Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Электрокотел в качестве ГВС

pdf

Рекомендовані повідомлення

7 минут назад, Enot123h сказал:

...Як дуже полюбляєте багато ванн це буде проблема, з 80л бойлера як раз одна ванна води буде, і години 3-4 чекай наступної ванни...

З цього все почалося. У мене "ваннофобія" а моїм дівчатам потрібен щоденний душ з періодичними ванними. Будівництво будинку "зайшло у ванну". Газу нема, є тільки електрика. На етапі фундаменту планувалась колонка від скрапленого газ... коли він був 3.20... Зараз вернулись до електроводи. Потрібно протягом години набрати дві ванни по 140 літрів якимсь девайсом до 5 тисяч... Тому - колхозім 😁

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Enot123h сказал:

2 ванни - 25 гривень, 750 грн у місяць, 9000 грн у рік

Нічо так, бухгалтерія...😉 Але бойлером то ще дорожче.

ПС

Колись (за пару років) на ці цифри будемо дивитись і дивуватись, що були такі дешеві часи...

Змінено користувачем 988888
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, 988888 сказав:

З цього все почалося. У мене "ваннофобія" а моїм дівчатам потрібен щоденний душ з періодичними ванними. Будівництво будинку "зайшло у ванну". Газу нема, є тільки електрика. На етапі фундаменту планувалась колонка від скрапленого газ... коли він був 3.20... Зараз вернулись до електроводи. Потрібно протягом години набрати дві ванни по 140 літрів якимсь девайсом до 5 тисяч... Тому - колхозім 😁

Навіщо той колхоз? У Вас сім'я, діти, поставте більший бойлер (120,150 літрів) і не будете мати проблем, а будете мати комфорт і радіти з кожним разом коли вони будуть приймати ту ванну!

Змінено користувачем anabioz
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, anabioz сказал:

Навіщо той колхоз?

Гроші.

В житті чоловіка все або через гроші , або через жінок. У мене взагалі без варіантів 😁

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, 988888 сказав:

Гроші.

В житті чоловіка все або через гроші , або через жінок. У мене взагалі без варіантів 😁

Або через лінощі заробити/зекономити на той бойлер. Не дуже хочу радити, але відмова від згубних звичок заради сім'ї - і через пару місяців до тих 5000 грн добавите ще 4-5 і буде бойлер.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, anabioz сказал:

Або через лінощі заробити/зекономити на той бойлер...

Так чому НЕ можна встановити електрокотел замість бойлера?

Змінено користувачем 988888
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, 988888 сказал:

Так чому НЕ можна встановити електрокотел замість бойлера?

Та можна, робить. Тільки з датчику протока импульси зазвичай, ставте інтегруючий ланцюг та триггер шмитта щоб реле керувати. Але я б ставив SSR, на 10 кВт контакти реле швидко обгорять, гаряча вода за день багато разів вмикється та вимикається

Змінено користувачем Enot123h
  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Enot123h сказал:

Тільки з датчику протока импульси зазвичай,

У мене такий є:

rozetka.com.ua/ua/351202635/p351202635/?gclid=CjwKCAjw3ueiBhBmEiwA4BhspD2kOfj_u-tPON3bs6Fm4dcJqp-Gr5klBpQW2NXZ-PH_rqldPVE05hoC-aoQAvD_BwE

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, 988888 сказал:

У мене такий є:

rozetka.com.ua/ua/351202635/p351202635/?gclid=CjwKCAjw3ueiBhBmEiwA4BhspD2kOfj_u-tPON3bs6Fm4dcJqp-Gr5klBpQW2NXZ-PH_rqldPVE05hoC-aoQAvD_BwE

Перевірте що в нього на виході перед використанням, бо в описі не написано

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 часов назад, 988888 сказал:

З цього все почалося. У мене "ваннофобія" а моїм дівчатам потрібен щоденний душ з періодичними ванними. Будівництво будинку "зайшло у ванну". Газу нема, є тільки електрика. На етапі фундаменту планувалась колонка від скрапленого газ... коли він був 3.20... Зараз вернулись до електроводи. Потрібно протягом години набрати дві ванни по 140 літрів якимсь девайсом до 5 тисяч... Тому - колхозім 😁

Як на мене ідея тупікова. Котел не розрахований в принципі як проточник. Він набирає "оберти" при входженні в нього теплої зворотки. У вас постійно буде заходити холодна вода. При потраплянні свіжої води у не пристосований для цього теплообмінник, буде корозія, і швидкий накип. Так, можна зменшити розхід води до маленької дзюрочки, але поки ви наберете ванну, нагріта вода в тій ванні буде охолоджуватися. Навіть моцні проточники для помитися, розраховані на приняття душу дзюркою, але не для наповнення ванни. У фабричних ЕК, після досягнення заданної температири, відключаються тени, і є вибіг помпи, яка в свою чергу забирає окроп з теплообмінника у магістраль. У вас при закритті крану можлива вкрай аварійна ситуація. Якщо фінанси співають романси, на бойлер 300л нема коштів, може знайдіть хорошого зварника і зробіть титан на дрова?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 часов назад, 988888 сказал:

У мене такий є:

rozetka.com.ua/ua/351202635/p351202635/?gclid=CjwKCAjw3ueiBhBmEiwA4BhspD2kOfj_u-tPON3bs6Fm4dcJqp-Gr5klBpQW2NXZ-PH_rqldPVE05hoC-aoQAvD_BwE

Тогда снимите с него параметры, т.к. о них в описании ни слова нет. Какой у него порог срабатывания? 1,5,10,20 л\мин? Какая задержка при отключении? Как будете регулировать мощность при разном расходе воды?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, aleksey02 сказал:

Тогда снимите с него параметры, ... 1,5,10,20 л\мин? Какая задержка при отключении? Как будете регулировать мощность при разном расходе воды?

Свого часу він стояв на насосі що підвищу тиск води в системі (в квартирі). Кран відкриваєш, вода побігла, датчик сам включив насос. Кран закрив - насос миттєво виключився. Працює від 220. Згодом дана ситсема працювала в автономному (без водопроводу) літньому душі у мене на будівництві. Навіть змущений був обмежити краном проток води через лійку бо цей китаєць 50 л бочку висмоктував за 5 хвилин 😁.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 минут назад, naupv сказал:

У вас при закритті крану можлива вкрай аварійна ситуація.

Хм. В котлі буде "аварійна ситуація" а в бойлері ні (якщо закрити кран) ?

Змінено користувачем 988888
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 часов назад, 988888 сказал:

Так чому НЕ можна встановити електрокотел замість бойлера?

Можна. Але користування ванною він не забезпечить.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чом б не вигадувати лісапетку, купляти автоматику до котла, щось майструвати, а не звернути увагу на Б/В бойлери? Б/В бойлер можна самому обслужити не за всі гроші світу, і він працюватиме як новий.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як ідея для роздумів, можна схрестити бойлер та котел, з'єднавши по-колу бойлер, циркуляційний насос та котел 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 часов назад, 988888 сказал:

У мене "ваннофобія" а моїм дівчатам потрібен щоденний душ з періодичними ванними....Потрібно протягом години набрати дві ванни по 140 літрів...

Тут вже запитували Вас про об'єм септіка, чи у Вас централізована каналізація ?

  • Лайк 1
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 часов назад, 988888 сказал:

Потрібно протягом години набрати дві ванни по 140 літрів якимсь девайсом до 5 тисяч..

Может лучше объяснить что это расточительно!?

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, DimaF сказав:

Может лучше объяснить что это расточительно!?

Ну от на нормальний наргрівач — грошей нема, а на нагрівання вони для прийняття ванни — безмежно. По-різному люди економіку вчили.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, 90BCO сказал:

об'єм септіка,

Як це впливає на те чи бойлер у людини, чи проточний нагрівач?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, 988888 сказал:

Як це впливає на те чи бойлер у людини, чи проточний нагрівач?

Ніяк, але потім з"явится тема, септік переповнен, и як зробити великий, за 500 гривен))

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, 988888 сказал:

Як це впливає на те чи бойлер у людини, чи проточний нагрівач?

Ніяк.

Септик потрібно викачувати. Дорого (якщо не в сусідський горОд).

З Вашим расходом води це треба теж враховувати, якщо Ви говорите про бюджет.

Єто всьо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, DimaF сказал:

Ніяк, але потім з"явится тема,

Добре. Тож поки почекаємо "потім". А зараз давайте відповімо: то чи можна котел в якості ГВС?

А то тут філософіїї вже понаписували і про ціни і про "расточітєльность" і про безпеки... про все крім самої суті. 🤢

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, 90BCO сказал:

Септик потрібно викачувати. Дорого (якщо не в сусідський горОд).

З Вашим расходом води це треба теж враховувати, якщо Ви говорите про бюджет.

У людини ВЖЕ Є ванна/душ/вузли/точкі/іт.д. Отже є куди то все збирається. Отже з цим проблем немає. І до теми це не відноситься бо не це я запитував. Давайте про глибину/діаметр скважини ще тут шість сторінок пробазікаєм?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, 988888 сказал:

...А зараз давайте відповімо: то чи можна котел в якості ГВС?

 

Можна.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...