Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Порадьте комерційний пиріжок/або бус

Nobel

Рекомендовані повідомлення

 

Вище вже сказали, що основне питання - Вам важко відпустити ту машину, яка у Вас зараз. Все інше - дрібниці.

 

так пусть и калина остаётся

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тут інше ще...

 

ще б хоча б в місяць заробляти додатково 3-4тис грн..і можна б було вже не рахувати так ті +/-20-30коп на км....

 

але хз де і на чому то заробляти..ще той + до зарплати

 

ті всі "зароібтки" з городів, яєць і т.д..то все копійки...ситуації вони не міняють

 

по своїх колегах залізничниках ...ніхто на чомусь дорожчому за сенс/2109 не їздить...напарнику по спадку перепав Аутлендер 2006р...за пів року володіння вклав в нього 1800баксів ...і продав ледве за 6тис....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

з підігрівами тут палка з двох кінців...
Я ними користуюсь може 1-2 рази за зиму у сильні морози. А так завжди вистачає утеплених штанів.

ніхто на чомусь дорожчому за сенс/2109 не їздить..
Була у мене 2109, то треба бути мільонером з купою вільного часу і міцними нервами, щоб її ремонтувати кожного тижня...
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Була у мене 2109

 

ну от в мене Калина..тьху-тьху..5 років в мене..правда пробіг за ці 5 років всього 47тис моїх, заг 173тис..

 

по ходовці після купівлі заміна стойок передніх, 2 шарові, рульовий наконечник, 2 рази вихлопну міняв...гальмівні барабани, колодки, трос ручніка, прокладка клапанної кришки, свічки, провода, недавно ремні ролік..

 

і все...тьху-тьху бігає..в любі морози з-пів тика..

 

все міняв сам, крім грм...

 

масло 5-40, не пє...

 

так що сказати, що гіморні вази - не можу..а враховуючи ціну кавалків і простоту ремонту ..то ++

 

мінуси..мала для мене...а їздити постійно без задніх сідушок - то не робота

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мінуси..мала для мене...а їздити постійно без задніх сідушок - то не робота

Возьми 11-ю модель Лады. И движок там такой же, как в твоей Калине.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ще б хоча б в місяць заробляти додатково 3-4тис грн..і можна б було вже не рахувати так ті +/-20-30коп на км....

 

але хз де і на чому то заробляти..ще той + до зарплати

На лонге груз-пас можно возить нарид до Польши на закупи чи ще куда.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На лонге груз-пас можно возить нарид до Польши на закупи чи ще куда.

 

та буду щось шукати повязане з компом і інтернетом як додатковий заробіток..розглядати автопослуги на старому бусі 2006р..враховуючи сучасну конкуренцію і "мафію" не бачу сенсу..то давно вже все в людей протоптано і вкатано

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Может притянуть под растаможку , или купить уже здесь ?

auto.ria.com/auto_volkswagen_caravelle_22432862.html

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Может притянуть под растаможку , или купить уже здесь ?

auto.ria.com/auto_volkswagen_caravelle_22432862.html

Этот полутруп в Литве стоит 1500.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А бюджет 8000 уе? Чи вже змінився?

І 3000 км в місяць?

 

Розмитнюю зараз свій Туран 1.9 дізель 7 місць. Для цікавості глянув ауто ріа ск коштує такий вже на укр.номерах. свіжорозмитненні плюс мінус 250ткм 2004-05 рв коштує від 6200. Здебільшого західна україна. Поторгуватись продадуть за 6000 і 2000 буде на колеса масла фільтра ремень грм ходовку... Це так для прикладу. Кліренс в турані не для сільської місцевості. Але ж думаю є маса інших варіантів фургонів. Якщо буси завеликі задорогі та заскладні то чому не фургон чи мінівен? Або універсал типу мегана? Чи гольф варіант? Форд фокус? Сценік? Опель астра універсал? Зафіра? За 8000 це реально. Після Каліни буде звичніше за бус. І простіше в ремонті. А комфорту в рази більше. Була в мене 20143... Ремонтопригодна як дитячий конструктор. І дешево і сердито.. Але ж комфорту нуль. Подарував врешті її водію і замінив на Логан мсв. Так пасажири після вазу просто в екстазі були... Водій який їздив на вазі 10 років і знав як свої пять пальців не втомлюється повторювати що рено краще. Да дорожче в обслузі. Але лізти в нього щотижня тепер не треба

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І 3000 км в місяць?

та де..10 000км в рік )) ну якби була економна на газу, то ясно б що могло бути і 20тис..їздити то є куди..але ж економія

 

8 000 то потолок..і то буде позичено частина на час продажі калини в тещі ))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

та де..10 000км в рік )) ну якби була економна на газу, то ясно б що могло бути і 20тис..їздити то є куди..але ж економія

 

8 000 то потолок..і то буде позичено частина на час продажі калини в тещі ))

 

Тю... 10 000 в рік... Так беріть будь яку на ходу за 5-6 яка вам до душі. На рік не дивіться. Тільки на стан кузов, практичність та щоб мотор живий. А решту приведете до ладу за 2-3 тис. Часу у вас буде повно. Адже 10 000 км це авто більше стоїть чим їде. Сенс паритись за вартість пального?

 

Колись ледь не купив Міцу Лансер 9 2005 року універсал вже з газом з пробігом 280 ткм за 4000. Пару підкрасів було і все. Чим не варіант? Свій Кадді грузпас 2007 продав за 6200. То це було 2 роки тому. Хіба вже немає автівок в західній Україні? От не повірю.

 

Я живу в провінції. Тут немає ніяких нормальних сто. Ні Бош ні офіційних. І народ ремонтує старі дизельні ВАГи і Тойоти і Лева-Йолку-Ромбік якось і нічого... Навіть пару електрокарів є старих... А ще ж є інтернет. Там море інформації по ремонту.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хіба вже немає автівок в західній Україні? От не повірю.

 

є...але амбіції стосовно цін зашкалюють..от Ви продали 2р назад каддіка за 6200..тобто 2р назад машина була на 2р молодша, ніж зараз..а зараз 2007р я щось не можу знайти за 6200....

 

Добавлено через 7 минут

вів палку переписку з одним продавцем Віваро 2006р з ґкоби рідним пробігом 133тис...

 

питаю, скільки хоч скрутили..щоб знати що планувати) відповідь "давай поспоримо, якщо визначиш на сервісі чи сам, що скручено..я дам тобі 500баксів, якщо не визначиш ..то ти мені"..

 

або реальний (в чому сумніваюсь), або так затирають, що фіг докопаєшся..ні по журналу помилок, ні по сервісному меню

 

в принципі ходова і ін механічна частина авто навіть в тих же Віваро мене не лякають..чисто по оглядах авто міняв би майже все сам...питання до турбін, моторів, паливних...

 

ну а по розходу і пробігу за рік..стосовно "не варто паритись"

 

нехай пиріжок на газу 12л * 12грн =144грн/100км, Віваро на солярі нехай 8*28=224/100км...різниця 80грн/100км...за рік 8000..не так і мало ((( (це річний "дохід" від бараболь, зернят, яєць і ін с/г....)

 

мітинг з дружиною стосовно пиріжків...що в мене знову будуть сідушки складені 90%часу ...і типу толку тоді з заміни машини..

 

короче хз

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

є...але амбіції стосовно цін зашкалюють..от Ви продали 2р назад каддіка за 6200..тобто 2р назад машина була на 2р молодша, ніж зараз..а зараз 2007р я щось не можу знайти за 6200....

 

Добавлено через 7 минут

вів палку переписку з одним продавцем Віваро 2006р з ґкоби рідним пробігом 133тис...

 

питаю, скільки хоч скрутили..щоб знати що планувати) відповідь "давай поспоримо, якщо визначиш на сервісі чи сам, що скручено..я дам тобі 500баксів, якщо не визначиш ..то ти мені"..

 

або реальний (в чому сумніваюсь), або так затирають, що фіг докопаєшся..ні по журналу помилок, ні по сервісному меню

 

Так торгуйтесь! Я теж починав продавати з 7 чи 7200. А краще за все "ловіть" свіжовиставлені чи свіжопригнані автівки. Пока не пішли по рукам перекупників. Не крутіть носом на дрібниці. Дивіться основне. І якщо авто норм - пропонуйте свою ціну. Живі гроші і живий покупець у капота і ціну знизять.

 

А стосовно каддіка так той перекуп що забрав за 6200 в той же день точніше вечір виставив в продаж за 7000 сфотавши авто прямо на заправці. Чи продав за 7000 і швидко не знаю. До речі якщо є змога подивіться авто в невеликих містах і селах. Туда перекупники рідко їздять і ціну пропонують смішну. Але особисто я б шукав свіжопригнану.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Але особисто я б шукав свіжопригнану.

свіжі всі свіжих років..там і ціна інша

 

та дивлюся, але після кількох поїздок на дальняки за 200-300км і оглядин "не бит не крашен" а в реалі з відрами шпаклівок і кривим кузовом...бажання десь далеко їздити помало відпадає..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

є...але амбіції стосовно цін зашкалюють..

А от цікаво, з якими амбіціями ви продаватимете Каліну? Як є - за 1500 цей старий радянський мотлох в новій обгортці, чи теж будете ломити ціну як за справжнє авто "не бит, не крашен, без пробега по СНГ, дідусь по хліб їздив, нічого важчого за буханку хліба не перевозили"?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А от цікаво, з якими амбіціями ви продаватимете Каліну? Як є - за 1500 цей

 

2300 давали 5-ро покупців...1 поки чекає..як я вже писав, без авто мені зараз ніяк...і навіть справа не в мені, а в сімейних обставинах..сам то я б на роботу без проблем маршруткою їздив

 

аргументуєте, чим же так калина погана? просто після оглядин купи машин ціною в 6-8тис..аж такою прямо піздець різниці не побачив...так більші, так чуть тихіші в салоні...за розгін тих пиріжків на 1,4 бензі і калини на 1,6 можна без проблем потягатися...в мене на 2200обертів вже біжить 90...при тому що то ж Добло 1,4 буде крутити 3500-3800обертів

 

за розходи і живучість запчастин в калині я писав..не так все і погано

 

а Ви вважаєте, що за 12-13 річний бус перероблений з вантажного з реальним пробігом 500тис ставити 8500 то ок? чи за голий пиріжок тих же років 7-8тис???

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а Ви вважаєте, що за 12-13 річний бус перероблений з вантажного з реальним пробігом 500тис ставити 8500 то ок?

Я взагалі ввжаю що ціни на вживані авто в Україні неадекватні.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

свіжі всі свіжих років..там і ціна інша

 

та дивлюся, але після кількох поїздок на дальняки за 200-300км і оглядин "не бит не крашен" а в реалі з відрами шпаклівок і кривим кузовом...бажання десь далеко їздити помало відпадає..

 

Свіжопригнані не всі свіжих років. Я навів приклад по турану. Да там не сотні машин але є. Їздити за 200 км не треба. Моніторьте свою територію. І жінку не слухайте. У мінівені багажник як вс калина

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Свіжопригнані не всі свіжих років. Я навів приклад по турану. Да там не сотні машин але є. Їздити за 200 км не треба. Моніторьте свою територію. І жінку не слухайте. У мінівені багажник як вс калина

Кстати да. Туран чуть дороже и в покупке и в обслуживании и кузов там чуть хуже по коррозии. Чем ЗафираБ. В Литве - за 2.5 можно взять живую 1.9д 88квт 2007-8г.

Из небюджетного ремонта только маховик. Даже форсунки(ремкомплекты) дешевые.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кстати да. Туран чуть дороже и в покупке и в обслуживании и кузов там чуть хуже по коррозии. Чем ЗафираБ. В Литве - за 2.5 можно взять живую 1.9д 88квт 2007-8г.

Из небюджетного ремонта только маховик. Даже форсунки(ремкомплекты) дешевые.

 

Зафира прикольная, только вот определить живая или нет - лотерея

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2300 давали 5-ро покупців...1 поки чекає..як я вже писав, без авто мені зараз ніяк...і навіть справа не в мені, а в сімейних обставинах..сам то я б на роботу без проблем маршруткою їздив

 

аргументуєте, чим же так калина погана? просто після оглядин купи машин ціною в 6-8тис..аж такою прямо піздець різниці не побачив...так більші, так чуть тихіші в салоні...за розгін тих пиріжків на 1,4 бензі і калини на 1,6 можна без проблем потягатися...в мене на 2200обертів вже біжить 90...при тому що то ж Добло 1,4 буде крутити 3500-3800обертів

 

за розходи і живучість запчастин в калині я писав..не так все і погано

 

а Ви вважаєте, що за 12-13 річний бус перероблений з вантажного з реальним пробігом 500тис ставити 8500 то ок? чи за голий пиріжок тих же років 7-8тис???

 

то й лишайте собі ту Калину й гроші :D

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ніж зараз..а зараз 2007р я щось не можу знайти за 6200...
ну ось наприклад auto.ria.com/auto_volkswagen_caddy_pass_23471569.html

чи ось auto.ria.com/auto_volkswagen_caddy_pass_23435101.html

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...