Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Модераторы в разделы

FLASH

Рекомендовані повідомлення

Не, то він так хоче думати та Вам вкласти у голову.

 

Треба дивитися ширше - цей акаунт став просувати деякі ідеї одночасно з просуванням їх у медіа поза форуму. І це просування не було випадковим, схоже надійшли транши.

 

Адмінка форуму частково на це повелась.

 

 

LYpIKC24.png

 

308dgXLN.png

 

 

Я вже давно не вірю у випадковості.

А ідея "народ у модери" поки що мені подобається, мірзоти стало менше.

А та, що зосталася, своє місце теж визначить.

 

Добавлено через 3 минуты

 

Не переживайте так, люди знають і без Вас про мій хист, якщо він підкрипленний впевнінністью та фактами.

Пішить собі, а я буду слідкувати.

 

Вважєте що потрібно виставити рахунок Медведчуку?

А може то лише у когось заготрилася манія та треба щоб ліар виписав більш дієві заспокійливі?

Наразі мені нема чим засмучувтись та пєрежівать. Я дописую те, що хочу. А о у вас, як бачу, чомусь виплескується адреналн. Чому? Можливо від неспроможності?

 

Якщо у вас є зауваження, стосовно ндотримання правил форуму дописувачем, то натисніть трикутник зі знаком оклику під ім"ям дописувача та вкадіть на порушення.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Колись були

Це прекрасні, як конкурси, так і номінації.

Цю традицію необхідно відродити! :)

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

....

 

Не суєтіться, помилки виправте.

 

Добавлено через 1 минуту

Це прекрасні, як конкурси, так і номінації.

Цю традицію необхідно відродити! :)

Ну, може у іншій темі це обговорити?

Я вже не буду дописувати, думаю, достатньо всім.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не суєтіться, помилки виправте.

 

Не маю змоги. У мене недозволено редагувати повідомленн ані через три годии, ані одразу після відправлення повідомлення. Баг ресурсу чи упередженість адміністрації.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не маю змоги. У мене недозволено редагувати повідомленн ані через три годии, ані одразу після відправлення повідомлення. Баг ресурсу чи упередженість адміністрації.

Так я ж кажу - не суєтіться.

 

У всіх працює, а у Вас - ні?!

Ок.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це прекрасні, як конкурси, так і номінації.

Цю традицію необхідно відродити! :)

 

А ще почти з дустрічей. Спочатку за розділами, а надалі, можлио, і загальними.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А давайте забаним на неделю Invest-finans. Нудный он, уже сил нет. Может вернется будет другим. Это при том, что я очень терпеливый:-)
  • Лайк 10
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так я ж кажу - не суєтіться.

 

У всіх працює, а у Вас - ні?!

Ок.

 

Сме так. Чи може надати докази? Толі вам в гілку " що треб... " тм є.

 

Добавлено через 1 минуту

А давайте забаним на неделю Invest-finans. Нудный он, уже сил нет. Может вернется будет другим. Это при том, что я очень терпеливый:-)

 

Чому на тиждень? може назавжди?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Считайте предупредил Invest-finans, у Вас уже давно нарушений на бан набралось, все верил, что Вы остановитесь, но нет. Будете дальше бузить, сразу забаним.
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не маю змоги. У мене недозволено редагувати повідомленн ані через три годии, ані одразу після відправлення повідомлення. Баг ресурсу чи упередженість адміністрації.

 

СТРАННО, Я МОГУ НЕ ЗНАЮ С МИНУТ ДЕСЯТЬ ПОСЛЕ ПОСТА

 

Добавлено через 1 минуту

А давайте забаним на неделю Invest-finans. Нудный он, уже сил нет. Может вернется будет другим. Это при том, что я очень терпеливый:-)

 

может пока условно неделю?:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Велике дякую.

Тобто, якщо нема змоги вести дискусії з доведенням своєї думки, то треба пеейти на особистості, та розвісити якісь лейбли.

Поважаю таке рішення!

 

Добавлено через 37 секунд

Тим більш від модератора.

Ех... я б заздоволенням побувув на Вашому місці... це ж титул! :)

 

Добавлено через 3 минуты

Ех... вліпіть мені хто гірчичника за флуд...

Обіцяю ж виправитись.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вам іще рік та півтисячі дописів у рофільих темах і тоді зможт дірочки дірявлити. Поки ще занадто рано.

 

ось

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не маю змоги. У мене недозволено редагувати повідомленн ані через три годии, ані одразу після відправлення повідомлення. Баг ресурсу чи упередженість адміністрації.

 

это вам за вашу настойчивую борьбу за справедливость:D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

О, я дивлюсь що тут наче революцiя ге? Усi такi зелененькi стали...

Покращення? Тобто я маю на увазi - модерацiя стала народною i епоха диктатури кривавої панди коли бан можна було отримати за просте запитання модератору закiнчилась?

 

Сергей НСТ, вiтаю колего!

:beer:

Ну i всiх новообраних модераторiв теж вiтаю с внеочередным присвоением звания з соцiально важливою посадою на форумi.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

теперь и я начинаю задумываться,какого отсюда валят тысячами...

вопрос один:правила для всех одни или есть каста неприкасаемых?)

ни в коем случае не осуждаю ничьи действия, Боже упаси все объективно тут..

 

вот тема https://www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?p=4505203#post4505203

мой ответ "отписался. могу делать гораздо дешевле,чем на лежбищах)"

посчиитался рекламой я так понял.

вопрос, если у меня скрытая, то что это в теме и почему до сих пор висит тогда: https://www.stroimdom.com.ua/forum/vbfavorites.php?do=add&entry_type=post&entry_id=4499261

https://www.stroimdom.com.ua/forum/vbfavorites.php?do=add&entry_type=post&entry_id=4429953

https://www.stroimdom.com.ua/forum/vbfavorites.php?do=add&entry_type=post&entry_id=4500274

я уже молчу сколько ее на 62 страницах:beer:

Змінено користувачем МаТраС
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мой ответ "отписался. могу делать гораздо дешевле,чем на лежбищах)"

Краткая выписка из Правил Форума

5. Запрещен флейм и флуд (обилие сообщений «ни о чем»). К флуду относятся также и сообщения, состоящие только из одной фразы вида «Ответил в личку», «Написал письмо», «Отправил предложение» и т.п.

https://www.stroimdom.com.ua/forum/announcement.php?f=5

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну пункт 5 устраивает) только вот написали 8. Несостыковочка. Ещё и впаяли балы]
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну пункт 5 устраивает) только вот написали 8. Несостыковочка. Ещё и впаяли балы]

 

Пункт рас.

1. Действия Модераторов и Администрации не обсуждаются. Вступать публично в дискуссии с Модераторами и Администрацией по поводу примененных мер запрещено. (вибачте що кацапсьою, бо на українському ресурсі невзмозі переласти з мови загарбника на державну навіть правила).

 

Тобто на бан вже заробили.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Могу предложить свою кандидатуру на раздел Кровля, Мансарда, с подразделами, естественно.

Буду рад быть полезным, в наведении порядка и красоты в близко мне знакомом разделе.

Змінено користувачем #roofinspector
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пункт рас.

1. Действия Модераторов и Администрации не обсуждаются. Вступать публично в дискуссии с Модераторами и Администрацией по поводу примененных мер запрещено. (вибачте що кацапсьою, бо на українському ресурсі невзмозі переласти з мови загарбника на державну навіть правила).

 

Тобто на бан вже заробили.

Вот твои 5 коп и ждал честно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пункт рас.

(вибачте що кацапсьою, бо на українському ресурсі невзмозі переласти з мови загарбника на державну навіть правила).

 

Тобто на бан вже заробили.

 

тот, кто на бан заработал....

 

2. Ругательства, нецензурные выражения (скрытый мат, в том числе - с заменой букв всевозможными значками или целых созвучных слов), оскорбления, хамство, провоцирования конфликтов и другие сообщения, нарушающие данные Правила, удаляются без комментариев. Инициаторы наказываются.

 

2.2.13. Хамство, провоцирования конфликтов и оскорбления других Пользователей. Форум создан для дружеского общения, а не для выяснения отношений.

2.2.15. Любые проявления межнациональной розни, высказывания, оскорбляющие чужое достоинство, а также использование ненормативной лексики (мат)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тот, кто на бан заработал....

 

2. Ругательства, нецензурные выражения (скрытый мат, в том числе - с заменой букв всевозможными значками или целых созвучных слов), оскорбления, хамство, провоцирования конфликтов и другие сообщения, нарушающие данные Правила, удаляются без комментариев. Инициаторы наказываются.

 

2.2.13. Хамство, провоцирования конфликтов и оскорбления других Пользователей. Форум создан для дружеского общения, а не для выяснения отношений.

2.2.15. Любые проявления межнациональной розни, высказывания, оскорбляющие чужое достоинство, а также использование ненормативной лексики (мат)

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

Не буду порушувати пункт 1 правил.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А ночной модератор не нужен? Я так хочу быть модератором, что ночью не сплю. :crazy:

 

Ночью нужно спать.

:beer:

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я так хочу быть модератором, что ночью не сплю. :crazy:

Вы можете назвать причину такого настойчивого желания? Что вам от этой надписи зелёным цветом? Если вас так влечёт в модераторы, озвучить аргументы "почему я хочу быть" не составит труда.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...