Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Электрокотел в качестве ГВС

pdf

Рекомендовані повідомлення

Порад всі надавали, робіть. Як що напишите що получилося і як вирішували проблеми, які виникали по ходу роботи. І ще фоток зробите - буде круто

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Enot123h сказал:

Порад всі надавали, робіть. Як що напишите що получилося і як вирішували проблеми, які виникали по ходу роботи. І ще фоток зробите - буде круто

Розумієте, шкода що тут так і не з'явились люди, якіб сказали: "можна робити. робив собі/комусь -прцює. тільки то-то і то-то трапилось за отакий час". Чи навпаки сказали-б: "не совітую бо робив собі/комусь/бачив/чув що трапиться отаке через такий час і ця проблема була критичною чи невиліковною".

Я так розумію, що всі, хто тут писав, самі особисто такого не робили, не бачили і навіть не чули, що хтось зробив.

Змінено користувачем 988888
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, 988888 сказал:

самі особисто такого не робили, не бачили і навіть не чули, що хтось зробив.

Так может нет ни у кого такой потребности??

Я в СССР насмотрелся у родственников вских нагревательных аппаратов для горячей воды в селе, но сейчас такое колхозить и в голову не придет.

Сантехническая промышленность обеспечивает всех.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, DimaF сказал:

Сантехническая промышленность

😀 У мене тесть - "ліквідатор". Розповів мені історію...

На річницю наша місцева влада вирішила встановити пам'ятник чорнобильцям (чи щось таке). Пам'ятник - це кусок каменю з вибитим там написом.

- Гроші на цей пам'ятник дали в'єтнамці (де Чорнобиль і де В'єтнам);

- Сам кусок каменю купляли в Туреччині;

- Текст напису робили в Китаї (катали по морям);

- Встановлювали пам'ятник білоруси...

...І це виявилося в ДВА раза дешевше ніж зробити в Україні... камінь з написом.

😀

 

Змінено користувачем 988888
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чи можна таке робити?

Вам - можна.

Цирк має гастролювати.

Шкода, "країна майстрів" накрилась дупою. Там таких виживших самодєлкіних, які з КЧМ робили танк по ціні боїнга,  був просто заповідник 

Змінено користувачем murava
  • Лайк 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, murava сказал:

Чи можна таке робити?

Вам - можна.

Цирк має гастролювати.

Шкода, "країна майстрів" накрилась дупою. Там таких виживших самодєлкіних, які з КЧМ робили танк по ціні боїнга,  був просто заповідник 

Може, тому і накрилась...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, 988888 сказал:

Я так розумію, що всі, хто тут писав, самі особисто такого не робили, не бачили і навіть не чули, що хтось зробив.

Висновок з цього зможете зробити?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

46 минут назад, murava сказал:

Вам - можна.

Цирк має гастролювати.

О, доречі, "гуру", а Ви не відкриєте для мене цікаве якесь обгрунтування: чому в бойлерах магнієвий анод є/потрібен а в проточниках/електрокотлах немає/непотрібен?

Змінено користувачем 988888
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тому що в бойлері актуальний процес корозії через оновлення води і насичення її киснем,  в електрокотлах це неактуальної через незмінність води, а з проточниками - це такий кадавр, що там в принципі аноди не використовують

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, murava сказал:

...в електрокотлах це неактуальної через незмінність води...

Що, навіть у відкритій системі?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, 988888 сказал:

А в проточнику і так цвєтмєт тому і так пойдьот, без магнія.. Так?

Так.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, доки місцевий "гуру" згадує який

5 часов назад, murava сказал:

...актуальний процес корозії...

проходить в побутовому проточному водонагрівачі промислового виробництва та чому

 

5 часов назад, murava сказал:

...там в принципі аноди не використовують...

...на відміну від бойлерів, я згадав про свій датчик протоку...

В 10.05.2023 в 13:38, aleksey02 сказал:

Тогда снимите с него параметры, т.к. о них в описании ни слова нет.

Точні параметри зняти не зміг (л/хв і т.д.), але для розуміння "ітого" вистачить:

- при відсутності протоку (не тиску, саме протоку) контакти роз'єднані. Тестер світить 0 ( при КЗ світить 1);

- при появі протоку контакти замикаються з опором (на тестері) 1375 Ом. Незалежно від тиску/об'єму пропущеної води.

Тож, по суті, він працює як перемикач: є проток - замкнено; нема протоку - розімкнено. Реакція в 1 секунду але то в мене тестер такий тормоз 🙂.

 

Змінено користувачем 988888
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 06.05.2023 в 09:19, 988888 сказал:

Підніму тему...

Так а що по електрокотлу замість проточного водонагрівача? Чи можливо його використання в підігріві води для ванни?

 

В 06.05.2023 в 09:51, murava сказал:

Можливо.

Якщо дозволить потужність і конструктив.

 

6 часов назад, murava сказал:

Чи можна таке робити?

Вам - можна.

Цирк має гастролювати.

Шкода, "країна майстрів" накрилась дупою. Там таких виживших самодєлкіних, які з КЧМ робили танк по ціні боїнга,  був просто заповідник 

murava, будь ласка, більше ніколи не відповідайте на мої пости. Повага до вас у мене зникла. Але раніше, інколи, ви писали розумні речі. Мені хотілося-б і надалі читати пости розумної людини а не ... Можливо у вас ще будуть такі моменти людяності в житті. Бо інакше ви відправитесь до моєї персоналної "каналізаціїї"... а звідти не повертається ніхто. Навіть "гуру".

Просто гидко з вами спілкуватись.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Обидили мышку - навалили в норку :)

Ему тьма народу талдычит, что это в принципе глупый и затратный проект относительно заводского типового решения, но если человек упоролся какой-то идеей и даже не особо хочет вникнуть в тему, то говорить ему об этом нельзя - у теперь нас не идиотизм, у нас особенное мышление.

Змінено користувачем murava
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, murava сказал:

...относительно заводского типового решения...

 

IMG_20230511_200229.jpg

Угу. "Тіповиє рєшенія".

Змінено користувачем 988888
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну вот, вы эволюционным путем идете к верному выбору заводских решений :)

Их в реалиях будет немного - либо бак/бойлер с тенами, либо бак/бойлер с косвенным нагревом своим электрокотлом.

Проточный нагрев воды напрямую типовым электрокотлом упрется  в скорый выход из строя всех нагревательных элементов и в недостаток мощности, даже если сможете порешать безопасность по протоку и давлению.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Виробник гордо заявляє про ТРИ ступеня захисту... жоден не спрацював. Але-ж да, це не Арістон/Бош 🙂 тому і бахнув? Бо "нада брать провєрєнних брендов і у провєрєнних прадавцов с провєрєннимі сервісними центрами а монтіровать то всьо должни провєренниє монтьорщики".

Змінено користувачем 988888
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, murava сказал:

Ну вот, вы эволюционным путем идете к верному выбору заводских решений..

Еволюційною дорогою я прийшов до думки, що, за великим рахунком, "заводскім рєшеніям" насрать на мій гаманець. Ну і на моє життя також. Бо якщо щось-би тоді трапилось, то винний був-би лише споживач... Ну, ви-то це знаєте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, murava сказал:

Проточный нагрев воды напрямую типовым электрокотлом упрется  в скорый выход из строя всех нагревательных элементов и в недостаток мощности

Це теорія, чи ви десь стикались з таким? Якщо таке бачили, чи не поділитесь чужим опитом якось конкретніше а не загальними фразами "скоро", "нєдолго", "дОрого"?

Змінено користувачем 988888
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 10.05.2023 в 18:17, 988888 сказал:

...Тендерні змагання грошей/комфорту/ремонту...

П'ять днів, що я виділяв для цієї теми вичерпані. Мав надію, що хтось вже таке робив та розповість про сміття та іржу у ванні с того котла... Але тут, на цей час, лише теоретики.

Отже.

Рішення прийнято, товар замовлений... Система буде проточна, "заводська", не дорожче 3 500 грн (~80$), 10,5 кВт, з можливістю маштабування, пожиттєвим гарантійним обслуговуванням...

Але це буде не електрокотел 🙂.

Змінено користувачем 988888
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Оскільки Ви всіх, хто відповів в цій темі, назвали теоретиками, то чекаємо на звіт як "ото" (ще й з пожиттєвим гарантійним обслуговуванням) за 80$ буде гріти дві ванни одночасно.

"Ложечки-то нашлись, а вот осадок остался!" (С) 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, anabioz сказал:

Оскільки Ви всіх, хто відповів в цій темі, назвали теоретиками, то чекаємо на звіт як "ото" (ще й з пожиттєвим гарантійним обслуговуванням) за 80$ буде гріти дві ванни одночасно.

Ніякого звіту не буде. Це ж потрібно визнати свою помилку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...