Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Как я провел лето. Дом в Петрушках, 220м2

KakTuz

Рекомендовані повідомлення

Я копался в истории, мебель запустили в конце августа... Капец время летит

Змінено користувачем KakTuz
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23.11.2023 в 22:43, standov сказав:

мені мій мебляр, коли робив нам кухню, казав що в них якась реорганізація глобальна. Меню одну дверку переробляли 20 діб 

20 діб, то фиантастіка. Тю. То вам взагалі повезло. Мені 4 дверцята потрібно було дозаказать….21 рік короновірус майже не робили, почекаємо  …… , виробник В Польші. Постачальник був в Ірпені . 20  лютого 2022  , нарешті, погодились для мене зробіть, замовила, 70% передоплата , бо ідіаідуальне замовлення на колір, фасадів , які , зняли з виробництва ….. Ну ні грошів ні постачальника нема. Прикро. Але ж так теж може бути.  Та взагалі все фігня… В бентежний час живемо. Звісно, хочеться , як краще. Але буде як буде.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Сарочка сказал:

20 діб, то фиантастіка. Тю. То вам взагалі повезло. Мені 4 дверцята потрібно було дозаказать….21 рік короновірус майже не робили, почекаємо  …… , виробник В Польші. Постачальник був в Ірпені . 20  лютого 2022  , нарешті, погодились для мене зробіть, замовила, 70% передоплата , бо ідіаідуальне замовлення на колір, фасадів , які , зняли з виробництва ….. Ну ні грошів ні постачальника нема. Прикро. Але ж так теж може бути.  Та взагалі все фігня… В бентежний час живемо. Звісно, хочеться , як краще. Але буде як буде.

У меня так пару шкафов кухонных должны были в коридор привезти, доставка была на 02.24.22 оплата 100% ждал месяца два :-)

Когда вернулся после оккупации звоню, а они такие ну мы уже думали что вам ненужно, и база полетела, это эпик на берковецкой, завтра прмвезем :-) и на удивление привезли в первых числах апреля

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Сарочка сказал:

20 діб, то фиантастіка. Тю. То вам взагалі повезло. Мені 4 дверцята потрібно було дозаказать….21 рік короновірус майже не робили, почекаємо  …… , виробник В Польші. Постачальник був в Ірпені . 20  лютого 2022  , нарешті, погодились для мене зробіть, замовила, 70% передоплата , бо ідіаідуальне замовлення на колір, фасадів , які , зняли з виробництва ….. Ну ні грошів ні постачальника нема. Прикро. Але ж так теж може бути.  Та взагалі все фігня… В бентежний час живемо. Звісно, хочеться , як краще. Але буде як буде.

Ви порівнюєте не порівнюване. Мова про то що на виробництво *віяра* приходить заказ по артикулу який в них вже є в базі і є повна программа для станка бо це стандартна каталожна позиція. Це ж масове виробництво без людського фактору )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, standov сказав:

Ви порівнюєте не порівнюване. Мова про то що на виробництво *віяра* приходить заказ по артикулу який в них вже є в базі і є повна программа для станка бо це стандартна каталожна позиція. Це ж масове виробництво без людського фактору )

Чому? Фірма яка мені повинна була зробіть працювала на нашому ринку 20 років , так , вона була знищена.  Не по своєї волі вона не виконала замовлення . Але ж я і без претензій до ней, бо то б було зовсім дікостью. Це просто досвід. Що так може бути, бо с ціх подій в країни мало що помінялось . 

Віяр  не 100 % виробляє все сам і так само залежіт від інших факторів. Постачання сировини , логістика, мало людей на проізводстве , да будь що , зараз зовсім не так, як було до войни .

Я не про те, що Віяр повинен / хоче/ може пійте з ринку . Ні, я вообще, про то що може в наш час філософські ставитись до термінів ? і взагалі, якщо виконали вам щось, то вже гарно. Бо і Вияра теж зараз срака з усім. Постачання, людській фактор і все інше.  Наш час такій непередбачуваний , що скаржитись на срокі , то взагалі роскішь .

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та ні, ще раз, мова зовсім про інше. Мова не про виробництво кухні, мова про то що віяр робить кухню 2 місяці (питань нема), кучння досить класична, всі матеріали віяровські, є в наявності, без ексклюзиву. Її збирають і виявляється що дверку зробили не того розміру (білий гладкий фарбований матовий МДФ без фільонок), робиться на віяр рекламація і строк виконання - 21 день (біла дверка фарбований ДСП). Коли я запитав що "а чо так дивно?" Мені сказали що в них зараз якась реорганізація глобальна і всі строки макимально-затягнуті. Я не то щоб з претензіями чи ще щось, це просто була ремарка про дивну ситуацію поточну у київського віяру і можливу (офіційну) версію-пояснення. Як буває по іншому я не кажу, я кучею в квартирку-двушку теж півроку чекав ще коли ковідів в проекті не існувало )

Змінено користувачем standov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, standov сказал:

Та ні, ще раз, мова зовсім про інше. Мова не про виробництво кухні, мова про то що віяр робить кухню 2 місяці (питань нема), кучння досить класична, всі матеріали віяровські, є в наявності, без ексклюзиву. Її збирають і виявляється що дверку зробили не того розміру (білий гладкий фарбований матовий МДФ без фільонок), робиться на віяр рекламація і строк виконання - 21 день (біла дверка фарбований ДСП). Коли я запитав що "а чо так дивно?" Мені сказали що в них зараз якась реорганізація глобальна і всі строки макимально-затягнуті. Я не то щоб з претензіями чи ще щось, це просто була ремарка про дивну ситуацію поточну у київського віяру і можливу (офіційну) версію-пояснення. Як буває по іншому я не кажу, я кучею в квартирку-двушку теж півроку чекав ще коли ковідів в проекті не існувало )

Так а что вас удивляет,будь то дверка или вся кухня вы стоите в очереди, по квартире же вроде был опыт, я диван в квартиру ждал пол года хотя там всего навсего нужно было обивку сменить от выставочного дивана

С другой стороны вроде это рекламация и нужно бы быстрее ее закрыть, но деньги вы уже отдали и почти довольны :-) а в очереди перед вами стоят беременные мамки без кухни и с повышеными гармонами :-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну в моєму розумінні рекламація з точки зору бухгалтерії замовлення тримає відкритим і виробник має рекламації закривати асап (в його інтересах) бо окрім чисто бух-прикодів на час рекламації тозтягнуто і гарантійні зобов'язання. І наче раніше так і було (пару днів). Ну і 21 день це явно не загальна черга, там 60.

Ну і мене як замовника таки дуже дивує що зробити 30 фасадів та 10 ящіків це 60 днів а зробити 1(один) фасад це 21 день ) але то вже таке 

Змінено користувачем standov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, standov сказал:

Ну в моєму розумінні рекламація з точки зору бухгалтерії замовлення тримає відкритим і виробник має рекламації закривати асап (в його інтересах) бо окрім чисто бух-прикодів на час рекламації тозтягнуто і гарантійні зобов'язання. І наче раніше так і було (пару днів). Ну і 21 день це явно не загальна черга, там 60.

Ну і мене як замовника таки дуже дивує що зробити 30 фасадів та 10 ящіків це 60 днів а зробити 1(один) фасад це 21 день ) але то вже таке 

Сделали что 30 что один за один день, скорее даже за пару часов, но наряд на выполнение работ висел в очереди, тут все просто ваш случай единичен, и график расписан и если рекламацию поставят внеочереди то все потенциально довольные клиенты съедут по срокам и будут недовольными :-)

Ну и там в законе есть что то про сроки и около 30 дней

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я розумію що цьому є якесь аргументоване пояснення) але це не значить що я зним згоден чи/та приймаю, чогось вони так вирішили робити, я просто звернув на це увагу 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, standov сказал:

Я розумію що цьому є якесь аргументоване пояснення) але це не значить що я зним згоден чи/та приймаю, чогось вони так вирішили робити, я просто звернув на це увагу 

Да я тоже это не считаю нормальным, но стараюсь каждый раз себя к этому готовить :-)

Из последнего у меня посылка в НП между почтоматом и отделением в селе путешествовала 5 дней по всей стране и потом неожиданно приехала :-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, фасады то отдельная песня. 30% забраковали сразу - потеки, следы на краске. Переделали - еще пара ушла на повторную переделку. Ну и мелкие косяки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До снега успели залить крыльцо и террасу. Подшить свесы на гараже, крыльце и террасе. Поставили отливы везде. На этот год наружные работы закончили. Теперь основное закончить с электрикой, щиток, светильники и фурнитура. И запустить инженерку. А то отопление сейчас на трех кондеях.

IMG_20231202_161213.jpg

IMG_20231128_130652.jpg

IMG_20231128_130747.jpg

IMG_20231128_130704.jpg

  • Лайк 11
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а шо за холодільнік? офіційний чи "польский"? підключення до фільтру води є чи лише колба в середині?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, standov сказал:

а шо за холодільнік? офіційний чи "польский"? підключення до фільтру води є чи лише колба в середині?

Официал, бош. Серый стоил всего на пару тысяч дешевле. К сожалению не досмотрел, оказался с колбой. Такие раньше не попадались, думал все к водопроводу подключаются

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, KakTuz сказал:

Официал, бош. Серый стоил всего на пару тысяч дешевле. К сожалению не досмотрел, оказался с колбой. Такие раньше не попадались, думал все к водопроводу подключаются

я так зрозумів що ніяки офіційні не підлючаются, в поляков наче таке є (самсунг,лж) але то не точно тож думав знайти власника такого

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, standov сказал:

я так зрозумів що ніяки офіційні не підлючаются, в поляков наче таке є (самсунг,лж) але то не точно тож думав знайти власника такого

В мене самсунг з Польщі. Є можливість під'єднання води, але я той момент пролюбив на етапі ХВП, тому не користуюсь. І чесно кажучи не дуже розумію куди б я ту кригу використовував...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Vikctor сказал:

В мене самсунг з Польщі. Є можливість під'єднання води, але я той момент пролюбив на етапі ХВП, тому не користуюсь. І чесно кажучи не дуже розумію куди б я ту кригу використовував...

я багато криги використовую бо я багато віскі ...ну зрозуміло) А яка саме модель? І якщо не секрет де (через кого) купляли

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Vikctor сказал:

В мене самсунг з Польщі. Є можливість під'єднання води, але я той момент пролюбив на етапі ХВП, тому не користуюсь. І чесно кажучи не дуже розумію куди б я ту кригу використовував...

Я на алишке купил кубики из нержавейки, про лед вообще забыли, в любой напиток хоть в вискарь хоть в пиво, летом выручают льдом стандартным практически не пользуемся он разбовляет

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, mib сказал:

Я на алишке купил кубики из нержавейки, про лед вообще забыли, в любой напиток хоть в вискарь хоть в пиво, летом выручают льдом стандартным практически не пользуемся он разбовляет

мені не подобається, я люблю трошки розбавити ))

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, standov сказал:

мені не подобається, я люблю трошки розбавити ))

Ну мы больше пивно винные,вискарь в основном и так разбавляем

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, standov сказал:

я багато криги використовую бо я багато віскі ...ну зрозуміло) А яка саме модель? І якщо не секрет де (через кого) купляли

Ось мені тільки віскі у зв'язку з кригою у голову й приходить, але я нажаль його не дуже, а в біле вино кригу тільки туркі пхають ... Холодильник SAMSUNG RS7667FHCSL. Купляв ще до вторгнення русні в когось, хто сіру технику під замовлення возив з Польщі, Угорщіни, Словаччини. Здається в техноточці. Якщо потрібно точно, то спитаю у дружини завтра.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Vikctor сказал:

в техноточці. Якщо потрібно точно, то спитаю у дружини завтра

не знаю що таке техноточка ) думав може в когось з форуму, якщо не то мабуть нема сенсу шукати

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у меня сейчас самсунг из польши, с генератором и к водопроводу, до того Электролюкс был, тоже к водопроводу. Гнусмус на 3й год сгнила трубка вокруг морозилки, фреон вытек, компрессор застучал, пришлось менять компрессор. Трубку заглушили. По словам мастера - сейчас все в качестве упали, даже бош

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...