажность начнет падать и дальше уже лавировать на комфортной температуре и влажности на гране появления плесени учитывая что вы морозостойкие :-)

хотялетом же вы как то живете :-) у меня круглый год 25 все привыкли и главное никто не болеет нет кондера на 18 втурбо, я пульт трогаю дважды в год,зимой ставлю 22 обогрев по факту это 25 повоздуху,летом ставлю 25 охлаждение по факту это 26 по воздуху

Ну и в мае самое смешное :-) кондей охлаждает котел греет :-)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 часов назад, mastervovik сказал:

я не потяну))

У меня сейчас в магазинчике кондер - единственный отопительный аппарат. Работает постоянно. Удивилась счету за э\э - 4600 за декабрь и за январь примерно так же. Но у меня кондер 30-ка, я его не дергаю (не включаю - выключаю) , поставлен режим 16 градусов.  Он сам включается при понижении темп. до 16. 

Кроме  того сюда входит два включенных холодильника (пром) и кофемашина большая, но новая.  Тариф не бытовой - по 5 с коп. за квт. Так что мотает не много.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...