Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Электрокотел в качестве ГВС

pdf

Рекомендовані повідомлення

2 часа назад, Maryan_bhfz сказал:

Як ідея для роздумів, можна схрестити бойлер та котел, з'єднавши по-колу бойлер, циркуляційний насос та котел 

Це був варіант №3 😁 Бо варіант №1 - газова колонка від пропана; варіант №2 - бойлер; варіант №4 - проточний нагрівач...

Зараз (тут) розмірковую над варіантом №5 - можливість здешевлення проточного нагрівача власними силами (ібо нє богі горшкі...) 😁

Тендерні змагання грошей/комфорту/ремонту 😉

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, DimaF сказал:

Газу немае!?

Капець. Хлопці, лише на минулій сторінці про це писав. Це якесь перекладання з пустого в порожнє.

Змінено користувачем 988888
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, 988888 сказал:

Капець. Хлопці, лише на минулій сторінці про це писав. Це якесь перекладання з пустого в порожнє.

Яж не можу конспектувати ваши дописи, побачив, нема.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, naupv сказал:

Чом б не вигадувати лісапетку, купляти автоматику до котла, щось майструвати, а не звернути увагу на Б/В бойлери? Б/В бойлер можна самому обслужити не за всі гроші світу, і він працюватиме як новий.

🥺 Доречі (можливо не в цю тему), хтось з присутніх знає: чи можна в стандартний 100-літровий бойлер встановити блок тенів на 10 кВт, замінивши його власний 2-х кіловатний? Правда, я і таких тенів для таких бойлерів ніде не зустрічав... але, можливо вони існують 😁.

Змінено користувачем 988888
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, 988888 сказал:

🥺 Доречі (можливо не в цю тему), хтось з присутніх знає: чи можна в стандартний 100-літровий бойлер встановити блок тенів на 10 кВт, замінивши його власний 2-х кіловатний? Правда, я і таких тенів для таких бойлерів ніде не зустрічав... але, можливо вони існують 😁.

А навіщо? Купіть б/в на літрів 150-200, і ви три ванни зможете набирати. Чи ви любите труднощі?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, naupv сказал:

А навіщо? Купіть б/в на літрів 150-200

1. Яка ціна (чесно, навіть не цікавився)?

2. Немає місця для такого. Можна лише два по 100 в різних приміщеннях.

13 минут назад, naupv сказал:

Чи ви любите труднощі?

3. Скільки "ітого живе" бойлер щоб я дивився в бік б/в?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, 988888 сказал:

Скільки "ітого живе" бойлер щоб я дивився в бік б/в?

В мене недавно потік 100 л бойлер (2 роки прожив), перечитав цілу гору коментарів про різні бойлери, в результаті купив дражице на 150. Довго думав, грошей було шкода, але практично на будь-який інший знаходились коментарі типу "потік через 3 місяці". Склалось таке враження (можливо і не об'єктивне), що серед сучасних бойлерів 10-річні живі екземпляри - це вже стає рідкістю  

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, 988888 сказал:

чи можна в стандартний 100-літровий бойлер встановити блок тенів на 10 кВт

Я думаю, якщо таке і зробити, то тени довго не проживуть, бо в бойлері вода не циркулює, тени будуть перегріватись

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Maryan_bhfz сказал:

Склалось таке враження (можливо і не об'єктивне), що серед сучасних бойлерів 10-річні живі екземпляри - це вже стає рідкістю  

А тут пропонують щоб я ще й б/в купив 🙂

Заходить чоловік до мотосалону вибрати собі мотоцикла а йому там давай питання задавати: а чи всі пальці є на ногах?; а чи часто він п'є воду в дорозі?; а який склад його сім'ї?... І совітують купити автомобіль. В мотосалоні кажуть купити автомобіль.

Це тут на форумі саме таке. Десятки сторінок "ніпрощо" доки не зайде випадково людина що це робила/бачила/спробувала. Інколи, читаючи потрібну тобі тему, потративши на це декілька годин свого часу, ти розумієш, що багатьом людям нема чого робити і вони сидять тут на форумі як в аналогу тіктока.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 минуты назад, Maryan_bhfz сказал:

бо в бойлері вода не циркулює,

Ну якже... Вона-ж заміщується? Отже це циркуляція?

 

34 минуты назад, Maryan_bhfz сказал:

тени будуть перегріватись

Робота ТЕНів буде з однаковою Т. Що в бойлері, що в проточному. В проточному цей процес (нагрів води) пройде бистріше тому, що цих ТЕНів більше. Т в бойлері Ви можете підняти до +80... в проточному Ви навряд чи захочите підняти вище +45.От і все. Який там "перегрів"? І я не зустрічав бойлерів на 10-15 кВт тому, що це для виробника буде "штучний" товар. А це невигідно виробнику економічно. Для виробника. А про ціноутворення товару в наших "реаліях" то взагалі окремий треш і для іншої теми.

Змінено користувачем 988888
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, 988888 сказал:

Який там "перегрів"?

Я про те, що в стандартному бойлері наприклад тен на 1,5 кВт, і він віддає воді цих 1,5 кВт*годин за одну годину. Віддає тій воді, яка його оточує, а вже ця вода конвекцією перемішується. Якщо взяти блок тенів на 10 кВт, то геометрично вони досить компактні, і ці 10кВт*годин електрики віддадуться не значно більшому шару води, вода може навіть закіпати на поверхні контакту з теном, а там де починається закипання утворюється прошарок пару, через який теплопередача тільки погіршується. Це я до чого все, працювати воно буде, але ресурс тенів без циркуляції води буде меншим, ніж з циркуляцією. Я так думаю, можливо в чомусь і помиляюсь)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Maryan_bhfz сказал:

...в стандартному бойлері наприклад тен на 1,5 кВт, і він віддає воді цих 1,5 кВт*годин за одну годину. Віддає тій воді, яка його оточує, а вже ця вода конвекцією перемішується. Якщо взяти блок тенів на 10 кВт, то геометрично вони досить компактні, і ці 10кВт*годин електрики віддадуться не значно більшому шару води...

Так брендований (заводський) проточний водонагрівач працює-ж без цих проблем. Це (той, що планую я) такий-же водонагрівач. Теж брендований 😄.

Різниця в металі колби та в ціні в 10 разів. Водонагрівач проточний на 10,5 кВт коштує зараз 7 500 грн. Але там лише 2 тени по 5,25 кВт потужності, що унеможливлює його експлуатацію в моїх умовах.

Змінено користувачем 988888
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 минуты назад, 988888 сказал:

А тут пропонують щоб я ще й б/в купив 🙂Десятки сторінок "ніпрощо"  Інколи, читаючи потрібну тобі тему, ти розумієш, що багатьом людям нема чого робити і вони сидять тут на форумі як в аналогу тіктока.

Я з 2009року, замітив теж одну тенденцію на форумі. інколи трапляються люди, які для себе вже вирішили ідею фікс, і не відступляться від неї ніколи, але наполегливо продовжують запитувати про свою мрію на багатьох сторінках. Цим людям відповідають майстри, які з свого досвіду побачили не мало різних віріантів, але то те все пусте  для людини, яка перший раз з цим стикається, читає повідомлення через рядок, а то і зовсім не читає. Наступає момент, коли всім ця людина стає не цікавою, і нехай наступає на граблі на свій розсуд.

Про бойлер.

Я вам дав пораду купити робочий Б/В і САМОМУ! перебрати його. Там роботи, мізків і грошей мін. Якщо купляти котел, доточувати до нього кучу запобіжної автоматики, видумувати схеми, збирати все до купи, і на виході отримати не довговічну колбу з чермету з дзюрочкою гарячої води, то по рівнянню з Б/В бойлером, це не рентабельно зовсім.

Змінено користувачем naupv
  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, naupv сказал:

це не рентабельно зовсім.

Нагадайте, яке було запитання від мене?

"- Чи можна..."

Нагадайте, де я запитував "вигідно/невигідно", "рентабельно/нерентабельно"?

ПС:

Так можна електрокотел в якості проточного?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 хвилин тому, 988888 сказав:

Так можна електрокотел в якості проточного?

Ви ставити одне питання, а насправді хочете отримати відповідь на інше і дивуєтесь, що багато сторінок не в тему написано.

Вам вже сказали що можна і які ризики з тим пов‘язані, а далі вам вирішувати.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, volomoto сказал:

Вам вже сказали що можна і які ризики з тим пов‘язані, а далі вам вирішувати.

Ви не сказали "можна", Ви не сказали "неможна". То яка Ваша думка а не чиясь?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

11 минут назад, volomoto сказал:

...і які ризики з тим пов‘язані...

 

- температура?;

- тиск?;

- невідомий срок експлуатації?;

- ціна експлуатації?;

щось забув?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 минут назад, 988888 сказал:

Так можна електрокотел в якості проточного?

Можна, але не треба. Для ваших забаганок ідея погана.

Перше, що попалось на очі.

www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/boyler-na-200l-stan-b-u-IDQarHw.html

www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/prodam-boyler-electrolux-na-200-litrov-IDQ4uzp.html

www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/prodam-boylery-electrolux-centurio-iq-ot-30-do-200-l-IDOiQ4E.html

Напевно ваша сім.я не проводить банні процедури 7/24. Один раз нагріти таку бочку до 60грд, і на виході ви отримуєте до 700л води темпер 40грд. Але перед установкою,  треба розібрати, почистити, замінити анод, ущільнювач, яущо треба ТЕН. А бочка буде служити довго, якщо робити завчасно профилактики.

Все.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, naupv сказал:

Перше, що попалось на очі.

www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/boyler-na-200l-stan-b-u-IDQarHw.html

www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/prodam-boyler-electrolux-na-200-litrov-IDQ4uzp.html

www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/prodam-boylery-electrolux-centurio-iq-ot-30-do-200-l-IDOiQ4E.html

Ми-ж це вже обговорювали і я відповів:

 

11 часов назад, 988888 сказал:

...

2. Немає місця для такого. Можна лише два по 100 в різних приміщеннях.

...

 

11 часов назад, 988888 сказал:

3. Скільки "ітого живе" бойлер щоб я дивився в бік б/в?

 

6 минут назад, naupv сказал:

А бочка буде служити довго, якщо робити завчасно профилактики.

🙂 А у попередніх власників ця б/в "бочка" вже прожила половину свого "довгого" життя...

Та то жарт. Краще розтлумачте "на пальцях" Ваше

11 минут назад, naupv сказал:

Можна, але не треба.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если цель сэкономить, купите бочку за 300 грн на 200 литров, вварите патрубки и гайки под тены, обмотайте стекловатой. Бойлер готов. Даже если через год бочка сгнила, выкинул и за 300 грн купил другую. С магниевым анодом думаю как минимум 2 года проживет. Можете хоть 10 ТЭНов туда вкрутить. Двоечкой варится норм, если точками, и полуавтомат не нужен.

www.olx.ua/d/obyavlenie/bochka-200l-pod-homut-IDRnfWS.html

Змінено користувачем Enot123h
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 минуты назад, Enot123h сказал:

купите бочку за 300 грн на 200 литров

Некуда ставить у него))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Enot123h сказал:

Можете хоть 10 ТЭНов туда вкрутить.

Доречі: блок тенів (3х3.5кВт) коштує як готовий котел з моєї фото 🙂... з цими ТЕНами..

Змінено користувачем 988888
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, 988888 сказав:

Ви не сказали "можна", Ви не сказали "неможна". То яка Ваша думка а не чиясь?

Ставити можна, працювати як заводський нагрівач воно не буде. 

 

5 годин тому, 988888 сказав:

- температура?;

- тиск?;

- невідомий срок експлуатації?;

- ціна експлуатації?;

щось забув?

Забули глянути в документацію, де написані умови експлуатації.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, volomoto сказал:

Забули глянути в документацію, де написані умови експлуатації.

😶 Ви про що? В документаціїї написано: може працювати у відкритій системі.

Чи Ви про це?:

"...Устройство предназначено для установки в проточные промышленные и бытовые системы отопления...."

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...