Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Бюджетний комблок на УШП з плоским дахом.

yur43

Рекомендовані повідомлення

В будинку де живу 14 років - 9 контурів, які ніхто не розраховував. Памятаю тільки що труби було 400м. Все прекрасно прокачується штатним насосом газового котла. Дуже економно працює. Труба металопласт, 16мм. Прохідний отвір аналогічний PEX.

Думаю, чотири контури любий насос прокачає.

 

400/9=44,5 метра контур усредненно.

а Вы хотите 200. для контура 200 метров нужна другая труба и другой насос.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я в своей плите не заморачивался чтоб поделить контуры покомнатно. С инерцией УШП не думаю, что есть в этом смысл. Зато получил 9 контуров от 70 до 80 метров. Поидее не надо будет балансировкой заморачиваться.

И вообще непонятно зачем экономить на контурах? Пару тысяч на коллекторе выиграть?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так як планую плиту 20см і тонкі бетонні перегородки між кімнатами, зональне регулювання може працювати тільки в період сильних морозів. В міжсезоння будинок буде мати однакову температуру. Є варіант поділити плиту на чотири рівні частини і так приблизно зонувати. Контури вийдуть близько 100м кожний.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так як планую плиту 20см і тонкі бетонні перегородки між кімнатами, зональне регулювання може працювати тільки в період сильних морозів. В міжсезоння будинок буде мати однакову температуру. Є варіант поділити плиту на чотири рівні частини і так приблизно зонувати. Контури вийдуть близько 100м кожний.

 

а что мешает сделать меньше? трубы столько же уйдет. вопрос только в гребенке

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перестрахуюсь, зроблю п'ять контурів 4*(80-120м ) + 1*50м. Тільки для Вас. Крок труб і арматури буде 20см.

Можна було б одним контуром 32" трубою всю плиту закатати з кроком 40см і вистачило б.

В рекомендаціях пишуть що малий крок застосовується в малих приміщеннях. В залах 30м.кв рекомендують крок 30см.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перестрахуюсь, зроблю п'ять контурів 4*(80-120м ) + 1*50м. Тільки для Вас. Крок труб і арматури буде 20см.

Можна було б одним контуром 32" трубою всю плиту закатати з кроком 40см і вистачило б.

В рекомендаціях пишуть що малий крок застосовується в малих приміщеннях. В залах 30м.кв рекомендують крок 30см.

 

И получают эффект зебры.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И получают эффект зебры.

 

В одній кімнаті в мене укладено 100м труби з кроком 40см. Стяжки 8см, ламінат. Якщо поли помити то видно зебру, але тепло і ногами не відчувається.

В одной комнате у меня 100 метров трубы уложено с шагом 40 см. Стяжка 8 см, ламинат. Зебру видно только по помытому полу. Ногами не чувствуется и в комнате тепло.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Питання слідуюче - підземний водосток через центр плоского даху.

Чи є в кого досвід?

Вода має збиратися в лунку приблизно по центру даху, через трубу опускається під землю і прямує зливатися в канаву біля дороги. По дорозі, через трійник добирається ще вода від воріт. Біда в тому що до канави труба виходить нижче землі. Тобто вода в трубі буде завжди. І замерзати буде разом з грунтом.

IMG_20200211_145856.thumb.jpg.676e58695615305ea893185979bc7980.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Журчащая труба внутри дома :)

Понять не могу-зачем такой гемор? Можно же односкатную крышу с минимальным уклоном. Практически плоская. Но таки скатная

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене на роботі був центральний злив. Все прекрасно. Дві труби 110мм на 500м.кв.

Труби в будівлі будуть утеплені (конденсат) і обезшумлені (в кладовці).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У нас в подъезде начали протекать. Почти на каждом этаже. И в деском саду тоже протекло-залило две группы.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні приїздив до нас РЕС, міряли місце для стовпа.

Стовп мають ставити під фасадний забор, на межі з сусідом.

Пояснили що стовп, бокс для лічильника то їх. А лічильник купую я. Рекомендували NIC-2100. Купляти тільки в певному місці, там вже запрограмовані. Просто з магазину іншого треба буде везти на місяць на програмування.

Правда то?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

когда я подключал, то счетчик входил в компетенцию РЕС . сейчас возможно по другому. надо смотреть договор на стандартное подключение, который вы по идее подписали и оплатили
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні приїздив до нас РЕС, міряли місце для стовпа.

Стовп мають ставити під фасадний забор, на межі з сусідом.

Пояснили що стовп, бокс для лічильника то їх. А лічильник купую я. Рекомендували NIC-2100. Купляти тільки в певному місці, там вже запрограмовані. Просто з магазину іншого треба буде везти на місяць на програмування.

Правда то?

Дешевле для нервной системы сделать так, как говорят. Но ежели принцип, то.... он может стоить денег. Ваших денег. И нервов тоже ваших

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

когда я подключал, то счетчик входил в компетенцию РЕС . сейчас возможно по другому. надо смотреть договор на стандартное подключение, который вы по идее подписали и оплатили

Сейчас по другому, еще и счетчик идет с ограничением по амперажу.

тоесть не получится заказать меньше в квт, в просчете что поставят автомат все равно на 32 ампера (к примеру)

Счетчик сразу деньночь ставится

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сейчас по другому, еще и счетчик идет с ограничением по амперажу.

тоесть не получится заказать меньше в квт, в просчете что поставят автомат все равно на 32 ампера (к примеру)

Счетчик сразу деньночь ставится

 

Реле есть в самых дорогих счетчиках, которые с АСКУЭ и стоят по 7-8к. Но есть и без реле. Я сейчас тоже на стадии подключения, ящик купил сам, который мне подходит, под много модулей. Счетчик планирую брать пока без модема, но с возможностью добавить его в будующем.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Реле есть в самых дорогих счетчиках, которые с АСКУЭ и стоят по 7-8к. Но есть и без реле. Я сейчас тоже на стадии подключения, ящик купил сам, который мне подходит, под много модулей. Счетчик планирую брать пока без модема, но с возможностью добавить его в будующем.

Счетчик ставится с ПЗР 8 тыс

 

Офиц платежи 17кВт - 36

Монтаж и материалы (счетчик с ПЗР) - 8

Добавлено через 3 минуты

я в своей плите не заморачивался чтоб поделить контуры покомнатно. С инерцией УШП не думаю, что есть в этом смысл. Зато получил 9 контуров от 70 до 80 метров. Поидее не надо будет балансировкой заморачиваться.

И вообще непонятно зачем экономить на контурах? Пару тысяч на коллекторе выиграть?

здесь кто что хочет получить.

У меня отдельно каждая комната, в каждой комнате есть термодатчик с програмированием, и настроен график температурный.

Если бы контуры были как попало, этого сделать было бы нельзя, точнее конечно наверное можно - но были бы пятнами - холд/тепло.

 

 

При подходе - одинаковая теператтура пола по всей плите - несущественно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сейчас по другому, еще и счетчик идет с ограничением по амперажу.

тоесть не получится заказать меньше в квт, в просчете что поставят автомат все равно на 32 ампера (к примеру)

Счетчик сразу деньночь ставится

Обіцяли автомат 40А, лічильник без наворотів. Потужність 7кВт, одна фаза, з можливістю два тарифа.

 

Добавлено через 3 минуты

Замовляю екструзію на фундамент, кришу. Вийшло 500м.кв 50мм товщиною. Буду клеїти в два шари на піну. Скільки треба піни на 200м.кв ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Обіцяли автомат 40А, лічильник без наворотів. Потужність 7кВт, одна фаза, з можливістю два тарифа.

 

обещали автомат 40А при заказанной мощности 7 кВт?

у Вас должна быть схема, там все указано. там точно автомат 40А, а не 32?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Схеми ще немає, розрахунок сказали два тижні.

Автомат думаю не розраховується під максимальне навантаження. Повинен бути запас.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как нет?

Когда подписывали договор-должны были и схему подписать. И только потом счет на оплату получить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Обіцяли автомат 40А, лічильник без наворотів. Потужність 7кВт, одна фаза, з можливістю два тарифа.

 

ТОже так хотел сделать, но предупредили что не получится.

Возможно от региона зависит.

 

Добавлено через 1 минуту

Схеми ще немає, розрахунок сказали два тижні.

Автомат думаю не розраховується під максимальне навантаження. Повинен бути запас.

Есть таблица автоматов под нагрузку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть таблица автоматов под нагрузку.

 

Ще нічого не платив. Якщо скажуть під 40А замовити 8кВт, переробимо макументи.

32А якось на межі...

 

Зведена таблиця для вибору автоматичного вимикача для однофазної мережі 220 В.

Номінальний струм автоматичного вимикача, А. Потужність, кВт. Струм, 1 фаза, 220В. Перетин жил кабелю, мм2.

16 0-2,8 0-15,0 1,5

25 2,9-4,5 15,5-24,1 2,5

32 4,6-5,8 24,6-31,0 4

40 5,9-7,3 31,6-39,0 6

50 7,4-9,1 39,6-48,7 10

63 9,2-11,4 49,2-61,0 16

80 11,5-14,6 61,5-78,1 25

 

По цій таблиці можна було б і 6кВт ставити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отримав будівельний паспорт з вкладеним повідомленням про початок будівництва. За все 1200грн., два тижні.

 

еще уточню-Вы подавали уведомление о началах работ?

на сайте ДАБИ проверяли? есть ли регистрация этого уведомления?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, є номер реєстрації. Подавав архітектор, кум. На сайті перевірив, є. А чого цікавитесь?

___________________

Де можна замовити жабки для кріплення другого шару арматури? Або можливо є інші рішення?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...