Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Моя вентиляция с рекуперацией Chandelle C 2-200

МакДо

Рекомендовані повідомлення

2 години тому, Dmode сказав:

Тобто при 0 відключається приток? А при якій температурі включається? Логів по температурах немає? Цікаво глянути як воно тактує в морози.

я в себе поставив спрацювання +2С, кінець розморозки +3С. Тактує з періодом пару хвилин, розморозка десять секунд.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, yur43 сказал:

Тактує з періодом пару хвилин

Не думаю, що вентилятору таке тактування  буде корисно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, Dmode сказав:

Тобто при 0 відключається приток? А при якій температурі включається? Логів по температурах немає? Цікаво глянути як воно тактує в морози.

Так, приток виключається при 0, а включається при +5, бо в того реле гістерезис 5 градусів. Логів нема і не буде за цей сезон, бо свій саморобний блок автоматики я зняв для переробки ще влітку і так не поставив назад, бо були пріоритетніші речі. ПВУ зараз керую з допомогою потенціометра 0-10 В в ручному режимі. Точніше я виставив фіксовану шидкість і тільки піднімаю, коли інтенсивно готую щось на кухні.

В минулому сезоні працював попередній підігрів, який має свій регулятор потужності, — vents-shop.com.ua/vents-nk-200-20-1-u-uk/ (правда в мене на 1.8 кВт). Я виставив догрівати до -5º і цього було достатньо, щоб захист від обмерзання не включався.

Змінено користувачем volomoto
  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ось так виглядають мої дані по переднагріву при -12С. Рівень СО2 високий бо після 4 годин відсутності світла. Вентиляцію не резервую бо упс не потягне, а інвертор спалив. Споживання вентиляторів в такому режимі 28Вт, на схемі повне споживання ПВУ, тобто вентилятори + переднагрів.

 

 

HRV.jpg

Змінено користувачем Dmode
  • Лайк 3
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні з верхньої кришки установки на підлогу впав комплектний штуцер для відводу конденсату… доведеться щось вигадувати, не очікував такої «міцності» від штуцера.

7ED9EF37-3B41-4344-B49A-0CF518966DBA.jpeg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, МакДо сказал:

не очікував такої «міцності» від штуцера

А куди ця сторона вставляється? Судячи по ширині ущільнювача, вона і надщерблена має працювати...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

55 хвилин тому, Dmode сказав:

А куди ця сторона вставляється? Судячи по ширині ущільнювача, вона і надщерблена має працювати...

Ця сторона в середину піддону теплообмінника. Здається, що з цієї сторони вже нічим не притисне.

A23933EE-62C0-453D-8427-DC3ECF44138B.jpeg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

оцю білу гайку розвернути і наглухо заклеїти на штуцер. Під гайку силіконову шайбу, вставити зсередини в ПВУ і затиснути підходящою гайкою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, МакДо сказал:

Ця сторона в середину піддону теплообмінника. Здається, що з цієї сторони вже нічим не притисне.

Важко поки уявити. Як не лінь то зробіть фото як воно в зборі має виглядати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, yur43 сказав:

оцю білу гайку розвернути і наглухо заклеїти на штуцер. Під гайку силіконову шайбу, вставити зсередини в ПВУ і затиснути підходящою гайкою.

Там різьба не дорізана до верху. + зламаний фланець висотою мімліметра 2. Гайку треба буде зтачувати, щоб у піддоні не стояло пів сантиметра води.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Dmode сказав:

Важко поки уявити. Як не лінь то зробіть фото як воно в зборі має виглядати.

Типу так. На клей посадив заради фото)

завтра завітаю в сантехмаркет. Впевнений, що щось подібне знайду.

A8D3D048-6760-47C7-9B62-8FF7565BADBA.jpeg

03D96DB8-1BE0-4A8D-9AD9-255033D25AF9.jpeg

Змінено користувачем МакДо
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Dmode сказав:

🤣, мав на увазі як воно в піддоні сидить в зборі 🤣

Якщо уявити, що сірникова коробка то дно установки, то ось так:

26FF807F-C01B-4C89-86C0-2B844BCAB3D0.jpeg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В установці з заводу отвору немає. Корпус йде як до ентальпільного так і до полістирольного теплообмінника. 
п.с. - додаткової ізоляції в комплекті не виявив.

20EF62F6-768C-406A-99CC-6EB0ECB03839.jpeg

Змінено користувачем МакДо
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, МакДо сказал:

з заводу отвору немає

Тоді достатньо просверлити отвір трохи меньшого діаметру і вкрутити штуцер щільно в корпус. Нічого текти не буде, бо там немає напору як у системі водопостачання. А силіконовий ущільнювач має бути під гайкою, а не так як на фото зараз.

Змінено користувачем Dmode
  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 хвилини тому, Dmode сказав:

Тоді достатньо просверлити отвір трохи меньшого діаметру і вкрутити штуцер щільно в корпус. Нічого текти не буде, бо там немає напору як у системі водопостачання. А силіконовий ущільнювач має бути під гайкою, а не так як на фото зараз.

Та й клей той шматок триматиме 😂😂😂

п.с. - так вирішив, бо на схемі інсталяції штуцеру прокладка зверху, хоча логіки не дуже, бо прокладка сильно більша за фланець.

Змінено користувачем МакДо
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, МакДо сказал:

Та й клей той шматок триматиме

Сумніваюсь. Найкращий клей для пластику той, що його розчиняє, якщо пластик ABS то розчиняє його дихлоретан, і з ним можна заклеювати те що жодним клеєм не склеїш. Якщо то якийсь поліпропілен, то любий клей все одно відвалиться рано чи пізно.

Змінено користувачем Dmode
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отже, зняв анемостати у залі, кухні, та вологому санвузлі. Буде 1 фото подачі і 2 витяжки. Інші перевірю, як немовля прокинеться. Канали були прокладені більше 5ти років тому. Не згнило. 
п.с. - де видно пластиковий трійник - витяжка

 

 

 

92B9116A-C33D-4750-91C8-7D0B60AEA174.jpeg

553D6D5E-820B-45A7-A677-E03DDAAB5F8E.jpeg

9CE1E499-A118-4399-A12B-6B79C4F4FE27.jpeg

Змінено користувачем МакДо
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Витяжку з малого санвузла не фоткав. Зараз в мене 4 подачі та 3 витяжки. Хочу додати ще одну витяжку у прихожу(коридорчик).

на вашу думку, чи потребують ці канали чистки чи заміни після 5 років існування і всього двох років роботи?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 минуту назад, МакДо сказал:

потребують ці канали чистки чи заміни

Судячи з фото не потребують. Але якщо Ви готові проводити з ними якісь роботи, то я би переробив повітропроводи з гладкою стінкою. Бо опір ваших гофрованих в рази більший ніж у пластика або оцинковки. Через це будете втрачати частину продуктивності ПВУ.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Dmode сказав:

Судячи з фото не потребують. Але якщо Ви готові проводити з ними якісь роботи, то я би переробив повітропроводи з гладкою стінкою. Бо опір ваших гофрованих в рази більший ніж у пластика або оцинковки. Через це будете втрачати частину продуктивності ПВУ.

Тому і запитав, бо мав сумнів і переробив би на пластик. До того ж казав, що заміню в майбутньому, бо доступ на ізі до них.
Чому пластик? Бо фасонина пластикова вже є. Пластик дешевший і не має разирубної системи з’єднання - можна різати на місці.

Змінено користувачем МакДо
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 минут назад, МакДо сказал:

Тому і запитав, бо мав сумнів і переробив би на пластик. До того ж казав, що заміню в майбутньому, бо доступ на ізі до них.
Чому пластик? Бо фасонина пластикова вже є. Пластик дешевший і не має разирубної системи з’єднання - можна різати на місці.

З пластиком є проблеми. Звичайний буде електризуватися потоком повітря, і до нього буде липнути пилюка. А спеціальний - коштує багато

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, shneider_vova сказав:

З пластиком є проблеми. Звичайний буде електризуватися потоком повітря, і до нього буде липнути пилюка. А спеціальний - коштує багато

Пластивент не має антисептичного покриття? Навіщо тоді вентс пише про придатність для систем вентиляції?

 

upd: подивився. Ні слова про антистатику після появи на ринку флексівент. Якщо мені не зраджує пам‘ять, в 2017 році вони писали про таке покриття.

Змінено користувачем МакДо
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...