Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Общая тема про Коронавирус

Сергей НСТ

Как протекает Ваш карантин  

621 користувач проголосував

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

ну что Вы, Вы же уже в Европе живете, привыкайте к европейским ценностям :

свобода мнений, свобода слова,плюрализм мнений, гласность, демократия, все дела.

Это если оперировать юртерминами, а в Индии, например, ковид можно рассматривать уже как бакторужие, и эту ситуацию легко можно переквалифицировать в терроризм. Это к тому, что если ситуация станет тяжелее, всякие непривитые и неболевшие антимасочники на улицах, которые беззастенчиво могут распылять вирионы будут приравнены к террористам.

А к терроризму демократия беспощадна, так шо начувайтесь...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вомбат, схоже, що ви свої дані навіть не з пальця висмоктуєте. На сьогодні у нас смертність від ковіду 2,1%

Останній раз Вам пояснюю, більше не буду. Якщл Вам подобається бути не дуже розумним - я ж не можу це заборонити, так?

Останній раз.

Якщо у Вас проблеми з розумінням таких термінів як смертність та летальність - існує гугл. Намагайтеся їх не плутати, щоб не виглядати, як би пом"якше сказати, не дуже розумним.

Все, більше Ваші дурні повідомлення коментувати не буду. Це втомлює. Я не наймався займатися просвітою не дуже розумних людей, мені за це ніхто не платить. Але можу порадити гарні курси, де Вас навчать думати. Дорого, але воно того варте.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Именно. И у нас плохие показатели (а смертность это плохой показатель) любят занижать. Поэтому реально все еще хуже.

З іншого боку і по захворюваності в нас статистика крива. Особисто знаю коли в сім'ї зробила ПЛР тест і отримала позитивний результат одна людина, а ще троє з тими самими симптомами не робили. Всі просто лікуються разом. Таке звичайно канає коли нема тяжкого перебігу, але не рідкість. Тобто Вомбат напевне має на увазі що реально хворіє в разів 10 більше людей ніж тих хто попадає в офіційну статистику з позитивним ПЛР тестом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тобто Вомбат напевне має на увазі що реально хворіє в разів 10 більше людей ніж тих хто попадає в офіційну статистику з позитивним ПЛР тестом.

Ви що, зговорилися? Ви з таким запалом розказуєте тут про епідемію, вакцинацію, а навіть не розумієте значення основних термінів.

Відчуваю себе як у 2019 році...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Таке звичайно канає коли нема тяжкого перебігу, але не рідкість.

Я б навіть сказав - правило.

Тобто Вомбат напевне має на увазі що реально хворіє в разів 10 більше людей

Та ладно! В їхній секті ковіду немає. Є лише вишки 5G у стіках з цукром.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо у Вас проблеми з розумінням таких термінів як смертність та летальність - існує гугл. Намагайтеся їх не плутати, щоб не виглядати, як би пом"якше сказати, не дуже розумним.

Чекайте - мова йшла про різницю смертей (чи як летальність чи як смертність) між перехворіти коронавірусом і зробити вакцину.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Останній раз Вам пояснюю, більше не буду.

Ось Вам данi:

ic.pics.livejournal.com/kobak/1474765/47753/47753_original.png

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Останній раз Вам пояснюю, більше не буду. Якщл Вам подобається бути не дуже розумним - я ж не можу це заборонити, так?

Останній раз.

Якщо у Вас проблеми з розумінням таких термінів як смертність та летальність - існує гугл. Намагайтеся їх не плутати, щоб не виглядати, як би пом"якше сказати, не дуже розумним.

Все, більше Ваші дурні повідомлення коментувати не буду. Це втомлює. Я не наймався займатися просвітою не дуже розумних людей, мені за це ніхто не платить. Але можу порадити гарні курси, де Вас навчать думати. Дорого, але воно того варте.

 

Про розум пише людина, яка навіть нескладний текст, написаний англійською, не може вірно перекласти!..:lol:

Відчуваю себе як у 2013 році...:pozor:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та ладно! В їхній секті ковіду немає. Є лише вишки 5G у стіках з цукром.

Та то сектою назвати тяжко, якісь неоднорідні погляди - то вірусів взагалі нема, то летальність з смертністю від вірусів... Тяжко дискутувати.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

неболевшие антимасочники на улицах, которые беззастенчиво могут распылять вирионы будут приравнены к террористам.

у Вас фантазия разыгралась. А разве на улице надо маску носить ?

 

Добавлено через 7 минут

Всі просто лікуються разом. Таке звичайно канає коли нема тяжкого перебігу, але не рідкість. Тобто Вомбат напевне має на увазі що реально хворіє в разів 10 більше людей ніж тих хто попадає в офіційну статистику з позитивним ПЛР тестом.

 

получается все логично: большое количество переболевших в легкой форме- значит большое количество не делавших тест и официально не болевших, но по факту- переболевших, то есть действительно может быть так , что по- факту больных значительно больше , чем говорит статистика

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо у Вас проблеми з розумінням таких термінів як смертність та летальність - існує гугл. Намагайтеся їх не плутати, щоб не виглядати, як би пом"якше сказати, не дуже розумним.

 

lethal - перекладаэться з англiйськоi як смертнiсть. тi хто каже летальнiсть замiсть смертностi просто використовуэ жаргон, бо слово lethalnist вже не з англiйськоi мови ;)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

можу порадити гарні курси, де Вас навчать думати. Дорого, але воно того варте.

 

Якщо ви пройшли ці курси, то треба їх закривати негайно, бо результат навчання невтішний...

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

lethal - перекладаэться з англiйськоi як смертнiсть. тi хто каже летальнiсть замiсть смертностi просто використовуэ жаргон, бо слово lethalnist вже не з англiйськоi мови ;)

 

Тут нет все-таки. Даже википедия говорит нам о том, что:

 

"Летальность не является синонимом смертности — частоты случаев смерти в совокупности людей, объединённых общим признаком. Если из популяции в 1000 человек заболело 300, а умерло из их числа 100 человек, то смертность от заболевания будет составлять 10 %, а летальность — 33 %. Если же в другой популяции из 1000 человек заболело 50 человек, а умерло 40, то смертность будет составлять лишь 4 %, а летальность — 80 %. В первом случае от заболевания умерло больше людей, но во втором случае заболевание оказалось более тяжёлым."

 

P.S. Но это никак не отменяет того, что Вомбат таки темный антипрививочник! ;-)

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут нет все-таки. Даже википедия говорит нам о том, что:

 

"Летальность не является синонимом смертности — частоты случаев смерти в совокупности людей, объединённых общим признаком. Если из популяции в 1000 человек заболело 300, а умерло из их числа 100 человек, то смертность от заболевания будет составлять 10 %, а летальность — 33 %. Если же в другой популяции из 1000 человек заболело 50 человек, а умерло 40, то смертность будет составлять лишь 4 %, а летальность — 80 %. В первом случае от заболевания умерло больше людей, но во втором случае заболевание оказалось более тяжёлым."

 

Ну да, и происходит не от английского а от латинского letalis.

 

По сути исторически так сложилось, что медики не имели полных данных о демографии и считали процент умерших от числа заболевших.

 

Демографы не имели статистики смертности по болезням, по этому считали процент смертности от популяции.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Але можу порадити гарні курси, де Вас навчать думати. Дорого, але воно того варте.

 

То це ви Ківі нарадили, що аж захистився? :rolleyes::pozor:

 

А взагалі вам треба тему на двох з Сергей НСТ створити, так би мовити вища каста світил. :good:

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Смертність від ковіда в Україні у 2020 році склала 0,02-0,03%. Так, це соті долі відсотка.

 

Якщо вже брати до уваги термiни, наведенi вами цифри абсолютно нiчого не значать без прив'язки до кiлькостi захворiвших та точноi цифри популяцii.

 

Але ж як гарно звучить "смертiсть вiд ковiда 0,02-0,03%" :lol:

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это локально и возможно временно, потому что еще очень много упоротых не желающих соблюдать очевидные меры предосторожности. Вот и Вы и сами подозреваете, что возможно имеется

большое количество переболевших в легкой форме- значит большое количество не делавших тест и официально не болевших
.

Так эти люди в первую очередь и являются наиактивнейшими переносчиками ковида, когда заражение притухает, они помогают ему снова полыхнуть.

А потом может быть как в той же Индии - только за один месяц число умерших возросло в 10-15 раз. И тут уже пострадавшие безропотно одевают даже и две маски.

23.jpg.fa68a5438c5600675d2282a97fae47ce.jpg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так эти люди в первую очередь и являются наиактивнейшими переносчиками ковида, когда заражение притухает, они помогают ему снова полыхнуть.

А потом может быть как в той же Индии - только за один месяц число умерших возросло в 10-15 раз. И тут уже пострадавшие безропотно одевают даже и две маски.

 

все больные ковидом являются переносчиками , просто одних скручивает- а другие и не догадываются, что переболели.

И да, маска не обязательна на улице к ношению, по крайней метре при дистанции не менее 1 метр

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И да, маска не обязательна на улице к ношению, по крайней метре при дистанции не менее 1 метр

 

А если ветер попутный?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И да, маска не обязательна на улице к ношению, по крайней метре при дистанции не менее 1 метр

Но это все очень растяжимые понятия - возможно маска даже вредна на улице, где например в одну минуту вам встретится только один человек, а есть улицы и места на откр.воздухе где встречных в минуту может быть и 500 чел, так тут уж лучше самому одеть, хоть это вроде тут и не обязательно.

Многое зависит от понимания сути мер, а не следования предписаниям.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Смертность от ковида в США 1,8% Франция 1.8% , Германия 2.4%.. и это страны с лучшей медициной в мире.. А вот Украине 0,02% где по факту медицина нет (знаю не по наслышке)..

О, ще й кацапи підтягнулися захищати сектантів...

Ще раз кажу, смертність від ковіду в Україні у 2020 році була в межах 0,02-0,03%. Це - офіційні дані.

Апдейт. Перерахував - 0,0518% Помилився вдвічі. Але навіть і близько не 1,8%...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хто там казав про чіпи у вакцині? Так там не просто чіпи, а чіпи з геолокацією, які, мабуть, відключають імунітет вакцинованого від ковіду аккурат після виїзду за межі Ізраїлю :lol:

Гражданам Израиля будут запрещены полеты в страны с высоким уровнем заболеваемости COVID-19

В ходе телефонного совещания правительство одобрило новые правила министерства здравоохранения, касающиеся выезда из Израиля в страны с высоким уровнем заболеваемости.

 

С 3 мая по 16 мая гражданам Израиля будет запрещен выезд в Украину, Эфиопию, Бразилию, Южную Африку, Индию, Мексику и Турцию.

www.newsru.co.il/israel/30apr2021/vilet809.html

Та шо ж такоє? Така потужна вакцинка, сам Пфайзер, на який наші недоумки фапають! І такий от канхвуз :pozor:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хто там казав про чіпи у вакцині? Так там не просто чіпи, а чіпи з геолокацією, які, мабуть, відключають імунітет вакцинованого від ковіду аккурат після виїзду за межі Ізраїлю :lol:

Гражданам Израиля будут запрещены полеты в страны с высоким уровнем заболеваемости COVID-19

В ходе телефонного совещания правительство одобрило новые правила министерства здравоохранения, касающиеся выезда из Израиля в страны с высоким уровнем заболеваемости.

 

С 3 мая по 16 мая гражданам Израиля будет запрещен выезд в Украину, Эфиопию, Бразилию, Южную Африку, Индию, Мексику и Турцию.

www.newsru.co.il/israel/30apr2021/vilet809.html

Та шо ж такоє? Така потужна вакцинка, сам Пфайзер, на який наші недоумки фапають! І такий от канхвуз :pozor:

 

Sru - ідеологічно вірне джерело інформації.Вєрной дарогой ідьотє таваріщ.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • FLASH закріпив темі

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...