Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Модераторы в разделы

FLASH

Рекомендовані повідомлення

Нету привязки по времени, я вообще могу год не модерировать, никто нечего Вам не скажет, в свое удовольствие=).

 

Саме про це і йшла мова. Якщо не збираєтесь рік модерувати то навіщо статус модератора? Щоб вважати себе за бога?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А дерибан еще не закончился? "Плодовые растения и деревья" что-то никто не хочет модерить. А я как раз собираюсь садить плодовые деревья. :flag1:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Саме про це і йшла мова. Якщо не збираєтесь рік модерувати то навіщо статус модератора? Щоб вважати себе за бога?

Может Вы не видели, в одной из тем товарищ Флеш написал, что форуму нужна помощь. Его слова: Нас 4 или 5 модераторов, нам тяжело корректировать спамы, рекламы, и смотреть за порядком на форуме. КТО ЖЕЛАЕТ, любого возьмем помочь форуму. Для меня форум это родной дом, он меня в какой то мере научил многим знанием в строительстве, не смотря что я инженер-строитель (ПГС), даже работаю в КНУБА, но все ровно те люди, которые на передовой (занимаются не посредственно строительством и ремонтами) иногда вводят даже инновации в строительстве из за рубежа, или сами придумывают, новые виды утепления, фундаментов, пирогов стен, сравнительные характеристики разных стеновых материалов и очень очень много чего интересного. Потому я считаю своим долгом отблагодарить данный форум, и помочь чем смогу. Я надеюсь Вам ясно выразился, Вы не будете переходить на личности и мы закончим это флуд? Хорошо?=)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо не збираєтесь рік модерувати то навіщо статус модератора? Щоб вважати себе за бога?

Во пристал!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Могу взять два:

- мебель. Сталкиваюсь и собираюсь активно развиваться в нем.

- SOS - помоги ближнему

 

Добавлено через 1 минуту

Во пристал!!!

 

Ну Инвест у нас такой. высушит в тряпку. Не плохой бы модератор получился:lol::lol: задрючит любого. жаль, юн он, но 300 сообщений набил :D

Змінено користувачем МаТраС
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А дерибан еще не закончился? "Плодовые растения и деревья" что-то никто не хочет модерить. А я как раз собираюсь садить плодовые деревья. :flag1:

 

Вам іще рік та півтисячі дописів у рофільих темах і тоді зможт дірочки дірявлити. Поки ще занадто рано.

Может Вы не видели, в одной из тем товарищ Флеш написал, что форуму нужна помощь. Его слова: Нас 4 или 5 модераторов, нам тяжело корректировать спамы, рекламы, и смотреть за порядком на форуме. КТО ЖЕЛАЕТ, любого возьмем помочь форуму.

 

Ну не те щоб не бачив. Я спровокував добір модераторів в розділи, бо вважаю що принципи модерації були нерозумими, як наслідок цього виикли проблми з популярністю ресурсу. Тому і запропонував як один з заходів змінити принцип модерації і ввести не пів дсятки полубогів, а пів сотні робочих конячок, які вичищали б авгієві конюшні. Але це не вирішить проблеми ресурсу. Це лише один з кроків. При тому, як на мене, не головних.

До того ж, як на мене, не можна, як принцип, довіряти модерування фахівцям з спеіалізацією ПЦБ. Бо для форуму потрібно щоб модеоація була лише за встаовленними правилами, а не з боку бачення того, чи іншого фахівця.

Во пристал!!!
Я запропонував FLASHу своє бачення. Якщо воно не збігаєтьс з його,

то у нього є всі права вилучити не тільки дописвача,

а й усі його дописи. До того ж ви поки не модератор і можете з легким серцем долучити кого завгодно до списку ігнорування.

Ну Инвест у нас такой. высушит в тряпку. Не плохой бы модератор получился:lol::lol: задрючит любого. жаль, юн он, но 300 сообщений набил :D

Дякую. Але хай модрють ті хто вважає що їм це потрібно. Зараз не бачу бажання з боку власника ресурсу змнюват щось докорінно. Дякувати богу що хоч щось вирішив зрушити. Хочаб не з першого запропонованого пункту. Але, маю надію, що дійде і до цього.

 

Доречі. Якщо вас так сушить, то можливо є сенс запропонувати мені не дописувати?

 

Добавлено через 4 минуты

Побачив декілька помилок. Але, нажаль, виправити не маю можливості. У мене нема прав редагувати свої дописи. Писав про це димінітрації - їм байдже.

Тому, вибачаюсь. Не завжди з віртуальної клавіатури виходить дописувати без загублених літер.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прошу вибачення.

Я не отримав відповіді, чи можна мене призначити модератором у відділ політики.

Я там дуже часто буваю, і нерви в мене міцні...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прошу вибачення.

Я не отримав відповіді, чи можна мене призначити модератором у відділ політики.

Я там дуже часто буваю, і нерви в мене міцні...

 

Там вже досить модераторів. Там AndyAntonov та InSan допустять іншого бачення.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Там вже досить модераторів. Там AndyAntonov та InSan допустять іншого бачення.

Три месяца на форуме, а уже модераторов тасует.

Молодой ещооооо......

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Три месяца на форуме, а уже модераторов тасует.

Молодой ещооооо......

 

Ой. Вибате. Маю надю що мене за це ви не збант?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

принципи модерації були нерозумими, як наслідок цього виикли проблми з популярністю ресурсу

Дозвольте не погодитися. Не зважаючи на певні перекоси (в політичці з кацапськими пропагандонами та ними вкушеними), в цілому модерування на СД було чи не найкащим з усіх форумів, на яких я спілкувався. Тут справа в чомусь ще, імхо. В чому - хз, може внаслідок ментального розриву України та росії, але втрата ресурсом користувачів сталася не через модерування. Ну, принаймні, це була не основна причина. Може ФБ перетягнув велику кількість? Бо я теж тепер з форумів на СД тільки залишився, всі інші вже не відвідую.

Може, це просто поступ прогресу? :)

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Може, це просто поступ прогресу?

В плане сантехники, среди всех русскоязычных форумов, наш точно входит в тройку лидеров.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дозвольте не погодитися. Не зважаючи на певні перекоси (в політичці з кацапськими пропагандонами та ними вкушеними), в цілому модерування на СД було чи не найкащим з усіх форумів, на яких я спілкувався. Тут справа в чомусь ще, імхо. В чому - хз, може внаслідок ментального розриву України та росії, але втрата ресурсом користувачів сталася не через модерування. Ну, принаймні, це була не основна причина. Може ФБ перетягнув велику кількість? Бо я теж тепер з форумів на СД тільки залишився, всі інші вже не відвідую.

Може, це просто поступ прогресу? :)

 

Звісно дозволяю. Як можна не дозволяти щось модератору?

Але, якщо все так добре, то навіщо щось змінювати? Чому б вам, як новому модератору, не подивитись чому було Сергієм вирішено добрати модераторів в розділи? Хоча, дійсно, навіщо воно вам потрібно.

Доступ прогресу був чимось спровокований. А от дивитись чим, воно не потрібно. Бо будуть нові питання. Без відповідей.

 

Добавлено через 5 минут

В плане сантехники, среди всех русскоязычных форумов, наш точно входит в тройку лидеров.

 

Саме так. Але закінчення треба трохи змінити. Входи (в) ть. Бо коли відповідь залежить від місця знаходжння запитуючого та відповідаючого, то це вже зменшує вірогідність відношення до трійки лідерів серед професійних ресурсів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Там вже досить модераторів. Там AndyAntonov та InSan допустять іншого бачення.

Може вже досить казати "досить"?

Ви людина незнайома, заведіть свою гілку, роскажіть про своє будівництво або допоможіть комусь порадами з будівництва. Принесіть спочатку користь, попрацюйте на репутацію.

А потім вже будете казати, кому чого досить.

----------

Ваша українська та деякі дописи взагалі дають привід вважати, що Ви не з тими цілями на форумі, як більшість дописувачів.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ваша українська та деякі дописи взагалі дають привід вважати, що Ви не з тими цілями на форумі, як більшість дописувачів.

 

А для цього лише потрібно стати модератором та забанити, згідно з правилами форуму.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ваша українська та деякі дописи взагалі дають привід вважати, що Ви не з тими цілями на форумі, як більшість дописувачів.

А для цього лише потрібно стати модератором та забанити, згідно з правилами форуму.

Ні, для цього потрібно мати навички контент-аналізу.

Навіть достатньо звичайної логіки.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А для цього лише потрібно стати модератором та забанити, згідно з правилами форуму.

Граждане модераторы, он уже достал, уберите его куда подальше.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ні, для цього потрібно мати навички контент-аналізу.

Навіть достатньо звичайної логіки.

 

Олександре, а може вам достатньо розширити свій список ігнорування?

Граждане модераторы, он уже достал, уберите его куда подальше.

 

Є пдстави? Чи навіщо ті підстави, правила, застави та інше, коли кортить?

 

Спробуйте натиснути на трикутник з знаком оклику зліва під м"ям дописувача та пояснити що порушує цей допис згідно правил оруму.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Олександре, а може вам достатньо розширити свій список ігнорування?...

Це дешевий трюк, порекомендую його використовувати менше.

І Ви у списку моєї уваги для номінації "Троль року".

А це, повірте, має вагу.

---

Ви вже и звертаєтесь з маленької, неповажливо.

Значить, нервуєте.

Гуд.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

номінації "Троль року".

Ух ти. А які є ще номінації?

Я б не проти якусь завоювати... :)

Вибачте за флуд...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Три месяца на форуме, а уже модераторов тасует.

Молодой ещооооо......

 

но не по годам умудренный :)

 

Добавлено через 2 минуты

Може вже досить казати "досить"?

Ви людина незнайома, заведіть свою гілку, роскажіть про своє будівництво або допоможіть комусь порадами з будівництва. Принесіть спочатку користь, попрацюйте на репутацію.

А потім вже будете казати, кому чого досить.

----------

Ваша українська та деякі дописи взагалі дають привід вважати, що Ви не з тими цілями на форумі, як більшість дописувачів.

 

по биткам Инвест один из лучших, что скрывать. пока предсказания сбываются. спама не было от него

 

Добавлено через 1 минуту

Це дешевий трюк, порекомендую його використовувати менше.

І Ви у списку моєї уваги для номінації "Троль року".

А це, повірте, має вагу.

---

Ви вже и звертаєтесь з маленької, неповажливо.

Значить, нервуєте.

Гуд.

 

еще одна номинация - Самый внимательный:beer: Инвест за квартал обратил внимание и выучил всех имена:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ух ти. А які є ще номінації?

Я б не проти якусь завоювати... :)

Вибачте за флуд...

Колись були, подивіться у розділі Жизнь нашей форумной семьи

 

 

ohzsjJXi.png

 

 

Добавлено через 1 минуту

...по биткам Инвест один из лучших,...

Битки - вне стройки

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це дешевий трюк, порекомендую його використовувати менше.

І Ви у списку моєї уваги для номінації "Троль року".

А це, повірте, має вагу.

---

Ви вже и звертаєтесь з маленької, неповажливо.

Значить, нервуєте.

Гуд.

 

Тобто вам ліньки продивитись дописи співромовника хочаб за декілька дописів?

Хоча, навіщо це вам. У вас інший зиск. Є бажання дістати співозмовника, але не вистачає хисту. Ну то й не біда. Спробуйт ще.

Ух ти. А які є ще номінації?

Я б не проти якусь завоювати... :)

Вибачте за флуд...

Наприклад - ліпший модератор гілки?

но не по годам умудренный :)

 

Дякую. :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...еще одна номинация - Самый внимательный..

Не, то він так хоче думати та Вам вкласти у голову.

 

Треба дивитися ширше - цей акаунт став просувати деякі ідеї одночасно з просуванням їх у медіа поза форуму. І це просування не було випадковим, схоже надійшли транши.

 

Адмінка форуму частково на це повелась.

 

 

LYpIKC24.png

 

308dgXLN.png

 

 

Я вже давно не вірю у випадковості.

Ідея "народ у модери" поки що мені подобається, мірзоти стало менше.

А та, що зосталася, своє місце теж визначить.

 

Добавлено через 3 минуты

.. Є бажання дістати співозмовника, але не вистачає хисту. Ну то й не біда. Спробуйт ще...

Не переживайте так, люди знають і без Вас про мій хист, якщо він підкрипленний впевнінністью та фактами.

Пішить собі, а я буду слідкувати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...