Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вакцинация

Asssmina

Рекомендовані повідомлення

12 часов назад, yuragon сказал:

вони надіються що технологія потенційно дозволяє зробити їх ще більш безпечними ніж вони є зараз.

так а сейчас как, безопасны, или не совсем ?

уверенности у них нет, только надежда ? надежды как то маловато одной , хотелось бы уверенности  , а то здоровья потом не купишь в случае чего...

он у коллеги Богдана тетя и дядя коронаваком укололись- у дяди все норм, а у тети руку отняло, только пальцами теперь может немножко шевелить , врачи ничего не обещают.

 

Змінено користувачем igorrius
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, igorrius сказал:

так а сейчас как, безопасны, или не совсем ?

уверенности у них нет, только надежда ? надежды как то маловато одной , хотелось бы уверенности  , а то здоровья потом не купишь в случае чего...

 

 

Абсолютно бєзопасною щодо побочок є тільки гомеопатія, а зараз в мРНК вакцин рівень небезпеки прийнятний для екстренного застосуання в надзвичайних умовах.

Сама суть мого посту була про чергове спотворення інформації до такого рівня що запропонований нам висновок є абсолютно протилежним до того що було сказано. Пан Вомбат, процитувавши неповну репліку, переклав її як те що "виробники не досягли рівня безпеки на який вони сподівалися" хоча насправді виробники зазначили що "теперішній рівень безпеки ще не досягнув того рівня який є потенційним в межах цієї технології".

Змінено користувачем yuragon
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, igorrius сказал:

уверенности у них нет, только надежда ? надежды как то маловато одной , хотелось бы уверенности  , а то здоровья потом не купишь в случае чего...

 В практической плоскости было бы проще и нужнее задать такой вопрос: из-за чего больше побочек или смертей - от вакцин или ковида?

Змінено користувачем kim chen loran
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, yuragon сказал:

мРНК вакцин рівень небезпеуи прийнятний для екстренного застосуання в надзвичайних умовах.

вот только условий чрезвычайных нет , и нет нужды подвергать свое здорове чрезвычайной опасности , тем более - модерна и файзер приступили к разработке новых вакцин против Омикрона- понту нету старыми нерабочими вакцинами колоться, нерабочими к новому штамму,  опасность последствий и рядом не стоит с позитивной эффективностью

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, kim chen loran сказал:

из-за чего больше побочек или смертей - от вакцин или ковида?

очень спорный вопрос ,думаю , что точный правдивый ответ никто не знает

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, igorrius сказал:

очень спорный вопрос ,думаю , что точный правдивый ответ никто не знает

 А статистика что говорит?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, igorrius сказав:

модерна и файзер приступили к разработке новых вакцин против Омикрона- понту нету старыми нерабочими вакцинами колоться

а новими вирішили таки уколотися? просто чекаєте, коли завезуть?

  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, kim chen loran сказал:

А статистика что говорит?

что вакцины абсолютно безвредны и от них почти ничего не бывает

  • Хаха 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, outdoor24 сказал:

а новими вирішили таки уколотися? просто чекаєте, коли завезуть?

так пока разработают новую вакцину от нового штамма - так суперновый штамм появится

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 годин тому, yuragon сказав:

Тобто мова йде про те що вони надіються що технологія потенційно дозволяє зробити їх ще більш безпечними ніж вони є зараз.

А може варто не текстову версію дивитися, а першоджерело, інтерв"ю? Воно різниця в словах наче і невелика, але суттєва, да...

  • Лайк 3
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Вомбат сказал:

А може варто не текстову версію дивитися, а першоджерело, інтерв"ю? Воно різниця в словах наче і невелика, але суттєва, да...

Я тільки за, але нажаль лінка яку ви дали вимагає підписку. Якщо вам не буде важко то дайте будь ласка хоча б б фрагмент відео з тією фразою. Можна в приват і я обіцяю ніде не розаовсюджувати його якщо ви боїтеся штрафів за неправомірне використання вашої підписки.

Змінено користувачем yuragon
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, yuragon сказав:

Я тільки за, але нажаль лінка яку ви дали вимагає підписку

Але ж ціна підписки не така велика за можливість взнати правду?

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Вомбат сказал:

за можливість взнати правду?

ще мій дід казав що правду знайти неможливо, бо її давно чорт вкрав та закопав десь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Вомбат сказал:

Але ж ціна підписки не така велика за можливість взнати правду?

Ви абсолютно праві - можливість вчерговий раз взнати правду (тобто вчерговий раз ткнути вас носом в факт що ви перекручуєте інформацію і розносите фейки) просто безцінна.

Я підписався і вирізав кусочок відео з прямою мовою яке повністю співпадає з текстовою версію яку я навів вище і не співпадає з тим що написали ви.

 

Змінено користувачем yuragon
  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, US7IGN сказав:

ще мій дід казав що правду знайти неможливо, бо її давно чорт вкрав та закопав десь.

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, kim chen loran сказал:

 А статистика что говорит?

Статистика это продажная девка капиталистов

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Еще один. Короче я так смотрю футбол вакцинированных становится интереснее MMA - эти умирают всамделишно.
 

  • Лайк 1
  • Конфуз 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, Vinsol2009 сказав:

Статистика это продажная девка капиталистов

Социалист?

Коммунист?

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В США разрешили работать больным COVID-19

www.online.ua/rus/news/840839-v-ssha-razreshili-rabotat-bolnym-covid-19/

Змінено користувачем igorrius
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, igorrius сказал:

В США разрешили работать больным COVID-19

www.online.ua/rus/news/840839-v-ssha-razreshili-rabotat-bolnym-covid-19/

ну что же. я считаю это победа. окончательная победа. над здравым смыслом.

Если ты в меньшинстве – и даже в единственном числе, – это не значит, что ты безумен. Есть правда и есть неправда, и, если ты держишься правды, пусть наперекор всему свету, ты не безумен. (с) 1984

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, US7IGN сказал:

ну что же. я считаю это победа. окончательная победа. над здравым смыслом.

Если ты в меньшинстве – и даже в единственном числе, – это не значит, что ты безумен. Есть правда и есть неправда, и, если ты держишься правды, пусть наперекор всему свету, ты не безумен. (с) 1984

Та ніби адекватне рішення - якщо в тебе просто ПЛР позитивний і в тебе максимальний симптом це насморк, то чому б і ні особливо якщо 

Цитата

их направят на лечение других пациентов с COVID-19

і там вже вони точно нікого не заразять.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, yuragon сказал:

Та ніби адекватне рішення - якщо в тебе просто ПЛР позитивний

авжеж. якщо ти здоровий, але без папірця, то ти ворог народу. якщо ти хворий, але з папірцем (пофігу справжній чи куплений), то роби що хочешь. головне завжди демонструй покору системі і швидше знімай штани та повертайся задом за першою вимогою.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цитата

Після отримання третьої (бустерної) дози українці зможуть згенерувати нові COVID-сертифікати, повідомили "Українській правді. Життя" в Міністерстві охорони здоров’я.

У нових сертифікатах буде вказуватися лише вакцина, якою зробили останнє щеплення, що розширить можливості для туризму. 

Наприклад, якщо людина отримала попередні два щеплення вакциною CoronaVac, а третє – Pfizer, то зможе потрапити у країну, куди не пускають з  CoronaVac, але визнають мРНК-вакцини.

"Важливо, що в документі вказуватиметься лише остання доза вакцини і вона має бути схвалена країною, куди людина подорожує", – пояснюють у міністерстві.

life.pravda.com.ua/travel/2022/01/11/247106/

 

Цікаво, наскільки такий "лайфхах" від МОЗ ляшка узгоджено з країнами, котрі раніше погоджувалися визнавати наші сертифікати.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 минут назад, DecorMaster сказал:

life.pravda.com.ua/travel/2022/01/11/247106/

 

Цікаво, наскільки такий "лайфхах" від МОЗ ляшка узгоджено з країнами, котрі раніше погоджувалися визнавати наші сертифікати.

та гамно все эти ваши сертификаты - отак от  купишь на год - он сцуко через месяц уже 6 месяцев срок жизни имеет, а там на горизонте уже 3 месяца вырисовывается ...

устроили тут МММ

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • FLASH закріпив темі

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...