Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Порадьте комерційний пиріжок/або бус

Nobel

Рекомендовані повідомлення

чому ?

Бо ремонт дорого!

там досить не поганы дизелі

То й що?

як що ставити рекорди з дешевизни - тоді треба залишати Калину

А як її залишати, якщо вантаж не влазить?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бо ремонт дорого!

 

То й що?

 

А як її залишати, якщо вантаж не влазить?

 

то треба мати два авта - калину - для дешево та сердито гоцати по селу та поза селом , та для перевезення вантажу на невеличкі відстані - грубу вантажівку

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У нього є Калина для довгих відстаней, мотоблок для коротких. Пан счасливий тим, що має і від просто щось таке хочеться шукає клопіт на голову:beer:.

P.S. хоча ми чого і не знаємо, і автівку хоче дружина:rolleyes:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

то треба мати два авта

Два авта мати дорого (якщо не продати одне авто - немає грошей на інше).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

злі ви (((((

 

життя - то не тільки пироги та пиво

 

Добавлено через 1 минуту

У нього є Калина для довгих відстаней, мотоблок для коротких. Пан счасливий тим, що має і від просто щось таке хочеться шукає клопіт на голову:beer:.

P.S. хоча ми чого і не знаємо, і автівку хоче дружина:rolleyes:

 

тоді дешевше позбутися такої дружини:rolleyes:

 

бо жити з ідіоткою - то та ще катівня

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на приклад - Міцубісі Паджеро - кросовер з габаритами та зовнішністю позашляхового Джипа

Пахеро - кроссовер? :o

А кто ж тогда джип?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

пару раз зі мною збирали кукурудзу на полях на джипах..джип не означає, що щось таке не возить..просто ті люди тримають господарку невелику для себе..типу органік і все таке...ну і любить прогулятися по полях
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

пару раз зі мною збирали кукурудзу на полях на джипах..джип не означає, що щось таке не возить..просто ті люди тримають господарку невелику для себе..типу органік і все таке...ну і любить прогулятися по полях

 

джип , а тим паче - пікап - створений саме для кукурудзи , картоплі , дров та іншого сільськогосподарського крос-кантрі

 

це тільки для бантустанів третього світу та афроамериканських реперів маркетологи з утилітарної автівки для селян зробили лакшері фетіш

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тоді дешевше позбутися такої дружини

 

бо жити з ідіоткою - то та ще катівня

__________________

 

Заметил аналогию:

сначала Нобель долго и нудно искал жену

Теперь 300+ сообщений в поисках машины...

 

Мож, как выше советовали - лошадь? 2 в 1... :)

 

Даже 3 в 1 , т.к. на машине для жены можно сэкономить....

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нобелю, скільки має бути пасажирів?

може дійсно купити грубу вантажівку типу Т3 і не паритись?

www.olx.ua/obyavlenie/vw-transporter-t3-IDBPerl.html#3c8f46f108

Змінено користувачем kruchenik
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

пасажирів 3-5...

 

ще раз кажу...раритети 80-90 не розглядаю...мав ЛТ 1994р (тесть їздить) кожного тижня треба було крутити і крутити..від і до...і ще й кавалків то того старья фіг знайдеш або ціни в рази більше чим до свіжішого

 

Добавлено через 2 минуты

ак выше советовали - лошадь? 2 в 1...

за що Ви мене так не любите?(((

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чому не любите? Універсальний транспортний засіб. З АВТОПІЛОТОМ! Можна до кума в гості їздити - коняка сама до хати повернеться, а не обмежувати себе щоб не випити за здоров’я. Плюс продукує мінеральне добриво. Не потребує витрат на ремонт та вартість утримання не залежить від котирувань на нафту на біржах.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можна до кума в гості їздити - коняка сама до хати повернеться, а не обмежувати себе щоб не випити за здоров’я. Плюс продукує мінеральне добриво. Не потребує витрат на ремонт та вартість утримання не залежить від котирувань на нафту на біржах.

 

не повірите, але мій дід тримав коней..пару...і я все дитинство провів в цій романтичній обстановці...+ тесть тримав коней..минулого року таки поспродував

 

нормального коня утримувати..то вже можна і дизель з мультіджетом купити..і не боятися..+ я мовчу за те, скільки з конем праці + корму + місце для утримання

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

за що Ви мене так не любите?(((

 

навпаки - намагаємося допомогти

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

фургон вантажний та бус вантажний (навіть з 2ма пасажирами) відпадають

підемо далі логічно, якщо в авто є 5 пасажирів - то вже вантажу габаритного чи важкого не туди...

отже - треба або мікроавтобус (нехай навіть вантажний перероблений в пасажирський), а на бензині таких буде замало (хіба якісь тойоти-міцу, але там або рарітет або ціна космос) або великий пасажирський чи грузпас фургон (типу добло, коннект)., знову таки на бензині буде рідко (але все таки бувають частіше ніж буси).

ну варіант з універсалом я б теж не відкидав, тільки щоб сидіння опускались горизонтально в підлогу. тоді можна дровиняку вкинути чи зайвий мішок (при умові що пасажирів не 5, а 3.

 

якщо пасажири і вантаж не завжди їздять одночасно - то мінівен-фургон з сидіннями трансформерами - буде якраз для вас.

якщо ж одночасно - тоді або максібаза (по полям не дуже буде), або бус (дизель, бо бензинових у нас мало).

 

отже, ще раз подумайте - чи дійсно дизель таки треба відфільтрувати?

і ще доведетьяс обирати між комфортом і свіжістю (універсал, мінівен) і практичністю більш старого буса чи фургона.

чудес не буває, якщо хочете свіжу автівку та ще й з вантажними замашками, і не викатану 300-400 тис.км - то бюджет 8000 то буде мабуть самий мінімум, а ще витрати на привести його в порядок і їздити спокійно. Свіже авто - то більші витрати і потенційний гемор, але то СВІЖЕ авто.

 

Я думаю бензинові автівки виходячи з ваших потреб - реально одиниці. Запитайте на СТО - чи дійсно вони такі класні і дешеві в ремонтах.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

якби не різниця в ціні на гез і дизель..можливо і не відкидав би так кардинально дизель, бо розумію, що сучасні бензинки теж не такі прості...і банальна катушка може витягнути 100баксів...

 

але блін дизель 30 на окко, газ 10,5

 

як я вже писав, буде дешевший грн/км..то буде пробіг в рік не 10 000 а 30 000..ті ж самі рибалки, поїздки в село до жінки чи на Хмельниччину будуть частіші...а не маршрутками, дизелями з пересадками і потім 8км пішки (якщо не машиною, до в село де горіхи і сливки я добираюсь 8годин елекричками потім 8км пішки)..ну або 190км..заправляй і за 2,5год на місці

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А електромобіля ще не обговорювали?:D.Щось типу берлінго вже є,запас ходу 250 км..так казали..
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дык у дизеля расход втрое меньше

ага..ага..

 

візьмемо Берлінго В9..1,6 дизель помісту зараз 7-7,5, 1,6 газбенз 10-11....

 

Добавлено через 31 секунду

типу берлінго вже є,запас ходу 250 км..так казали..

Кенгу електричка..запас ходу 80-100

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ага..ага..

 

візьмемо Берлінго В9..1,6 дизель помісту зараз 7-7,5

 

Возьмите что-то у чего 5-5,5. Газ 7,5 по городу разве что на мотоцикле будет, наверное.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Возьмите что-то у чего 5-5,5

це фантастика..почитайте реальні бортжурнали..та навіть сьогодні на авторинку при розмові з кількома власниками дизельних Борлінго і Добло Ново з моторами 1,6..."ну скажу чесно..зимою 7-7,5, літом 6,5..з кондиціонером поза 7"

 

Добавлено через 32 секунды

Газ 7,5

газ 11..ну нехай 12 1,6 більше жерти не буде

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

це фантастика..
користуюсь логан мсв 1.5 дізель. реально 5.5 навіть зимою

але ж то все одно для вас дорого. і там всього 90 к.с.

якщо газ бензин в пріоритеті тоді:

Берлінго, Добло, Кадді (якщо найдете не екофул), Сценік. - це все є на бензині і на газ-бензині. Думаю мікроавтобус не варто в даному випадку навіть дивитись відпочатку.

Може попитати хто гоняє авто з Європи, там вибір більший, стан загалом кращий

Змінено користувачем kruchenik
  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

чергове питання..яке я вже підіймав....

 

чи проблемно/дорого буде перевести з метану Фіат Добло Ново 1,4 т ДЖет на пропан? там заводська газова установка...є варіант взяти по гарній ціні в гарному стані...але враховуючи, що метан по 19 і тих 250атм ...то чи реально перевести на пропан?

 

бо продавець каже, що без проблем в нього в Хмельницьку за 250 баків перероблять..але типу я фігньою маюся, бо буде їсти на 2-3л більше газу і що той мотор в ідеалі заточений під метан з заводу..як екофул на каддіках..\і що не варто паритися за ті атм і все інше...

 

ну питання, хто буде той метан ремонтувати якщо що...

 

А так в максі базі пасажир...все як мені треба

 

 

Що скажете?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...