Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Оплата за транспортировку газа

NullDev

Рекомендовані повідомлення

Головне не додавати зайвих платіжок. А так мо й не помітять навіть.

 

ну...я б сказав це чудовий піархід...

Газ по 55 коп.....і не важливо , що це не куб, а квтгод.....

В ейфорії населення не помітить суму вцілому... зуб даю..

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сергій веде мову про три складові:

1) абонплата за обслуговування,

2) плата за розподіл і транспортуванея,

3) плата за газ.

В цьому випадку абонплата не була б кінською, як пропонували.

 

скину ще раз, хто не бачив польська платіжка.

Там навіть 2 сталих величини....абонплата і ще якась стала...хз що це...може хто володіє польською..А взагалі платіжка з 4 складових: 2 сталих і 2 змінних.І плата за квтгод

c9533e2e7d6f68a1856c5ab5f4f2d7bf.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Про повірку лічильників ХВП, ГВП згадувати будемо

 

Не і тему, оскільки все по Закону.

 

Добавлено через 6 минут

скину ще раз, хто не бачив польська платіжка.

Там навіть 2 сталих величини....абонплата і ще якась стала...хз що це...може хто володіє польською..А взагалі платіжка з 4 складових: 2 сталих і 2 змінних.І плата за квтгод

 

1) абонплата,

2) оплата мережі стала,

3) оплата мережі змінна,

4) газ.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А кроме нагибаться, есть конкретное предложение.

Или вы другой методы не знаете.

На работе больше всего гундит парочка голосовавшая за зеленку :lol:

РС любое государство имеет своих граждан, просто некоторые делают это красиво, а у нас тупо как в 90-е, плати или поставим на счетчик.

 

А Вы точно знаете что пенсия 1600 евро и ЗП 5000 евро.

Италия, Испания, Португалия, средняя ЗП на руки (плюс минус 100 евро по странам) - у рабочих 1500 евро, у чиновников 2000 евро - из общения с местным населением, может прибедняются.

За пеннсии не спрашивал, но по курортам в этих странах в основном не местные, а англичане и немчура.

 

А у нас з яких пір національна валюта долар?

 

:

 

Конкретно есть. Скарга распечатывайте и относите в газконтору. Есть ссылка, есть файл в моих предыдущих сообщениях.

Насчет пенсий и зарплат- это мои хотелки.

Долл стоил 4-8-28 грн/долл по моему у последнего идиота не возникнет желание после таких скачков накапливать в иной национальной валюте кроме долл или евро.

Особенно улыбают программы накопительной пенсии.

 

Добавлено через 2 минуты

Зверніть увагу....населення навіть не задумалось над питанням справедливості розрахунку ціни "транспорту", ціни самого газу....Тупо не помітило цей момент. Зате гвалт підняли по факту 2 платіжки і принципів її формування..

 

В уряді дурні.. треба було газ по 7 гривень ставити, транспорт по 2 грн, ніхто б і не помітив:D Бо тут же проблема більша : друга платіжка))

 

Зачем писать такую брехню? Как раз наоборот, не против двух платежек востали, а против содержания.

 

Добавлено через 6 минут

так я к і в нас...рахує компанія і повідомляє всім, далі вже йде перерахунок в куби за цими данними...

От тут видно,як змінюється ця цифра у словацього оператора

 

Звертаю увагу, що цифра приведена до 20 градусів... Якщо лічильник на вулиці, то цифра коригується

 

Це одна з причин чому ввели коригуючі коефіцієнти для лічильників, що стоять на вулиці...

 

У нас населення поки не готово до розрахунку за квтгод, тому цю цифру наводять як інформаційну..

 

Німці до речі рахують правильніше...за вищою теплотворною здатністю,яка дорівнює 11,5, але це розірве мозок взагалі всім.....

У нас це коригування в тарефе на транспорт. Пункт 2.1.1.1 Если не ошибаюсь 530 млн грн по КО заложили при 1300 млн общей выручки.

Видно мало.

 

По счетчикам с термокомпенсацией. Интересовался вопросом. Так вот точность етих приборов на 1 или 2% отличается от обычного роторного счетчика Арсенал или Ямполь. Стоимость 2800 для улицы и 1850 для дома.

По высшей теплотой сгорания не правильно считать. Поскольку вы не используете эту высшую теплоту сгорания.

Это потери которые улетают в трубу. Часть из тех самых примерно 10% для газовых котлов.

 

Добавлено через 25 минут

Про повірку лічильників ХВП, ГВП згадувати будемо:D

 

так есть тема

https://www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=25342&page=55

Киев разводят на оплату общедомовых счетчиков. Я после кидка с индивидуальными принципиально платить за них не буду. Закон на моей стороне.

 

Добавлено через 1 час 4 минуты

 

 

Президенту України

Зеленському В.О.

Іванова Івана Івановича

Проживаючого: м.Павлоград, вул. Мендєлеева, 9, Дніпропетровська обл.

 

 

СКАРГА

щодо незаконності плати за транспортування газу

 

Пане президенте! Звертаюсь до вас щодо обставин отримання мною квитанції про сплату за транспортування газу.

На моє переконання, дане нарахування відповідної плати не відповідає вимогам ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» та принципу справедливості, а саме:

мені, як громадянину України не було роз’яснено структури даного платежу;

мене зобов’язують платити за транспортування газу, об’єм якого я ще не використав;

для визначення об’єму транспортованого газу береться об’єм минулого року, що є несправедливим, оскільки цього року об’єм газу споживається значно менше, ніж попереднього року.

Відповідно до ст. 7 ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» споживач має право:

одержувати інформацію про ціни/тарифи;

загальну вартість місячного платежу;

структуру ціни/тарифу та порядок надання відповідної послуги;

на зменшення у встановленому законодавством порядку розміру плати за житлово-комунальні послуги у разі їх ненадання; на несплату вартості комунальних послуг у разі їх невикористання.

Зважаючи на вищевикладене та у відповідності із ЗУ «Про звернення громадян», звертаюсь до вас як до Гаранта наших прав:

зобов’язати Прем’єр-міністра України надати всю повну та вичерпну інформацію про структуру та обґрунтовану підставу нарахування плати за транспортування газу;

зобов’язати Прем’єр-міністра України і відповідальних осіб відкликати наявні платіжки за транспортування газу та сформувати відповідну справедливу ціну або навіть її скасувати з підстав її незаконності та необґрунтованості;

зобов’язати відповідальних осіб не стягувати плату з громадян, які не користуються газом;

Прошу надати відповідь мені на адресу згідно ЗУ «Про звернення громадян».

 

________________ ________________

(дата) (підпис)

  • Лайк 3
Не і тему, оскільки все по Закону.

 

Добавлено через 6 минут

 

 

1) абонплата,

2) оплата мережі стала,

3) оплата мережі змінна,

4) газ.

 

 

Тепер по закону, так само як і з комісією за платіжку. При розрахунку через інтернет там просто процент від суми, але теж є не менше 1-2 грн, наприклад в мене за транспортування щось там 3 грн з копійками в місяць і +30% (1 грн) за транзакцію (тому оплатив за півроку), при оплаті через віконце банківської каси (це пенсіонерам бонус які не користуються онлайн платежами) за кожний платіж візьмуть від 5 до 15 грн.

Це якраз про те що нас обдирають, але десь кіпіш, а десь ніхто і не помічає.

Пам'ятаєте скільки шуму було коли відмінили транспортний збір і засунули його в ціну палива, і що перестали заправлятись, а доріг як не було так і нема.

РС Ти ховрашка бачиш? А він є. :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Справедливість розрахунку залежить від принципу формування.

Камрад давно відомий тим що читає те що йому хочеться. Навіть якщо в тексті немає того. Але він це знаходить.:flag1:

Зараз вперто не помічає що іншими словами говорить те саме що й ті кого він визначив опонентом :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

скину ще раз, хто не бачив польська платіжка

Так платежка одна, там указан период, показания счетчика и цена, вся расшифровка привязана к ним. А у нас получается так: я прихожу за продуктами в АТБ, а на огурцы мне выдают отдельный чек со словами "ну вы же в прошлом году у нас покупали 5кг"...

Покажите две платежки (аналог нашим), но не за газ или не из нашей страны

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Киев разводят на оплату общедомовых счетчиков. Я после кидка с индивидуальными принципиально платить за них не буду. Закон на моей стороне.

 

А что с индивидуальными не так? Ставят бесплатно.

 

Добавлено через 3 минуты

... при оплаті через віконце банківської каси (це пенсіонерам бонус які не користуються онлайн платежами) за кожний платіж візьмуть від 5 до 15 грн.

 

Банки собі в збиток працювати не будуть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так платежка одна, там указан период, показания счетчика и цена, вся расшифровка привязана к ним. А у нас получается так: я прихожу за продуктами в АТБ, а на огурцы мне выдают отдельный чек со словами "ну вы же в прошлом году у нас покупали 5кг"...

Покажите две платежки (аналог нашим), но не за газ или не из нашей страны

Теж мені аргумент...ну зроблять 1 платіжку, в якій буде і абонплата(у вигляді доставки) і газ.

Ви придивіться в польській платіжці абонплата,+плата за мережі-помісячно платиться незалежно від обєму споживання , далі плата за доставку в залежності від кубів і за сам газ.Легше стане?

4 складових в польській платіжці...просто в одній , а не чотирьох.

 

PS А тепер можна починати пісню: ми не Польща і взагалі там більше заробляють...Як тільки аргументів немає всі її співають...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну зроблять 1 платіжку, в якій буде і абонплата(у вигляді доставки) і газ.

І все! Конфлікт буде вичерпано! Доки сумарний платіж був більший за куб газу, але в одній квитанції - ніяких претензій не було. Як тільки знизили ціну й зробили 2 квитанції - почалися протести.

4 складових в польській платіжці...просто в одній , а не чотирьох.

Це не проблема. І не було проблемою, в нас теж 4 складові в платіжці було. І всіх влаштовувало. Але як тільки зробили 2 квитанції... то все, ґвалт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І все! Конфлікт буде вичерпано! Доки сумарний платіж був більший за куб газу, але в одній квитанції - ніяких претензій не було. Як тільки знизили ціну й зробили 2 квитанції - почалися протести.

 

Це не проблема. І не було проблемою, в нас теж 4 складові в платіжці було. І всіх влаштовувало. Але як тільки зробили 2 квитанції... то все, ґвалт.

 

Брехня.

Протесты начались:

1. Выставили оплату транспорта по прошлому сезону.

2. Обязали платить тех кто не пользуется или пользуется периодически.

3. Новым абонентам выставили фантастические счета.

4. Люди не хотят оплачивать те услуги которые им не предоставляют.

 

Люди хотят платить по товар-деньги-товар и т.д.

Количество платежек не играет роли.

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Легше стане?

Именно! Можно вообще не расшифровывать платежку, мне какая разница - где и по какой цене производитель колбасы закупает сало, меня интересует окончательная цена. Если она не устраивает - я расторгаю договор и перехожу на другой энергоноситель, если устраивает, то снова заключаю. Могу это делать каждый месяц вместе со сменой владельца дома или на следующий год вообще стать банкротом, почему я должен лезть в кредит и оплачивать счета по 100000м3 кубам 12-ти прошлогодних владельцев? Видите ли они не могут спрогнозировать потребление наперед, а я свою зарплату могу?

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

меня интересует окончательная цена. Если она не устраивает - я расторгаю договор и перехожу на другой энергоноситель, если устраивает, то снова заключаю.

От наче написали логічну річ. Вам вислали рахунок, щоб ви оплатили наперед, вас не влаштовують такі умови, тоді не заключаєте договір і відключаєтесь від газу, переходячи на інший енергоносій.

Наче все логічно?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як тільки знизили ціну й зробили 2 квитанції - почалися протести.

Так у многих цена конкретно выросла и люди не понимают за что платят, одной квитанцией половину можно было бы успокоить, а вторую половину успокоить никак нельзя, потому что цену всегда будут поднимать, а у людей нет другого выбора кроме использования газа и на цену не могут повлиять, остается только протестовать. Когда они будут видеть понятную и справедливую расшифровку в одном счете, тогда станет все нормально

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бо хотіли рахувати куби за пропускною здатністю лічильника й суми там виходили ой.
У мну выходило 226грн. (счётчик G6). Сейчас 235грн. Как видим, местный *газ себя не обидел. Хотя, конечно, расчёт абонки исходя (сначала написал с очепятками — изхотя ;) в тему, однако) из пропускной способности счётчиков (1 триллион(!) кубов газа в год у всех абонентов, при потреблении в 20-30 раз меньшем) — от сильно большого ума.

 

Добавлено через 2 минуты

А что с индивидуальными не так? Ставят бесплатно.
С барабанным боем. Но ставят, да.

 

Добавлено через 1 минуту

Когда они будут видеть понятную и справедливую расшифровку в одном счете, тогда станет все нормально
Она три года была понятная. Но справедливой её потребитель считать не будет. Т.к. считает, что ему ещё и приплатить должны.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

От наче написали логічну річ. Вам вислали рахунок, щоб ви оплатили наперед, вас не влаштовують такі умови, тоді не заключаєте договір і відключаєтесь від газу, переходячи на інший енергоносій.

Наче все логічно?

Та где же логично, если я по этим 2 счетам не могу понять: устраивают меня условия или нет, у меня калькулятор в голове сбивается при подсчете общей суммы

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прямо сейчас слушаю цельного министра в раде.

Говорит, что платить надо всем кто газом и не пользуется.

Аргумент его то,что давление в системе надо создавать. И если человек захочет пользоваться газом, то он откроет краник и газ пойдет.

Так и хочется спросить. Они в школе физику учили?

Если в закрытой системе накачать требуемое давление и не отбирать, то давление будет сохраняться сколь угодно долго по времени.

Если давление падает, то это значит кто-то газом пользуется и соответственно оплатит все затраты. Накачивая газ в систему автоматически накачиваем всем абонентам, закон сообщающихся сосудов.

Тут надо ставить вопрос так, чтобы большему числу абонентов хотелось пользоваться газом. А эти идут по пути мы всех попробуем нагнуть. А вот буй вам!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я расторгаю договор и перехожу на другой энергоноситель

Если вы расторгнете договор - вы не будете платить абонплату. Это ваше право!

а у людей нет другого выбора кроме использования газа и на цену не могут повлиять, остается только

Отключиться и перейти на другие виды топлива. Расторгнуть договор и не платить дурные деньги.

Когда они будут видеть понятную и справедливую расшифровку в одном счете, тогда станет все нормально

А я о чем? Верните 1 бумажку и все наладится!

У мну выходило 226грн. (счётчик G6). Сейчас 235грн.

У мну выходило 170, сейчас - 3,38.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мну выходило 170, сейчас - 3,38.
Вы газом пользуетесь два месяца в году чайник кипятить, я отапливаю дом.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы газом пользуетесь два месяца в году чайник кипятить, я отапливаю дом.

 

Та скільки там тої зими влітку відігрієтесь.:D

 

А щоб перейти на інший вид енергоносія треба щоб була така можливість. Багато хто на електрику просто не може перейти до мережі не дозволять.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если вы расторгнете договор - вы не будете платить абонплату. Это ваше право!

 

Какой договор расторгать? О каком договоре речь?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Какой договор расторгать? О каком договоре речь?

Договор с облгазом на распределение и доставку газа.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Договор с облгазом на распределение и доставку газа.

 

А його хтось підписував?

Чи це той який вважається автоматично підписаним якщо заплатили за газ в минулому році це здається було?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...