Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Моя вентиляция с рекуперацией Chandelle C 2-200

МакДо

Рекомендовані повідомлення

12 хвилин тому, МакДо сказав:

Пластивент не має антисептичного покриття? Навіщо тоді вентс пише про придатність для систем вентиляції?

 

upd: подивився. Ні слова про антистатику після появи на ринку флексівент. Якщо мені не зраджує пам‘ять, в 2017 році вони писали про таке покриття.

Подивився в сторону спірально-навивних оцинкованих. Ціни нижчі за пластик від вентс. 🤷🏻‍♂️

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, МакДо сказал:

Подивився в сторону спірально-навивних оцинкованих. Ціни нижчі за пластик від вентс. 🤷🏻‍♂️

В мене оцинковані. замовив у майже місцевого виробника, у якого основна спеціалізація димоходи, тож є вся лінійка та фасонина

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, shneider_vova сказав:

В мене оцинковані. замовив у майже місцевого виробника, у якого основна спеціалізація димоходи, тож є вся лінійка та фасонина

Спіри якось краще для вентиляції? Бо по великим магазинам бачу їх. Поки знайшов ціну 205грн/м. Звичайна оцинковка має бути дешевша? Але на скільки?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, МакДо сказал:

Подивився в сторону спірально-навивних оцинкованих. Ціни нижчі за пластик від вентс.

Плюсом пластикових вентсовських є високий рівень герметичності системи повітропроводів. З оцинковкою, особливо не дуже якісною можна таке намонтувати, що на виходах анемостатів будуть показники далекі від очікуваних. Тобто до монтажу оцинковки треба підходити відповідально, сумлінно герметизуючи всі стики. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, МакДо сказал:

Спіри якось краще для вентиляції? Бо по великим магазинам бачу їх. Поки знайшов ціну 205грн/м. Звичайна оцинковка має бути дешевша? Але на скільки?

Поцікавтесь тут, це виробник.

Що таке "спіри"?

Змінено користувачем Dmode
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, Dmode сказав:

Що таке "спіри"?

Так один з виробників назвав спірально-навивні повітроводи 😂

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 минут назад, МакДо сказал:

Спіри якось краще для вентиляції? Бо по великим магазинам бачу їх. Поки знайшов ціну 205грн/м. Звичайна оцинковка має бути дешевша? Але на скільки?

Думаю, без різниці.

Свої купував 4 роки тому, ціни неактуальні, плюс від регіону залежить.

 

В мене версія люкс, виробник в кривому розі. Як зараз працює і куди поставляє - не знаю 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, shneider_vova сказал:

Як зараз працює і куди поставляє - не знаю 

В Епіцентрі бачив багато їх продукції по димоходам. Тому думаю працюють.   

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 хвилин тому, Dmode сказав:

А колекторну розводку розглядали?

 

1. Здається надто дорого

2. Заплановано виліт труби за стелю з гіпсокартону, далі 90градусів кут і пішла до точки в товщі вати, якою утеплене перекриття. Важко уявити колектор, пленуми і купу 75 труб, що заміняють вату, тим самим порушуючи тепловий контур

3. Планував не замінювати кути 90 до агемостатів. 
 

чи я не правий? Планував витягти гофру і замість неї вкинути нову трубу.

 

upd: цей напрямок не надто вивчав.  Потрібно мат частину підтягнути. Де можна розібратися що до чого?

Змінено користувачем МакДо
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щоб зрозуміти, яи це дорого, мені потрібно зрозуміти конструктив системи. Якщо траса йшла ф125, то чи замінить її по пропускній можливості 2*63 чи 2*75. Чи можна сумувати «січення» діаметрів?

потім не зрозуміло, в чому різниця в колекторах. Чому така суттєва різниця у вартості? Якщо я правильно розумію, мені потрібно 2 колектори по 8 отворів. Потрібні 2 не високих колектори, щоб вони потонули у товщі утеплювача. Так? Далі. Пленуми. Ок, я розумію, що вони заміняють кути на 90, Ок. Далі мені потрібно намалювати точну схему, щоб розуміти, скільки бухт по 50м взяти і чи існує вторинний ринок, де можна подіти залишок? (Ненавиджу зберігати залишки матеріалів не зрозуміло для чого, підвал страждає). Далі, окремім колекторів, пленумів, та повітроводів. Яка фасонина ще потягне бюджет? Так як бачив заглушки, муфти, гайки…

система цікава, хоч і до кінця не розумію її переваг, окрім економного монтажу під стелями.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, МакДо сказав:

Якщо траса йшла ф125, то чи замінить її по пропускній можливості 2*63

Ні. Там навіть на стандартний пленум для 63 труби потрійне підключення.

12 хвилин тому, МакДо сказав:

чи існує вторинний ринок, де можна подіти залишок?

хіба, що тут на форумі чи на олх

Змінено користувачем outdoor24
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, outdoor24 сказал:

Ні. Там навіть на стандартний пленум для 63 труби потрійне підключення.

3Д принтер може роздрукувати будь яке з'єднання це не коштує дорого (я наприклад буде у себе робити не звичайний кут 90С, а 45С для зменшення супротиву, як у сантехніці, так само можно роздрукувати будь-який перехідник на будь який діаметр меньше ніж 125 мм, або поєднувач декількох труб в даному випадку 2 по 63. Так само 3Д принтер може роздрукувати каркас для шумопоглинача невеликих розмірів або дифузори) тут більше питання можливості проектування.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, laritus сказав:

це не коштує дорого

Під замовлення - не дешево. Але питання не в тому, що не має перехідника 2х63, а в тому, що виробник вважає його не доцільним і має рацію.

до речі, у них є нова система з каналами 90мм і з система 52 з овальними каналами, а також пластикові колектори. Не знаю, що по наявності.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@Dmodeбез образ, чесно, просто хочу розібратися.

Балансировка: коллекторная сохранит пропорциональность потоков на всем диапазоне работы ПВУ от низкой мощности до высокой. Тройниковую можно отбалансировать в некой одной точке диапазона, как только увеличите/уменшите мощность - пропорции изменятся.

- поясніть делітанту: об’єм повітря з однаковою швидкістю заходить в трубу і в колектор. В колекторі, для регулювання подачі крутимо анесостат(?), в інші анемостати піде більший напор. Так? Аналогічно з трійниковою системою? Тобто в трійниковй системі колектор заміняє основна траса?

Чистка: коллекторная чистится элементарно и быстро. Тройниковую почистить гораздо сложнее. 

- Легко чистити лише колектор? Чи і в двічі більше повітроводів звуженого діаметру?

Диаметр воздуховодов: в коллекторной от коллектора идут воздуховоды одинакового диаметра, что экономит высоту помещений.

- безперечно. Здається саму цю нішу і хотіли зайняти.

Герметичность: чтобы система работала как предусмотрено проектом - она должна быть максимально герметичной. Непрерывностьвоздуховодов от коллектора до анемостата снижают возможности накосячить с герметичностью на этом участке практически до минимума. В тройниковой же возможностейнакосячить гораздо больше, а после того как система зашита отделочными материалами исправить эти косяки уже не удастся. 

- частково погоджуюсь. Але алюмінієвий скотч на стиках + повітровод не зашитий над стелею.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, outdoor24 сказал:

Під замовлення - не дешево. Але питання не в тому, що не має перехідника 2х63, а в тому, що виробник вважає його не доцільним і має рацію.

та навіть заглушку на третій вихід можна зробити з будь-чого навіть без 3д принтера :), це взагалі не проблема.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, laritus сказав:

та навіть заглушку на третій вихід можна зробити з будь-чого навіть без 3д принтера :), це взагалі не проблема

ви взагалі слідкуєте за діалогом? Питання було про заміну каналу 125 мм на 2х63 мм. 

є стандартні рішення, які прораховані і мають належно працювати. А можна ліпити із гімна і палок, як ви полюбляєте, судячи з ваших коментарів по темам.

15 хвилин тому, МакДо сказав:

В колекторі, для регулювання подачі крутимо анесостат(?)

у флексівенті дросельні вставки в колекторі, вона на рівні колектора налаштовується умовно 1 раз

Змінено користувачем outdoor24
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, outdoor24 сказав:

у флексівенті дросельні вставки в колекторі, вона на рівні колектора налаштовується умовно 1 раз

Ви власник такої системи? Цікаво почути реальні відгуки.

О’кей, якщо умовно 1 раз налаштувати, то чи не легше, за необхідності, відкрутити анесостат для збільшення пропускної властивості (на око), якщо молодша сестра захотіла пожити зі старшим братом у кімнаті кілька днів? Для цього потрібно йти до колектора? Саме ж в цьому суть регульованого анемостату - стрємянка, пару обертів проти часової… навряд тут вийде ідеальне регулювання без високих технологій керування, як у @fim

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, МакДо сказал:

2. труби ... в товщі вати, якою утеплене перекриття...

Порушення ціліснісності шару пароізоляції є паганою практикою, особливо коли планується монтаж HRV (коли герметичність особливо важлива). Звісно коли є розуміння як і що робити, можна ці всі проходи зробити правильно. Але різко збільшується шанс накосячити. І у більшості випадків ці проходи робляться негерметичними, погіршуючи як показники енергоефективності будинку так і збільшуючи загрозу біологічного пошкодження деревяного конструктиву.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, МакДо сказав:

Ви власник такої системи?

В процесі) 

але тут є хтось з Дніпра, хто вже монтував, і є пан з Бучі, що будується біля Львову, він теж в процесі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, МакДо сказал:

Планував витягти гофру і замість неї вкинути нову трубу.

Можна і так, буде звісно простіше ніж зробити колекторну розводку. Просто колекторна більш досконала в експлуатації, але і більш коштовна.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, Dmode сказав:

Звісно коли є розуміння як і що робити, можна ці всі проходи зробити правильно.

Я робив за таким принципом (за порадою від roofinspector).

 

D34AA1DB-34DD-4A3D-A248-ACEF91965B0F.jpeg

Змінено користувачем outdoor24
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, МакДо сказал:

Де можна розібратися що до чого?

На сайті венстсу. Почніть з цього файлу, і сторінки 28 (параметри повітропроводів). 

vents.ua/uploads/download/v_flexivent_catalogue_2021_07_rus.pdf

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, outdoor24 сказал:

Я робив за таким принципом (за порадою від roofinspector).

Проходи зроблено добре. 👍

Але якщо це флексівент, то я би робив між стелею і цільною пароізоляцією, бо висота флексівенту невелика.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...