Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Отчет о моей... ЖИЗНИ! :)

mastervovik

Рекомендовані повідомлення

51 хвилину тому, semengv сказав:

Вонь от него по всей квартире.

Не, ну озон достаточно быстро разлагается и выветривается.

Но дышать им не полезно.

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, mastervovik сказав:

Аня я знал что ты терминатор в хорошем смысле) ну кто будет за этим следить и контролировать?))

А  що поделать? Кто- то должен. 😄

Основная проблема повышения влажности ,в нашем с тобою случае ,это перенаселение на единицу площади. У меня на 90 квадратах 6 человек и 110 кг массы собачек, которые сами по себе являются источниками влажности+ бытовухи связанной с водой тоже больше. 


Уменьшить количество  жильцов или увеличить кубатуру воздушного пространства невозможно , значит придется только сводить на нет количество воды в воздухе, любым доступным средством(держать емкости с водой закрытыми, включая унитазы, сушка в доме по минимуму возможного, протирать насухо, проветривать залпово на 3-5 минут ,в комплексе все это значительно улучшает ситуацию, по крайней мере у меня нет проблем с стенами , которые за мебелью, исключение-угол кухни за встроенным холодильником. 
Ну и не победила стеклопакеты основной конденсат собирается на стекле снизу и капает на подоконник. Собственно тут у меня самая большая проблема. 
Сегодня решила поднять температуру воздуха до 21, это снизило общую влажность на 5%

Крайний датчик это улица

4C6766AC-B349-43A7-AC1B-6D321F5746D9.jpeg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 годин тому, Сарочка сказав:

месяц влажность воздуха на улице между 87-97%. Толку нет, все равно заходит слишком влажный воздух

Это относительная влажность, если перевести в абсолютную, то зимой на улице воздух в два раза суше и вентиляция даст свой эффект

12 хвилин тому, Сарочка сказав:

основной конденсат собирается на стекле снизу

Может снаружи окно недостаточно утеплено, сейчас и морозы то не сильные

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, mastervovik сказав:

плесень там где вещи, за всеми шкафами, под  кроватью, под вещевми ящиками, везде где на стену что-то оперто или сложено. Тут причина отсутствие циркуляции очевидно

Это одно из решений, а причина в конденсате (точке росы), если он за пару дней высыхает, то плесень не успевает завестись, а если не высыхает, то для питания ей достаточно даже пыли из воздуха (не обязательно там гипс с бумагой или тряпки)  

15 годин тому, Сарочка сказав:

понижение температуры привело к буйному росту

На ЕВ влияет разница температур и если эта зима теплее прошлых и ещё в доме снизили температуру, то раньше была дельта 32°, а этой зимой 16° и вентиляция два раза хуже - может это такой эффект и дало

Змінено користувачем normal
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, mastervovik сказал:

Бытовые это понятно. Как пишут производители, работают только промышленные генераторы озона, с производительностью от 20 грамм.

Отзывы в нет хорошие, кроме всей херни он вроде ещё и мышей прогоняет, я как это читаю, думаю что это Джек пот)) все моти проммы нужно решить одним махом!

И ценна не так что б ого,  400 дол и жизнь превращается в сказку) но хотелось бы подтверждения этой сказки, сейчас выкинуть 400 дол.. для семейного бюджета напряг.

Використовував на виробництві в лінії очистки зерна при заповненні бункера.

Знижує рівень зараження пліснявою, грибами, прибирає запахи.

Півтори години після роботи до моменту розпаду озону рекомендовано персонал виводити із зони обробітку.

Мишам був по трембітам той озон.

Дехто з персоналу також не покидав зону. За більш ніж 10 років ніяких відхилень у них не бачив.

 

 

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 часов назад, Dendnepr сказал:

Может таки поднять температуру в помещении? Хотя бы периодически протапливать больше 19 градусов?

 

IMG_20230202_140141_666.jpg

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Хаха 1
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

При 17 долго жил в квартире, отличие от 21 в доме только в толщине халата и носков :) А без отопления просто на шубы перейдем и всего делов :)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо в приміщенні відбувається хоча би мінімальний повітрообмін, в розмірі хоча би 30м3/год на людину (великих тварин теж треба враховувати), то відносна вологість в приміщенні зимою буде на низькому рівні, і у більшості випадків для приведення її до 50% буде потребувати додаткового зволоження. Приведені вище значення на рівні 50%~60%  і вище взимку, свідчить про відсутність навіть мінімального рівня повітрообміну. 

Ясно що при відсутності електроенергії забезпечити постійне поступання та підігрів повітря у розмірі 240м3/год (мінімум для 6 людей + 3 собак як в прикладі вище) буде складно.

Для @mastervovik рекомендую глянути як за відсутності електроенергії можна організувати підігрітий приток від буржуйки як на цьому відео. Якщо організувати хоча би мінімальний постійний повітрообмін, усі проблеми повязані з підвищеною вологістю (пліснява у тому числі) відпадусть самі собою. Натомість може виникнути питання як підвищувати вологість, але це вже інша тема.

Щодо озону, колись хотів і собі придбати генератор озону, але у відгуках прочитав як у людей розсипались резинові складові взуття, яке вони пробували дезинфікувати і позбавити неприємного запаху в озоновій камері. І як вияснилось пізніше озон негативно впливає на резину,  руйнуючи її.

Змінено користувачем Dmode
  • Лайк 5
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

57 минут назад, POZITIFF сказал:

 

IMG_20230202_140141_666.jpg

При такой  температуре я до любимой жены не смогу добраться сквозь пижамы, кофты и пухового одеяла. А под одеялом еще и такса ее охранять будет!

  • Лайк 1
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, whisker сказал:

Тоді роблю простий висновок - всі надбання цивілізації і науково технічного прогресу у галузі будівництва є суцільний фейк і маркетингові понти,

Про надбання цивілізації і науково технічного прогресу розкажіть москалям, яки розбилі генеруючі та розподільчі станції та зеленій владі, яка просрала паліво для працюючіх станцій.
Ну і окремо побалакайте з тими хто гіпсові інтер'єри періодично заморожує

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, POZITIFF сказав:

 

IMG_20230202_140141_666.jpg

у мене така температура взимку в тих приміщеннях де спимо вже 5 років, дуже комфортно.... ні плісняви, ні особливого руху повітря там нема, тільки вікно на мікропровітрювання

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Dendnepr сказал:

При такой  температуре я до любимой жены не смогу добраться сквозь пижамы, кофты и пухового одеяла. А под одеялом еще и такса ее охранять будет!

Моя попередня "любимая жена" при досягненні температури +16 відключала опалення. То ж наразі я при +17 спокійно себе відчуваю в футболці.

Звичайно, це загальне приміщення, в кімнатах ненабагато, але тепліше.

В ліжку гаряче😉

Але градус я тобі, звичайно, не раджу занижувати😁 Питання комфорту.

То я просто хотів звернути увагу, що вологість не завжди залежить від температури.

А пліснява від вологості.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 01.02.2023 в 05:50, mastervovik сказал:

Кто курил тему ОЗОНАТОРА?

Грешу на отключения Света/отопления, плесень/грибок " прёт из всех щелей"! Ну не из всех, но практически везде где есть скопление вещей, где не т циркуляции + мостики холода.

А ребенок алергик!

Вот думаю может купить озонатор? На бумаге прям - волшебник от всего! Может кто-то курил тему или есть опыт использования?

2вариант радикальный - серная шашка! Проверенный временем, убьет все, но не советуют использовать в жилых помещениях.

3 вариант модная дымовая шашка, типа фунгицмдная. Вроде можно в жилых, но не известна эффективность, та и не понятно вредность...

Ну как всегда, флуд и различные мнения преветствуются.

З.ы. очевидное, бороться с причиною, проветривать, утеплять и т.д. не предлагать) это я и сам знаю)

маю 2 озонатори з аліекспрес

www.aliexpress.com/item/32661808856.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.193.21ef1802I4ldYg

Спойлер

image.thumb.png.37dec9523f7009721f0f57c4ad3f4cf6.png

і маю сірчана шашка

озонатор використував для усунення запаху горілого в салоні авто, також для усунення запаху в селі в будинку, була здохша кішка або собака в хаті, вже муміфікована, але використовував ще біохлор.

озонатор ніби спрапвлявся з запахом.

від плісняви найкраще підійшов біохлор

сірчаною шашкою викурював ОС і шершнів, в житлових приміщеннях заборонено використовувати і неможна (небажано) якщо є металеві поверхні і сирість.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Друг один от серной шашки в большой, промышленной теплице, схватил сильнейшее отравление, переросшее в аллергию. хоть и в противогазе был. через кожу впиталось.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Dendnepr сказал:

Друг один от серной шашки в большой, промышленной теплице, схватил сильнейшее отравление, переросшее в аллергию. хоть и в противогазе был. через кожу впиталось.

я купував якісь виробництво в Україні, використував по 2 штуки, доставляв вентилятор від компютерів з акумілятором від ББЖ на 12В, щоб краще роздувало то все.

Спойлер

image.thumb.png.5715cebce3de08a5b555722bd7c98537.png

можлива навіть тут

company-bion.com.ua/produktsiya/sernaya-shashka-vulkan/

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 01.02.2023 в 22:49, Музей сказал:

Осушувач повітря не пробували?

Ні, вологість в середньому майже в ідеалі 55% +-. Ввечорі підпригує бува й до 70, но ловить ці моменти ні хто не буде, легше мабуть вікно відкрить)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 02.02.2023 в 11:42, shneider_vova сказал:

 яка вологість в домі? треба цифру + температуру...

середня 50-60%/20-21с
Під ранок натоплюю 24, до вечера може впасти мінімум до 18, менше не буває.

т.є. самий поганній момент ввечорі вологість підвищуєтся - температура падає.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 02.02.2023 в 11:42, shneider_vova сказал:

при наявності ДОСТАТНЬОЇ вентиляції не може бути взимку проблем з вологістю. В мене проблема довести її до 40% (зазвичай вона нижче). Інша річ, що за відсутності рекуператора достатня вентиляція взимку забирає дуже багато ресурсів, і її тому нема в багатьох.

Та яка вентиляція з рекурператорами))
Вентиляція по "ощущєніям", як що захотілось свіжого повітря - відкрили вікно. Але з урахуванням температури і наявності світла. Як що холодно то ні хто відкривати не буде)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 02.02.2023 в 11:42, shneider_vova сказал:

по озону читав відгуки, що псує матеріали, зокрема, резину.

Це добре) як шо псує ризину, то є надія що зіпсує й плісняву)

В 02.02.2023 в 12:15, semengv сказал:

опросите протестировать. Там запах достаточно сильный и специфический, выветривается долго. 

Это не проблема, озон при комнатной т, сам распадается за час-два

В 02.02.2023 в 12:15, semengv сказал:

Сестра где-то чуть дешевле покупала. Сейчас не используется. Вонь от него по всей квартире. За меньшие деньги купите тепловую пушку. tansss прав:

Пушка не мій варіант

В 02.02.2023 в 12:15, semengv сказал:

И отодвиньте от стен все, что можно.

Не куда, я ж говорю рукавичка))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 02.02.2023 в 13:04, vadimv сказал:

Не, ну озон достаточно быстро разлагается и выветривается.

Но дышать им не полезно.

Это тоже хорошо, тогда мышам тоже не полезно)

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 часа назад, POZITIFF сказал:

Використовував на виробництві в лінії очистки зерна при заповненні бункера.

Знижує рівень зараження пліснявою, грибами, прибирає запахи.

Півтори години після роботи до моменту розпаду озону рекомендовано персонал виводити із зони обробітку.

Мишам був по трембітам той озон.

Дехто з персоналу також не покидав зону. За більш ніж 10 років ніяких відхилень у них не бачив.

 

 

Дякую, це цінна інформація! 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 часа назад, Dmode сказал:

Для @mastervovik рекомендую глянути як за відсутності електроенергії можна організувати підігрітий приток від буржуйки як на цьому відео. Якщо організувати хоча би мінімальний постійний повітрообмін, усі проблеми повязані з підвищеною вологістю (пліснява у тому числі) відпадусть самі собою. Натомість може виникнути питання як підвищувати вологість, але це вже інша тема.

Я думаю що теплові пушки, притоки від буржуйки тта таке інше не факт що вирішить проблемму. Я гадаю що проблема не в відсутністі вентиляції, чи високій вологості. А більше в ідсутності циркуляціії в певних місцях. я поміряв Т за шкафами та речами, подекуди в зоні плінтуса другого поверху, та де балки з вулиці заходять , т поверхні була 6-10С!  там звісно і мокріє.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене зараз

SI7020 Temperature 23.6 °C

SI7020 Humidity 57.5 %

SI7020 Dew point 14.7 °C

MHZ19B Carbon dioxide 861 ppm

Однокамерні пакети біля рами явно нижче 14.7 °C і мають конденсат

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Увесь потолок та откоси поросли пляснявою вилікував:

Обробка біохлором

Перестали часто прати, білизну сушимо тількі у ванній на полотенцосушарці

Готовка - обов'язково накриваємо кришкою, щоб пар у повітря не йшов

Вікна завжди на мікропровітрюванні

Тепер все гаразд

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 02.02.2023 в 11:14, mastervovik сказал:

Это дорого, и ее банально не где ставить) а стирка да , каждый день по 2 раза)

У нас плесень резко начала расти когда стирали раз в день и сушили на батареях в комнате

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...