Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Реально заболевшие коронавирусом люди или знакомые

FLASH

Рекомендовані повідомлення

Полную херню какую-то пишите уже.

Да нет. Знаю людей, которые с легкой формой в Александрийке лежали. Но люди не простые и всем известные.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пару лет назад пробил ногу ржавым гвоздем. В травмпункте на Троещине вкололи шось от столбняка, что точно не помню уже. Никаких стационаров, сам приехал и уехал.
"Шось" - это не сыворотка, а вакцина. Чтобы успел выработаться иммунитет. Её и колют, если сразу после травмы. А если травма незначительная, не придали ей значение и "дотянули" до симптомов столбняка, то тогда только сыворотка и в условиях стационара. У подруги как раз такой случай - своя же собака немного цапнула и оставила царапину на коже ноги. Она обработала ранку спиртом и обо всём этом забыла, пока не начались судороги.
  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

всё сказанное мною относилось к необоснованному применению парацетамола, которое упоминалось как нормальное конкретным врачом из конкретного видео.

А ви яким крупним спеціалістом являєтесь, що можете по відео визначити обоснованность використання парацетамолу? Якщо він на вас конкретно не діє то це не значить що треба парити німесулід всує.

Ви також очевидно вкрай уважно дивились відео, чи якийсь масовий мовний бар’єр? Дописують отсєбятіну

 

 

з.і. ваші слова і компетенція взагалі викликають сумнів, особливо після 1,5 місяця столбняка

 

У нас такая страна.

В чому проблема пошукати іншу?

 

Добавлено через 10 минут

У подруги как раз такой случай - своя же собака немного цапнула и оставила царапину на коже ноги. Она обработала ранку спиртом и обо всём этом забыла, пока не начались судороги.

У вас там прямо рассадник столбняка - і подруга, і подруга жени, і собака столбнячна... Ще й в лікарню з судомами при смерті не беруть :-P

 

Я його ніколи за все життя не бачив, тільки чув що може бути, і навіть пару разів уколи отримував БЕСПЛАТНО і без аналізів, просто зі слів після травми

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сегодня ночью изрядно пропотев несколько раз температура упала до 37, а к утру и вовсе до 36.6, так больше и не поднималась. Все так же внезапно закончилось воспаленным лимфоузлом на шее в аккурат на сонной артерии...в общем хз что это, но врядли это был ковид.

 

При всей бодрости от простых физических нагрузок весь мокрый. Наверное не слабо потрепало мою тушку.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

. У нас, оказывается, в коммерческих клиниках противостолбнячной сыворотки нет ни за какие деньги, а есть она только в государственных клиниках и колют её только в условиях стационара.

Глупости не пишите.

Мужу три недели тому кололи в обычной госполиклинике. Подошел к семейному врачу (травма была), семейный направил в кабинет, тут же укололи.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подошел к семейному врачу (травма была), семейный направил в кабинет, тут же укололи.

 

Кабинет хоть не антирабический?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подошел к семейному врачу (травма была), семейный направил в кабинет, тут же укололи.
А симптомы столбняка у Вашего мужа были?

 

ваші слова і компетенція взагалі викликають сумнів, особливо після 1,5 місяця столбняка
Мені начхати, що Ви можете сказати про мою "компетенцію", бо Ваша знаходиться нижче рівня плінтуса, як і Ваша грамотність. Бо українською не "стобняк", а "правець". І це найменший з Ваших злочинів проти української мови.

 

В чому проблема пошукати іншу?
Можете шукати. Але до чого був цей висер по відношенню до мене? Чи Ви з себе тут будете корчити псевдопатріота і на цій підставі повчати, кому і що робити?

 

У вас там прямо рассадник столбняка - і подруга, і подруга жени, і собака столбнячна... Ще й в лікарню з судомами при смерті не беруть
У Вас, думаю, розсадник також. Тільки дурості, самовпевненості, безграмотності, хамства і безпечності.

 

Я його ніколи за все життя не бачив, тільки чув що може бути, і навіть пару разів уколи отримував БЕСПЛАТНО і без аналізів, просто зі слів після травми
Ви багато ще чого не бачили, але це не означає, що його немає тільки тому, що Вас не покликали подивитися. Змінено користувачем Ranch
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені начхати, що Ви можете сказати про мою "компетенцію"

Аналогічно

І це найменший з Ваших злочинів проти української мови.

Так, я великий злочинець.

Можете шукати. Але до чого був цей висер по відношенню до мене? Чи Ви з себе тут будете корчити псевдопатріота і на цій підставі повчати, кому і що робити?

А до чого був висер щодо країни?

У Вас, думаю, розсадник також. Тільки дурості, самовпевненості, безграмотності, хамства і безпечності.

Як мінімум вашого розсадника столбняка у мене немає, та й іншого не більше ніж у вас

Ви багато ще чого не бачили, але це не означає, що його немає тільки тому, що Вас не покликали подивитися.

Вас банально зловили на брехні, не вивертайтесь - не допоможе

 

 

з.і. і зав6язуйте флудить, або пишіть по темі або не засирайте ефір

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А до чого був висер щодо країни?
А з чого Ви взяли, що то був висер? Бо Вам так здалося?

Якщо Вам, шановний опоненте, щось "здається", то можете хреститися чи лікуватися від осіннього загострення.

 

Вас банально зловили на брехні
Це Ви собі і комусь лестите. Мене на брехні ніхто не ловив. Хіба що у власних мріях, уявивши себе великим "ловцем" і крутим "оперативником". І не розуміючи в силу власної неосвіченості і повної безграмотності, про що я вів мову.

 

 

з.і. і зав6язуйте флудить, або пишіть по темі або не засирайте ефір
Самомодерація - смертний гріх на багатьох форумах. Ви модератор?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це Ви собі і комусь лестите. Мене на брехні ніхто не ловив. Хіба що у власних мріях, уявивши себе великим "ловцем" і крутим "оперативником". І не розуміючи в силу власної неосвіченості і повної безграмотності, про що я вів мову.

Ще раз: ви (з маленької літери) брешете.

З підозрою на столбняк у лікарів реакція адекватна, алгоритм вказали. Країна ні до чого.

Ну і по-ходу щодо іншого також брешете.

 

Гординя - смертний гріх по житті, я не стидаюсь власної безграмотності в питаннях, які не знаходяться в межах моєї професійної і життєвої компетенції, абсолютно, і медичне питання одне з них, більше того намагаюсь вчитись у людей, які на мою думку як мінімум компетентніші ніж я.

 

Ви модератор?

Ні. Ще питання є? Ж-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще раз: ви (з маленької літери) брешете.
Повторіть ще хоч десять раз, але це не змінить моє відношення до Вас, як до людини, яка не розуміє що і про що плете. Тому Ваша думка не може бути авторитетною і братись до уваги.

 

З підозрою на столбняк у лікарів реакція адекватна, алгоритм вказали.
Хто вказав? Люди, котрі не бачать різницю між вакциною і сироваткою? Чи люди, котрі не бачать різницю в клінічних проявах правця і екстреною вакцинацією проти нього на протязі декількох днів після травми? Підозри на захворювання правцем без наявної клінічної картини бути не може. Може бути лише ризик захворювання на правець після травми. Якщо він існує, то робиться екстрена вакцинація. А підозра на захворювання правцем може бути тоді, коли наявні симптоми правця.

Ви якщо в цьому не петраєте ніфіга, то хоч трохи Ваше неуцтво ліквідую. Заодно інші люди почитають.

 

Якщо не зробити екстрену вакцинацію після отримання різного роду травм, радіаційних чи радіочастотних опіків, обморожень і т.д., то через деякий час може розвиватися захворювання правцем, важкість якого буде залежати від індивідуальних особливостей організму людини і від того, коли їй робили щеплення від цієї хвороби. Просто так клінічні прояви правця не виникнуть.

Ви та ще одна дамочка не бачите різниці між застосуванням вакцини і протиправцевої сироватки. При наявності клінічної картини правця введення протиправцевої сироватки робиться виключно в умовах стаціонару за методом О.М.Безредки, нашого земляка, який працював в Інституті Пастера у Франції. Чому? Тому, що введення сироватки може спричинити важкий анафілактичний шок, який може доконати людину, котра вже хворіє правцем. А шапкозакидальні крики "направив лікар" і "вкололи" - це безвідповідальна і тупа тріпотня, яка не має нічого спільного з тим, про що я вів і веду мову. Введення протиправцевої сироватки робиться декількома ін'єкціями на протязі декількох годин. При цьому лікарі мають мають бути готові до проведення екстреної реанімації хворого. Сильно швидко Вас із поліклініки довезуть до реанімації?

"Вколоти" за направленням можуть АКДС, АДС, АС або якусь аналогічну вакцину, коли немає клінічних проявів хвороби та пройшло не більше 5-9 днів від часу отримання травми. А якщо не вкололи за цей час... то може бути таке, як з подругою моєї дружини. У подруги цієї клінічні прояви правця з'явилися через 10-14 днів після укусу собаки, бо вона не зробила екстрене протиправцеве щеплення. Просто обробила ранку на нозі спиртом.

На фоні того, що вона має інше важке захворювання і регулярно приймає метотрексат... ніхто з лікарів-інфекціоністів не взяв на себе відповідальність ввести їй протиправцеву сироватку. Вона телефонувала у всі комерційні медцентри Києва. В них просто немає протиправцевої сироватки. Тож, дай Бог, щоб мої слова були брехнею і коли Ви будете хворі на правець, щоб Вам ввели протиправцеву сироватку однією дозою амбулаторно за направленням Вашого сімейного лікаря.

 

Ну і по-ходу щодо іншого також брешете.
Дай Боже, щоб я і надалі так само "брехав".

 

Гординя - смертний гріх по житті, я не стидаюсь власної безграмотності в питаннях, які не знаходяться в межах моєї професійної і життєвої компетенції, абсолютно, і медичне питання одне з них, більше того намагаюсь вчитись у людей, які на мою думку як мінімум компетентніші ніж я.
Термін "гординя" придумали і застосовують попи-мракобіси та генетично безталанні неуки, щоб намагатися цькувати і ображати людей, котрі мають обгрунтоване почуття власної гідності і самоповаги, які здобуваються багаторічним навчанням, підвищеням кваліфікації в обраній професійній галузі та впертою роботою над своїм розвитком і самоосвітою. Вживання цього слова - ознака людей завидющих та з гіпертрофованим стадним інстинктом, которі мають занижену самооцінку і шукають виправдання власній недолугості і неуспішності та компенсують її "активізмом" та надмірною соціалізацією себе. Надіюся, Ви не такий? Змінено користувачем Ranch
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Повторіть ще хоч десять раз, але це не змінить моє відношення до Вас, як до тупого неука. Думка неука не може бути авторитетною і братись до уваги.

Відповім 24.10.20 десь після 20,00 :"":

 

Добавлено через 2 минуты

На фоні того, що вона має інше важке захворювання і регулярно приймає метотрексат... ніхто з лікарів-інфекціоністів не взяв на себе відповідальність ввести їй протиправцеву сироватку.

О, починаються вже якісь уточнюючі фактори, але перед перед тим лікарі виглядали як паскуди що не хочуть лікувати, сволочі

 

Добавлено через 37 секунд

коли Ви будете хворі на правець

І вам того ж.

 

Добавлено через 1 минуту

Дай Боже, щоб я і надалі так само "брехав".

Термін "гординя" придумали і застосовують попи-мракобіси, щоб цькувати людей, котрі мають обгрунтоване почуття власної гідності і самоповаги, які здобуваються впертою роботою над своїм розвитком і самоосвітою.

Не богохульствуйте, ваше місце в пеклі ще вільне, але ненадовго.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На фоні того, що вона має інше важке захворювання і регулярно приймає метотрексат... ніхто з лікарів-інфекціоністів не взяв на себе відповідальність ввести їй протиправцеву сироватку.

Вот! Знаете, любой врач перед какими-либо назначением чего-либо пациенту должен оценить возможный вред и возможную пользу. И если врач понимает, что с вероятностью 90% на фоне имеющегося заболевания больная не переживет введение сыворотки, а вот на фоне наличия прививок переживет столбняк с вероятностью 50%, то он не имеет право вводить сыворотку. И не надо тут из врачей делать монстров. Они не Боги. И в данном случае даже угадали. Больная и без сыворотки не умерла. :unknown:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви якщо в цьому не петраєте ніфіга, то хоч трохи Ваше неуцтво ліквідую. Заодно інші люди почитають.

Ви та ще одна дамочка не бачите різниці

Нє, ну красавчик, подивись на тайл в браузері, потім на фавікон трохи нижче, а потім запитай себе що я тут роблю?

 

 

- Папа, папа, у меня писюн самый большой в классе!

- Ну, конечно, сына, ведь тебе же тридцать лет!

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не богохульствуйте, ваше місце в пеклі ще вільне, але ненадовго.
Ой, таки знайшовся адвокат мракобісів і генетично безталанних неуків)) Ви в пеклі власної дурості і недолугості знаходитесь все життя, хоч і намагаєтеся переконати самого себе, що це не так. До кого ж Ви себе відносите, що так тріггернулися на цю фразу: до мракобісів чи до генетично безталанних? У будь-якому випадку відповіді це діагноз невтішний для Вас...

 

 

Нє, ну красавчик, подивись на тайл в браузері, потім на фавікон трохи нижче, а потім запитай себе що я тут роблю?
Та я бачу, що Ви тут робите - сидите в одному класі школи 12 років. Судячи по тому, що писати грамотно українською так і не навчилися. Всі нормальні люди рівнем IQ міряються, а у Вас він вище рівня пісюна не піднімається :lol:
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я ж зрозуміло написав, відповім на все 24,10,20 після 20,00 шонеясно?

 

Анекдот коментувати - це сильно однако.

Давай свій IQ, ща поміряємось :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Давай свій IQ
А що, Вас тато і мама ним не нагородили?

ща поміряємось :lol:
У мене немає мікроскопа, щоб Ваш "інтелект" побачити
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я могу писать не только про своих друзей/знакомых, которые заразились коронавирусом.

 

Увы, пошла уже другая статистика: умер бывший сотрудник (41 год) и моя знакомая врач - травматолог (52 года).

 

А Вы тут продолжайте письками меряться, кто умнее.

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сегодня звонил коллеге одному. Поднимает трубку. Кашляет. Я его спросил, что с ним, на что получил ответ: "Сам догадайся".

Лежит в госпитале под кислородом уже 8 дней. Сегодня первый день, когда ему стало лучше. Стал меньше кашлять, упала температура до 37,3-37,5. Поболтали немного. Забрали его с работы прямо, т.к. при температуре 39,5 потерял сознание на рабочем месте. Причём, температура поднялась очень быстро и никаких симптомов гриппа у него не было. Ни кашля, ни першения в горле, ни соплей, которые могли бы насторожить и заставить остаться дома и отлежаться.

Итог - 2-х стороння пневмония. 7 дней держалась температура до 39-40, которую ему изредка сбивали. Парацетамол не действует на него. 2 раза ставили капельницу, т.к. ничем температуру сбить не получалось.

Сейчас колют антикоагулянты в живот и 2 антибиотика 2 раза в день + при повышении температуры принимает "Нимесил" (в пакетиках который, немецкий).

Просил передать особый привет нашему общему товарищу, который говорит, что коронавируса нет и это всё вокруг - "ковидоистерия".

Я как передал "привет" тому товарищу, то он уже до обеда сегодня купил кислородный концентратор. Уже молчит за "ковидоистерию". Делает запасы медикаментов, т.к. у него есть несколько хронических заболеваний.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как передал "привет" тому товарищу, то он уже до обеда сегодня купил кислородный концентратор. Уже молчит за "ковидоистерию". Делает запасы медикаментов, т.к. у него есть несколько хронических заболеваний.

Этого следовало ожидать. Ковидоненавистники первыми будут бежать с выпученными глазами за помощью случишь какой симптом. Это на форумах все герои и бабло надо зарабатывать, не закрывайтье на карантин, дайте денег. А как ковид клюнет - то будут идти по трупам за помощью, оттесняя тех, с кого смеялись.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я к этому относился с самого начала очень серьёзно. Дело в том, что мне "посчастливилось" быть в Китае и Гонконге во время эпидемий 2002-2003 и 2009-2010 годов. Наблюдал за скоростью развития эпидемии в "полевых условиях". Ещё в декабре, когда услышал о первых заболевших в Китае, закупил УФ-лампы, маски, антисептики, респираторы, щитки, очки, перчатки, некоторые медикаменты, которые рекомендовали знакомые китайские врачи, сделал несколько озонаторов и других электронных устройств. Всем знакомым рассказал и предупредил, что нужно закупить СИЗ, антисептики, медикаменты, продукты... Все посмеялись. Потом "смехотуны" покупали маски по 30 гривен и стояли в очередях за гречкой и мукой.
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

продукты... Все посмеялись. Потом ... и стояли в очередях за гречкой и мукой.

Мне с этого и сейчас смешно.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...