Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Повышение тарифов на электроэнергию для населения с потреблением более 500 кВт в мес.

БеLка

Рекомендовані повідомлення

Теплові насоси - без обмежень, електрика - для себе без обмежень, але продавати - зась, тільки в мережу обліково, вода наче до 30м без обмежень, більше 30 - податок на викор водних ресурсів

 

До 300м3 в сутки.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Амортизацию и плановое ТО на автономные системы накиньте и ещё раз сравните с квартирой

 

За время жизни в квартире (16 лет) на 2 этаже меня топили около 5 раз и я топил соседей 1 раз. За 3 года моего покупателя квартиры уже топили 2 раза один из них канализация (((. Насколько я пониманию панелька (1986 года постройки) которую я продал подходит к завершению срока эксплуатации. Только на 2х паркоместах я экономлю 19 200 грн. в год :lol: ещё есть вода которая которая после водоподготовки стоит 2 грн. за 1м3 :lol: ещё есть нормальное отопление и тд. Первую свою СЭС я на офисе собрал в 2013 году и ещё ни разу туда не лазил.

Посему учитывая общую деградацию жилищного фонда и рост ЖКХ - жизнь в доме здравого размера (у меня 116м2) - будет стоить дешевле жизни в 2к квартире

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Налог не такой и большой на землю.

Не большой. Я 80 грн за год вношу - и користуюсь.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Амортизацию и плановое ТО на автономные системы накиньте и ещё раз сравните с квартирой

 

В мене квартира

Амортизація котла є.

Амортизація будинку є. Зробили фасад. Зробили двір. На часі дах.

В будинку за свій кошт робимо дорогу.

Тому не все так однозначно.....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чудный у Вас городишко: холодная вода - 2 грн./куб. и парко-место - 26 грн./сутки.

 

А сколько должна стоить вода со скважины ? В подполье стоит счётчик электричества и воды - делите стоимость электроэнергии и фильтров на кубы и получаете средневзвешенный 2 грн за 1м3. Парковка под навесом на нормальной парковке стоит 800 грн./мес . Всё достаточно прозрачно

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

К пенсии надо начинать готовиться ещё с лет 30ти:)

 

Я почав готуватися з 14 років, коли вперше офіційно почав працювати.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я почав готуватися з 14 років, коли вперше офіційно почав працювати.

 

Оце мабуть заробили.У мене тато з13 почав офіційно працювати.То зараз така сума кожен місяць приходить що й писати страшно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мене тато з13 почав офіційно працювати.То зараз така сума кожен місяць приходить що й писати страшно.

 

Не гайте часу: скуповуйте біткоїни.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не гайте часу: скуповуйте біткоїни.

 

Не потрібні нам ті буржуйські прибамбаси.Про нас держава не погано піклується.Головне пораньше почати офіційно працювати.Я ось взагалі з 12 розпочав.Жду поки доньці 11 виповниться.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не заздрю:)

 

Я тоже, первая запись в трудовой в 16. И дальше неприрывный официальный трудовой стаж.

Но на пенсию от государтва я чета не надеюсь.

Если она и будет, то это все равно не будет сумма, позволяющая прилично жить.

 

уже сегодня можно увидеть свою предварительную пенсию. )

portal.pfu.gov.ua/

 

Добавлено через 2 минуты

Не гайте часу: скуповуйте біткоїни.

 

ой, біткоїни - та іще надійність та перспективка, дивлячись на них останніх 2 місяця. ( хто не знає, то вартість одного Б за 2 місяці впала десь приблизно з 60.000 до 34000), а люди сподівались що буітдаражать, продавали майно, купували біткоіни...

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не заздрю:)

 

Я тоже, первая запись в трудовой в 16. И дальше неприрывный официальный трудовой стаж.

Но на пенсию от государтва я чета не надеюсь.

Если она и будет, то это все равно не будет сумма, позволяющая прилично жить.

 

Аналогічно! Заздрість - не найкраще з почуттів.

 

Ну похвалитися безперервним трудовим стажем не можу, бо в дев"яностих були великі проблеми з офіційним працевлаштуванням, але більше 30 років офіційно пропрацював. На державну пенсію також не розраховую. Я навіть дивуюсь що досі не відмовились від пенсійних виплат теперішні "ліберторіанці".

 

Доречі, почались розмови про пільгові 100 Вт*год. А як же ж ринкова ціна електрики? :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А сколько должна стоить вода со скважины ? В подполье стоит счётчик электричества и воды - делите стоимость электроэнергии и фильтров на кубы и получаете средневзвешенный 2 грн за 1м3. Парковка под навесом на нормальной парковке стоит 800 грн./мес . Всё достаточно прозрачно

 

вот кстати, интересный вопрос. цена воды со скважины...

электрика, это одно, а насос? он иногда имеет такую способность - "накрыться медым тазом", никто не будет спрашивать цену ремонта или замены.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ой, біткоїни - та іще надійність та перспективка, дивлячись на них останніх 2 місяця. ( хто не знає, то вартість одного Б за 2 місяці впала десь приблизно з 60.000 до 34000), а люди сподівались що буітдаражать, продавали майно, купували біткоіни...

Ну, хто вважав що "будітдаражать" та ще й в короткостроковій перспективі, дуже помилялися. Я, наприклад, купував ще за 2 000. Після цього було і 20 000 і після цього 3 500, і знов 12 000 і знов впало до 5 000 перед крайнім зростанням до 64 000 і теперішніми 32 000. Тому частину коштів треба мати як пенсійні накопичення і в золоті, і в валюті, і в нерухомості і в тих самих бітховінах.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так и городской водопровод иногда ломается - труба может лопнуть и сантехник не будет спрашивать мол это ж городское водоснабжение, я вам бесплатно трубу поменяю. А возьмет деньги как за замену трубы, невзирая на то, откуда в ней вода берется.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в Европі є таке поняття як "абонплата", підозрюю що нас чекає така ж сама перспектива. користуєшся газом-водою-світлом- сплачуєш і абонплату і за кіловати/куби.

 

Добавлено через 5 минут

Ну, хто вважав що "будітдаражать" та ще й в короткостроковій перспективі, дуже помилялися. Я, наприклад, купував ще за 2 000. Після цього було і 20 000 і після цього 3 500, і знов 12 000 і знов впало до 5 000 перед крайнім зростанням до 64 000 і теперішніми 32 000. Тому частину коштів треба мати як пенсійні накопичення і в золоті, і в валюті, і в нерухомості і в тих самих бітховінах.

 

я, як зовнішній спостерігач. ). зараз спостерігаю за NFT. )

 

Добавлено через 7 минут

Так и городской водопровод иногда ломается - труба может лопнуть и сантехник не будет спрашивать мол это ж городское водоснабжение, я вам бесплатно трубу поменяю. А возьмет деньги как за замену трубы, невзирая на то, откуда в ней вода берется.

 

когда ломается городская труба, ее ремонтирует город ( платит за трубу и за работу мастеров). а если ломается у меня в квартире, то плачу я.

а в случае скважины - ты сам себе производитель и потребитель. и если, например, я снимаю в аренду дом, и оплачиваю по счетчику воду, возникает вопрос - как же складывается цена за куб.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а если ломается у меня в квартире, то плачу я.

Ну так о чем же и речь. Так что полной шары все-равно не будет - но вы же ремонт трубы у себя в квартире не закладываете в тариф на воду.

и если, например, я снимаю в аренду дом, и оплачиваю по счетчику воду, возникает вопрос - как же складывается цена за куб.

Ну так тут все просто - электричество + аммортизация + заработок владельца дома.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вот кстати, интересный вопрос. цена воды со скважины...

электрика, это одно, а насос? он иногда имеет такую способность - "накрыться медым тазом", никто не будет спрашивать цену ремонта или замены.

 

Насос я брал за $50 - третий год полет нормальный. За это время он поднял 680 м3. в дом и непонятное количество во двор. Ещё я на него поставил плавный пуск и остановку это ещё 640 грн. Вода в объеме 680м2 мне бы стоила 19 040 грн. Пока я наблюдаю только снижение постоянных расходов

 

Я считаю, что надо оптимизировать постоянные расходы и не бояться разовых крупных

Змінено користувачем tesla2176
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А як же мотокоса з бензопилою? А обприскувач з хімією/не хімією? А благоустрій з поливом? А коти/сороки снігозатримувачі паркан ворота автоматика...

Є маса того, про що в квартирі навіть не задумуєшся

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 л бензину на рік не так вже й дорого на ту мотокосу. Бензопила замінюється на електричну (якщо ділянка не гектар). Та й то деревця до 2-3 см діаметром я мотокосою скошую, електропилку вже другий рік не використовую - ото як ділянку розчистив то більше й не треба вона. А для поливу вода по 2 грн :) . Коти в місті ще більша проблема, ніж за містом - поцікавтеся сіко коштує утримувати кота в міській квартирі. А за містом вони самі живуть :) .
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А як же мотокоса з бензопилою? А обприскувач з хімією/не хімією? А благоустрій з поливом? А коти/сороки снігозатримувачі паркан ворота автоматика...

Є маса того, про що в квартирі навіть не задумуєшся

 

Глядите, мне очень повезло что перед постройкой дома я точно знал сколько стоит содержание дома площадью 480м2 на участке в 38 соток. Поэтому я построил дом 116м2 на участке 2.58 сотки. Тут ведь надо правильно оценивать свое место в этой жизни :unknown:

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Коти в місті ще більша проблема, ніж за містом - поцікавтеся сіко коштує утримувати кота в міській квартирі. А за містом вони самі живуть .

Чужі коти по міській квартирі не лазять. Натомість у чужому дворі вони почуваються як в себе вдома, проблема ще та - щоб її вирішити довелось завести пса.

10 л бензину на рік не так вже й дорого на ту мотокосу.

так справа не в дорого/недорого, наголос на тому що у мешканців квартир такого клопоту немає зовсім

 

Поэтому я построил дом 116м2 на участке 2.58 сотки. Тут ведь надо правильно оценивать свое место в этой жизни

Вооооот! Ми прийшли до того, що таунхаус, або дуплекс, або ще який трімплєкс - квартира на землі - наше всьо

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чужі коти по міській квартирі не лазять. Натомість у чужому дворі вони почуваються як в себе вдома, проблема ще та - щоб її вирішити довелось завести пса.

 

так справа не в дорого/недорого, наголос на тому що у мешканців квартир такого клопоту немає зовсім

 

 

Вооооот! Ми прийшли до того, що таунхаус, або дуплекс, або ще який трімплєкс - квартира на землі - наше всьо

 

А чим коти заважають?

У мешканців квартир є інший клопіт, починаючи з загидженого під'їзду і несправного ліфта до бути залитим або залити когось, вічними сусідськими ремонтами і т.п.

Ні краще окремий будиночок на невеликій ділянці з такими ж сусідами.

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...