Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Общая тема про Коронавирус

Сергей НСТ

Как протекает Ваш карантин  

621 користувач проголосував

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Да мне все эти каналы до одного места

 

На меня это тоже не действует, но как показывает практика 2/3 хавают.

РС в соцсетях меня нет (если данный форум не рассматривать как локальную соцсеть), не эксперт:D, высказываю свое мнение, но я человек и могу ошибаться.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дитина слухає однакові калыбєльныє

куурррва... а мої слухали Uriah Heep, Metallica та Братів Гадюкіних...

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Специфика развития ситуации в США такая что основная вспышка пошла из районом заселенных нелегалами и хасидами которые как раз этого карантина категорически не придерживались. Первые в силу того что просто про него не знали, а вторые в силу своей религиозной тупости

Т.е. вы признаете, что карантинные мероприятия необходимы и приносят свои положительные плоды. А теперь представьте если бы у нас не был введен карантин и все шарились бы как обычно. Было бы покруче США.

І декілька тижнів утримувння більшості людей без роботи - це ще не результат. Подивимось на результат, якщо пандемія затягнеться на багато місяців.

Подивимося. Однак тікати нікуди :D .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А ростовчанє? Слабенько ,іголкін,на трієчку.І так буде поки не з"явиться сміливість називати речі своїми іменами :(.

 

Добавлено через 2 минуты

 

 

Везе Вам.А я так і не навчився відрізняти міровску від мовської.Єфект то від них однаковий- дитина слухає однакові калыбєльныє:(.

 

Послухайте, на темі мови вже не раз робили, м'яко кажучи, скандали в Україні, заминайте, ви ж не політик і не провокатор, надіюсь.

Вважаю, що державна мова має бути українською, і в школі її мають вивчати всі без виключення, а в інших випадках хоч на мові жестів, якщо люди розуміють один одного, байдуже на якій мові вони розмовляють.

Я он на двох мовах пишу, і що? Хто я по Вашому?

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

байдуже на якій мові вони розмовляють

Не зовсім так.

"Бо сьогодні Гриша Лепс, Любе, Стас Міхайлов, а завтра к нам приходить Гіркін з автоматом і каже: "Это наша земля, здесь русские песни поют".
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Послухайте, на темі мови вже не раз робили, м'яко кажучи, скандали в Україні, заминайте, ви ж не політик і не провокатор, надіюсь.

Вважаю, що державна мова має бути українською, і в школі її мають вивчати всі без виключення, а в інших випадках хоч на мові жестів, якщо люди розуміють один одного, байдуже на якій мові вони розмовляють.

Я он на двох мовах пишу, і що? Хто я по Вашому?

 

Так ,так.Какая разніца...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А теперь у нас введен карантин . и если раньше я мог зайти с улицы к банкомату который стоит между дверями в магазине без риска быть опчиханым , то сейчас пьяный охранник гонит меня на другой вход и заставляет идти через весь магазин полный людей , половина которых без масок ,и выходить с другой стороны через турникеты чтобы попасть к банкомату .в аптеку больные кстатим идут тем же путём через весь продуктовый новус на дружбы народов .
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не зовсім так.

 

Ну то раша, вони якщо не за мову, то за щось інше зачепляться. Це з розряду наїзду гопоти з питанням дай закурити (прикурити), і байдуже, що ти взагалі не куриш.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ставлю на то, что массово болели уже в январе-феврале.

читал новости, было про эпидемию и что она дюже злая в этом году

хоть на тыщу гривен спор примете 1:1 на то, что у нас уже оно кончается?

я уж не говорю — на две тыщи...но готов, если захочете, то и на три.

 

 

Перспективне скажу я Вам парі пропонуєте: якщо карантин триватиме далі - можна з Вас грошей зняти, якщо карантин знімуть - піти самому заробити:good:

Але сперечатися не буду, тимбільше про пік в січні-лютому згоден. Але тему розвивати не хочу, щоб не виявилось, що це наші заробітчани завезли вірус в Італію:beer:

 

Ну а якщо серйозно, у мене ще перед Новим роком захворів старший малий. Все почалося з поносу і сухого кашлю. Потім сидів на бронхорозширюючих інгаляціях і двух антибіотиках. Аналізи крові були в нормі, а на ренгені запалення. Після трьох тижнів лікар казав, що якась у нього дуже дивна вірусна пневмонія, що якщо найближчим часом не мине - будуть досліджувати. Але на четвертому тижні все минуло. Мала в цей час перехворіла значно легше, але з висипкою. Не думаю, що це у неї була повторна вітрянка. Не знаю, чи один і той самий вірус був у малих, але симптоми дуже різні, окрім сухого кашлю - це було в обох. Протягом хвороби неодноразово контактували з батьками моїми та моєї дружини. Але усі вижили. Ніхто тоді ще навіть не здогадувався, що вірусна пневмонія - це так страшно і її треба боятися.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Т.е. вы признаете, что карантинные мероприятия необходимы и приносят свои положительные плоды. А теперь представьте если бы у нас не был введен карантин и все шарились бы как обычно. Было бы покруче США.

 

Подивимося. Однак тікати нікуди :D .

 

А когда я высказывался против?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В той період, кажуть, блукав Україною САРС перший. А Коронавірус - це САРС другий. Малоймовірно, що в Україні був САРС другий ще до спалаху в Китаї.

 

Добавлено через 39 секунд

А когда я высказывался против?

Да тут противников - половина писателей в теме.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для манкуртів, на жаль, так:(.

 

Послухайте, це вже занадто.

Історичну пам'ять про руській мір з часів 1917 року маю дуже добру, застав ще прабабцю, знаю не з газет про голодомор і т.д.

Ношу козацьку фамілію, і горджусь цим.

Але бачачи, як використовують тему мови для провокацій, ще раз прошу не піднімайте це питання.

Чи може фсб щурі, вже й тут шаряться?

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Послухайте, це вже занадто.

Історичну пам'ять про руській мір з часів 1917 року маю дуже добру, застав ще прабабцю, знаю не з газет про голодомор і т.д.

Ношу козацьку фамілію, і горджусь цим.

 

Мені Ваші потуги нагадали анекдот: дівчино у Вас груди є? Є.А чому не носите?:).

А якщо серйозно то з Вашого боку не перший раз прилітають повчання що мені робити.

Шановний, повчіть свою дружину правильно щось там робити ,добре.

Надіюсь на розуміння.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Але сперечатися не буду, тимбільше про пік в січні-лютому згоден. Але тему розвивати не хочу, щоб не виявилось, що це наші заробітчани завезли вірус в Італію:beer:

 

Ну а якщо серйозно, у мене ще перед Новим роком захворів старший малий. Все почалося з поносу і сухого кашлю. Потім сидів на бронхорозширюючих інгаляціях і двух антибіотиках. Аналізи крові були в нормі, а на ренгені запалення. Після трьох тижнів лікар казав, що якась у нього дуже дивна вірусна пневмонія, що якщо найближчим часом не мине - будуть досліджувати. Але на четвертому тижні все минуло. Мала в цей час перехворіла значно легше, але з висипкою. Не думаю, що це у неї була повторна вітрянка. Не знаю, чи один і той самий вірус був у малих, але симптоми дуже різні, окрім сухого кашлю - це було в обох. Протягом хвороби неодноразово контактували з батьками моїми та моєї дружини. Але усі вижили. Ніхто тоді ще навіть не здогадувався, що вірусна пневмонія - це так страшно і її треба боятися.

Тут інше цікаво. Припустимо, пік був, карантину, масок не було (тиждень в школі то таке), ручки не стерилізували і машини гучномовцями не їздили, метро працювало. А головне, ще не було колективного імунітету (перехворівших мало). А морги не були переповненими, притому, що хворіло багато і не мало з ускладненнями. Скорі в чергах не стояли.

 

То ж навіщо теперішній цирк? Адже зараз "включили" природний антисептик у вигляді сонячного ультрафіолету.

 

 

Якщо припустити, що заробітчани приїжджали на швєта і хворіли, що у наших імунітет кращий ніж у тих, за ким вони доглядають (а тамті жили на пігулках і капальницях), - то усе може бути...

Як би важко не хворів, по сей день на ногах переносив і 38 не було проблемою. Максимум 2 - 3 дні у ліжку. Не знаю, добре це чи зле і для кого...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Надіюсь на розуміння

 

а я його гарно розумію як людину, яка знає добре дві мови, і кому вуха ріже суржик того, хто знає тільки одну і ту погано... це так по москальськи...

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Професор Клаус Пюшель (Klaus Püschel): «Covid-19 – це здебільшого нешкідлива вірусна інфекція» (Hamburger Morgenpost, Німеччина)

 

«Цей вірус впливає на наше життя абсолютно перебільшеним чином. Це не пов’язано з небезпекою, яку становить вірус. І астрономічний економічний збиток, який зараз виникає, не співмірний з небезпекою, яку створює вірус. Я переконаний, що смертність від коронавірусу навіть не дасть про себе знати у статистиці річної смертності» – стверджує керівник Гамбурзької судової медицини, професор Клаус Пюшель.

 

www.ar25.org/article/profesor-klaus-pyushel-klaus-puschel-covid-19-ce-zdebilshogo-neshkidlyva-virusna-infekciya

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені Ваші потуги нагадали анекдот: дівчино у Вас груди є? Є.А чому не носите?:).

А якщо серйозно то з Вашого боку не перший раз прилітають повчання що мені робити.

Шановний, повчіть свою дружину правильно щось там робити ,добре.

Надіюсь на розуміння.

 

Ви провокатор, не відповідати не слухати більше Вас не буду.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну а якщо серйозно, у мене ще перед Новим роком захворів старший малий. Все почалося з поносу і сухого кашлю. Потім сидів на бронхорозширюючих інгаляціях і двух антибіотиках. Аналізи крові були в нормі, а на ренгені запалення. Після трьох тижнів лікар казав, що якась у нього дуже дивна вірусна пневмонія, що якщо найближчим часом не мине - будуть досліджувати. Але на четвертому тижні все минуло. Мала в цей час перехворіла значно легше, але з висипкою. Не думаю, що це у неї була повторна вітрянка. Не знаю, чи один і той самий вірус був у малих, але симптоми дуже різні, окрім сухого кашлю - це було в обох. Протягом хвороби неодноразово контактували з батьками моїми та моєї дружини. Але усі вижили. Ніхто тоді ще навіть не здогадувався, що вірусна пневмонія - це так страшно і її треба боятися.

 

В деталях описание похоже на те признаки, о которых ходят слухи по Франции, только что говорил с другом, что сейчас там живет. То есть, что первые признаки — с ЖКТ начинаются. Что до антибиотиков — насколько помню, их всегда при гриппах врачи выписывали, и всегда шли разговоры что оно не помогает от вируса. Но в этот раз снова тема поднялась, уже в таком ключе, что мол вирус сам «не может» пробить в легких себе путь, а сопутствующие бактерии, инфекция на его фоне — ему уже помогает. В каком оно там порядке работает — я уже хз, може вирус сначала по телу гуляет, в легкие не попадая, но они там рекомендуют не менее как со срока в неделю применять...ща гляну.. «макролидные» антибиотики, чтоб там это слово ни означало (я не любитель антибиотиков, потому кроме эритромицина и тетрациклина и пенициллина названий не помню)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви провокатор, не відповідати не слухати більше Вас не буду.

 

Буду дуже вдячний.А то спілкування зі мою кидає тінь на Вашу "фамілію":).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут інше цікаво. Припустимо, пік був, карантину, масок не було (тиждень в школі то таке), ручки не стерилізували і машини гучномовцями не їздили, метро працювало. А головне, ще не було колективного імунітету (перехворівших мало). А морги не були переповненими, притому, що хворіло багато і не мало з ускладненнями. Скорі в чергах не стояли.

 

То ж навіщо теперішній цирк? Адже зараз "включили" природний антисептик у вигляді сонячного ультрафіолету.

 

 

Якщо припустити, що заробітчани приїжджали на швєта і хворіли, що у наших імунітет кращий ніж у тих, за ким вони доглядають (а тамті жили на пігулках і капальницях), - то усе може бути...

Як би важко не хворів, по сей день на ногах переносив і 38 не було проблемою. Максимум 2 - 3 дні у ліжку. Не знаю, добре це чи зле і для кого...

 

 

Чесно, не знаю, що відповісти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я б не поспішав з висновками. З об'єктивних причин вірус до нас потрапив пізніше. І декілька тижнів утримувння більшості людей без роботи - це ще не результат. Подивимось на результат, якщо пандемія затягнеться на багато місяців.

Поки що дійсно завчасно поспішати з висновками, але певну різницю вже можна виявити у порівнянні з розвитком ситуаці в

Туреччині - наприклад, на 10 березня, і у них, і у нас було тільки по одному зараженому, а на сьогоднішній ранок у Туреччині вже було майже у 21(!) раз більше тих прикрих випадків ніж у нас. Залишаэться тільки здогадуватись чим ця різниця могла обернутись потім при нашому фінансуванні медицини?

 

www.worldometers.info/coronavirus/?

1447997507_..jpg.97db4e757a0df07084e176f337d9189e.jpg

U..jpg.6712c67af5235c342081a8878cd0e2e1.jpg

Змінено користувачем kim chen loran
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Черновицкая область существенно опережает другие регионы по количеству больных Covid-19, однако 12 апреля в Вербное воскресенье возле храмов в Черновцах достаточно людно, сообщает информагентство АСС.

Из-за распространения коронавируса в Черновицкой области в эти выходные действует особый режим - граждан настойчиво попросили оставаться дома, закрыли все заведения, даже продуктовые магазины и АЗС.

Однако не все люди придерживаются карантина, например, прихожане некоторых православных церквей все же решили освятить вербу в храмах. При этом постановлением определено максимальное количество верующих, которые могут одновременно находиться в храме. Это до 10 человек вместе со священнослужителями.

:flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Професор Клаус Пюшель (Klaus Püschel)

Шо нам профессор. Вон целый Лукашенко говорил что вируса нет и нужно ходить в баню. Теперь уходит на карантин... И того профессора тоже вылечат - мало ли полоумных исследователей на земле.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поки що дійсно завчасно поспішати з висновками, але певну різницю вже можна виявити у порівнянні з Туреччиною - наприклад, на 10 березня, і у них, і у нас було тільки по одному зараженому, а на сьогоднішній ранок у Туреччині вже було майже у 21(!) раз більше тих прикрих випадків. А чим ця різниця потім могла обернутись при нашому фінансуванні медицини?

 

А які гарантії, що трохи згодом у нас не буде того самого, що в Туреччині зараз?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • FLASH закріпив темі

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...