Перейти к содержанию
Искать в
  • Ещё...
Поиск контента, содержащего...
Поиск результатов в...

Всё что мы хотели спросить/узнать о хвойных

гюго

Рекомендуемые сообщения

12 часов назад, Nic-олаевна сказал:

У ялівців і тису шишки теж з'являються від недостатку вологи, чи це відбувається генетично з дорослішанням рослини?

Ні, тут шишкоягоди з'являються "по розкладу" і це гарно. Робити нічого не потрібно. бо ці "кульки" опадають самі.

12 часов назад, Nic-олаевна сказал:

Чи потрібно їх буде підживити перед зимою калієм?

Я би нічого не давала, крім укорінювача. Рослина витрачає сили на укорінення. Наступного року вже будете кормити і крону. При посадкі з добрив даю щось універсальне в яму і потім 2-3 рази проливаю укорінювачом, яким завгодно.

• Лайк 3

16 часов назад, Nic-олаевна сказал:

У ялівців і тису шишки теж з'являються від недостатку вологи, чи це відбувається генетично з дорослішанням рослини?....

Щодо Холмструпів. Отримала сьогодні свої рослини. Гарні, пухнасті, але на одному з 4 уже були шишки, хоча рослини молоді - тьохрічні. ...

Так, поки є бажання, покажу те, що казала в дописі про шишки.

1. Хосери- нема зовсім.

2,3. Глобоза і Голден Глоб, що зрослись великою кулею.На Глобозі шишок обмаль, На Голден Глобі багато

4,5- Умбракуліфери, шишок нема зовсім. І як виглядає Умбракуліфера там,де в неї нестача води.

6,7.- Голд Зебріна, складчаста. Так виглядає завжди.

8- Філіформіс

9- Філікоідес, можна стригти, як хочеш. В саду росте і така, що стрижеться кулею. Не буває шишок зовсім.

IMG_7614.JPG

IMG_7615.JPG

IMG_7623.JPG

IMG_7627.JPG

IMG_7632.JPG

IMG_7634.JPG

IMG_7635.JPG

IMG_7626.JPG

IMG_7631.JPG

• Лайк 1
  • Спасибо 2

1 час назад, allanek сказал:

Так, поки є бажання, покажу те, що казала в дописі про шишки.

Ваші дерева чарівні і з шишками і без. Але, у мене мабудь якесь дуже стандартне сприйняття, мені без шишок краще))) 

1 час назад, allanek сказал:

І шишкоягоди на ялівцях та тису.

IMG_7616.JPG

IMG_7619.JPG

А от яливцям їх ягоди дійсно "до лицця". Красунчики)))

• Лайк 1
  • Спасибо 1

7 минут назад, Nic-олаевна сказал:

Але, у мене мабудь якесь дуже стандартне сприйняття, мені без шишок краще))) 

Тоді, треба дуже ретельно підходити до вибору ялівців. Далеко не всі вони дають "врожай". Це з особистого досвіду. Є такі, що ніколи не бачила "намистин". Запитуйте, якщо в саду є те, що вас цікавить, розповім про поведінку)))

Да в тому то і справа, що крім Холмструпів більше ніяких туй не маю. Вибір був зроблений на них, бо вони мене повністю влаштували по коліру, швидкості росту, зовнішньому вигляду.... Були і інші достойні екземпляри, але якась одна характеристика таки вибивалася з потрібних рамок. Я зрозуміла що при достатньому поливі шишок бути не повинно. Якщо і будуть, то ці туї генетично не високі, буду обривати. Або є ще один варіант....трошки знизити претензії до природи і сприймати рослини такими, які вони є😉

5 минут назад, Nic-олаевна сказал:

Якщо і будуть, то ці туї генетично не високі, буду обривати.

Секатором краще. Якщо робити загальну стрижку, то крона буде густа.

7 минут назад, Nic-олаевна сказал:

трошки знизити претензії до природи і сприймати рослини такими, які вони є

Це розумне сприйняття))). Але, якщо вас напружує наявність шишок, саджайте ті рослини, де обмаль "біжутерії". Тсуги, ялинкі, кіпарісовики. Останні мені дуже подобаються. На жаль, на відміну від Наташі Музей, я можу собі дозволити лише горохоплідні та нутканськи і, звичайно, ялівці. Мені здається, що таке різноманіття , як у ялівців, нема в нікого з хвойних. До того ж, по пітомниках простіше знайти щось серед ялівців. А зараз тим паче, вибір рослин перетворюється на квест.

Зараз я би в своєму саду дуже обмежила кількість туй. А Смарагди і Брабанті не саджала б зовсім. В моему саду вони не додають якоїсь краси і очима на них ніколи не затримуюсь. Ще з того року була думка знести "голови" Смарагдам, поки перебувала в Польщі, наочно зрозуміла, що то гарна думка. Приїхали і відсікли їм вірхівки. Подивимось, що я буду думати про це рішення взимку:grin:. Розвалить їх снігом чи ні?

І що мені подобається в поляків. Біля будинків може бути маленький клаптик землі, але якийсь ялівець, ялинка чи кіпарисовік в вертікалі, потім пару кущів ялівця або бересклета, або кізільнику роблять об'єм і по низу щось, на кшалт барвінку-плюща-сниті. Все дуже просто і гармонійно.

І ще, вперше була во Вроцлаві, коли квітнуть магнолії. Місто утопало в них, різних. Це дуже гарно. Була думка і собі посадити. Але потім зрозуміла, що оті всі квіти, а потім і листя треба будє прибрати і бажання зникло:pardon: І надивилась на недосяжну (в нашому кліматі) красу- ліванськи кедри. А там вони ростуть, як в нас туи, багато і різні. Зачаровують...

• Лайк 2

2 часа назад, allanek сказал:

І що мені подобається в поляків. Біля будинків може бути маленький клаптик землі, але якийсь ялівець, ялинка чи кіпарисовік в вертікалі, потім пару кущів ялівця або бересклета, або кізільнику роблять об'єм і по низу щось, на кшалт барвінку-плюща-сниті. Все дуже просто і гармонійно.

😉

🤣

О! Виходить, у мене саме польський варіант 😉 Нажаль, основна частина посадкової землі віддана під сезонні овочі, тобто огород і це питання релігії на кшталт "як це, мати будинок і не посадили петрушку?" Тому 2 ялівці, тис і 4 туї поки що мій хвойний максимум.

Тсуги, ялинки, кіпарисовики - всі гарні, але всю хвойну флору нажаль не поселити на обмеженій ділянці.

P.s Вибачте, пишу з телефона, мабуть щось не правильно роблю, ліпить мені дурні смайлики і в ваші повідомлення і в мої

• Лайк 1

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
  • Создать...