Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Стены дома: газоблок или кирпич?

qwer

Рекомендовані повідомлення

2 часа назад, semengv сказал:

Продайте мне по такой цене. Вы несколько  отстала от роста цен. Кирпич М-100 - 5,8-6,0 за шт. Если учесть, сколько раствора нужно, время укладки и стоимость работ - то получится намного дороже.

Цегла ординарна на цегельному заводі в моєму регіоні (Тернопільська обл.) минулого місяця була по 3.20 за штуку. Відстань до заводу 10 км. Ціна роствору і ціна клею на 1м3 думаю +/- одинакові. Кладка цегли на 250гр дорожче ніж газоблоку. Газоблок в районі не виробляють... Якщо газоблок не утепляти тоді на мою думку раціонально будувати з нього. Якщо утепляти тоді краще і економніше з цегли. Таке в мене склалося враження. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Dendnepr сказал:

Глупо сравнивать цену стены за куб. Толщина стен из газика и кирпича - разная. 

Можливо, але хочеться знайти оптимальний варіант як по фінансах так по комфорту і по надійності звісно. Думаю перед всіма хто планує будівництво повстає це питання. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Dendnepr сказал:

Глупо

Тупо гуру форума говорить "глупо" новичку в строительстве у которого 25 сообщений на форуме

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, tansss сказал:

И это только "пристрелка",

"О сколько нам открытий чудных..." (С)

Тому і в бюджет на будівництво закладається на +/-30% більше від смєти... 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, MM сказал:

Цегла ординарна на цегельному заводі в моєму регіоні (Тернопільська обл.) минулого місяця була по 3.20 за штуку. Відстань до заводу 10 км

Я-б, у вашому випадку вибрав би цеглу+ 150мм ПСБ чи вати

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, korund сказал:

Я-б, у вашому випадку вибрав би цеглу+ 150мм ПСБ чи вати

Так, на даний момент більше до цього варіанту схиляюся. Спочатку думав про газоблок, в проекті саме він. Але порахувавши теперішні ціни на газоблок задумався чи то раціонально... 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, MM сказал:

Спочатку думав про газоблок, в проекті саме він. Але порахувавши теперішні ціни на газоблок задумався чи то раціонально... 

заодно пересчитайте фундамент...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, MM сказал:

Так, на даний момент більше до цього варіанту схиляюся

Не випускайте калькулятор з рук :)

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, semengv сказал:

заодно пересчитайте фундамент...

Вже залитий, розрахований на обидва матеріали. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, korund сказал:

Не випускайте калькулятор з рук :)

 

Ага, стараюся не випускати. Якщо сам не прорахуєш і не обдумаєш то за тебе цього ніхто не зробить 🙂

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, MM сказал:

Вже залитий, розрахований на обидва матеріали. 

Т.е. под кирпич?  Ну тогда стены посчитайте. Только не просто материал, а в комплексе - сам материал, + доставка + разгрузка  и так до финишной отделки. И я что-то слабо верю про кирпич по 3,2.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В нашому регіоні переважно будують з цегли, газоблоку і піноблоку. Кераміку мало зустрічав. Піноблок зразу відпав. Коли газоблок коштував 1500гр за м3 тоді і питань не виникало з чого краще будувати. Але зараз подорожчав доволі вагомо от виникло таке питання... 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, MM сказал:

В нашому регіоні переважно будують з цегли, газоблоку і піноблоку. Кераміку мало зустрічав. Піноблок зразу відпав. Коли газоблок коштував 1500гр за м3 тоді і питань не виникало з чого краще будувати. Але зараз подорожчав доволі вагомо от виникло таке питання... 

Посчитайте стоимость метра квадратного стены для каждого варианта, с учетом утепления, штукатурки (на кирпич ее пойдет больше), работы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, MM сказал:

Але зараз подорожчав доволі вагомо от виникло таке питання... 

Да не вопрос... Просто вы неправильно считаете по кубу стены. У меня стена 500 мм из ГБ 400 Д , я ее сама ложила достаточно быстро,  а кирпич ложить долго, даже наемные за неделю не справятся. А это тоже деньги.  Плюс утепление и работа. Вата нормальная стоит немало. В итоге с кирпича стена думаю будет дороже.  А ваше удорожание сметы на 30% вообще улыбнуло. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, semengv сказал:

Т.е. под кирпич?  Ну тогда стены посчитайте. Только не просто материал, а в комплексе - сам материал, + доставка + разгрузка  и так до финишной отделки. И я что-то слабо верю про кирпич по 3,2.

От тому і вирішив на форумі обговорити цю тему щоб зрозуміти що краще. А на рахунок ціни на цеглу можна на Олх в Тернополі подивитися. Родич будується з цегли і минулого місяця купував на перестінки. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, semengv сказал:

У меня стена 500 мм из ГБ 400 Д , я ее сама ложила достаточно быстро

Он же тяжелый) Почему не Д300 400 мм?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, MM сказал:

Родич будується з цегли і минулого місяця купував на перестінки. 

Я думаю вам нужно кирпич на несущие стены. На перестенки я бы не морочилась и брала отбраковку. А так М100.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, BugS сказал:

Посчитайте стоимость метра квадратного стены для каждого варианта, с учетом утепления, штукатурки (на кирпич ее пойдет больше), работы.

Поки що не можу зрозуміти ціну утеплення. Дуже коливається... 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, BugS сказал:

Он же тяжелый) Почему не Д300 400 мм?

Да не сильно то и тяжелый. Я закупала в основном сразу после нового года - каждый год акция - доставка и клей бесплатно. Он у меня стоял до конца марта и высыхал. Блок 26-27 кг. На самый верх мне его рабочий поднимал. Д400 почему? Да просто такая же как вы была - перестрахощица. Ну и живу в квартире - стены в 2,5 кирпича. После этого стена кажется тогкой. А так я не жалею о своем решении. 

А ну и плиты у меня в перекрытии.

Змінено користувачем semengv
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, semengv сказал:

Да не вопрос... Просто вы неправильно считаете по кубу стены. У меня стена 500 мм из ГБ 400 Д , я ее сама ложила достаточно быстро,  а кирпич ложить долго, даже наемные за неделю не справятся. А это тоже деньги.  Плюс утепление и работа. Вата нормальная стоит немало. В итоге с кирпича стена думаю будет дороже.  А ваше удорожание сметы на 30% вообще улыбнуло. 

Привіт! Підкажіть який мікроклімат, комфорт в будинку з газоблоку. Чи потребує утеплення на вашу думку? Чому саме 500мм а не 375 або 400мм ширина стіни? Як на рахунок просадки стін або тріщин? Чим фасад оздоблювали? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, MM сказал:

Поки що не можу зрозуміти ціну утеплення. Дуже коливається... 

Берете листик бумаги и пишите "кирпич" и "ГБ".  Шукаете в ин-те цены за кв.м. - не куб и записываете. Вата вам понадобится самая плотная - т.е. самая дорогая. и отделка там специфическая - я не вникала, т.к. принцип у меня такой - чем проще, тем меньше возможности накосячить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, semengv сказал:

Да не сильно то и тяжелый. Я закупала в основном сразу после нового года - каждый год акция - доставка и клей бесплатно. Он у меня стоял до конца марта и высыхал. Блок 26-27 кг. На самый верх мне его рабочий поднимал. Д400 почему? Да просто такая же как вы была - перестрахощица. Ну и живу в квартире - стены в 2,5 кирпича. После этого стена кажется тогкой. А так я не жалею о своем решении. 

А ну и плиты у меня в перекрытии.

Если плиты, то понятно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, semengv сказал:

Я думаю вам нужно кирпич на несущие стены. На перестенки я бы не морочилась и брала отбраковку. А так М100.

Так, перестінки і несучі стіни внутрішні, планую з цегли. Тільки ті перестінки що будуть на плитах перекриття будуть з газоблоку або кераміки. Щоб не навантажувати плити перекриття сильно. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, semengv сказал:

Да не сильно то и тяжелый. Я закупала в основном сразу после нового года - каждый год акция - доставка и клей бесплатно. Он у меня стоял до конца марта и высыхал. Блок 26-27 кг. На самый верх мне его рабочий поднимал. Д400 почему? Да просто такая же как вы была - перестрахощица. Ну и живу в квартире - стены в 2,5 кирпича. После этого стена кажется тогкой. А так я не жалею о своем решении.

Яка марка газоблоку? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...