Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

выбор поддержанного автомобиля с автоматом до 12 к

igorrius

Рекомендовані повідомлення

а скажите пожалуйста , в сторону Toyota Camry ХV50 можно смотреть , нормальный вариант ?

 

в интернете противоречивая инфа : одни пишут , что гниет быстро, мол корозийная устойчивость никакая, на других сайтах- наоборот, пишут , что все норм...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а скажите пожалуйста , в сторону Toyota Camry ХV50 можно смотреть , нормальный вариант ?
Щас меня опять тапками забросают. :lol:

Была такая у сестры жены (пока она ее не разбила).

Пару раз проехался - я б себе такое не купил.

Оно громыхало, тарахтело и подбрасывало сильнее, чем мой унитазик в бомж-комплектации.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а с какой задней подвеской брать автомобиль ?

балка или многорычажка ? https://www.google.com.ua/amp/s/amp.kolesa.ru/article/volkswagen-jetta-vi-s-probegom-gde-zarozhdaetsya-korroziya-i-pochemu-zadnyaya-balka-eto-khorosho

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Смотря какая задача. Чтобы было комфортно - конечно многорычажка. Но не дай бог её ремонтировать. А если надо чтобы ремонт не заканчивался инфарктом, но трясло на кочках - тогда балка.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тогда наверное надо дорестайлинговый брать :

Сентябрь 2014 года. Рестайлинг. Незначительные внешние изменения и замена линеек двигателей для всех рынков. В Европе вместо 1,2 TSI и 1,4 TSI серии ЕА111 появились 1,4 TSI серии ЕА211 мощностью 105, 125 и 150 л.с. В США сняты с производства атмосферники – 2,5 заменен на 1,8 TSI в версии на 170 л.с., а 2,0 — на 1,4 TSI. Все варианты получили электроусилитель руля и полностью независимую подвеску во всех модификациях.

 

 

 

одного не пойму : автомобиль после 2014 года с атмосферником 2,0 - это до рестайлинга , или после ? судя по году выпуска - то после , а судя по двигателю ( после рестайлинга он был заменен на турбо ) - то до рестайлинговый...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть 1,8 дорестайл 2013 . Выпускали с 06.13 по 12.13

С 01.14 пошли новые кузова. Двигатель 1,4 начали ставить вместо 2,0 с 06.15.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Двухлитровая дизельна джетта. там DQ-250 6 ступенчатая. В том числе и США. бензин 1,8 из сша 6 ст автомат-гидротрансформатор.DQ-200 7 ст. только на 1,4 бензин и 1,6 дизель.

 

а пассат B7 дизель 2 литра с какой коробкой передач , случайно не знаете ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

DQ250.....DQ200 не переварить дизельний момент 2-літровика

на двухлитровой дизельной джетте - робот , а на пассате b7 двухлитровом дизеле - получается айсиновский гидротрансформатор ?

хотя нет , все таки робот , к сожалению :

www.drive2.ru/r/volkswagen/passat/1527447/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на двухлитровой дизельной джетте - робот , а на пассате b7 двухлитровом дизеле - получается айсиновский гидротрансформатор ?

хотя нет , все таки робот , к сожалению :

www.drive2.ru/r/volkswagen/passat/1527447/

DQ250....я ж написав...

 

Подивіться тут ціни на різні деталюшки до DQ250, нічого критичного, якщо що зробив і катаєш, економію, швидкість перемикання ніяка інша коробка таку не дасть.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

економію, швидкість перемикання ніяка інша коробка таку не дасть.

согласен

tsn.ua/ru/auto/news/amerikancy-proehali-na-dizelnom-passate-2617-km-na-odnom-bake.html

 

Добавлено через 4 минуты

Подивіться тут ціни на різні деталюшки до DQ250

ремонт раз, ремонт два, рано или поздно придет момент замены коробки целиком, и я хотел сравнить стоимость гидротрансформаторной акпп и dq250.

 

робот нашел: гуглится и за 60 тысяч ( я так понял новая коробка ) и тысяч за 27 нашел ( наверное бу) .

 

а гидротрансформаторную коробку не нашел , сколько она стоит , чтобы сравнить стоимости этих акпп.

В отзывах же пишут, что под джетту куча запчастей, или то имелась ввиду джетта не из США ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дело усложняется тем, что жена говорит : рено, пежо , ситроен- французы, херня, ей не нравится.

 

Пилоту не нравятся форды- говорит, что дорогие в обслуживании , сузуки ездил, говорит- не понравилось.

Ваша проблема в том, что денег хватает на "херню" и то, что "не нравится".

А запросы на авто среднебюджетного сегмента.

Попробуйте подобрать автомобиль по своим возможностям.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ваша проблема в том, что денег хватает на "херню" и то, что "не нравится".

А запросы на авто среднебюджетного сегмента.

Попробуйте подобрать автомобиль по своим возможностям.

 

почему же на херню ?

джетты, потом дороже кемри, потом пассаты проскакивают.

другая проблемма- что там сильно побитые автомобили из сша, хотелось бы , чтобы удар был минимальным- а вот это уже наверное фантастика...

 

какая акпп дороже ? робот 250 или гидротрансформатор, и продается ли вообще акпп гидротрансформатор хваленый у нас ?

 

это я к чему спрашиваю : может и дизельные джетты или пассаты можно рассматривать с роботом dq250 ...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

это я к чему спрашиваю : может и дизельные джетты или пассаты можно рассматривать с роботом dq250 ...

 

Ні в якому разі! Треба розглядати жигу року так, 80 минулого тисячоріччя бо з карбюратором, який можна ремонтувати в полі, біля дому, на дорозі, в гаражі, на СТО, тобто будьде. А всі ці DSG, АКПП, вприски, дизеля, гибріди, круїзи з електронними системами то не для справжніх домашніх ремонтників!

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ні в якому разі! Треба розглядати жигу року так, 80 минулого тисячоріччя бо з карбюратором, який можна ремонтувати в полі, біля дому, на дорозі, в гаражі, на СТО, тобто будьде. А всі ці DSG, АКПП, вприски, дизеля, гибріди, круїзи з електронними системами то не для справжніх домашніх ремонтників!

 

а если серьезно ?

вот надо мне купить коробку dq250 в сборе, я ввожу в поисковик :

"акпп dq250 купить в сборе"

и получаю кучу предложений тысяч по 28 грн

spolshy.com.ua/scatalog-auto/dq250/1/

 

а что такого надо ввести, чтобы узнать цену на гидротрансформаторную АКПП из США ? они вообще доступны, или если она накроется, то будет гемор еще больше, чем от робота ?

 

Добавлено через 1 час 31 минуту

вроде нашел :

09G300033P

09g

prom.ua/p603290044-novaya-akpp-09g.html

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ремонт раз, ремонт два, рано или поздно придет момент замены коробки целиком, и я хотел сравнить стоимость гидротрансформаторной акпп и dq250.

 

я думаю вам потрібно вивчити матчастину. Що таке коробка DSG?

Якщо коротко, то це набір шестерен, корзина зчеплення з фрикціонами та мехатронік- електронно-гідравлічний блок, по суті це і є той самий робот, що замість людини орудує зчепленням.

 

Набір шестерен- по суті вічний, про нього ніхто не говорить, а міняти коробку є зміст якраз через нього.

Корзина- щось схоже на корзину в механічній коробці, але складніше, по суті ремонт корзини-це заміна фрикційних і металевих дисків,які з часом зношуються ,як і на механічній КПП.

Мехатронік- найдорожчий і найскладніший елемент, найчастіше виходять з ладу соленоїди перемикання передач та плата. Плата замінюється, коштує недешево, соленоїди піддаються заміні і відновленню мехатроніка.

 

По суті ні через корзину, ні через мехатронік ніхто коробку не замінює, бо ці елементи піддаються заміні.

 

Тепер погугліть про гідротранс, про його будову і принцип дії.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гідротрансформатор теж чудово ремонтується.

 

Не ремонтується тільки варіатор нормально.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як казав один персонаж з фільму "Історія кохання" - "Що одна людина створила, інша завжди розібрати зможе."

 

В ютюбі багато відео стосовно розбирання та ремонту будьяких коробок, приводів, двигунів та інших систем автівок. Будьяких автівок. Все залежить лише від наявності якісних запчастин,фаховості слюсаря та наявності необхідного інструменту та обладнання.

 

Я дійсно пам"ятаю часи, коли розповідали що неможна брати автівку, наприклад, з впорскуванням чи автоматичною коробкою. Наразі про те вже не знадують. З"явилися інші лякалки, до того ж нічим не обгрунтовані.

Змінено користувачем Humanite
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

имею dq250, aisin и zf, последние две больше нравятся.

когда сажусь на dq250 сразу замечаю отличия в работе от традиционных автоматов. что лучше не знаю. можно ездить на любой из них.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З"явилися інші лякалки, до того ж нічим не обгрунтовані.

Обгрунтовані вартістю ремонту :) . Хто звик утримувати Жигулі в гаражі той буде дуже неприємно вражений вартістю ремонту АКПП.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я думаю вам потрібно вивчити матчастину. Що таке коробка DSG?

пост номер 3 этой темы :

 

Когда я задал вопрос начальнику сервиса какой мне искать, ответом меня очень удивили:

Ищите механику, так как робот ломается и сделать нихера не можем, летит сцепление и мехатроник

 

 

пост 5 этой темы :

ремонт через офіціальний сервіс в районі 2 тисяч доларів і 3 тижні очікування.

Машина після цього взагалі ніяка. Дьоргається. Порекомендували в довісок хіба що замінити мехатронік. Хоча чесно сказали, що при діагностиці ніяких відхилень не виявили.

Сказали зразу - більше нічого зробити не можуть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Когда я задал вопрос начальнику сервиса какой мне искать, ответом меня очень удивили:

Ищите механику

Тю, я вам то же самое на 5-й странице написал. :)
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тепер погугліть про гідротранс, про його будову і принцип дії.

vagdrive.com/threads/akpp-09g-resurs-problemy-opisanie.316/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Обгрунтовані вартістю ремонту :) . Хто звик утримувати Жигулі в гаражі той буде дуже неприємно вражений вартістю ремонту АКПП.

 

Народжений повхзати не полетить. В цьому нема жодних сумнівів. Такому навіть дати в користування карбюраторного мерса на механіці не можна, бо обслуговування буде дорожче за жигу.

 

 

Когда я задал вопрос начальнику сервиса какой мне искать, ответом меня очень удивили:

Ищите механику, так как робот ломается и сделать нихера не можем, летит сцепление и мехатроник

 

Сказали зразу - більше нічого зробити не можуть.

Я таке в своєму житті чув неодноразово - купуй жигу, бо інше ми невзмозі ремонтувати.

А може є сенс не вимагати від неуків того, до чого вони непридатні? Просто платити гроші тим, хто вміє, знає та має необхідну оснастку?

 

Доречі, навіть "офіціали" в Україні є різні. У декого навіть нема необхідного інструменту і вони замість нього використовують кувалду.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Такому навіть дати в користування карбюраторного мерса на механіці не можна, бо обслуговування буде дорожче за жигу.

Так. Але ж купують, та навіть якого там мерса... І всеодно плачуться що як же так, Жигулі ремонтували в гаражі молотком і зубилом, а тут бабло треба.

Я таке в своєму житті чув неодноразово - купуй жигу, бо інше ми невзмозі ремонтувати.

Так. Є такі сервіси :) .

Просто платити гроші тим, хто вміє, знає та має необхідну оснастку?

Тобто гроші платити? Що ви маєте на увазі? Які гроші? Звідки їх брати? Ремонт має бути за пляшку пальонки.

 

Та й в умовах України оплата грошей нічого не гарантує. Ремонтували мені закисший супорт гальм. Супорт відремонтували. А гальма прокачати не змогли - так з ватними й спрацюванням в кінці ходу педалі й віддали. Тобто вони прокачували, як вміли, але вміли не до кінця, бо не Жигулі, а є система АБС, яку теж треба прокачати, але там трубочок замало - треба ще шнурок і ноут, бо блок АБС прокачується лише з компа і ніяк інакше. Дякуючи ютубу і аліекспресу та пляшці гальмівної рідини прокачав я той блок сам і вуаля - гальма стали відразу як з Німеччини. Причому в тому сервісі і шнурки і ноути є... Але, мабуть, знань що треба прокачувати блок АБС забракло.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...