Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Небольшой ГБ дом в маленьком селе под Киевом

ЯД

Рекомендовані повідомлення

07.02.2023 в 22:01, volkoff сказав:

Второй вар. по Family -380mm

2. 3,65евр/шт. х 16шт/м2 =58,4евр. по курсу =1793грн. (без облиц. кирпича и работы) с коэффициентом (R=4,89) "не треб.утепления"

В стоимость шлиф-блока входит - два клея, один на все блоки и другой под первый ряд (теплоизоляционная подушка -20мм) утеплители в окон-проем, утеплители на периметр перекрыт., анкера, теплый раствор под перемычки и утеплители на перемычки. Так же по перегородочным блокам, тоже шлифованы с клеем/анкерами и перемычками-внутрен. -это входит в стоимость перегор.блока,.. вся кладка на теплых клеях без мостиков холода, все элементы так же шлиф. и подогнаны. "НЕ нужны" -опалубка,бетономеш. и др.работы и приспособления.

В мене вийшло вартість всіх матеріалів стіни з ГБ 400 мм - 1250 грн. за метр кв стіни (армопояс не враховано) станом на осінь 2021. Чим керамоблок краще за ГБ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, Maryan_bhfz сказал:

Волкофф, як ніхто вміє засрати голову абсолютно безтолковими цифрами

Не имеющими никакого отношения к реальному строительству. Зачем строить из газоблока, если его утеплять 10 см пенопласта, а потом еще облицовывать кирпичом? 

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, semengv сказал:

Не имеющими никакого отношения к реальному строительству. Зачем строить из газоблока, если его утеплять 10 см пенопласта, а потом еще облицовывать кирпичом?

Як би там не було, самі поширені варіанти на сьогодні: ГБ, ГБ+пінопласт, ГБ+вата. От з цими варіантами і порівняв би свої нано-керамоблоки. Щоб врахувати впливи на ціну армопоясів і іншого, це можна зробити наприклад для умовної коробки 10 на 10 метрів, при цьому всі варіанти привести до +- однакового R стіни, без відволікання уваги на стяжки, перекриття, димоходи і інших сферичних коней в вакуумі

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Maryan_bhfz сказал:

самі поширені варіанти на сьогодні: ГБ, ГБ+пінопласт, ГБ+вата. От з цими варіантами і порівняв би свої нано-керамоблоки. Щоб врахувати впливи на ціну армопоясів і іншого, це можна зробити наприклад для умовної коробки 10 на 10 метрів,

Ну так вам и предлагают посчитать с армопоясами. А еще лучше постройте из своих нано-блоков, а потом поговорим.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, semengv сказал:

Ну так вам и предлагают посчитать с армопоясами. А еще лучше постройте из своих нано-блоков, а потом поговорим.

Я це Волкоффу пропонував порахувати, не Вам, а для себе рахувати не буду, я вже з ГБ побудувався)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

коробка 10м*10м в два этажа. по четыре окна на этаже 1,5м*1,5м и две двери 1м*2м. С армопоясом под перекрытие и под мауэрлат.

и естественно Одинаковое R

Вот это и посчитать нужно для сравнения

Змінено користувачем Dendnepr
  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Dendnepr сказав:

коробка 10м*10м в два этажа. по четыре окна на этаже 1,5м*1,5м и две двери 1м*2м. С армопоясом под перекрытие и под мауэрлат.

и естественно Одинаковое R

Вот это и посчитать нужно для сравнения

А сейсмічна зона буде враховуватися?:-o

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 09.02.2023 в 22:33, BugS сказал:

В мене вийшло вартість всіх матеріалів стіни з ГБ 400 мм - 1250 грн. за метр кв стіни (армопояс не враховано) станом на осінь 2021. Чим керамоблок краще за ГБ?

Так хоть на 700-800грн. нихай вийде у вас, а то я тут не перший раз пишу, про цiну на "коробку" =ИТОГО!

Окромя блокiв-стiни, ще робиця -армiровка порядовки,(3м/h =це 5рядiв =арматура,розчин,робота ?) i ще армопояс 25х35/38см.(35/38уе. м.п.) i це уже майже в рiвнi по цiнi "коробки" з керам-блоками(комплект на коробку i де не потрiбен армопояс i др. елемети). А на коробку з ГБ ще багато i мат. i подвiйноi роботи до закiнченя.

Також i по перекритю, перемичкам, вент-каналам i димарь, то без них - це не повноцiна хата. I я вам скажу, що з першого "ряда кладки", ГБ уже програе кер-блоку (пiд 1-ряд у комплектi кер-бл. е теплоiзоляцiйний розчин-20мм, а це вагомий аргумент, а що в ГБ?) 

Условно-приклад по закiнченю коробки: коробка з кер-блока в повному комплектi i на теплих клеях=25тис.уе. ,.. а коробка з ГБ з усiма докупками мат. i подвiйною роботою =30тис.уе.

В 10.02.2023 в 11:15, Maryan_bhfz сказал:

Щоб врахувати впливи на ціну армопоясів і іншого, це можна зробити наприклад для умовної коробки 10 на 10 метрів, при цьому всі варіанти привести до +- однакового R стіни, без відволікання уваги на стяжки, перекриття, димоходи і інших сферичних коней в вакуумі

Тут уже дама, "semengv" мабуть блондинка)),уже поняла шо тут прорахунок на kiнечну цiну на "коробку",а ви все акцентуете на якiхось "коней в вакуумi".  Все, я поняв, де конi дiлись (фото) то ви на пару тягните вiз на "квадратних"колесах, хотя можно було помiняти на круглi,лекше буде.

Якщо б ви розбирались в матерiалах, то краще вам жилось, та бачу що ви не тямите в них.(можу пояснити з чого ГБ i чого в кер-бл. з рiзницею в поризованостi i перестiнках по теплопередачi-U, то, тут тре багато писати)

А що до стiни (R) - наверху я написав по стiнi-380мм. а по ГБ, подивiця тут -фото. (я лише цифри аргументую)

242006915_314942260388903_876206401227226318_n.jpg

IMG_3869.jpeg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, volkoff сказав:

Окромя блокiв-стiни, ще робиця -армiровка порядовки,(3м/h =це 5рядiв =арматура,розчин,робота ?) i ще армопояс 25х35/38см.(35/38уе. м.п.) i це уже майже в рiвнi по цiнi "коробки" з керам-блоками(комплект на коробку i де не потрiбен армопояс i др. елемети). А на коробку з ГБ ще багато i мат. i подвiйноi роботи до закiнченя.

Я ж зазначив, що в ціну включив УСІ матеріали на стіну з ГБ, тобто, блоки, розчин, арматуру, бетономешалку. А роботу ви самі запропонували не враховувати. Пізніше наведу вартість армопоясу.  До речі, яка вартість кладки керамоблоків з розрахунку на кубометр? Керамоблоку армопояс не потрібен за будь яких умов?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, volkoff сказал:

Якщо б ви розбирались в матерiалах, то краще вам жилось, та бачу що ви не тямите в них.(можу пояснити з чого ГБ i чого в кер-бл. з рiзницею в поризованостi i перестiнках по теплопередачi-U, то, тут тре багато писати)

А що до стiни (R) - наверху я написав по стiнi-380мм. а по ГБ, подивiця тут -фото. (я лише цифри аргументую)

242006915_314942260388903_876206401227226318_n.jpg

Та то ясно, що я ні в чому не розбираюсь, лише заставляю вас вишукувати в інтернеті різні картинки, що не мають жодного відношення до теми, просто треба вірити..., і не задавати дурних питань). А якщо не повірив, то будуй, як лох з ГБ, що я і зробив вже)))

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, volkoff сказал:

Условно-приклад по закiнченю коробки: коробка з кер-блока в повному комплектi i на теплих клеях=25тис.уе. ,.. а коробка з ГБ з усiма докупками мат. i подвiйною роботою =30тис.уе.

Ви рахуєте коробку накритою типа Теривою. А якщо я бажаю накрити плитою ПК? Думаю армопояс по керомоблоку теж потрібен.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да простит меня Автор ЯД.

😡

7 часов назад, volkoff сказал:

Тут уже дама, "semengv" мабуть блондинка)),уже поняла шо тут прорахунок на kiнечну цiну на "коробку",а ви все акцентуете на якiхось "коней в вакуумi".  Все, я поняв, де конi дiлись (фото) то ви на пару тягните вiз на "квадратних"колесах, хотя можно було помiняти на круглi,лекше буде.

Якщо б ви розбирались в матерiалах, то краще вам жилось, та бачу що ви не тямите в них.(можу пояснити з чого ГБ i чого в кер-бл. з рiзницею в поризованостi i перестiнках по теплопередачi-U, то, тут тре багато писати)

Слышишь, засранец! Я конечно дама, и крайне редко прибегаю к подобным комментариям. Но ты уже достал. С уважение и придыханием можешь доказывать свою правоту? А еще желательно с фото своего построенного с нано-блоков. Я хоть и не блондинка, но у меня есть фото построенного лично МНОЮ с газоблока дома, а кроме того полностью комплект документов с ценами.  У тебя это есть?  Ну так хоть на бумажках расчет предоставь. А потом будешь рассуждать кто что знает и в чем разбирается.

А вообще рекламная ветка в другой стороне. 

Твое желание рекламировать керамоблок в ветках УЖЕ построившихся с газоблока граничит с тупостью. Сейчас все побежим разваливать дома и покупать у тебя керамику.

  • Лайк 9
  • Дякую 1
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 12.02.2023 в 19:36, Gitan сказал:

Ви рахуєте коробку накритою типа Теривою. А якщо я бажаю накрити плитою ПК? Думаю армопояс по керомоблоку теж потрібен

При такому мат. в комплексi, де все продумано з "утепленими мiстками" i хочете перекривати "якимись плитами"?, якi по всiм тех-хар. програють

 

20 часов назад, semengv сказал:

Твое желание рекламировать керамоблок в ветках УЖЕ построившихся с газоблока граничит с тупостью. Сейчас все побежим разваливать дома и покупать у тебя керамику.

А мы что уже на "ты" перешли?.. и с такой неуважительной тупостью выражаться не нужно, я не рекламирую,а сопоставляю и просчитываю кто где "попал" вместе с вами.  И я вам ничего не предлагал, а если не нравится,не читайте,проходите мимо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, volkoff сказал:

При такому мат. в комплексi, де все продумано з "утепленими мiстками" i хочете перекривати "якимись плитами"?, якi по всiм тех-хар. програють

В такому разі навіщо армопояс по газобетону у випадку перекриття Теривою?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Gitan сказал:

В такому разі навіщо армопояс по газобетону у випадку перекриття Теривою?

Не знаю, а якщо сумарно по Теривi, то вона тяжелее от кер-набiрного.(може десь на 60-70 кг на м2) При кер-набiрному перекритi, балки ширшi (на опору -16см. а у Терiва-12см.) то пiд це перекриття "керам." я б не робив армопояс. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Много букав и ничего по делу.

2 volkoff

где вы столько времени находите на флуд? Я не вижу смысла вот это вот все читать пока не будет цены вашего решения под размеры, что я кидал. Это было бы интереснее чем эта писанина. Времени то у вас хватает судя по всему. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Установили окна. Профиль коммерлинг МД76, стекла с аргоном и южные/западные с мультиком.

Монтажники понравились, как и работа с компанией. Всё вовремя, приехали, разгрузили- поставили. Четко по размерам, швы ровно пропенены. Ушло 2 дня. Работать с компанией приятно, всегда на связи, все обсуждается заранее, нет такого, что 'все, завтра бегом надо ставить'. 

Окна отрываются бесшумно и плавно. Ручки сразу брал 'противовзломные' только потому, что нравятся как работают и щёлкают.

В целом доволен. 

С раздвижкой есть 1 момент, с механикой. С ним разберутся, думаю просто надо поднастроить ( во время установки был очень сильный ветер, конструкцию (стекла) было тяжело даже поднести к проему - сдувало)

Ну и есть простые с моей стороны. Балконные двери надо было делать шире. Я конечно не толстый, но как то узко получилось. 

Добавлю фоток 

IMG_20230225_154156256_HDR.jpg

IMG_20230225_154102095.jpg

IMG_20230225_153240081_HDR.jpg

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так же поставил временную китайскую жестянку вместо дверей. От дождя и ветра спасет) ну и там типа есть замок с ключами. Но не сфоткал 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 25.02.2023 в 20:49, ЯД сказал:

Установили окна. Профиль коммерлинг МД76, стекла с аргоном и южные/западные с мультиком.

Монтажники понравились, как и работа с компанией. Всё вовремя, приехали, разгрузили- поставили. Четко по размерам, швы ровно пропенены. Ушло 2 дня. Работать с компанией приятно, всегда на связи, все обсуждается заранее, нет такого, что 'все, завтра бегом надо ставить'. 

Окна отрываются бесшумно и плавно. Ручки сразу брал 'противовзломные' только потому, что нравятся как работают и щёлкают.

В целом доволен. 

С раздвижкой есть 1 момент, с механикой. С ним разберутся, думаю просто надо поднастроить ( во время установки был очень сильный ветер, конструкцию (стекла) было тяжело даже поднести к проему - сдувало)

Ну и есть простые с моей стороны. Балконные двери надо было делать шире. Я конечно не толстый, но как то узко получилось. 

Добавлю фоток 

 

 

 

Дуже приємно читати відгук по нашу роботу!
Дякую за те, що довірили нам такий важливий етап у будівництві. 
З розсувними дверми все вирішимо - їх треба відрегулювати. Можливо і дійсно вітер заважав, бо хлопці говорили, що було капець, як важко. Будівельний рівень три рази падав з триноги. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Gons4eg сказав:

ЯД, підкажіть що по цінах на вікна порівняно з конкурентами? Скоро буде актуально і мені.

Ну я думаю тут будет зависит он профиля/ конфигурации пакета. Я рассматривал Рехау Синего и другие профили в той же ценовой категории изначально. Для сравнения взял пару компаний из тырнета (для среднего по палате), с форума, Корсу (в тот момент у них была скидка 35% на рехау синего) и 1 компанию, которой я был доволен после стекления балкона. Ну вот у той компании - было ощутимо дороже Корсы, но у Свит Комфорту - вышло дешевле, чем Корса с 35% (У Ольги тоже была скидка, но не такая). По качеству - механика из европы, профиль тоже, по параметрам теплосопротевление сопоставимы с Синего. Ну и + Ольга гораздо больше потратила времени на проработку заказа.. 
по цене - окна нынче дорого) +- 7500 вечнозеленых за все.

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Искал по форуму, но нигде не нашел. Решил написать тут, может кто знает из читающих/смотрящих тему.

Обрезки/обломки ГБ вообще на что-то годны, или вывоз в строймусор?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...