Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Электрокотел в качестве ГВС

pdf

Рекомендовані повідомлення

А. зрозумів. То панство не так ці слова розтлумачило (клятий гуглопереводчик) 😀. Мова йшла про ОДНУ ванну об'ємом в 140 літрів. І таких ванн потрібно було наповнити гарячою водою два рази протягом години. 2 по 140 😀. Одна ванна за одною 😀. По черзі.

 

ПС

Хоча на потужність нагрівача та на потрачені на той нагрів кВти то ніяк не впливає = нагріти 280 літрів за годину.

Змінено користувачем 988888
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, anabioz сказал:

Оскільки Ви всіх, хто відповів в цій темі, назвали теоретиками...

Практик і теоретик це не одне і теж. Якщо Ви чогось не робили/небачили/нечули - який Ви практик?

1 час назад, anabioz сказал:

чекаємо на звіт як "ото" ... за 80$ буде гріти ...

Навіщо? Що я маю довести? Кому? Тут навіть форумчани один одного "імєють" як за здрастє. Тут є любителі "нагадить в норкі", на питання не відповідають взагалі або відповідають вибірково та узагальнено. Тут прямо кліщами витягуєш розгорнуту, обгрунтовану відповідь а не "цирк...","вам сказали.."...

Так кому, їм розповідати? Я тут цього не буду робити (звіт). Хто до мене звертався за інформацією - ділився усіма знаннями (якщо він не "в каналізації").

Що стосується мого "девайса" - оскільки це не матиме ніякого відношення до котла (взагалі) то і до цієї теми воно відношення не матиме.

Змінено користувачем 988888
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, 988888 сказал:

Рішення прийнято, товар замовлений... Система буде проточна, "заводська", не дорожче 3 500 грн (~80$), 10,5 кВт, з можливістю маштабування, пожиттєвим гарантійним обслуговуванням...

Але це буде не електрокотел 🙂.

"Астанавитесь!" (С)

Ну, мало 10,5 кВт для нагрева проточной воды, Вам об этом все хотят сказать.

Вот по газовым колонкам (Гугл) :

image.png.ca60590c6e90297c55ae1e9e4290e2b3.png

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, 90BCO сказал:

"Астанавитесь!" (С)

Ну, мало 10,5 кВт для нагрева проточной воды, Вам об этом все хотят сказать.

 

Так я ж ему просчитал, что 160л ванна 45 минут будет наливаться от 10 кВт, вроде устраивает

Пора уже начинать делать, а не сомневаться, все за и против уже собраны

Харэ флуда, публика желает пошаговые фото изготовления деваса и схемы электрические принципиальные...

Змінено користувачем Enot123h
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, Enot123h сказал:

Так я ж ему просчитал, что 160л ванна 45 минут будет наливаться от 10 кВт, вроде устраивает...

:o теорія і практика

В 09.05.2023 в 22:04, 988888 сказал:

Так. Підтверджую. 6 700 Вт гріло відкриту ванну 140 літрів з +10 до +43 за 45 хвилин.

 

Тому планую 10... Бо в мене є всього 12... 😉

 

Змінено користувачем 988888
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вже час перетворювати теорію у практику. Ця тема повинна стати біблією для наступних котлозбирателей

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, 988888 сказав:

Мова йшла про ОДНУ ванну об'ємом в 140 літрів. І таких ванн потрібно було наповнити гарячою водою два рази протягом години. 2 по 140 😀. Одна ванна за одною 😀. По черзі

Якщо ванна одна, то не бачу сенсу у другому циклі "нагріву", все одно між циклами не залишається часу ні помитися, ні навіть злити не встигнеш...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 минуты назад, Enot123h сказал:

Вже час перетворювати теорію у практику. Ця тема повинна стати біблією для наступних котлозбирателей

:no:

9 часов назад, 988888 сказал:

...

Отже.

Рішення прийнято, товар замовлений...

Але це буде не електрокотел 🙂.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 минут назад, normal сказал:

Якщо ванна одна, то не бачу сенсу у другому циклі "нагріву", все одно між циклами не залишається часу ні помитися, ні навіть злити не встигнеш...

То було завдання з поглядом на майбутнє, бо є декілька варіантів фіналу. Зараз я на "початку". З огляду на свої можливості, думаю, через три/чотири дні можна буде приймати рішення про наступний крок в побудові системи. Але це все не в цю тему. Досить і того що тут п'ять сторінок флуда про "кип'ятильник в трубі з чермета". :pozor:

ПС:

На місці людини, яка всеж-таки мудритиме щось для ГВС з котла, теплообмінник (колба) якого з чорнового металу (хоть 100 раз покрашеного), то я б ставив-би на виході з котла фільтр для гарячої води. Його орієнтовна вартість ~30$.

Змінено користувачем 988888
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мене колега на з’йомній квартирі не став купувати бойлер, а трахається з 15квт проточником.

Питаю сьогодні як?
Афігєнно! Але вода тече цівкою і треба гратись змішувачем, та є ж і переваги!

Які?
Економлю на воді!
:pozor:

988888, ви будуєте собі новий будинок і завчасно готуєте собі таке Г?

Хоча ні, собі піxyй, я бачу ви на таке готові, а от чи готові ваші домашні?
Чим вони перед вами так завинили? 
зекономте краще на шпалерах, паркеті/ламінаті/плитці, зачекайте з кухнею, якийсь час перекантуйтесь на матрасах на підлозі, але світло, тепло і воду зробіть як треба.

Ваші рідні заслуговують на вашу повагу.

 

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Фрай сказал:

трахається з 15квт проточником.

Впевнений, про напругу в мережі під час користування 15 кВт Ви в колеги не питали.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

58 хвилин тому, 988888 сказав:

огляду на свої можливості, думаю, через три/чотири дні можна буде приймати рішення про наступний крок в побудові системи

Ото система за 3500 з якогось аліекспресс? Я 6 років назад віддав 35000 за окрему яму для душа\ванни, потім 35000 за 24кВт потужності на ГВС і ще  35000 досі збираємо на ванну, вже 6 років як сім'я не бачила жодного разу ванни (хоча душ нескінченно) і всі чудово терплять, бо папа хоче нормальну ванну, а не помийки після всіх дівчат :) Блін кипятильник 1500 в епіку, як можна зробити ГВС за 3500... Звиняйте шо не по темі, не кулібін

Змінено користувачем normal
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 минуту назад, 988888 сказал:
45 минут назад, Фрай сказал:

трахається з 15квт проточником.

Впевнений, про напругу в мережі під час користування 15 кВт Ви в колеги не питали.

Чому це?
я з самого початку пропонував йому хоч маленький, але бойлер, попереджав за проводку і маленький напор, наводив приклади, але він вчепився в ціну і простоту.

Кабель на проточник кинув окремо.

доречі, вже міняв ТЕНи бо жінки щось там прошляпили танці з бубном і попав на заміну.

але він розуміє, що бойлер краще та не бачить моживості встановити без довбання плитки в чужій квартирі яку потім  доведеться здавати господарю.

Але ж у вас ВЛАСНИЙ БУДИНОК для постійного проживання, а не літня дача.
Любіть себе

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, 988888 сказал:

Але це буде не електрокотел 🙂.

Я так і знав! Мірний атом!

 

image.png.2ec434251b9a4aae3798cb3644e37bf3.png

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, normal сказал:

:) Блін кипятильник 1500 в епіку, як можна зробити ГВС за 3500...

Доречі, кип'ятильник в епіку: 1.5кВт=90грн; 2кВт=100 грн :oops: "Одноразові" звичайно.

А ГВС має дешево получитись бо щось у мене є, а щось поставлю дешеве на час тестувань. Я такого ще не бачив/не робив. Потім по результатам, деталі заміню (при потребі) на більш витриваліше/потужніше/функціональніше... А пожиттєва безкоштовна гарантія бо скільки я житиму стільки безкоштовно собі і лагодитиму :classic_biggrin:.

Змінено користувачем 988888
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, 988888 сказал:

А пожиттєва безкоштовна гарантія бо скільки я житиму стільки безкоштовно собі і лагодитиму :classic_biggrin:.

487FC1CB-720C-4D85-9F70-4E1D0C14FA57.thumb.jpeg.876e7bd8366b0701d02c0a9d6e7eadee.jpeg

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 хвилин тому, 988888 сказав:

Доречі, кип'ятильник в епіку: 1.5кВт=90грн; 2кВт=100 грн

Ха, точно, а я за ціною сортував, бо по потужності не було (і мені викинув якісь Rommelsbacher), в дитинстві нас (дітей) так і мили: кипятильник у відро, з відра воду у балію, потім туди дитину, після стірку, цілком робоча схема, хоча вже не модна

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, normal сказал:

... вже 6 років як сім'я не бачила жодного разу ванни (хоча душ нескінченно) і всі чудово терплять, бо папа хоче нормальну ванну, а не помийки після всіх дівчат :) ...

Тю. Ви-ж рецепт знаєте :classic_biggrin:

19 минут назад, normal сказал:

... кипятильник у відро, з відра воду у балію, потім туди ... цілком робоча схема...

 

IMG_20230329_222036.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, 988888 сказал:

А ГВС має дешево получитись бо щось у мене є, а щось поставлю дешеве на час тестувань.

Я такого ще не бачив/не робив.

Но, Вы же и нам не расскажете, да ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
В 12.05.2023 в 16:50, 90BCO сказал:

"Астанавитесь!" (С)

Ну, мало 10,5 кВт для нагрева проточной воды, Вам об этом все хотят сказать

Тинявся по форуму і згадав про цю тему. Отже. Достатньо 9,7 кВт для нагріву ванни 140 літрів до +38/40 градусів за 20 хвилин.

В 12.05.2023 в 11:59, 988888 сказал:

Система буде проточна, "заводська", не дорожче 3 500 грн (~80$), 10,5 кВт, з можливістю маштабування, пожиттєвим гарантійним обслуговуванням...

Але це буде не електрокотел 🙂.

Особисто мені то обійшлось (помоєму :unknown:) на 200 гривень дорожче (десь до 3700). І то , із-за того ,що робив автоматику, що блокує роботу електрокотла на період роботи ГВС. Як з'ясувалось, для моєї родини максимум потрібно приблизно година часу (3 людини, 2 душа + 1 ванна).

В 10.05.2023 в 17:20, volomoto сказал:

Ну от на нормальний наргрівач — грошей нема, а на нагрівання вони для прийняття ванни — безмежно. По-різному люди економіку вчили.

В 10.05.2023 в 17:10, DimaF сказал:

Может лучше объяснить что это расточительно!?

Та да, расточітєльно. Бо особисто мені на данний час то виходить:

- донька душ - 3 грн.

- я/дружина душ -1,5 грн.

- ванна - 8 грн.

І це я СИЛЬНО округлив у більшу сторону (добавив відсотків 20:classic_biggrin:)

Бойлером то дешевше?

В 10.05.2023 в 17:37, 90BCO сказал:

Септик потрібно викачувати. Дорого (якщо не в сусідський горОд)

Незнаю як у кого, у мене в двукамерному, за час експлуатації, рівень не міняється.

 

Ітого: не бойлером єдиним...

 

 

Змінено користувачем 988888
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 12.08.2023 в 00:36, 988888 сказал:

Ітого: не бойлером єдиним...

 

 

Ну, добре, всі за Вас радіємо!

То, хоч покажете Ваш проєкт, може мені вже бойлер пора викидати?!😱

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...